בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דרישה לסגור את סקס אדיר

loveslave0
לפני 5 שנים • 13 ביוני 2018
loveslave0 • 13 ביוני 2018
Gabi Daniel כתב/ה:
אני רוצה לספר כאן על משהו שאני ממש מתבייש בו אבל אולי תורם משהו לכל השיח הזה. לפני כחמש שנים יצרתי קשר דרך אתר דומה וקבעתי פגישה לקבלת שירותי מין. כשהגיע המועד הגעתי לדירה בכתובת שנמסרה לי. הקשתי בדלת. הדלת נפתחה ומאחוריה עמדה בחורה צעירה, יפה, אסתטית ומחויכת. היא הזמינה אותי להיכנס. אני שילמתי לה את סכום הכסף שסיכמנו עליו ואמרתי לה שאני מצטער אבל לא באתי לקבל שירותי מין אלא רק לשאול אותה אם היא עושה את זה מבחירה ומרצון. לרגע ההבעה שלה השתנתה. כאילו נבהלה. היא התעלמה ממני וניסתה לחזור לעניין. התעקשתי שבאמת אני לא מעוניין בשירותי מין. היא התהפכה לגמרי. כעסה עלי נורא. זרקה עלי את הכסף שלי ואמרה לי להסתלק משם ושלא אחזור לבזבז את הזמן שלה. אני לא הרמתי את הכסף מהרצפה והסתלקתי משם. הרגשתי נורא. הבנתי שממש פגעתי בה. הבנתי שהייתי אטום וחסר לב בעצם השאלה המיותרת. ברור שהיא לא רוצה. זאת הייתה הפעם הראשונה והאחרונה שנגעתי בדבר הזה ומצער אותי שהייתי צריך את החוויה הזאת בשביל להבין דבר שהוא ממילא כל כך מובן מאליו.

יש להוציא את הזנות מחוץ לחוק ולמגר אותה בכל דרך אפשרית. היא דבר לא מוסרי והרסני. גרועה לפחות כמו אונס. בעיני הזנות שקולה לאדם שמוכר את הכליה שלו בגלל שנקלע למצוקה כספית. תארו לכם שהיינו מאפשרים לאנשים למכור את האברים שלהם כל עוד זה "מרצון".

וכל זאת בשם חופש העיסוק וחופש הבחירה. כמה נאור. כמה יפה לנו

גבי למעשה אינך יודע מדוע כעסה, אולי כעסה על ביטול זמנה ולא רצתה לקחת כסף בלי לתת תמורה?

איך אני יודע? כי אני מתעב זנות, זה לא עושה לי את זה... מבחינתי איבר המין הראשי נמצא בין האוזניים לא בין הרגליים! יש תרבויות (לא בארץ) כשחלק מהאירוח של אנשי עסקים זה הארוחה והבחורה בערב שהמארח מארגן. יצא לי במספר רב של פעמים בהם היא הופיעה במלון לשלם לה טיפ יפה ולשחק איתה מאגונג לאיזה זמן, ולדבר איתן ולהכיר כמה פעמים הן השאירו מספר טלפון ביוזמתן בלי תיווך של המאמא סאן... ואז זה כבר סיפור אחר אמנם אכלנו ובילינו סופשים ביחד שזה גם סוג של תשלום אבל כסף לא הייתי צריך לשלם.
Eccentric
Eccentric • 13 ביוני 2018
loveslave0 כתב/ה:
ציטרין שחור אני לא אב בעתיד יש לי בת בת 21 ולא זה לא החיים שהייתי מבקש בשבילה, אבל אם היא הייתה בוחרת בחיים של זונה עם מספר מצוצמם של לקוחות שהיא בוחרת לא הייתי שופט אותה ולמה? כי אם הניסיון חיים שלי פגשתי גם זונות כאלו... אם היא הייתה בוחרת במסלול שפוגע בה ובבריאותה הנפשית והגופנית אז הייתי מנסה על ידי טיפול ושיחה להסביר לה את המשמעויות והמחיר של הבחירות שלה.

פעם לפני שנים הייתי סטונדנט כזה מופנם בתול בן 21 חנון, באוניברסיטה תואר ראשון כזה שאין לו חיים חוץ מלימודים, וכשהתבקשנו להתחלק לזוגות ניגשת אלי האישה הכי יפה בכיתה בחורה בלונדינית שופעת שנונה חכמה כתער עם בטחון עצמי וסטמינה ושואלת אותי האם אני מעוניין להיות בן הזוג שלה, גמגמתי משהו כמו כן, וכך חלפו להם ארבע שנים בהם אני מכין את כל העבודות המשותפות ואנחנו לומדים אצלה בפנטהוז המדהים שני מטר מהאוניברסיטה, ואני מכין אותה לבחינות, ובמעבדות עבדנו כצוות והפכנו גם ידידים טובים. אני הייתי אביון שמתפרנס מסבלות והיא חייה כמו מלכה עם עם אלפא רומאו ספורט גג נפתח אדומה. הא שחכתי להגיד היא באה ממשפחה ידועה אביה היה מנהיג פועלים ידוע.

באחת המעבדות האחרונות לפני סיום הלימודים היא הייתה אמורה להפעיל את הוואקום של הפיפטה ומשלא עשתה זאת גערתי בה תמצצי תמצצי... הוא פרצה בצחוק ותרבית התאים כמעט נשפכה עליה אנחנו צריכים לדבר.... היא אמרה ואכן ישבנו אצלה במרפסת על כוס קפה והיא סיפרה לי שכשאני עבדתי בעבור פרוטות כסבל היא התפרנסה בעצם ממספר מצומצם של גברים עשירים ונשואים והיא חסכה מספיק כסף כך שיום אחרי הלימודים יסתיימו בעוד שבוע היא עוזבת את הארץ לצמיתות ומתחילה חיים חדשים בארץ אחרת בלי להמשיך במה שעשה עד היום.. ושאני לא אראה אותה יותר וכך היה.

ואי אפשר לסיים בלי בדיחה זוג נקלע למשבר לא היה להם כסף לשלם שכר דירה ואוכל.. החליטו שניהם שהאישה תלך לעבוד בזנות... חזרה האישה אחרי כמה שעות עם 100 שקל אך במטבעות של שקל שאל הבעל מי הזיין ששילם לך במטבעות של שקל? כל המאה קליאנטים ענתה...

קצת קשה לי לקרוא שבאמת תניח לבתך לבחור במקצוע של נערת ליווי לשארית חיה מבלי באמת לשפוט אותה לעומק או להבין מה הגורם העיקרי שלה לצורך הזה, שכן זהו למעשה הרס עצמי שעלול להתגלגל כמו כדור שלג במהלך חיה. לבחור בחיי החפצה עצמית לשם הכסף והמקצוע- בהחלט יכול לפגוע נפשית בטווח הרחוק יותר, כך שזה תמים לחשוב כי זה לא באמת עלול לפגוע בה או בכל אחת שהבחירה הזו שנעשית מרצונה. (גם פגיעה פיזית נלקחת בחשבון לעתים, זה לא מקרה שבהכרח ניתן לחזות מראש.)

ברור כשמש שתעדיף חיים אחרים בשבילה, דם מדמך וההמשכיות שלך, עם השכלה ושאיפות גבוהות יותר לחיה. שאולי היא בכל זאת תוכל לראות נקודת מוצא אחרת, בה היא תבין שהגוף שלה הוא יותר מרק מקור פרנסה שהיא יכולה להניב ממנו ומגברים שישלמו למענו, כי היא מניחה להם לראות בה ככזאת ולא יותר מכך. כגוש בשר נשי ומספק לאותו איש מבוגר ולא אטרקטיבי על פי המוסכמות החברתיות של היום, לפי דברייך, כי הוא זקוק נואשות למין ממנה ואין דבר אחר שניתן לעשות בנידון.
אלא, שתצליח לקבל מסלול חיים אחר ואף מועיל לא פחות, שיעזור לה להגיע לפסגה בזכות עצמה תוך העצמת אישיותה ושתהיה מסוגלת לפתח זאת יחד עם ההשכלה שתבחר לרכוש לעצמה. או במילים אחרות, משהו שתאהב להתעסק בו ולתת מעצמה מעבר למובן הפיזי.
כאן אתה נכנס כהורה, שיכול להדריך ולהשפיע מאשר להבליג ולא לשפוט מקצוע שאתה לא מכיר או יודע על בשרך, או אם הוא משפיע לרעה פיזית ובעיקר נפשית.

אתה אולי מנסה לא לשפוט את ילדיך על מנת לתת להם לחיות על פי רצונם, מה שיכול להצטייר כטוב, אך בחלק מהמקרים המדוברים צריך לשאול יותר שאלות ולהבין האם הסיכויים של להיפגע מהנושא הזה עולים על הסיכויים שלהם להיות מאושרים. (ולא רק מעושרים.)
סיפורי נשים שאתה מכיר אשר מתלהמות כי עשו זאת מרצונן ואף נהנו אם זה לשם המין או הכסף, לא מדברות בשם כולן, ואינך יכול באמת להצביע על הצורך או המועקה האמיתיים אשר הובילו אותן לנקודה הזו בחייהן. גם בנוגע לאותה ידידה שאתה משוכנע שנהנתה לשכב עם נשואים עשירים כדי שהיא תוכל לטוס לחו"ל ולפרוח שם, בזמן שתשכח שבכלל עשתה זאת כדי להגשים את עצמה כך. (או שנהנתה מהעושר הרב שהרעיפו עליה מיד אחר כך).

הבחירה עם מי לשכב- לא בהכרח קיימת ולכן זה שגוי לחשוב שזה כך ברוב המקרים. במיוחד כשהמצב הכלכלי לא בשמיים וכשאין ברירה אז אין ברירה, גם אם הבחורה הכי נימפומנית בעולם תיקלע למצב הזה.
לילית חדשה
לילית חדשה • 13 ביוני 2018
loveslave0,

הצורך במין ושאלת האטרקטיביות קיימים גם אצל גברים וגם אצל נשים- זה לא משהו שתקף אך ורק לגברים.

זו עדיין לא בהכרח הצדקה מספקת לקיומה של התעשייה
גם כי אפשר לשרוד בלי מין,
וגם כי השאלה היא מה מניע את הצרכן לפנות לאישה בזנות?
loveslave0
לילית חדשה אני לא אמרתי שלנשים אין צורך בסקס לאישה גם אם היא ניראת כמו מכת בכורות אין שום בעיה לארגן לעצמה סקס מזדמן.... גם בונילה וגם בבידי...
זה דרכו של עולם.... איך אמרה לי פעם ידידה חכמה ומדהימה שניראת כמו קובבה "אני יכולה לסדר אותם בתור ארוך" גבר שניראה כמו קובבה יכול רק לחלום על סקס מזדמן

לחיות בלי מגע אנושי ובלי מין עדיף להתאבד... זה לא חיים. אוננות לא יכול להחליף מגע אנושי יש על זה מחקרים. בשביל זה יש מסיבות כירבולים שבע דקות בגן עדן והליכת מלאכים

עדיין גברים מאוננים הרבה כדי להקטין תלות ובגלל העדר זמינות אבל גם זה בסכנה כי ולפי החרפמיניסטיות צריך לאונן גם בלי עזרים של פורנו
נזמית לופתת
נזמית לופתת • 13 ביוני 2018
israelislave: אולי עדיף שכל מי שלא יכול לחיות בלי להחפיץ ולהזנות נשים יתאבד. אם זה מה שעדיף בעיניך - אני בעד.

בטיול שלי באיזשהו מקום בחו"ל פגשתי חקלאי מבוגר שחי עם משפחתו בהרים. אלמן. אין אינטרנט=אין פורנו. בערב של שכרות, הוא נפתח בפניי ובפני חבר נוסף, שלא ידע ולא יידע כנראה אישה אחרת מאז מות אישתו לפני כעשרים וחמש שנים. משונה הדבר, הוא דווקא לא חשב על להתאבד כלל (שאלתי על כך בעדינות): להיפך, הוא אמר שהוא מרגיש חיוני מאי פעם.

תרבות מזנה ומחפיצה למשל היא כזו שבה על בסיס שבועי אני מקבלת הצעות לשידול לזנות: "תבואי איתי, אני אדאג לך/ אני אתמוך בך בלימודים/ אני כאן כדי לעזור/ את לא תדאגי לכסף איתי/ מה אכפת לך... נעשה ערב כיף, אני אזמין אותך לארוחת ערב... תהיי מלכה".
כשעבדתי בשירות לקוחות קיבלתי הצעות כאלו על בסיס יומי. אני לא דוגמנית, אני ממעמד סוציואקונומי בינוני+ ורקע משפחתי יציב ותומך. ותתפלא! אלו הפונים אליי בהצעות ואלו שהיכרתי אישית שפנו לזנות, הם דווקא לא בהכרח המכוערים. קטע, הא? הם אולי בעיקר מכוערים מבפנים. לו לא הייתי מרקע יציב אין לדעת אם הייתי מתפתה או לא. סביר שכן.
James Bondage​(מתחלף)
James Bondage​(מתחלף) • 13 ביוני 2018
הקדמה: אני לא בעד המשך קיומה של תעשיית הזנות במתכונתה הנוכחית או דומה, אם כי מנסיון העבר חלק מכם יאשימו אותי בזה. אני לא קשור בשום צורה, לא צרכן, לא ספק, לא מתווך, לא בעבר, לא בהווה, ולא בעתיד, העניין שלי בנושא הוא אינטלקטואלי גרידא, וכאזרח שדואג לבריאות החברה במדינה. אנא קיראו היטב, ואם אתם חושבים בסוף שאני בעד, אז תתעלמו בבקשה, כי לא הבנתם נכון, אל תסבירו לי למה אני תומך ומכבס מילים, היינו כבר בסרט הזה איזה עשרים פעם.

לילית חדשה כתב/ה:
דווקא אפשר לבדוק את ההשפעה של קיום תעשיית המין על היחס לנשים.
גם ברמת הדיון או התיאוריה- לבדוק אצל הצרכנים האם מתקיים שינוי כלשהו בדרך המחשבה או ביחס שלהם לנשים.
וגם בשטח- לבדוק האם יש עלייה באלימות נגד נשים בכלל ונשים בזנות בפרט
ואת שיעורן של תופעות הלוואי של תעשיית המין- שידול או ניסיונות שידול (על כלל גווניו) של נשים לספק שירותי מין.

אי אפשר לבדוק את "ההשפעה של קיום תעשיית המין על היחס לנשים", כי תעשיית מין הייתה תמיד, וכנראה תהיה תמיד, בכל מקום שבו יש נשים וגברים - תופעה כזאת נצפית גם אצל קופי אדם. מה גם שאת צריכה להגדיר למה בדיוק את מתכוונת - חברות כמו Doc Johnson ו- Fun Factory הם חלק מבורך מ"תעשיית המין" (גגלי אם את לא מכירה), ועושות הרבה להעצמת נשים וקידום מעמדן והנאתן, ולכן אני מנחש שאת מתייחסת למשהו יותר מצומצם, בקונטקסט הזה - מן הסתם תעשיית הזנות. אנא, דיוק במונחים הוא חשוב לדיון פרודוקטיבי.

גם קיום של תעשיית הזנות הוא קבוע, מה שאפשר לבדוק אולי הוא "האם מתקיים שינוי כשמשתנה החוקיות של תעשיית הזנות?", לדוגמא אם יש עלייה באלימות נגד נשים, מקרי אונס, וכו'. הפלא ופלא, כבר ערכו את הניסוי של הפללת לקוח עבורך בשוודיה ומגוון מדינות אחרות, והתשובה היא באופן די חד משמעי לא זאת שמשתמעת מדבריך שאת מאמינה בה. אני אאלץ לשבור את כללי המשחק בדיון הזה (שאומרים שצריך לדמיין מה קרה, ולא חס וחלילה לבדוק), ואגיד שבשוודיה - חלוצת הפללת הלקוח ותומכתו החזקה ביותר - הייתה עליה דרמטית באלימות כנגד נשים לאחר החלת החוק*, וככלל ממדי התופעה לא קטנו אבל מצבן של הזונות הורע משמעותית, וזה קרה ברוב המדינות שבהן יושם החוק. ישנן מדינות שבהן מצבן כנראה השתפר קצת*, לא מצאתי אף אחת שנראה שמצבן השתפר באופן דרמטי. וקחו בחשבון שיש נסיון של עשורים עם הפללת לקוחות, זה לא רעיון חדש. ככלל, ההבדל בשטח ביחס להפללת הזונות קטן ואולי אפילו זניח. האם את בעד הפללת הזונות?

Black Citrine כתב/ה:
קראתי את הדיון ואף אחד כאן מהצד התומך בהמשך תעשיות המין עדיין לא הצליח לשכנע אותי מדוע צריך להמשיך ולשמר את תופעת הזנות.
במיוחד טיעונים ריקים כמו "הדרך היחידה להפסיק את תופעת הזנות, היא להפוך אותה לחוקית."

אני מקווה שאת יודעת שזנות במדינת ישראל היא חוקית (אם לא, לא קראת את הדיון עד עכשיו בעיון). יש מגבלות על פרסום, שידול, גיל, ועוד - אבל עצם העסקה "שירותי מין תמורת כסף" היא חוקית בין בגירים ברשות עצמם.

עדיין לא קראתי אף טיעון משכנע מדוע לשמר מכירה של סיגריות או טבק. זה רעל, מהסוג שהורג פיזית, ואפילו דרך עישון פאסיבי. יש מגבלות על פרסום, שידול, גיל ועוד - אבל עצם העסקה "רעל תמורת כסף" היא חוקית. קיימים טיעונים (בקר ומרפי על הרציונאליות שבהתמכרות) לא זניחים שחלק מהאנשים משתכנעים מהם. ומה שיותר חשוב - חוק מדינה הוא לא דיון אקדמי, חיים של אנשים משתנים בעקבותיו, לעיתים באופן דרמטי. ההשפעה של חוק איסור עישון מוחלט תשנה להרבה אנשים את החיים, ולחלקם לרעה מאוד - ע"ע בקר ומרפי - ולכן על אף שינאתי הרבה לתעשיית העישון, אני נגד חוק שיעשה את העישון פלילי ביום המחרת (דיונים ליברטריניים בשרשור אחר, במטותא).

אני לא יודע מאיזה טיעונים התרשמת או לא, אבל את מתעלמת מטיעונים כמו של זאלופון (שהם, אגב, נתמכים ע"י ההיסטוריה בהקשרים דומים להפליא) שאפשר לסכם אותם ב"האלטרנטיבה לעיתים קרובות, וכנראה גם במקרה זה, גרועה יותר". אם לא התעלמת, אשמח לתגובה - למה את חושבת שהמצב יהיה יותר טוב? ואודה אם תוכלי להביא סימוכין (עדכניים והיסטוריים, ויש הרבה למה להשוות) ולא רק הסקה לוגית על סמך הנחות כלשהן. זאלופון, ארצ'אנגל, מטא-פיזי ואנוכי חלוקים משמעותית בדיעותינו, אבל כולנו נוהגים להביא מידע שאפשר לבדוק, כשיש לנו זמן אפילו עם קישורים ישירים. את מוזמנת להצטרף למועדון (כולם, בעצם, התנצלותי בפני חברי המועדון ששכחתי).

את יודעת, מאז שסמים קלים וקשים הוצאו מחוץ לחוק, ובמיוחד מאז שרצח הוצא מחוץ לחוק, אין סמים ואין רצח. רגע, זה רק כמעט מדויק, הדברים האלה קורים בלי קשר למעמד החוקי, ולהפך, במקומות שבהם סמים, אפילו קשים, אינם פליליים (פורטוגל) או שזנות היא חוקית (גרמניה, הולנד, שוויץ, אוסטרליה), שיעור ההתמכרויות נמוך יותר, ומעמד האישה, כולל של הזונות, הרבה יותר טוב מאשר במקומות שבהם סמים הם אולטרא פליליים (ארה"ב) או שהזנות אינה חוקית (רוב ארה"ב, סעודיה). שוודיה לא באף אחת מהרשימות האלה בגלל *.

הטיעון (שלי, בכל אופן) הוא לא "זנות היא תופעה חיובית ומבורכת שמפרה את החברה והעוסקים בה, ומאפשרת להן להגשים את עצמן", אלא "את זה ניסינו, זה לא עובד, בואו ננסה משהו אחר". המקום היחיד שאני מודע אליו, בו שינוייים חוקיים במעמד הזנות שינו את מצב ומספרן של העוסקות בזנות לטובה (כלומר, הקטין את המספר) הוא ... שוויץ, שבה הזנות ממוסדת*. האם אני בעד המודל השוויצרי? ממש ממש לא, הוא לא ישים בארץ מכל מני סיבות, אבל תצטרכו להכין לבד שיעורי בית כדי להבין למה.

אז מה אני כן מציע? צריך לדאוג לשיקום; דברים כמו להקצות דירות במסגרת מחיר למשתכן במחיר שיוכלו לעמוד בו, לדוגמא -- ובמקרה זה, הייתי תומך בקנס ללקוח ובתנאי שהשימוש היחיד של כספי הקנס הוא לטובת השיקום. דברים "בלתי קשורים" כמו מעבר למודל אכיפה בנושא סמים דוגמת פורטוגל - כי מעגל הזנות ומעגל הסמים מזינים אחד את השני. אני לא יודע מה בדיוק, אני לא מומחה ואפילו לא מהתחום, אבל אני כן אדם מעשי: לא גילינו את אמריקה, ולא המצאנו את הזנות. אני מאמין שכדי לפתור את הבעיה, ובהחלט יש בעיה, חשוב ללמוד מניסיון העבר וההווה של גופים אחרים -- ויש הרבה מאוד מה ללמוד, גם לחיוב, ובעיקר לשלילה. והמסקנה שלי עד עכשיו (מכורסתי הנוחה, מודה ועוזב) היא שהפללת לקוחות היא עוד כוונה טובה בדרך לגיהנום, ויותר מזה - שאף אחד בדיונים הרלוונטיים (שזה הכנסת, לא אנחנו, אבל גם פה כמעט) לא טורח להכין את שיעורי הבית שלו -- אלא רק בא להציג את האג'נדה שלו.

ולמען הסר ספק, למי שהגיע עד פה - על סמך הדיון פה, אני בעד סגירת "סקס אדיר" (לא ביקרתי בו מעולם ואפילו לא שמעתי עליו עד הדיון הזה, אני מאמין לכל מה שכתבתם עליו פה) - נשמע שצריך יותר אצבעות משיש לי כדי לספור את החוקים שהוא עובר עליהם, שעם כולם אני מסכים.

* - זה לא כל הסיפור, ואני מודע לזה ומכיר את השאר, אבל אני לא מתכנן לספר למה בשרשור הזה - ככה יותר קל להבדיל בין מי שמנסה להבין את המציאות לבין מי שמדבר מהדמיון. תמצאו לבד.
loveslave0
Ana Goge כתב/ה:
israelislave: אולי עדיף שכל מי שלא יכול לחיות בלי להחפיץ ולהזנות נשים יתאבד. אם זה מה שעדיף בעיניך - אני בעד.

בטיול שלי באיזשהו מקום בחו"ל פגשתי חקלאי מבוגר שחי עם משפחתו בהרים. אלמן. אין אינטרנט=אין פורנו. בערב של שכרות, הוא נפתח בפניי ובפני חבר נוסף, שלא ידע ולא יידע כנראה אישה אחרת מאז מות אישתו לפני כעשרים וחמש שנים. משונה הדבר, הוא דווקא לא חשב על להתאבד כלל (שאלתי על כך בעדינות): להיפך, הוא אמר שהוא מרגיש חיוני מאי פעם.

תרבות מזנה ומחפיצה למשל היא כזו שבה על בסיס שבועי אני מקבלת הצעות לשידול לזנות: "תבואי איתי, אני אדאג לך/ אני אתמוך בך בלימודים/ אני כאן כדי לעזור/ את לא תדאגי לכסף איתי/ מה אכפת לך... נעשה ערב כיף, אני אזמין אותך לארוחת ערב... תהיי מלכה".
כשעבדתי בשירות לקוחות קיבלתי הצעות כאלו על בסיס יומי. אני לא דוגמנית, אני ממעמד סוציואקונומי בינוני+ ורקע משפחתי יציב ותומך. ותתפלא! אלו הפונים אליי בהצעות ואלו שהיכרתי אישית שפנו לזנות, הם דווקא לא בהכרח המכוערים. קטע, הא? הם אולי בעיקר מכוערים מבפנים. לו לא הייתי מרקע יציב אין לדעת אם הייתי מתפתה או לא. סביר שכן.

תחיי את בלי סקס 25 שנה וספרי לנו איך היה

את קרנף חסר חמלה
נזמית לופתת
לא אמרתי שאני מאחלת את זה לאף אחד, ולא הטחתי בך עלבונות, ובינינו אני דווקא מעדיפה להיות קרנף מאשר להיות אתה על דיעותך החשוכות, הבאתי דוגמא לאיש מקסים שממש לא רוצה להתאבד ומבחירה אינו מקיים יחסים עם נשים ושאין לו פורנו רחמנא ליצלן אז אפילו אין פמיניסטית שאומרת לו לא לצפות בזה, עוולות העולם!
יתרה מכך, הצבעתי על כך שאולי סדרי העדיפויות שלך מעוותים קצת: שאישה בזנות אולי תרצה להתאבד בגלל קשיי חייה, ניצול ותלות או איש שקצת או הרבה חרמן כמה שנים ולא משיג זיון אולי ירצה להתאבד - איכשהו החמלה שלי אכן מוטה לכיוון מאד ברור ויש לי המון חמלה בקרנפיותי. תודה.
loveslave0
רק שלחת גברים להתאבד נשמה

וכן יש גברים שבוחרים בהתנזרות מסיבות שונות למשל בכנסיה הקתולית רק ששם אותם מתנזרים הם מגדולי אונסי הילדים זה לא מוסיף לבריאות הנפשית של האדם ולא של החברה הסטטיסיטקה מראה ההפך שככל שסקס קשה יותר להשגה (הודו מדינות ערביות ואיסלמיות) כך נשים נפגעות ממעשי אונס יותר

אם היית יודעת כמה פעמים ניסו נשים לבקש ממני טובות הנאה לפני או אחרי סקס היית מתפלאת ולא מדובר בזונות במובן הרגיל.

אני סולד מזנות מעולם לא צרכתי שרותי זנות ביוזמתי. זה פשוט לא עושה לי את זה אבל לגבי פורנו אם מישהו מתעד סשן שלו עם שפחה שלו הכל בהסכמה... וזה מופץ ברשת או זוג שמצלם את עצמו מזדיין ומפיץ את זה ברשת וגבר משתמש בסרט הזה לאונן גם אז זה בעייתי? מחפצץ?
נזמית לופתת
בכל הדיון הזה, אתה זה שהכנסת את הפורנו למשוואה, את הפמיניסטיות הרדיקליות ועוד הרבה תופינים שלא קשורים למה שאתה בעצמך הנחת כאן. אתה זה שהצעת שמי שלא חווה מין כנראה עדיף לו שיתאבד. אני הוספתי שמי שמחפיץ נשים ומזנה נשים ומאמין שזו הדרך היחידה שלו להתקיים אולי באמת מוטב שיתאבד. זה לא חיים זה, באמת.
לעניין: ישנה דרישה לסגור את 'סקס אדיר'. זו דרישה שהופקה ע"י יחידת הסייבר בפרקליטות ישראל (פרקליטות ישראל, ישראלסלייב, כן? לא גוף פמיניסטי רדיקלי) מפני שהם מציעים שירותי מין בתשלום דבר אשר נוגד את החוקה. מעל לכך, הם מוסיפים בתביעה שהאתר משתמש בתגובות והתנהלות מחפיצה כלפי נשים.
כל יתר הדברים הלא קשורים שתיבלת: צפייה בפורנו, אוננות, מין בהסכמה או אפילו יותר טוב - *מין מרצון מלא של כל המשתתפים*, צילומי פורנו ביתי בהסכמה ועוד ועוד כל אלו הם דברים מבורכים. הלוואי שכל אדם יזכה בהם. וגם בריאות. ואריכות ימים.

ההצגה שלך של מין כצורך קיומי היא פשוט מעוותת - מין הוא לא צורך קיומי. עובדה: אפשר להתקיים ללא מין. לא לגמרי הבנתי את הרלוונטיות של הטענה לגבי מדינות עולם שלישי וסחר בנשים שם. האם אתה טוען שבהודו יש אונס מוגבר בגלל התנזרות ממין? נראה לי שאתה עושה קצת סלט ואולי כדאי שתבדוק את העובדות. תבין, הדברים שאתה אומר, נשמעים כך: נשים קיימות בעולם כדי שגבר לא ילך לישון חרמן. לכן צריך שתהיה זמות ממוסדת, כי אם גבר ילך לישון חרמן דברים נוראיים יקרו: יהיה אונס, יהיה סחר בנשים ורצח נשים.
זה עצוב נורא, האם באמת אינך תופש זאת?

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי יונ' 13, 2018 5:54 pm, סך-הכל נערך פעם אחת