סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דרישה לסגור את סקס אדיר

פלייפול
לפני 5 שנים • 11 ביוני 2018
פלייפול • 11 ביוני 2018
VeraLynn כתב/ה:
אפשר להפסיק להגיד את המילה קיצוני כאילו זו מילה גסה? אני קיצונית, טוטאלית, לעתים אפילו רדיקלית, הולכת עם מה שאני מאמינה בו עד הסוף - וזה אחלה דבר.

לעשות לעצמך לייקים זה חלק מהקיצוניות? כי עשית את זה כבר פעמיים בשרשור הזה.
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 11 ביוני 2018
מטא פיזי כתב/ה:
סלייב אולי כדאי שתבהיר מה זה זה בעינייך פמיניזם רדיקלי בהקשר לאתר לפרסום זנות. מה ההבדל בין רדיקלי לרגיל בהקשר הזה? מהטון הכללי של המשפט נשמע שאתה מקווה שיקומו אתרים נוספים במקומו.

קודם כל, מעולם אבל מעולם לא קיימתי יחסי מין בתשלום.

אני לא מקווה, אני פשוט אמור שזה מה שיקרה.

אני נגד סגירת האתר הזה או כל אתר אחר דומה.

כמובן שאני נגד סרסור וסחר בנשים, אבל זה לא המצב באתר הזה.
slave for ever​(נשלט)
בטי בום כתב/ה:
הוא בהחלט אמר את דעתו, דעות הן בהחלט סיבות לסינון.
אני למשל לא הייתי רוצה סאב שצורך זנות.
אין פה שום סתימת פיות ובטח אין קשר לחופש דיבור.

יש הבדל בין מי שצורך בפועל, לבין מי שלא מתנגד לכאלה שהם כן.

אני לא הייתי עם נערת ליווי/זונה בחיים וגם לא אהיה.
slave for ever​(נשלט)
VeraLynn כתב/ה:
אפשר להפסיק להגיד את המילה קיצוני כאילו זו מילה גסה? אני קיצונית, טוטאלית, לעתים אפילו רדיקלית, הולכת עם מה שאני מאמינה בו עד הסוף - וזה אחלה דבר.

אבל זאת כן מילה גסה, אם אשתמש במינוח שלך.

זכותך להיות כזאת, כמו שזכותי וזכותם של אחרים להיות נגד קיצוניות ורדיקליות.
FlowerKitty​(אחרת)
FlowerKitty​(אחרת) • 11 ביוני 2018
slave for ever - בבקשה אל תיתמם יותר מדי כאן. פתחת את הדיון הזה בטון מתנגח ומעורר אנטגוניזם (כל הדיבור המזלזל על "הפמיניסטיות" האלו), אל תתפלא שקיבלת תגובות עם טון תוקפני בחזרה. זה הכיוון שכיוונת אליו מראש עם הניסוח הזה.
גם אל תזדעק שהיו מי שהניחו שסביר שגם אתה צורך זנות על סמך הטינה הכללית ל"פמיניסטיות" שרוצות למגר את תעשיית הזנות. זו לא הנחה בלתי הגיונית, ועד עכשיו לא הבהרת אחרת. חוץ מזה, בשביל הרבה נשים גם מישהו שסתם לא רואה בתעשיית הזנות דבר מזעזע זה לא מישהו שהן יהיו מעוניינות בקשר איתו, גם אם הוא לא צורך בעצמו.

מה שמצחיק זה שבעניין מה ראוי לעשות אני די קרובה לעמדה שלך. פמיניסטית פמיניסטית, אבל זה נושא נורא מורכב וגם בלי לפרוש את הכל אני אגיד שגם אני חושבת שהניסיון למגר את הזנות באמצעות חוקי הפללת הלקוח וכדומה הוא בעייתי, די נידון לכישלון ויכול להיות בעל השלכות שליליות על הנשים שעובדות בזנות. והנה הצלחתי לכתוב את זה בלי להתנגח ובלי לבוא מראש בגישה של אנטי-פמיניזם.
ובבקשה אל תשלוף עכשיו שוב את ההבחנה בין פמיניזם קיצוני ללא קיצוני. יש המון זרמים בפמיניזם, המון דעות והמון נשים שחושבות שונה. לרוב הבחנה בין "קיצוני" ל"ללא קיצוני" משמשת בעיקר כדי להפריד בין "מה שמערער יותר מדי את הנורמות" ל"מה שאנחנו עוד מוכנים לסבול" (שלפני כמה עשורים היה בעצמו קיצוני מדי, ורק מאבק של "קיצוניות" הפך אותו למקובל...)
N e l l a​(אחרת)
N e l l a​(אחרת) • 11 ביוני 2018
האתר הזה לא מסרסר בנשים???!?!?!?!
הוא לא סוחר בנשים?!?!?!?!
נכון, הוא רק נותן לגיטמציה לאנוס נשים בזנות, להרביץ להן וכמובן להתעלל בהן.

כי חלק מהעדויות של זנאים שם אלו עדויות אונס, התעללות ואלימות.

אז מניחה זזה אתר די חביב ואף מדהים כשהוא מתייחס לנשים ממעגל הזנות כמו אל חפץ.

ודרך אגב, רוב הנשים בממעגל הזנות הן לא מרוצנן החופשי.

מעטות שכן.

*ואני פמינאצית (:
N e l l a​(אחרת)
N e l l a​(אחרת) • 11 ביוני 2018
ושאלה קטנה,
אם זה היה אתר של פדופילים אשר מעלים תמונות של ילדים ונותנים להם ציונים, היית אומר שהוא לא ייסגר?

או נניח
אתר של רוצחים שמראים גופות של אנשים ונותנים להם ציונים, גם היית מגיב ככה?

זה עברה על החוק.

הוא חייב להסגר. (:
לילית חדשה
לילית חדשה • 11 ביוני 2018
slave for ever כתב/ה:
מטא פיזי כתב/ה:
סלייב אולי כדאי שתבהיר מה זה זה בעינייך פמיניזם רדיקלי בהקשר לאתר לפרסום זנות. מה ההבדל בין רדיקלי לרגיל בהקשר הזה? מהטון הכללי של המשפט נשמע שאתה מקווה שיקומו אתרים נוספים במקומו.

קודם כל, מעולם אבל מעולם לא קיימתי יחסי מין בתשלום.

אני לא מקווה, אני פשוט אמור שזה מה שיקרה.

אני נגד סגירת האתר הזה או כל אתר אחר דומה.

כמובן שאני נגד סרסור וסחר בנשים, אבל זה לא המצב באתר הזה.

סלייב,
נניח לרגע את השאלה האם צריך או לא צריך לסגור אתרים מהסוג הזה- מיסוד/ איסור הזנות הוא דיון בפני עצמו.

אני רוצה רגע להתמקד רגע במה שכתבת על האתר- שהוא לא עוסק בסרסור וסחר בנשים.
אם להיות קטנונית רגע- איך אתה יודע?
כדי להגיד את זה בוודאות צריך לדעת במה הבעלים של האתר עוסק מעבר לאתר
ואם להיות קטנונית יותר- ייתכן והאתר עונה להגדרה המשפטית של סרסרות בגלל עניין הפרסום

אבל הנקודה העיקרית שלי היא זו-
האתר והפורום לא מבחינים בין נשים שעוסקות בזנות מבחירה לבין נשים ונערות/ ילדות שעוסקות בזנות תחת אילוץ/ כפייה (או במילים אחרות- סחר בנשים וילדות )- כי הגברים שבאתר לא מבחינים בכך (וגם לא תמיד מעניין אותם האם האישה/ נערה נמצאת מבחירה או תחת כפייה/ נסחרה).
למרות שהכסף העיקרי הגיע לאתר ככל הנראה מהפרסומים שלו, הכוח העיקרי של סקס אדיר היה טמון בפורום שלו- בדיווחים, אזהרות, פרסום חוות דעת ובדיונים שלו. וזאת למרות שבאתר יש כ-20K חברים רשומים ובפועל יש פי 15 עד פי 30 צרכני זנות (300-600K צרכני זנות)

היום כבר לא תמצא אותם- אבל בפורום היה הכל-
החל מאיפה תמצא בארץ ובחול נערות עד גיל 14; איפה תמצא נשים שמכורות כל כך לסמים עד שהן יעשו הכל תמורת מנה;
ודברי הלל לסוחרי נשים שידעו להביא בחורות יפות (כן, סוחרי נשים שהורשעו בסחר בנשים והיו או ישנם בכלא על סחר בנשים.)
ועוד דברים מזעזעים יותר או פחות
פלייפול
פלייפול • 11 ביוני 2018
אני לא הדובר של סלייב, אבל אנסה להסביר מה (לדעתי) גרם לו לפתוח בדיון הזה:

אקדים ואומר, שבניגוד אליו, ובניגוד ל FlowerKitty, אני דווקא *בעד* סגירה של אתרים כאלו, ולא רק בגלל שהם עוברים על החוק (חוקים אינם בהכרח מוסריים), אלא משום שהם מעודדים זנות, שלפחות במתכונתה הנוכחית, גורמת נזק עצום לנשים בזנות (מעגל הזנות - סמים כדי לשכוח מהזוועה - ושוב זנות כדי לממן את הסמים, מעמד חברתי נמוך במיוחד, סיכונים בריאותיים, לחצים נפשיים קשים, איומים מעבריינים, ויש עוד), גורמת נזק גם לגברים צרכני הזנות, ומעשירה גורמים עברייניים ופליליים.

התגובה של סלייב, לדעתי, היא סוג של תגובת-נגד אמוציונלית למה שאני מזהה (וכנראה שגם הוא), לשנאת גברים. אני קורא את הטורים של אור סופר, של ורד לי וחברותיהן. אני מתקשה לזהות שם אהדה ודאגה אמיתית לנשים בזנות, ויותר תיעוב, שנאה ורצון לנקום במין הגברי. כאן טמון ההבדל בין פמיניזם קיצוני ללא קיצוני, בסיבות המניעות.

אולי דוגמא תעזור להמחיש את כוונתי: לגיטימי מאד (בעיני), להיות שמאלני, אך לא לגיטימי כלל וכלל לתמוך ב BDS. כשאני קורא את מה שהם מפרסמים, אני מתמלא בזעם, ואפילו לא טורח לבדוק את העובדות. אני יודע שהכותב אינו מונע משיקולים הומניסטיים ועזרה לחלש, אלא מתוך שנאה למדינתי, ולעתים קרובות מאנטישמיות ממש, ולכך אני מגיב. זה ההבדל בין שמאל לשמאל קיצוני.
פייה{O}

Re: דרישה לסגור את סקס אדיר

פייה{O} • 11 ביוני 2018
slave for ever כתב/ה:
לא יעזור לפמיניסטיות הרדיקליות. תסגורו את זה, יהיו עוד הרבה אתרים אחרים.

https://www.mako.co.il/news-law/crime-q2_2018/Article-8ff17659b5ee361004.htm

לא צריך להיות ״פמיניסטית רדיקלית״ (לא שזה לא טוב להיות פמיניסטית רדיקלית, אבל נניח) בשביל לחטוף בחילה מאתר בו לא סתם מפרסמים שירותי זנות אלא מנהלים דיונים שלמים של חוות דעת מעמיקות וציונים על המצרך שהם משלמים עליו -אישה- כולל איך התחת, השדיים והפרצוף שלה, כמה היא משקיעה במציצה, אם היא כבר שחוקה ומחוקה מידי כי הסוחר שלה מעביר אותה ממקום למקום נצח ואם היא חלילה ״מתקתקת״ כי אתה הלקוח ה-30 שלה היום, החצופה.

מוזמנים לפתוח בפייסבוק when he pays ולהכנס לדיכאון מהמין האנושי בעצמכם.

צריך להיות חתיכת ערל לב וקהה חושים כדי לחשוב שלאתר כזה יש זכות קיום בעולם.