סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סשן דיגדוגים

stambahur​(מתחלף)
לפני 4 שנים • 21 ביוני 2019
stambahur​(מתחלף) • 21 ביוני 2019
מעניין שלאחרונה יש עלייה בהתעניינות בפטיש דיגדוגים אבל נראה שבעיקר מצד גברים שולטים...

דווקא הייתי מצפה שבשביל אישה שפחות חזקה פיזית זה יהיה טריק מעניין בשרוול אל מול גבר קשור...
קליניקל
לפני 4 שנים • 17 ביוני 2019
קליניקל • 17 ביוני 2019
כייף אדיר
שסן של 3 שעות שמרגיש כמו רבע שעה
הכי כייף עם מברשות איפור...
Ollie​(נשלטת)
לפני 5 שנים • 12 במאי 2018
Ollie​(נשלטת) • 12 במאי 2018
אבל אבל צריך להיות רגישה לדגדוגים בשביל זה. חשבתי שרוב המבוגרים מאבדים כמעט לחלוטין את הרגישות לדגדוגים (שהרי היא קיימת בנו כילדים כדי שנלמד להתקפל ולהתגונן כשמישהו נוגע בנקודות קריטיות בגוף שלנו).
מה, אני חריגה בחוסר הרגישות שלי? (כאילו, כן, ברור... אבל גם בחוסר הרגישות לדגדוגים?)
שולמית ש
לפני 5 שנים • 11 במאי 2018
שולמית ש • 11 במאי 2018
אחד הסשנים הכי כיפיים שיש!
Mary Jane
Mary Jane • 11 במאי 2018
לדגדג מישהו ללא שליטה זו התעללות קשוחה למדי באצטלת שעשוע תמים - מערכות הגוף נכנסות לסטרס, הגוף מאותת על מצוקה, חוסר אונים, לחץ, קשיים בנשימה - כבר עדיף נראה לי לחטוף הצלפות. הכי שפוי הצלפות (;
מכל מקום, לאור המאפיינים וההשפעה, אפשר להבין למה דגדוגים אטרקטיביים עבור אנשים מסוימים...
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 11 במאי 2018
'BunnyPrincess' כתב/ה:
אוף, אף פעם לא הבנתי את הפטיש הזה. אולי תסביר לנו קצת?
מצד אחד, זה חמוד לדגדג מישהי מדי פעם, זה מצחיק וזוגי כזה והכל.
מצד שני, אני באופן אישי ממש נלחצת מדגדוגים. קודם כל, זה מקפיץ בטירוף ואחרי כמה שניות זה די מענה, ודבר שני זה ממש מלחיץ כי כשמדגדגים לאורך זמן מרוב צחוק נגמר האוויר וזה ממש מפחיד ומעורר חוסר אונים.

אז אני אף פעם לא מבינה אם פטישיסטים של דגדוג הם אנשים תמימים וחמודים שרק רוצים לראות מישהי מחייכת, או שהם סדיסטים פסיכופתיים שנהנים מהרגעים שבהם החיוך הזה הופך למצוקה.
שיהיה ברור: אין לי ביקורת על זה, שכל אחד יעשה מה שטוב לו, ומי אני בכלל שאדבר עם הסטיות המוזרות שלי, כן? רק אומרת שאותי זה מטריד.

בקיצור, אני רוצה סשן נעימי. יש פה מישהו עם פטיש לנעימי?

מהניסיון שלי, "הם סדיסטים פסיכופתיים שנהנים מהרגעים שבהם החיוך הזה הופך למצוקה", כפי שהיטבת להגדיר.

וכן, גם אני לא בעמדה של להעביר ביקורת על סטיות של אחרים.
אני רק יכול להעיד שאם מישהי רוצה לראות אותי הופך לדום קשוח ואכזר, דגדוג היא הדרך הבטוחה והמהירה ביותר.

ולגבי נעימי, זה לא פטיש, זה צורך קיומי.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
ממה שחברה שיש לה את הפטיש סיפרה, זה בהחלט קשוח. היא היתה קשורה כדי לא לעוף לכל הכיוונים ומבחינתה היה בזה בהחלט אלמנט מזוכיסטי. לא מכיר שולטים שבקטע, אבל יהיה מאוד מעניין אם מישהו ישתף