סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אבא

Meatoo
לפני 5 שנים • 6 במאי 2018

אבא

Meatoo • 6 במאי 2018
פגשתי אותה באתר שמשדך בין גברים אמידים לבחורות יפות שמחפשות באופן מפתיע, גברים אמידים ובעלי כח.

היא לא חיפשה כסף, היא היתה זקוקה לו והבנתי את זה מיד אחרי שדובבתי אותה בפגישת הקפה הראשונה שלנו.
אבא שהיה מאוד קרוב ואהוב עליה נפטר כמה שנים לפני והשאיר אותם בלי פרנסה. היא היתה זקוקה לכסף מיידי כדי לשלם שכר דירה אחרת יזרקו אותה את אחיה הקטן ואת אמה. היא נפתחה, שיתפה על הקשיים, על האהבות, על החבר של השנתיים האחרונות, על הגעגוע החזק לאבא, לחזור להיות הנסיכה הקטנה והמושלמת שלו.

אני מניח שחשבה שנפלה על גבר מכובד שגם נראה טוב, בעל מעמד, אמצעים ונהנתן שמחפש להשתולל קצת מדי פעם. לא הבינה שלמרות שכל זה נכון, הגבר המכובד למראה הזה, מסתיר בתוכו חור אפל ותובעני, שמתמלא רק מדמעות וכאב של בחורות כמוה.

שילמתי לה את מה שהיה חסר לה לשכר דירה, לא התניתי את זה בכלום והיא הייתה אסירת תודה. כמה ימים אחר כך זימנתי אותה להפגש בצימר. היא הגיעה עם חיוך גדול ומחשוף נדיב, מלאה ברצון לרצות ולכבוש אותי. לא מודעת לעובדה שצריך "קצת" יותר מזה כדי לקבל אותי.

התיישבתי על כורסא גדולה, העמדתי אותה מולי ובחנתי אותה בשתיקה. היא ציחקקה לה במבוכה כששתקתי, אבל שיתפה פעולה.
את יודעת, אמרתי לה, לא מעניין אותי סתם לזיין אותך, אני ארצה שתתאמצי עבורי היום, אבל ממש. המבט המצחקק שלה התחלף למשהו שבין לא מבין לקצת מבוהל. מממהה זה אומר ? היא גימגמה. זה אומר שאם את רוצה שמערכת היחסים הזו תמשך, תצטרכי להתאמץ בשבילה.

שקט.
כל שאריות החיוך והצחקוקים נמחקו להן והיא נדרכה כולה, מבינה שמשהו כאן משתבש לה.
מה זה בדיוק אומר, להתאמץ ? היא שאלה בחשש. יישרתי לה מבט עמוק לתוך העיניים וחיכיתי כמה רגעים. זה אומר לעשות כל מה שאני אומר לך לעשות, עניתי. הכל.
שקט.
אבל ... היא גימגמה, מה בדיוק תגיד לי לעשות ?
אני אסביר לך איך זה יעבוד. את הולכת לציית לי בכל מה שאבקש. אני לא הולך להכריח אותך לעשות שום דבר אבל ברגע שאשמע ממך "לא" למשהו, אני קם והולך. את יכולה לבקש ש"לא" את מוזמנת להתחנן ולבכות ש"לא" אבל ברגע שאחליט שלא לקבל את ה"לא" שלך, את תעשי את מה שביקשתי בלי להתווכח רגע אחד נוסף. זה מספיק ברור ?
היא עמדה שם עם פה פעור בלי יכולת להגיב.

תתפשטי ! נבחתי עליה. היא הביטה בי נדהמת ועמדה שם קפואה. מה לא היה מובן ? שאלתי. אמרתי לך להתפשט. הרגשתי איך היא נעלבת, לא יודעת מה לעשות עם עצמה נוכח השינוי הפתאומי שחל באדם שמולה שלפני רגע היה חם ואמפטי וברגע אחד הפך לקר וקשה.
היי מאמי, היא התקרבה אליי עם חיוך נבוך וניסתה לתת לי נשיקה. הכל בסדר ? עשיתי משהו לא בסדר ? אתה כועס עליי ?

נעצתי בה מבט ארוך וחודר ושתקתי לכמה שניות. זו הפעם האחרונה שאני אומר לך, תתפשטי או לכי מכאן.
היא אמדה אותי במבט נדהם. לאט לאט העיניים שלה הלכו ונרטבו, המבט שלה הושפל והיא נראתה כל כך חסרת אונים וכל כך קטנה, מרגשת ויפה.
לאט לאט היא הושיטה יד לחולצה ופרמה כפתור, ועוד אחד ועוד אחד עד שנגמרו הכפתורים והחזה הקטן והחשוף שלה, יחד עם הכוס הורוד והחלק שלה והנשמה הקטנה והדומעת שלה נחשפו מולי.

עכשיו, אמרתי לה, אני רוצה שתספרי לי על אבא שלך.
AloneAgain
AloneAgain • 6 במאי 2018
קצת עצוב.
לא חסרות בחורות שרוצות להישלט
שתכפה רצונך על מישהי ונילית?
Strength​(שולט)
Strength​(שולט) • 6 במאי 2018
די מזעזע, נשמע כמו פנטזיה שנועדה להרשים, ועושה בדיוק ההפך.
זה אמור להראות כח ? עוצמה? לנצל בחורה במצוקה זה בעיניך להראות איזה שולט נשגב אתה ?

רוצה להאמין שלא קרה כלום ממה שתיארת - ממליץ לך לפנטז על דברים ראויים יותר, ואם כבר פינטזת על לנצל נשים, שמור את זה לעצמך.
אתה יכול להיות דומיננטי, לשלוט בנשים שבוחרות בכך ובך באופן חופשי ומודע ועדיין להיות אדם טוב. חבל ועצוב - לא מאוחר להשתפר...
    התגובה האהובה בשרשור
Meatoo
Meatoo • 6 במאי 2018
Strength כתב/ה:
זה אמור להראות כח ? עוצמה? לנצל בחורה במצוקה זה בעיניך להראות איזה שולט נשגב אתה ?

רוצה להאמין שלא קרה כלום ממה שתיארת - ממליץ לך לפנטז על דברים ראויים יותר, ואם כבר פינטזת על לנצל נשים, שמור את זה לעצמך.
אתה יכול להיות דומיננטי, לשלוט בנשים שבוחרות בכך ובך באופן חופשי ומודע ועדיין להיות אדם טוב. חבל ועצוב - לא מאוחר להשתפר...

תודה על ההמלצה, אני מבטיח לנסות להשתפר ומעכשיו לפנטז רק על דברים שראויים בעיניך ולנסות להיות אדם טוב יותר ! (אולי תוכל להדריך אותי קצת בעניין הפנטזיות ?)

הסיפור אמיתי לגמרי (סיימתי לפנטז לפני הרבה שנים) והגוזלית הצעירה הפכה להיות הכלבה הקטנה והילדונת המחונכת והמאולפת שלי למשך תקופה ארוכה.
חננית{R}
חננית{R} • 6 במאי 2018
בן אדם שמספיק חזק בעצמו לא צריך הרס כדי למלא את האגו ולחוש סיפוק הוא מתמלא מלבנות.
VeraLynn​(נשלטת)
VeraLynn​(נשלטת) • 6 במאי 2018
Meatoo כתב/ה:
Strength כתב/ה:

תודה על ההמלצה, אני מבטיח לנסות להשתפר ומעכשיו לפנטז רק על דברים שראויים בעיניך ולנסות להיות אדם טוב יותר ! (אולי תוכל להדריך אותי קצת בעניין הפנטזיות ?)

הסיפור אמיתי לגמרי (סיימתי לפנטז לפני הרבה שנים) והגוזלית הצעירה הפכה להיות הכלבה הקטנה והילדונת המחונכת והמאולפת שלי למשך תקופה ארוכה.

וואו, אני מנסה להבין איך אפשר לא לראות את ההתנהגות הרעילה שאתה מתאר, את הניצול הבלתי נסבל הזה. איך אדם יכול לחשוב שזה דבר שהגיוני לומר במקום שבו הוא רוצה (אני מנחשת) למצוא מסגרת חברתית כלשהי או פרטנריות.

אני לא מבינה למה עדיין לא ניסחנו רשימה של שולטים וציטוטי האנסים שלהם, להגן איכשהו על הנשים שלא נחשפות לרעל שהם מפזרים בפורומים
האופנוען​(שולט)
האופנוען​(שולט) • 6 במאי 2018
התאכזבתי והתעצבנתי שישנם אנשים כמהו שמנצלים חולשה של בחורות לסיפוק יצר הסדיזם שלהם
Blonde
Blonde • 6 במאי 2018
כמה עצוב שקיימים אנשים כאלה בעולם הזה, מזעזע היה לקרוא את זה, ופשוט הקאתי קצת בפה. מסכנה הנערה.
מישלי
לפני 5 שנים • 7 במאי 2018
מישלי • 7 במאי 2018
כמה שיפוטיות.
כמה ביקורתיות.
כמה שטחיות.

בתגובות.

פאק.

ואתה Meatoo, מי שלא תהיה,
שהפרופיל שלך נפתח היום,
אבל אני משערת שאתה מסתובב כאן איזה יומיים עוד קודם...
ברור לי שאתה מחייך למול התגובות האלה.