סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חזרתי אחרי הרבה שנים לא הייתי פה

SecretWish
לפני 5 שנים • 26 במאי 2018

חזרתי אחרי הרבה שנים לא הייתי פה

SecretWish • 26 במאי 2018
רק רציתי להגיד היי לכולן.
פאק הרבה זמן שלא הייתי פה ונס שזכרתי את הסיסמא הנכונה בנסיון הראשון icon_smile.gif
עברו כמה שנים טובות - הרבה שנים.

הרבה דברים השתנו בחיים שלי אבל הדחף הזה לא השתנה. ברור שיש תקופות שזה יותר ויש תקופות שזה פחות, אבל זה תמיד בפנים גם אם זה לא נראה ככה. אני אלופה בלהסתיר את הרגשות שלי וגם את ארון הבגדים הענק שלי (פלוס אחד קטן ועוד ארון נעלים די צנוע ומגירה לאיפור). אני פאקינג אמות עם זה, זה בטוח.

די לכולם, אוהבת את כולכן
S.W.
    התגובה האהובה בשרשור
danairis​(לא בעסק)
לפני 5 שנים • 27 במאי 2018
danairis​(לא בעסק) • 27 במאי 2018
ברוכה השבה.
לא מבינה למה התקשורת בינינו הטרנסגנדריות כ״כ דלילה. מה. לא צריכות אחיות לשיתוף כי מתרשמת שזה כך בכל הפלטפורמות פחות או יותר.
אני טועה? בנות בדכ אוהבות לקשקש או שבזה אנו לא בנות
אלא בנים שאין להם זמן לזה???
שאלה אמיתית וכנה
AloneAgain
לפני 5 שנים • 28 במאי 2018
AloneAgain • 28 במאי 2018
אתן צריכות תרגול ?
רון רון​(נשלט)
לפני 5 שנים • 29 במאי 2018
רון רון​(נשלט) • 29 במאי 2018
פעם היו מפגשים, שהתפרסמו פה, היום הבנתי שיש משהו דרך הפייס, אולי
אבל זה לא בטוח.
אני מזמן לא הייתי באחד כזה
אישה מבפנים​(נשלטת)
לפני 5 שנים • 18 ביוני 2018
אישה מבפנים​(נשלטת) • 18 ביוני 2018
danairis כתב/ה:
ברוכה השבה.
לא מבינה למה התקשורת בינינו הטרנסגנדריות כ״כ דלילה. מה. לא צריכות אחיות לשיתוף כי מתרשמת שזה כך בכל הפלטפורמות פחות או יותר.
שאלה אמיתית וכנה

אני דווקא אשמח לשוחח ולהחליף חוויות ושאלות.
מוכנה לעזור לכל מתלבטת אם להחשף או להשאר בארון,
ואם כן כמה להחשף. כל מה שמטריד אתכן בנות יקרות, אני כאן לרשותכן.
shoko5​(נשלט)
shoko5​(נשלט) • 18 ביוני 2018
בוקר טוב
ברוכה השבה...
כאחד/ת שלא שיתפה ורוב הזמן "בארון " נראה לי שקשה לסמוך על אנשים שאין לנו מושג כמה אנחנו יכולים לשתף ולפתוח את הלב ולהאמין שבאמת יפרגנו וינסו לזרום ויש לא מעט שחקנים וחרמני מקלדת שהורסים ואי אפשר לדעת על מי לסמוך..
ואולי הגיע הזמן להתחיל להאמין באנשים חזרה.(אבל בזהירות)
יום טוב
תחרה שחורה​(נשלט)
תחרה שחורה​(נשלט) • 18 ביוני 2018
Welcome back SecretWish
אכן, כפי שציין רון רון, היו פעם מפגשי מתלבשים נחמדים בקפה קפקה, במועדונים נו-לימיט, המחוגה, רוגטקה, אצל אלכסנדרה ואפילו בפ"ת.
ההשתתפות במפגשים אלה היתה יחסית מצומצמת מאחר ולא לכל המתלבשים ביגוד נשי מלא כולל פאה ועקבים,
לנשואים היה קושי לצאת בערב, לצפוניים ולדרומיים היה רחוק, אך הסיבה העיקרית היתה הבושה, הרתיעה מחשיפה
אפילו במסגרת חוג סגור של בעלי נטיה זהה.
עקב מספר משתתפים קטן לא יהיה מקום שיסגור עבורנו ערב פרטי. אפשר ללכת לדאנג'ן ולהרגיש שם די בנוח
או למועדון גייז (למתלבשים שנמשכים לגברים). הייתי שם פעמים אחדות יחד עם אשתי (אני בלבוש סקסי) ולא התלהבנו.
היו לי כמה הכרויות וקשרים טלפוניים שדעכו עם הזמן. נראה שבענין הזה כל אחד לעצמו.
אני חושב שרוב המתלבשים שבויים בתחושות של חשדנות ורתיעה ונמנעים מקשרים וחברויות עם דומיהם.
אני דאגתי בזמנו לשתף את אשתי, היא מכירה את כל מלתחתי (הענקית) הנשית הסקסית ואני מתלבש בבית חופשי,
כולל עקבים גבוהים. זה לא שהיא שמחה על כך, אבל מקבלת וכבר כל כך רגילה...ענין שבשגרה...
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 18 ביוני 2018
danairis כתב/ה:
ברוכה השבה.
שאלה אמיתית וכנה

אני שם לב שיש כאן הרבה שלא מבינים שטרנסיות זה כאלה שעברו ניתוח ולא כאלה שרק מתלבשים בבגדי נשים.
הרמאפרודיטה
הרמאפרודיטה • 18 ביוני 2018
זה לא עניין של התערבות כירורגית (וממילא השינוי בפועל הוא בעיקרו הורמנלי) אלא של זהות ודרך חיים לעומת פטיש.

חשבתי שסוכם מזמן שכלובי ישנה את שם הפורום לקרוסדרסינג.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 18 ביוני 2018
תחרה שחורה כתב/ה:
Welcome back SecretWish
אכן, כפי שציין רון רון, היו פעם מפגשי מתלבשים נחמדים בקפה קפקה, במועדונים נו-לימיט, המחוגה, רוגטקה, אצל אלכסנדרה ואפילו בפ"ת.
ההשתתפות במפגשים אלה היתה יחסית מצומצמת מאחר ולא לכל המתלבשים ביגוד נשי מלא כולל פאה ועקבים,
לנשואים היה קושי לצאת בערב, לצפוניים ולדרומיים היה רחוק, אך הסיבה העיקרית היתה הבושה, הרתיעה מחשיפה
אפילו במסגרת חוג סגור של בעלי נטיה זהה.
עקב מספר משתתפים קטן לא יהיה מקום שיסגור עבורנו ערב פרטי. אפשר ללכת לדאנג'ן ולהרגיש שם די בנוח
או למועדון גייז (למתלבשים שנמשכים לגברים). הייתי שם פעמים אחדות יחד עם אשתי (אני בלבוש סקסי) ולא התלהבנו.
היו לי כמה הכרויות וקשרים טלפוניים שדעכו עם הזמן. נראה שבענין הזה כל אחד לעצמו.
אני חושב שרוב המתלבשים שבויים בתחושות של חשדנות ורתיעה ונמנעים מקשרים וחברויות עם דומיהם.
אני דאגתי בזמנו לשתף את אשתי, היא מכירה את כל מלתחתי (הענקית) הנשית הסקסית ואני מתלבש בבית חופשי,
כולל עקבים גבוהים. זה לא שהיא שמחה על כך, אבל מקבלת וכבר כל כך רגילה...ענין שבשגרה...

סליחה שאני מגיב משהו לא קשור.

כל פעם שאני רואה את הכינוי שלך זה מה שעולה לי לראש
https://www.youtube.com/watch?v=rif-QI_0_C8

(תחרה שחורה בלעשן נרגילה!!! את התחרות שלי קונה עם גילה! )