בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דרישה לסגור את סקס אדיר

damnson
לפני 5 שנים • 13 ביוני 2018
damnson • 13 ביוני 2018
פלייפול כתב/ה:
ArchAngel כתב/ה:
בעקבות השולטים שהגיבו כאן, אני רוצה לעלות שאלה שמענה חד משמעי לוודאי לה אין:
איך זה שב- 6 שנותיי בכלוב, נתקלתי ביותר שולטים פמיניסטים מנשלטים פמיניסטים? ומנגד, איך זה שמעתי הרבה יותר אמירות מיזוגניות מנשלטים מאשר משולטים?
כי ה"הגיון" אומר שזה צריך להיות הפוך.
האם זה צירוף מקרים או שיש דברים בגו?
למישהו יש הארות בעניין?

לי יש.

זה נראה לי דווקא מאד הגיוני: חלק ניכר מהנשלטים (בפירוש לא כולם, אך בהחלט חלק בולט), הם גברים מיואשים המאמינים שאין להם יכולת או זכות לקבל אהבה מנשים, ומכאן התפתחו גם הנטיות המזוכיסטיות שלהם. לא מפתיע כלל שחלקם עוינים ונוטרים טינה למין הנשי.

השולטים, לעומת זאת, הם ברובם בעלי ביטחון עצמי, גברים שנשים נמשכות אליהם, (גם אם לא, ינסו לפחות להציג פסאדה כזאת), ולכן אין להם משקעים של איבה כלפי נשים.

מעניין גם הכיוון השני: גברים המציגים עמדות החורגות מהתפיסות הפמניסטיות הקיצוניות, יזכו ליחס עויין גם משולטות וגם מנשלטות, (וגם מחלק מהגברים), ודוקא כאן החלוקה מטושטשת, וקשה יותר להבחין איזו קבוצה (מבין הנשים), קיצונית יותר.

אוסיף שאני לא רואה את העמדות המובעות ע"י slave for ever, כמיזוגניות או אנטי פמיניסטיות.

No Hebrew installed on my PC, so deal with it or do not read at all.
The ignorance is a bliss, it's easy to blame everything on the submissive kind of people followed by a statement such as "Since my BDSM career has began, I noticed the submissive males are less supportive of women in their daily basis unlike the alpha males who enjoy being in charge" - The only thing you've done is taking an OPINION and turning it into a fact then explaining it in such way which makes sense to you ONLY / anybody who involved feelings and opinions into politics, because summing up facts based on an opinion is false, you involve feelings in an ideological and political matter which is a no no to do ever!
And for the other lady, you probably haven't found the right slave for yourself.
I do not know about yourself, but my fetish does not make a factor in my ideological thinking, letting your sex desire having a say in your real life day to day decisions is simply dumb.
Let me sum it up to you in an other way:
Since the 10 years I've been active in BDSM, I've noticed that the so called "Alphas" will always desire to get what they want even if that means crushing those who they don't care about on their way to achieve that something they wanted.
From their roots they are used to people hearing out what do they want and doing it for them, they are expecting everything and everyone to listen and agree with them, having a fully narcissist point of view toward others and the world in general. Most of the Alphas are people who think highly of themselves and people who always got what they wanted so therefore it sounds very logical to me that an Alpha will behave very egoistically toward others without counting the opinion of others and automatically hating who ever doesn't think like an alpha.
The statement above is of course not true, but that is your logic so therefore if you think like an ignorant fuck about me I shall think the same about you, I am not hating don't get me wrong, just letting you understand the table could simply turn upside down.

Point is - stop fucking caring about politics, this community is becoming a cancer, everybody here are trying to voice their opinion and humiliate others in so called "North Tel Avivic way", instead of counting the opinions of others you decline them (Sometimes there is not an other option, I know. But it does not happen "sometimes") without trying to understand why do they think this way, someone or something brought him into thinking that, but you (Generally speaking) simply trying to outsmart him in everything you can and show yourself to let the whole community see who you are and who is he... That is a thing weak people do.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי יונ' 13, 2018 5:57 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
loveslave0
loveslave0 • 13 ביוני 2018
הם לא מסוגלים לסגור שום דבר הבעלים יעביר את זה לאיזה שרת בלטביה או בגיבוטי חחחחח

וגם אם החסמו את ה-IP אצל הפרובידרים תמיד אפשר לגלוש דרך פרוקסי
dark enlightment​(שולט)
dark enlightment​(שולט) • 13 ביוני 2018
מי שמתנגדת או רוצה למגר לגמרי את נושא הזנות למעשה מתנגדת באופן אוטומטי גם לפורנו מסחרי או כזה שעובר בו כסף
(גם בפורנו חובבים לפעמים כסף מחליף ידיים), כי אז גם פורנו ייחשב כזנות.

אז גם פורנו יהיה "בחוץ" ו"לא מוסרי"
זוגות לא יוכלו יותר להעשיר את חוויותיהם או להתחרמן דרך צפייה בפורנו
גברים ונשים כיחידים גם לא יורשו לא יוכלו להסתכל יותר על פורנו, אפילו לא בשביל אוננות, בטענה שזה משחית,
מבזה את האישה או לא מוסרי.

לא יהיו גם חשפניות במסיבות רווקים. הגבר המאושר שרוצה לחגוג את ימיו האחרונים לפני שהוא מתמסד לבחירת ליבו
ייאלץ להסתפק באותם משחקים ברמה ילדותית והרצאות משעממות שהנשים אוהבות במסיבת רווקות שלהן
(אלה שלא כוללות את החשפן שכמובן מותר).
כבר עדיף לו להיות לבד בבית ולהעביר את הזמן בשינה. icon_smile.gif
פייה{O}
פייה{O} • 13 ביוני 2018
הערה קטנה עבור כל אלו שכותבים שאי אפשר להלחם בזנות כי זנות ׳תמיד הייתה ותמיד תהיה׳ -
גם אלימות במשפחה, העדר כמעט מוחלט של זכויות לנשים ולילדים ואף עבדות תמיד היו.

העולם משתנה,
תתקדמו...
VeraLynn​(נשלטת)
VeraLynn​(נשלטת) • 13 ביוני 2018
חזרתי כדי להגיד רגע משהו שלא ברור לי איך לא מובן כאן - מין הוא לא זכות יסוד של אף אחד.
מין היא התפתחות פוטנציאלית של אינטראקציה אנושית, שיכולה לקרות ויכולה שלא.
אף אחד לא חייב לכם מין, לא נשים (ולא משנה אם מדובר בזרות או בבנות הזוג שלכם) ובטח שלא המדינה.

זנאים מבצעים פשע, שפוגע באדם אחר. כך גם סרסורים, ולא נתחיל במדרג אשמה.
נכון שסמים עברו לגליזציה בהרבה מקומות, וזה מבורך, בעיקר כשזה הגיע בשילוב עם תוכניות טיפול נכונות יותר למכורים.

רצח, אונס, ועוד עבירות אלימות שמשפיעות על אדם אחר, לא צריכות לעבור לגליזציה בעיני. אני מקווה שיש לכם עוד טיעונים.
נכון שאנשים ממשיכים לרצוח, ולאנוס ולשדוד ולפשוע למרות החוק והאכיפה, אבל בדיוק בגלל זה האכיפה הזו נדרשת.

הפתרון בעיני הוא הפללת הלקוח בשילוב עם תוכניות מקיפות ומתוקצבות היטב לשיקום עובדות מין לשעבר ולהקניית כישורים לשוק העבודה.
לא אינסופי, אלא שההרשמה אליו ננעלת בשלב מסויים, במטרה לשקם את מי שכבר נמצאת במעגל ולא לעודד כניסה אליו.
מי שתרצה להישאר, וטוב לה שם, יכולה לא לקבל את הסיוע הזה ואין סנקציות חוקיות כלפיה.

הבעיה לא תעלם, אבל עם אכיפה מוגברת גם היחס החברתי אליה ישתנה.
פעם גם עבדות הייתה לגיטימית, ונישואי ילדות, ובטח שאונס ואלימות כלפי נשים. בעולם המערבי.
התקדמנו, בזכות אקטיביזם רדיקלי, ויש עוד לאן להתקדם.
להיות יותר טובים מאיזו מדינה שאתם שולחים אליה שמלאנים כשהם לא באים לכם בטוב זה פשוט לא סטנדרט מספיק גבוה.

נ.ב.
גם לתגובה הזו אני אעשה לייק, כי לדעתי הסובייקטיבית היא מעולה
עופו על עצמכם, זה מעולה ומומלץ ❤
Eccentric
Eccentric • 13 ביוני 2018
היי James Bondage.

- אני כמובן מודעת לכך שזנות היא חוקית במדינת ישראל ועל כל שאר המוגבלויות שגובלות בה.

הבנתי את הנקודות שלך בהשוואה לעישון, סמים ורצח. אף על פי שאני משוכנעת שיש הבדל רציני בין רצח לבין מין בתשלום, הדבר המשותף ביותר לכולם- הוא הלחימה בהם.
אבל אם כבר העלית את נושא האיסור על רצח, הסטטיסטיקה מציגה שבלי החוק אחוזי הרצח היו גבוהים יותר ממה שהם כיום. גם על פי סמך נתונים. ישנה מפה נחמדה שמצביעה על שיעורי הרצח בשנת 2012, במדינות שבהן אכיפת החוק היא חלשה יותר- כך שיעורי הרצח בהן הוא גדול יותר. זה נכון גם לגביי השנים האחרונות, מבדיקה זריזה בכמה אתרים גלובליים המייחסים מקרי אלימות ורצח.

ובחזרה לזנות- מסכימה שלהוציא את הזנות מחוץ לחוק ותו לא כנראה לא יעשה את כל העבודה המתוקנת למציאות שלנו ולא ימגר את התופעה עד 0%. גם לא התיימרתי ישר להגיד שהחוק הוא מה שיציל את התופעה בשום פסקה בה כתבתי כאן. בניגוד אלייך, זאלופון לא הציג אלטרנטיבה חלופית למצב בו אנו נמצאים כיום, מעבר לכך והמצב עלול להיות גרוע יותר אם ננסה להפר את סדרו. (למשל, לחוקק חוק.) אם ופספסתי משהו חשוב ממה שנאמר, מוזמן לתקן אותי.

בנוסף, הדעה שלי נוגעת יותר במוסר מאשר במהות החקיקה עצמה. אציין ואומר שאני לא מכתיבה מוסר מהו, בטח שלא כופה על אחרים לחשוב באותה צורת חשיבה כמו שלי. אחרים מוזמנים להסכים ואחרים מוזמנים שפחות או בכלל לא. אז אדבר מהבחינה המוסרית שלי- מדינה מתוקנת לא צריכה לתת למצב הנ"ל שכתבתי עליו עוד לפני כן להתקיים, או אף לתמוך בו בחוק המתיר לו להתקיים. מה שצריך לבוא אחר כך, אלו הן תוכניות השיקום הנכונות להגיע. (ואף מחייבות.) ישנן לא מעט מדינות אשר זנות הוא מושג חוקי אצלן בדיוק כמו בישראל (הסרסור והשידול אינם חוקיים) למשל- ברזיל, הודו, מקסיקו ומדינות תיירותיות נוספות. מעוד חיפוש קצר באתרים גלובליים, שיעורי הזנות בהן גבוהים ביחס לאוכלוסייה של כל אחת. האם מדינות אלו נוקטות או נקטו עמדה מסוימת למיגור התופעה? או שהן מניחות כבר מראש כי שום אמצעי לא יצליח להשפיע?
אני בכל אופן לא מצאתי מספיק חומר שמצביע על מדינה (שבאופן יחסי החוק אצלה מבוסס) אשר ניסתה למגר את הזנות על ידי חוק *בלבד* ומצאה בכך כישלון מוחלט. (לא מדברת על מעמד האישה, מדברת על הזנות.) אם לך יש חומר עדכני להציג בנידון, אשמח לקרוא ולהתרשם מהניסיון של המדינות הללו.

ושוב, לא מדובר בפתרון הסופי וההחלטי. לחימה במשהו עתיק כל כך כמו המקצוע הזה (שבעיני חשוך ופרימיטיבי) הוא לא דבר שניתן להשיג ביום אחד, או אפילו בעשור אחד. אך קידום מסוים של חוק כזה או אחר מסוגל אף לעלות מודעות מסוימת בקרב הציבור, בדיוק כמו כל נושא אחר שבא לידי ביטוי כ"לא מוסרי" או כ"פוגעני" וכך הוא מועיל גם במידותיו המצומצמות. בדיוק כמו כל פגיעה נוספת באדם או בחי, המודעות ללחימה בתופעה כזו או אחרת היא משהו שניתן לשנות ואף למצוא אלטרנטיבות מועילות ומגוונות.

*מחזקת את דבריה של Vera לגביי דעות קדומות על נושאים מוסריים אחרים, שבעבר נראו כמשהו שלא ניתן היה למגר, אך העולם התקדם ואף ממשיך לצד האכיפה והמודעות.
HeatCliff​(נשלט)
HeatCliff​(נשלט) • 13 ביוני 2018
אני מסכים מאוד עם מה ש VerraLynn כתבה פה מעלי לגבי העניין המרכזי שקצת התפספס פה.

בשביל מין צריך לעבוד.
אנחנו לא שונים מבעלי החיים. חיזור ומשיכה הוא חלק בלתי נפרד מהמשחק.
להישאר בלי פרטנר יכול לתסכל ולהכעיס, אבל קיום יחסי מין הוא בשום פנים ואופן לא זכות יסוד.
אני חושב שעצם המחשבה על סקס או מין כעל משהו שמגיע לי, ולא משהו שאני צריך להרוויח בזיעת אפי הוא אבן היסוד לתרבות הזנות.

בכלל לא בטוח, אפילו די משוכנע בינינו, שהלקוח מקבל את אותו סיפוק שהוא חיפש כשהוא מסיים את הפגישה שלו עם אישה בזנות. מעדויות וריאיונות עם מכורים לשירותי מין שקראתי דווקא ההיפך היה נכון. תחושת ריקנות ובור שהולך ומעמיק במקום שיתכסה.
לבעמוק​(שולט)
לבעמוק​(שולט) • 13 ביוני 2018
הגישה של גברים ונשים לסקס מאוד שונה.

מכאן נוצר בכלל הביקוש לזנות.

אבל מה ההבדל בין הגישה של קבוצה חרדית לפיה הן יקבעו לנשים כיצד להתלבש ואיך להתנהג לגישה הפמינסטית שכאן?

היום את לא תוכלי למכור את גופך כי זו עברה לגבי הגבר מחר אסור יהיה לך ללכת בבגד חשוף והמדרון מוביל למשטרת חשיבה והתנהגות.

יש ניצול בכמעט כל סוג עבודה גם עובדי היי טק מנוצלים בשעות מטורפות ובתגמול גבוה. האם נחליט עבורם מה מותר ומה אסור?

אם היא עובדת היי טק שמקבלת 30 אלף שח עבור 250 שעות פיתוח או חשפנית שמקבלת זאת עבור 80 שעות ריקודים, מה הזכות של אשה או גבר לקבוע את חייהן?

ברגע שבחרתם לתת לשלטון להכתיב קו מוסרי על גוף האדם יגיע גם הרגע שקוד הלבוש החרדי עלול להיות הקוד היחידי.

הגיע הזמן לפתוח את העיניים 1984 כאן בשנת 2018 דרך חקיקה שמגדירה באופן הפוך מה מותר ומה לא.

תבינו אין זנאים זה מושג ממוצא לצורך המלחמה בחשק הגברי,
יש הבדל בצורך ולכן יש ביקוש לנשים הגמישות יותר בסטנדרט המיני.

תביטו בכמות הסקס בין גברים הומואים ותבינו כמה הריגוש הזה חיוני לגברים.
את זה לא ניתן לשנות בחוק את זה צריך להבין לקבל ולפעול באופן הוגן בעניין.

אז אציע משהו קטן ומעניין אפשר להסתכל על העניין האמיתי כאן חופש ההחלטה שעליו מוותרים רבים בשם טובת נשים שחלקן כלל לא רוצות בתענוג הזה...
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 13 ביוני 2018
רק מניחה את זה כאן:

מיתוסים על זנות, ביניהם- האם זו בחירה חופשית? זה תמיד היה ואי אפשר לשנות את זה, זנות היא מקצוע לכל דבר וכו (שזה בעצם כל הטיעונים שנזרקו כאן):
http://todaango.org.il/?page_id=47

לפי מחקרים בארץ הגיל הממוצע לכניסה לזנות הוא 13-14 ויש כאלף קטינים שמנוצלים בזנות (שמוכרים לרווחה... יש עוד כאלה שלא):
http://todaango.org.il/?p=4076

סחר בבני אדם וזנות בכפייה של נערות ונשים פלסינאיות- מחקר (הפרופיל של הנשים שם ומה שקורה איתן לא שונה מהארץ):
http://todaango.org.il/wp-content/uploads/2014/01/SAWA.pdf

מחקר על זנות בני נוער של משרד הרווחה. מניחה שלא תופתעו לדעת כמה מהם יהפכו להיות זונות בגירים. אותה בת 25 שמציגה את עצמה כסטודנטית לרפואה שמחפשת כמה לקוחות כדי לממן שכר לימוד אולי זונה מגיל 15 ונשרה מהלימודים אחרי אולי 10 שנות לימוד ומי יודע מה עבר עליה בעשור הזה שבו הזדקנה ב- 30 שנה נפשית.
"בני נוער במעגל הזנות נתונים במצוקה נפשית, חברתית וכלכלית. רובם נשרו ממערכת החינוך ורבים
מהם גרים ברחוב; כולם חשופים לאלימות ולהתעללות. רוב הקטינים שמנוצלים למטרות זנות מתנסים
בשימוש בסמים, אך הם אינם מכורים לסמים. הזנות היא אסטרטגיית הישרדות, ורק בשלב מאוחר
13 יותר, לאחר כמה שנים, עלולה להיווצר התמכרות לסמים, כאסטרטגיית הישרדות נוספת."
http://todaango.org.il/wp-content/uploads/2013/12/ktinimmmm.pdf

"המאפיין ‏המשותף ‏הבולט ‏יותר ‏ברקע ‏האישי ‏של ‏נשים ‏שהתדרדרו ‏לזנות, ‏הוא ‏סיפור ‏חיים ‏הכולל‏
אלימות ‏שהופנתה ‏אל ‏הנשים ‏בהיותן ‏ילדות. ‏מחקרה ‏של ‏ענת ‏גור ‏בנושא,‏ שפורסם ‏בשנה ‏שעברה, ‏מעלה ‏כי‏
מרבית ‏הנשים ‏הנמצאות ‏בזנות ‏נפגעו ‏כבר‏ בילדותן ‏מאלימות ‏מינית.‏"
מתוך מחקר על זנות נשים עולות/מהגרות לישראל:
http://todaango.org.il/wp-content/uploads/2012/12/45.pdf

ומאמר על קורבנות לניצול ועבדות בקרב המסתננים ומבקשי המקלט בישראל של הכנסת.
http://todaango.org.il/?p=913

יש שם עוד שפע מחקרים ומאמרים גם על זנות אצל טרנג'נדרים, מכורים, אמהות חד הוריות שנאלצות לעסוק בזנות כדי לא למצוא את עצמן ואת ילדיהן ברחוב וכו.

אתם קולטים מה המכנה המשותף?
כל אוכלוסיות הקצה, האוכלוסיות החלשות ביותר, המודרות, אלו שמבחינתם זה למכור את הגוף או למות. מלחמת הישרדות.
האם זו בחירה חופשית? האם אנו כמדינה וכפרטים רוצים לתת יד ולגיטימציה לתופעה הזו?

מחקרים רבים מצביעים שוב ושוב על כך שנשים רבות שעוסקות בזנות חוו אלימות מינית מגיל צעיר מאוד ולחלקן יש לא מעט בעיות נפשיות בעקבות כך. הזנות עצמה מייצרת לא מעט בעיות והפרעות נפשיות והתמכרויות, במיוחד אם תוך כדי חוו התעללויות מיניות ופיזיות נוספות.
האם יש נשים שנמצאות מבחירה חופשית, בריאות נפשית, נורמטיביות ויכולות להתחיל ולהפסיק מתי שבא להן, הן עובדות בדירה דיסקרטית ברשות עצמן, בוחרות בפינצטה את הגברים הכי עשירים, נחמדים, נאים, נהנות מהסקס ומהכסף הקל ועושות מה שהן רוצות? כן.
כמה הן מתוך כלל הזונות? מיעוט.
הבעיה היא שמתייחסים אליהן כאילו הן הרוב. כאילו האחוז הקטן הזה מצדיק את קיומה של הזנות והשמתה באיצטלה שהיא בעצם לא פוגענית כמו שחושבים. לא בכניסה אליה ולא תוך כדי. שבגלל האחוז הזה הזנות צריכה להמשיך להיות חוקית ושאין בעיה בעצם עם כל איסור שהוא הקשור לזנות כולל פירסום (הרי הן מפרסמות את עצמן, מה הבעיה?), הלקוחות ואולי גם הסרסורים (הרי אם זו עבודה ככל עבודה, אז מה הבעיה לעבוד עם בוס? ובכלל, בלי סרסור לא תהיה להן הגנה והסכנות לבריאותן וחייהן גדולה יותר, לא?) וכו וכו

אז כן, אני נגד זנות. אני בעד לאפשר שירותי שיקום גדולים ולהנגיש אותם. לעזור במניעה על ידי הנגשת ליווי וזכויות לאוכלוסיות הקצה המעודות לפורענות. אני בעד חוק נגד הלקוחות כי הם יוצרים ביקוש שמעודד נשים ונערות לרדת לזנות ומקשים עליהן לצאת משם.

ובלי קשר לדעתי, אם נחזור לנושא הפוסט המרכזי - אני בעד לסגור את האתר הזה ודומיו גם אם יצוצו עוד אלפים כפטריות אחרי הגשם, ולו בשל העובדה שיש פה עבירה על החוק של איסור פרסום מודעות זנות בלי להכנס לנושא אם זנות זה סבבה או לא. יש עבירה על החוק והמדינה צריכה לאכוף את החוקים, כל חוק. שתיקה ואי אכיפת החוק מאפשרת פריצות גדולה יותר ופגיעה בריבונות של המדינה וביכולת שלה לאכוף ולהרתיע גם בחוקים אחרים שאולי יש מי שיחשבו שהם חשובים יותר. יש פה בעצם מעבר לאפקטיביות בפועל או לא- אמירה שהיא - אנחנו לא רוצים לתת לגיטימציה לפגיעה באנשים. לסחר באנשים. לניצול אנשים.
אמירה שגם לה יש משמעות לא פחות ממה שיש דה פאקטו.
והאתר הזה מזעזע, אני זוכרת שנכנסתי בזמנו לפורום וראיתי חוות דעת כאילו מדברים על השוואת טלביזיות- מה עדיף ומה יותר טוב ואיפה השירות יותר טוב והתכנים יותר טובים. החפצה ברמה הכי קשה, מבזה ומשפילה שיכולה להיות. גם אם אותה אישה שמדברים עליה אולי נמצאת שם מרצונה החופשי- לא נראה לי שהיא תרגיש טוב עם עצמה אם היא תראה איך מדברים עליה ושופטים אותה ומתייחסים אליה כעל חתיכת בשר.
לא נראה לי שהיא נהנית כשהלקוחות האלה ששופטים אותה ומדברים עליה בצורה כה מזלזלת ומגעילה ומשפילה באים אליה ושוכבים איתה- כי אני בטוחה שהם מתנהגים אליה ככה במציאות ועוד מעודדים אחרים להתנהג אליה ככה במציאות.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 13 ביוני 2018
לבעמוק כתב/ה:
הגישה של גברים ונשים לסקס מאוד שונה.

מכאן נוצר בכלל הביקוש לזנות.

אבל מה ההבדל בין הגישה של קבוצה חרדית לפיה הן יקבעו לנשים כיצד להתלבש ואיך להתנהג לגישה הפמינסטית שכאן?

היום את לא תוכלי למכור את גופך כי זו עברה לגבי הגבר מחר אסור יהיה לך ללכת בבגד חשוף והמדרון מוביל למשטרת חשיבה והתנהגות.

יש ניצול בכמעט כל סוג עבודה גם עובדי היי טק מנוצלים בשעות מטורפות ובתגמול גבוה. האם נחליט עבורם מה מותר ומה אסור?

אם היא עובדת היי טק שמקבלת 30 אלף שח עבור 250 שעות פיתוח או חשפנית שמקבלת זאת עבור 80 שעות ריקודים, מה הזכות של אשה או גבר לקבוע את חייהן?

ברגע שבחרתם לתת לשלטון להכתיב קו מוסרי על גוף האדם יגיע גם הרגע שקוד הלבוש החרדי עלול להיות הקוד היחידי.

הגיע הזמן לפתוח את העיניים 1984 כאן בשנת 2018 דרך חקיקה שמגדירה באופן הפוך מה מותר ומה לא.

תבינו אין זנאים זה מושג ממוצא לצורך המלחמה בחשק הגברי,
יש הבדל בצורך ולכן יש ביקוש לנשים הגמישות יותר בסטנדרט המיני.

תביטו בכמות הסקס בין גברים הומואים ותבינו כמה הריגוש הזה חיוני לגברים.
את זה לא ניתן לשנות בחוק את זה צריך להבין לקבל ולפעול באופן הוגן בעניין.

אז אציע משהו קטן ומעניין אפשר להסתכל על העניין האמיתי כאן חופש ההחלטה שעליו מוותרים רבים בשם טובת נשים שחלקן כלל לא רוצות בתענוג הזה...

מה ההבדל?
שבהייטק יש יוקרה. יש תנאים סוציאליים. יש אפיק קידום. יש סיפוק אישי. אתה בחרת להיות שם ואתה רוצה להיות שם כל חייך. אתה שם במטרה לקדם את חייך ולשפר אותם. לא במטרה לשרוד. כי כשאתה עובד שם אתה מרגיש שמנצלים אותך באופן טוב- אתה מאותגר אינטלקטואלית. אולי אתה אפילו שם כי אתה ממש נהנה ואוהב את העבודה הזו.
כי אם יום אחד תרצה לצאת משם ולעשות הסבה- תוכל. כי אתה לא צריך להסתיר את עבודתך. כי ההורים שלך גאים בזה. כי זה מושך בנות זוג. כי זה לא הורס לך את הנפש. זה לא גורם לך להשתמש בסמים ואלכוהול. זה לא גורם לך לחוות אלימות ותקיפה על בסיס יומי. לא הגעת לשם כי נאנסת או חווית גילוי עריות כילד. אתה לא חווה איומים על חייך ונפשך. את הלא מתנתק כדי להגן על עצמך רוב היום. אתה לא חוטף דיכאונות, אתה לא בסיכון להיות עם פוסט טראומה. יש לך תחושת שליטה על עצמך וחייך, תחושת מסוגלות עצמית, זה בונה את הדימוי העצמי שלך ולא מרסק אותו. אתה מרגיש שווה.
להמשיך?

כי גברים הם אלו שלא רוצים שאלך בחשוף כדי שהם לא יתגרו ממני או חלילה לא אגרום להם לאנוס אותי.
או שהם רוצים שאלך עם חשוף דווקא כדי שיהיה להם על מה להסתכל.
לי צריכה להיות הזכות ללכת חשופה או לבושה בלי קשר לתגובות שאקבל. זו צריכה להיות בחירה שלי.
הלבוש שלי הוא עבור עצמי. כשאני הולכת חשופה או לבושה אני לא פוגעת באף אחד.
הזנות היא למכור את עצמי עבור הנאתו של אחר ובמהלכה אני פוגעת בעצמי בטווח המיידי או הרחוק.
היא באה מהסיבות הלא נכונות וגורמות לי למצוקה.