סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חגורת צניעות לטווח ארוך. מאוד.

ירושלמי בערך
לפני 6 שנים • 12 באפר׳ 2018

חגורת צניעות לטווח ארוך. מאוד.

ירושלמי בערך • 12 באפר׳ 2018
אז ככה. התלבטתי הרבה אם לכתוב את זה פה, כי זה טיפה קיצוני אבל אני אנסה בכל זאת.
אני חייל, בן 21, משתחרר בקרוב והגעתי למסקנה שאני רוצה להיות נעול בחגורת צניעות. נעלתי את עצמי כמה פעמים למשך תקופות שונות והחלטתי שאני רוצה להיות נעול למשך כמה שנים (כן, ברצף. כן, אני מכיר את ההשלכות ויודע שזה לא פשוט) הבעיה שלי היא כזאת - אני צריך למצוא מישהי שתחזיק את המפתח לחגורה מבלי להישבר באמצע (אני לא רוצה שתהיה לי דרך מילוט החוצה) מה שכן, מבחינה בריאותית ככל הנראה אצטרך חליבה פעם בכמה חודשים (מבחינה בריאותית בלבד).
איך אני יכול לעשות דבר כזה? זה אפשרי?

תודה לעונים!
דוקטור קדחת​(נשלט)
דוקטור קדחת​(נשלט) • 12 באפר׳ 2018
סליחה אם אני סולד מהנושא, אבל להיות נעול בכלובון ולהיות סינגל זה שום ואפס כלום לעומת להיות נעול עם פרטנר...גם אני, נעלתי את עצמי (כשהייתי ברשות עצמי) מס' לא מבוטל של פעמים והתחושה נחמדה אבל כשאתה נזכר שאין לך keyholder זה פשוט לא זה, לא רק שאפשר לפתוח מתי שרוצים, הכלובונים בסדר גודל של ה10-20 דולר אלה כלובונים שאפשר לעשות בהם pull out בחצי שניה או לשבור אותם בערך פי 3 מהזמן הנ"ל - לכן אני מניח שיש פה גם אלמנט של התחייבות כשננעלים...אני באופן אישי חושב שהגירוי הוא דווקא מזה שיש פרטנר\ית ולא מהכלובון עצמו..
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 12 באפר׳ 2018
אתה צעיר, משתמע (מהפרופיל ואופן הכתיבה, תקן אותי אם אני טועה) שטרם התנסת בבדס"מ במציאות, וגם אם היו לך קצת משחקים פה ושם, זה לוודאי לא הגיע לכדי קשר שליטה רציני שבו האמון והדינמיקה נבנו בהדרגה.
אז אתה כבר הולך על משהו עם מחוייבת לשנים ארוכות ובלי יכולת מילוט?
בבדס"מ, החיפזון הוא לא פעם מהשטן.
אני מבינה שאתה נלהב, אבל אין לך לאן למהר.
קח את הזמן להכיר (ובאמת להכיר, לא באופן שטחי) פרטנרית ראויה שהוכיחה לך שכדאי לסמוך עליה, קח את הזמן להבין מה טוב לך ליישם במציאות ומה טוב לך רק בפנטזיה.
תתחיל בקטנה, ולאט-לאט תגביר את הקצב.

אם אתה נשבר באמצע כשאתה לבד, יש לכך סיבה. לא צריך להתעלם מהסיבה הזו וסתם לעלות לעצמך את דרגת הקושי, כי זה פשוט יסתיים בתסכול.
כדאי לך לחשוב ממה נובעת הסיבה שקשה לך (כן, זה בגלל שבא לך לגמור. אבל מה עובר לך בראש? מה אתה אומר לעצמך? באיזה מצבים אתה מרגיש ככה?) או בכלל מאיפה נובע הצורך להיות נעול לפרקי זמן ארוכים מלכתחילה, כי ככל שתכיר את עצמך יותר כך תוכל להתאים לעצמך פתרון אמיתי במקום להתאכזב.

תתנסה, תלמד, תבחן. ורק כשתרגיש שזה מתאים לך תהיה מסוגל להתחייב לכך באמת.
    התגובה האהובה בשרשור
Fuck my asshole​(אחר)
לפני 6 שנים • 13 באפר׳ 2018
Fuck my asshole​(אחר) • 13 באפר׳ 2018
זה ענין מנטאלי

וקשה למצוא שולטת
שתקבל את הבקשה שלך
כי זה שליטה מלמטה
עם רשימת דרישות

של :

תעשי לי
תתני לי
וכדומה

עד וכאשר

תצטרך לגלות הרבה שליטה עצמית

כי זה מאוד קשה
גם בריאותית לא לגמור תקופה ארוכה מידי

ותיזכור : רק השולטת קובעת
אם
איך
ומתי אתה יכול לשחרר לחץ

זאת לא הדרך הנכונה
להיגמל
Fuck my asshole​(אחר)
דוקטור קדחת כתב/ה:
סליחה אם אני סולד מהנושא, אבל להיות נעול בכלובון ולהיות סינגל זה שום ואפס כלום לעומת להיות נעול עם פרטנר...גם אני, נעלתי את עצמי (כשהייתי ברשות עצמי) מס' לא מבוטל של פעמים והתחושה נחמדה אבל כשאתה נזכר שאין לך keyholder זה פשוט לא זה, לא רק שאפשר לפתוח מתי שרוצים, הכלובונים בסדר גודל של ה10-20 דולר אלה כלובונים שאפשר לעשות בהם pull out בחצי שניה או לשבור אותם בערך פי 3 מהזמן הנ"ל - לכן אני מניח שיש פה גם אלמנט של התחייבות כשננעלים...אני באופן אישי חושב שהגירוי הוא דווקא מזה שיש פרטנר\ית ולא מהכלובון עצמו..

צריך גם לבחור בכלובון שמתאים לתקופות ארוכות

ושאי אפשר או שקשה מאוד לצאת מימנו לבד

בלי להשתמש בכוח ולפגוע בעצמך
Fuck my asshole​(אחר)
דוקטור קדחת כתב/ה:

צריך גם לבחור בכלובון שמתאים לתקופות ארוכות

ושאי אפשר או שקשה מאוד לצאת מימנו לבד

בלי להשתמש בכוח ולפגוע בעצמך
bondman​(נשלט){FLR}

Re: חגורת צניעות לטווח ארוך. מאוד.

bondman​(נשלט){FLR} • 13 באפר׳ 2018
Cblife כתב/ה:
אז ככה. התלבטתי הרבה אם לכתוב את זה פה, כי זה טיפה קיצוני אבל אני אנסה בכל זאת.
אני חייל, בן 21, משתחרר בקרוב והגעתי למסקנה שאני רוצה להיות נעול בחגורת צניעות. נעלתי את עצמי כמה פעמים למשך תקופות שונות והחלטתי שאני רוצה להיות נעול למשך כמה שנים (כן, ברצף. כן, אני מכיר את ההשלכות ויודע שזה לא פשוט) הבעיה שלי היא כזאת - אני צריך למצוא מישהי שתחזיק את המפתח לחגורה מבלי להישבר באמצע (אני לא רוצה שתהיה לי דרך מילוט החוצה) מה שכן, מבחינה בריאותית ככל הנראה אצטרך חליבה פעם בכמה חודשים (מבחינה בריאותית בלבד).
איך אני יכול לעשות דבר כזה? זה אפשרי?

תודה לעונים!

זה אפשרי אבל הסיכוי קטן מאוד. אתה צריך למצוא מישהי שתיהיה בראש.
יש ״מלכות בתשלום״ כאלו, לפחות בחול שמשמשות בתור key holder , בכל מקרה פנטזיות פנטזיות, אבל
אתה תמיד צריך מנעול זמין לחרום.
Fuck my asshole​(אחר)
צריך לקחת בחשבון את אפקט הריח
וההיגינה
אני מיתוך הרגל
נועל את עצמי בלילות בעיקר

ובסופי שבוע

הבעיה היא שזה מחייב
אותך להשתין רק בישיבה

וריח השתן נדבק לכלובון
ולאיבר והאשכים
לב חופשי​(אחר)
לב חופשי​(אחר) • 13 באפר׳ 2018
איזה כלובון יש לך? ואיך הצלחת להכניס את הזין אליו? יש שיטה? יש לי חגורה כמו שיש לך בתמונה רק מסיליקון ולא הצלחתי להכניס אותו בפנים.
Fuck my asshole​(אחר)
cb600
קצר מפוליקורבינט שקוף

אני מכניס אותו
כשהוא שמוט

קראתי איפה שהוא
שקוביית קרח מורידה זיקפה

או ש..

תחפש שולטת שאוהבת לנעול נישלטים

ולפני שתבין