בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דרישה לסגור את סקס אדיר

ArchAngel​(שולטת)
לפני 5 שנים • 11 ביוני 2018
ArchAngel​(שולטת) • 11 ביוני 2018
בעקבות השולטים שהגיבו כאן, אני רוצה לעלות שאלה שמענה חד משמעי לוודאי לה אין:
איך זה שב- 6 שנותיי בכלוב, נתקלתי ביותר שולטים פמיניסטים מנשלטים פמיניסטים? ומנגד, איך זה שמעתי הרבה יותר אמירות מיזוגניות מנשלטים מאשר משולטים?
כי ה"הגיון" אומר שזה צריך להיות הפוך.
האם זה צירוף מקרים או שיש דברים בגו?
למישהו יש הארות בעניין?
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 11 ביוני 2018
יפה שבלי להכיר אותי באופן אישי, מסיקים שיש להם בעיה נגד הפמינזם.

כי אם הייתה לי בעיה:

לא הייתי בעד שיויון בשכר לגברים ולנשים, לא הייתי בעד שירה נשית בציבור, לא הייתי נגד הפרדה של גברים ונשים, במדרכות, באוטובוסים, בהופעות
הייתי נגד שירות משותף בצבא, נשים קרביות או נשים בצבא.

הייתי בעד גידול הילד רק על ידי האם, בלי שהאב גם צריך להיות שותף. כלומר שנשים צריכות להיות עקרות בית.

לא הייתי בעד שאסור להטריד מינית, וכאשר מישהי אומרת לא, זה לא.

ושלכל אחת מותר ללכת באיזה ביגוד שבא לה, מבלי שיטרידו, יאנסו אותה או יעירו לה על כך, כי זה לא צנוע.
פלייפול
פלייפול • 11 ביוני 2018
ArchAngel כתב/ה:
בעקבות השולטים שהגיבו כאן, אני רוצה לעלות שאלה שמענה חד משמעי לוודאי לה אין:
איך זה שב- 6 שנותיי בכלוב, נתקלתי ביותר שולטים פמיניסטים מנשלטים פמיניסטים? ומנגד, איך זה שמעתי הרבה יותר אמירות מיזוגניות מנשלטים מאשר משולטים?
כי ה"הגיון" אומר שזה צריך להיות הפוך.
האם זה צירוף מקרים או שיש דברים בגו?
למישהו יש הארות בעניין?

לי יש.

זה נראה לי דווקא מאד הגיוני: חלק ניכר מהנשלטים (בפירוש לא כולם, אך בהחלט חלק בולט), הם גברים מיואשים המאמינים שאין להם יכולת או זכות לקבל אהבה מנשים, ומכאן התפתחו גם הנטיות המזוכיסטיות שלהם. לא מפתיע כלל שחלקם עוינים ונוטרים טינה למין הנשי.

השולטים, לעומת זאת, הם ברובם בעלי ביטחון עצמי, גברים שנשים נמשכות אליהם, (גם אם לא, ינסו לפחות להציג פסאדה כזאת), ולכן אין להם משקעים של איבה כלפי נשים.

מעניין גם הכיוון השני: גברים המציגים עמדות החורגות מהתפיסות הפמניסטיות הקיצוניות, יזכו ליחס עויין גם משולטות וגם מנשלטות, (וגם מחלק מהגברים), ודוקא כאן החלוקה מטושטשת, וקשה יותר להבחין איזו קבוצה (מבין הנשים), קיצונית יותר.

אוסיף שאני לא רואה את העמדות המובעות ע"י slave for ever, כמיזוגניות או אנטי פמיניסטיות.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני יונ' 11, 2018 8:08 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
VeraLynn​(נשלטת)
VeraLynn​(נשלטת) • 11 ביוני 2018
אפשר להפסיק להגיד את המילה קיצוני כאילו זו מילה גסה? אני קיצונית, טוטאלית, לעתים אפילו רדיקלית, הולכת עם מה שאני מאמינה בו עד הסוף - וזה אחלה דבר.
פלייפול
פלייפול • 11 ביוני 2018
לדעתי, קיצוניות אינה מידה טובה, ואינה מגיעה בד"כ ממקום טוב.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 11 ביוני 2018
סלייב אולי כדאי שתבהיר מה זה זה בעינייך פמיניזם רדיקלי בהקשר לאתר לפרסום זנות. מה ההבדל בין רדיקלי לרגיל בהקשר הזה? מהטון הכללי של המשפט נשמע שאתה מקווה שיקומו אתרים נוספים במקומו.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 11 ביוני 2018
VeraLynn כתב/ה:
יש הבדל בין הורדות פיראטיות לבין סחר בבני אדם והתעללות מינית.
לא מספיק בעיני, ראוי להעמיד לדין את בעלי האתר שהרוויחו כל כך הרבה שנים מתעשיית הזנות.
יש שם כל כך הרבה וידויים על אלימות מינית מחרידה, אלימות בכלל, ניצול מזעזע, וזה מעבר לחרא הרגיל שמפרסמים שם "צרכני זנות".

מה שכן, אני ממש אוהבת את זה שאתם מגיבים ומעלים את הדעות האלה שלכם בפורומים. זה מאוד מקל על הסינון אחר כך אתם כשקוראים את הפרופיל והתגובות המעאפנות שלכם <3

חופש הביטוי לא חזק באתר הזה כשזה נוגע לדברים שהם לא פוליטיקלי קורקט.
אז מה אז אמר את דעתו מה זה אסור?
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 11 ביוני 2018
הוא בהחלט אמר את דעתו, דעות הן בהחלט סיבות לסינון.
אני למשל לא הייתי רוצה סאב שצורך זנות.
אין פה שום סתימת פיות ובטח אין קשר לחופש דיבור.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 11 ביוני 2018
מתי הוא כתב כאן שהוא צורך זנות?

הוא הביע את דעתו על הנושא,
לא אמר שהוא ספציפית עושה משהו מכל הנושא הזה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני יונ' 11, 2018 8:31 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 11 ביוני 2018
אני פה רק כדי לומר: הו שלום, ורה לין, את משב רוח מרענן. ואנחנו בטח מכירות מהרד, אז עכשיו אני סקרנית מי את.

זהו, תמשיכו להסגביר פמיניזם, גברברים.