סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סשן דיגדוגים

tickleri
לפני 5 שנים • 11 במאי 2018

סשן דיגדוגים

tickleri • 11 במאי 2018
מחפש פרטנרית רגישה
'BunnyPrincess'​(מתחלפת)
'BunnyPrincess'​(מתחלפת) • 11 במאי 2018
אוף, אף פעם לא הבנתי את הפטיש הזה. אולי תסביר לנו קצת?
מצד אחד, זה חמוד לדגדג מישהי מדי פעם, זה מצחיק וזוגי כזה והכל.
מצד שני, אני באופן אישי ממש נלחצת מדגדוגים. קודם כל, זה מקפיץ בטירוף ואחרי כמה שניות זה די מענה, ודבר שני זה ממש מלחיץ כי כשמדגדגים לאורך זמן מרוב צחוק נגמר האוויר וזה ממש מפחיד ומעורר חוסר אונים.

אז אני אף פעם לא מבינה אם פטישיסטים של דגדוג הם אנשים תמימים וחמודים שרק רוצים לראות מישהי מחייכת, או שהם סדיסטים פסיכופתיים שנהנים מהרגעים שבהם החיוך הזה הופך למצוקה.
שיהיה ברור: אין לי ביקורת על זה, שכל אחד יעשה מה שטוב לו, ומי אני בכלל שאדבר עם הסטיות המוזרות שלי, כן? רק אומרת שאותי זה מטריד.

בקיצור, אני רוצה סשן נעימי. יש פה מישהו עם פטיש לנעימי?
    התגובה האהובה בשרשור
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 11 במאי 2018
זה משחרר לאבד שליטה, ובדיגדוגים בהחלט מאבדים שליטה.

בלי קשר, אחד הדברים שאני מאד אוהב לעשות זה נעימי/קיצי.
AloneAgain
AloneAgain • 11 במאי 2018
נשמע מצחיק ???
לא מתעייפים מלצחוק אחרי 10 דקות?...
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
ממה שחברה שיש לה את הפטיש סיפרה, זה בהחלט קשוח. היא היתה קשורה כדי לא לעוף לכל הכיוונים ומבחינתה היה בזה בהחלט אלמנט מזוכיסטי. לא מכיר שולטים שבקטע, אבל יהיה מאוד מעניין אם מישהו ישתף
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 11 במאי 2018
'BunnyPrincess' כתב/ה:
אוף, אף פעם לא הבנתי את הפטיש הזה. אולי תסביר לנו קצת?
מצד אחד, זה חמוד לדגדג מישהי מדי פעם, זה מצחיק וזוגי כזה והכל.
מצד שני, אני באופן אישי ממש נלחצת מדגדוגים. קודם כל, זה מקפיץ בטירוף ואחרי כמה שניות זה די מענה, ודבר שני זה ממש מלחיץ כי כשמדגדגים לאורך זמן מרוב צחוק נגמר האוויר וזה ממש מפחיד ומעורר חוסר אונים.

אז אני אף פעם לא מבינה אם פטישיסטים של דגדוג הם אנשים תמימים וחמודים שרק רוצים לראות מישהי מחייכת, או שהם סדיסטים פסיכופתיים שנהנים מהרגעים שבהם החיוך הזה הופך למצוקה.
שיהיה ברור: אין לי ביקורת על זה, שכל אחד יעשה מה שטוב לו, ומי אני בכלל שאדבר עם הסטיות המוזרות שלי, כן? רק אומרת שאותי זה מטריד.

בקיצור, אני רוצה סשן נעימי. יש פה מישהו עם פטיש לנעימי?

מהניסיון שלי, "הם סדיסטים פסיכופתיים שנהנים מהרגעים שבהם החיוך הזה הופך למצוקה", כפי שהיטבת להגדיר.

וכן, גם אני לא בעמדה של להעביר ביקורת על סטיות של אחרים.
אני רק יכול להעיד שאם מישהי רוצה לראות אותי הופך לדום קשוח ואכזר, דגדוג היא הדרך הבטוחה והמהירה ביותר.

ולגבי נעימי, זה לא פטיש, זה צורך קיומי.
Mary Jane
Mary Jane • 11 במאי 2018
לדגדג מישהו ללא שליטה זו התעללות קשוחה למדי באצטלת שעשוע תמים - מערכות הגוף נכנסות לסטרס, הגוף מאותת על מצוקה, חוסר אונים, לחץ, קשיים בנשימה - כבר עדיף נראה לי לחטוף הצלפות. הכי שפוי הצלפות (;
מכל מקום, לאור המאפיינים וההשפעה, אפשר להבין למה דגדוגים אטרקטיביים עבור אנשים מסוימים...
שולמית ש
שולמית ש • 11 במאי 2018
אחד הסשנים הכי כיפיים שיש!