אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטים שנמצאים בקשר מול כמה נשלטות

EmilyaX
לפני 5 שנים • 8 ביוני 2018

שולטים שנמצאים בקשר מול כמה נשלטות

EmilyaX • 8 ביוני 2018
אם בקשר בדסמ הם מצפים להתמסרות טוטלית
קרבה, אמון ,אינטימיות
ויש להם את זה כבר עם אחת
למה הם ממשיכים לחפש?
(הריגוש של הכיבוש ולא הבדסמ עצמו עושה להם את זה? תוהה)
קסם שבלב
קסם שבלב • 8 ביוני 2018
שאלה טובה
התשובה היא שלא מספיק להם אחת הם צריכים כמה בשביל להגיע לאיזה שהוא סיפוק אם עצמם.
יכול להיות שאני טועה.
אשלייה אירוטית
אשלייה אירוטית • 8 ביוני 2018
שולטים כאלה
חייבים לכבוש (ובבדס"מ זה בהחלט לכבוש !).
כל כיבוש שכזה נותן להם הרגשת שכרות רגעית והם לא יפסיקו כי הם לא יכולים.
ינצלו כל רגע שיש להם אפשרות בחירה וייקחו כל מה שידם משגת.
הם מתאהבים סדרתיים.
מאוהבים באהבה.
ייצר הכיבוש שלהם לא יודע שובע.
הם זקוקים להערצה מתמדת.
בדרך כלל מדובר בגברים בעלי אופי נרקסיסטי.
מאוד מצליחים ומרשימים.
כריזמתיים, כל אחד בדרכו.
נשים נוהות אחריהם כי הם מאהבים רומנטיים.
יודעים לקחת אישה !
ולנהל נשלטת כנועה זו בשבילם התגשות חלום.
כמה שיותר. טוב יותר.
קשה מאוד להיות אישה בזוגית ארוכת ימים של גבר כזה. היא תמיד תהיה דרוכה... לא רגועה. כי תדע שהכיבוש הבא שלו, מעבר לדלת.
האישה שאיתו צריכה להיות בעלת נפש ברזל ויציבה מאין כמוה, אחרת תאבד אותו לבאה בתור.

בהצלחה לכל אחת כזו ששמה נפשה בכף ידו... היא צפויה לכאבי לב חוזרים ונשנים...
TheStrider​(סדיסט)
TheStrider​(סדיסט) • 8 ביוני 2018
א. זה מאוד תלוי להגדרה שלהם לקשר ולשליטה, מניסיוני לא מעט מהם מתייחסים גם למערכות יחסים וירטואליות. ב. פרט לכך יש את יוצרי ההרמונים שגם יכול להיות מרגישים צורך לפתח הרמון (אלוהים יודע למה, נשלטת רצינית אחת הינה די והותר) או לחלופין נהנים מהאינטרקציה בין הנשלטות שלהם. ג. יכול להיות שיש להם קשר טורגשות ליותר מנשלטת אחת.
Erykah
Erykah • 8 ביוני 2018
קרבה, אמון ואינטימיות יכולים להיות עם יותר מאדם אחד.
מאנשים שונים ניתן לקבל דברים שונים. התמסרות טוטאלית של אחד לא בהכרח נותנת את אותם הדברים שתתן התמסרות טוטאלית של אחר, כי הם אנשים שונים.
בין אם זו הסיבה ובין אם היא כי הם פשוט רוצים עוד/יותר, שכל אחד יעשה מה שטוב לו ויבחר את השותפים המתאימים לו לדרך.
גם ביחסים ונילים יש אנשים שאינם מונוגמים ואפילו פוליאמורים. ככה שהיכולת לנהל מספר מערכות יחסים משמעותיות קיימת, בין אם זה צורך או בין אם זו אפשרות.
מערכות היחסים לא בהכרח עומדות זו מול זו, כך שלא קיים בהכרח קשר בין מערכת היחסים הקיימת ומה שמקבלים ממנה למערכות פוטנציאליות נוספות.
    התגובה האהובה בשרשור
מישלי
מישלי • 8 ביוני 2018
אתייחס לנושא כמו מה שהוא הכי קרוב בעיני לשליטה ומערכת היררכית, שזה הורות.

כמו שלמישהו יכולים להיות כמה ילדים, וכל אחד יהיה עבורו משהו אחר.
למה חלקנו לא מסתפקים בצאצא אחד?

אגב, לנשלט/ת יכולים להיות גם כמה שולטים (כמו זוג הורים),
בתנאי שיש שם תיאום ברמה גבוהה והתנהלות בריאה של אגו (כמו בהורות סטנדרטית).
כשרון טבעי
לפני 4 שנים • 27 באפר׳ 2019
כשרון טבעי • 27 באפר׳ 2019
זה תלוי באינטנסיביות החוויה של הנשלטות. שתיים שדורשות חיזוק מתמיד של הביטחון שלהן, לא יאפשרו לשולט להקדיש זמן לנשלטת נוספת. נשים בטוחות ורגועות, יוכלו לאפשר לנהל כמה יחסים במקביל (שולט יודע לנהל את המצב הרגשי הזה, להפוך אותו לריגוש ממכר עבור הנשלטת). אם שאלת למה גבר ירצה להיות עם כמה נשים, זה פשוט כי הוא גבר. אישית אני רוצה נשים ללא הגבלה, ולהכניס את כולן לאותו החדר יחד. הסיפוק הוא מהתחושה שהרצון שלה בך כל כך עז ונואש, שהוא גובר על הקנאה, וגורם לה לפרוץ גבולות (אין שום דבר מרעיש בזה, גם שולטות רבות מתאוות לחבר בין הנשלטים כדי להרחיב את הפנטזיות, ואת עומק ההתמסרות והכניעות). הרבה נשלטות מקבלות ריגוש מהידיעה שיש אחרות, וחולמות להיות בחדר כשזה קורה.
האיש ההוא
האיש ההוא • 27 באפר׳ 2019
אני רוצה לצאת מהמעטפת של ״שליטה״ ולהתייחס לריבוי פרטנרים במערכת זוגית רגילה. מערכת יחסים כזאת עונה על על צרכים שנעלמים ככול שנצבר ותק במערכת יחסים. גם אם שני בני הזוג משקיעים את כול מה שיש להם לעולם הם לא יצליחו לחוות את הראשוניות שבהתחלה, להיות מחוזרת, לכבוש ועוד אין ספור חוויות ראשוניות.
ריבוי פרטנרים במערכת זוגית יעבוד רק אם קיים בסיס רגשי עמוק וחזק ומעבר לזה מצריך שלשני בני הזוג יהיה אגו מספיק חזק על מנת להכיל את העובדה שאין להם את היכולת לענות על כול הצרכים של בן/בת הזוג.
אם לוקחים את העקרונות הללו (ומי שמכיר אותי יודע עד כמה אני סולד מהמילה ״שליטה״) אל מערכות יחסים שיש בהן ״שליטה״ יגלה לא ממש יש להם מקום.
אני חושב שאם זה יכול לעבוד זה תמיד יהיה קצוב בזמן כי זה לעולם לא יענה על צרכים רגשיים. אני חושב שזה מגיע מנכות רגשית של הצד הדומיננטי שמשתמש בחולשה מובנית של מי שמולו.
דבר נוסף שחשוב להוסיף זה שמי שלא לומד מההיסטוריה סופו לחוות אותה. מספיק להסתכל על ההיסטוריה כאן בכלוב על מנת לראות מה היו התוצאות של מיני ״מאסטרים״ שהרבו ״שפחות״. התוצאות, בלשון המעטה, לא היו חיוביות.
לסיכום, אני לא חושב שזה משהו שהוא בר קיימא.
מה שאני לא שולל זאת זוגיות שתאפשר פתיחות מינית מכיוון שעדיין ניתן לבנות בסיס רגשי חזק דיו על מנת להכיל הרפתקאות אחת ל...
העולם המופלא​(שולט)

דעתי

העולם המופלא​(שולט) • 27 באפר׳ 2019
זה תלוי.
יש נשלטות שאחת בלבד תספיק,
ויש נשלטות שגם ארמון שלם מהן לא יספק.
לכן תלוי בסיטואציה ומה מחפשים מהקשר.
אני חוויתי משניהן,
וכמובן שעדיף את האחת הנכונה.
מל(ק)ה​(שולטת)

לא אותו דבר

מל(ק)ה​(שולטת) • 27 באפר׳ 2019
מישלי כתב/ה:
אתייחס לנושא כמו מה שהוא הכי קרוב בעיני לשליטה ומערכת היררכית, שזה הורות.

כמו שלמישהו יכולים להיות כמה ילדים, וכל אחד יהיה עבורו משהו אחר.
למה חלקנו לא מסתפקים בצאצא אחד?

אגב, לנשלט/ת יכולים להיות גם כמה שולטים (כמו זוג הורים),
בתנאי שיש שם תיאום ברמה גבוהה והתנהלות בריאה של אגו (כמו בהורות סטנדרטית).

איך אפשר להשוות בין השניים?
לפעמים נגמרות לי המילים.