צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

גבר פרו-פמיניסטי שאולי לא הכרתם

israelislave
לפני 5 שנים • 28 ביוני 2018
israelislave • 28 ביוני 2018
אוי השקרים... השקרים.

================================================================================================================
לאחרונה נחקק חוק המבטל מאסר חייבים שתיקם הגיע לידי ההוצאה לפועל. למעשה, עד לפני 3 שנים היתה נתונה לרשמי ההוצאה לפועל הסמכות להורות על מאסר חייבים בעלי יכולת המשתמטים מתשלום חובם. אמצעי אכיפה זה שימש כלי מרכזי בהוצאה לפועל, ואולם התחוור כי הליך המאסר היה אמצעי לא מידתי לתשלום חובות. לפיכך, בוטלה סמכות המאסר (למעט בחוב מזונות) בתיקי הוצאה לפועל ב"הוראת שעה" שהסתיימה ב-16 במאי 2014.

================================================================================================================

https://www.themarker.com/law/1.2342425
מעוך​(נשלט)
מעוך​(נשלט) • 28 ביוני 2018
israelislave כתב/ה:
אני חושב שצריך לעשות סדר בין פמיניזם לבין דרישה לשוויון.

לא חושב שתמצא כאן באתר ולו אחד או אחת שלא מעוניים לקדם ולשמר שוויון בין המינים.

אבל, ה"פמיניזם פנים רבות לו. דור 1 ודור 2 היו בעד השוויון.. עידוד האשה לצאת מהבית ללימודים ועבודה (יש שאומרים שהכל היה מזימה של משפחת רוקפלר וה CIA להכפיל את מספר העובדים לצורך הגדלת הכנסות המדינה ממיסוי ושליטה על חינוך הילדים (הסללה) מגיל מאד צעיר ) ודומה שיש הסכמה כללית וגורפת על כך.

ממש כשם שיש הסכמה גורמת ששום אלימות, אבל שום אלימות, בין נשים וגברים, בוגרים וחסרי ישע, שום אלימות שאינה חוקית אינה מקובלת, שלכאורה, לכאורה שום אפליה אינה מקובלת ושכולם בלי יוצאים מהכלל צריכים להיות שווים בפני החוק.

אבל מה כאשר המדינה, הריבון, היא היא הראשונה לייצר אפליות? ועוד בחקיקה?

חרדים פטורים משרות צבאי - בחקיקה.

חזקת הגיל הרך - בחקיקה

שרות חובה בצה"ל - שנתים לנשים, שלוש לגברים- ערבים פטורים - בחקיקה.

גיל פרישה - נשים 62 - גברים 67 - בחקיקה

הטבות ל "אם יחידנית" בלבד - בחקיקה

תשלום מזונות- לאם בלבד - בחקיקה

יש עוד אבל בגדול זה הרעיון.

אז יש אפליות מתועבות שנקבעו בגלל צרכים פוליטיים מגעילים, אבל אינם מענייננו כרגע

אבל יש גם אפליות על רקע מגדרי, וזה נושא הדיון.

למה יש אפליה נגד גברים? למה משתוללים בישראל קמפיינים נגד גברים בהכללות גסות? למה מוסתרים מהציבור נתוני אמת על אלימות "אינטימית"

כי ה"פמיניזם דור 3 " אינו עוד בעניין שוויון. הוא חותר לשליטה, מלובה ע"י תפיסות עולם מרקסיסטיות, חלק ממלחמה נגד התא המשפחתי, הגבריות "הרעילה"?, האשמת האדם הלבן בכל צרות העולם, יצירת הפרדה ותסיסה בין אוכלוסיות שונות שמנסות\חייבות להתקיים זו לצד זו.

הרק מקרה הוא שאותן "פמיניסטיות" נאלמות ונאלמות נוכח האלימות נגד נשים במגזר? וברמה הבינלאומית שתיקה רמה נוכח מצבן של הנשים בעולם המוסלמי?

האך מקרה הוא שאותה קבוצת שמות מובילים בארגוני הנשים צצים חדשות לבקרים בהקשרים לארגונים פרו ערביים, פרו מסתננים, אנטי ישראליים בארץ ובחו"ל?

מה הסיכוי שהכל מקרי?

אפס.

בחסות ואצטלה של קידמה ושוויון מתנהלת מלחמה על פני העולם המערבי. פמיניסטיות הן הכי לא סובלניות כלפי מי שלא מיישר איתן קו והן נוקטות בשיטות טרור כדי להכניע את המעזים להתמרד. מספיק לראות את היחס שלהן לכל הנשים, וכמובן הגברים בעניין הזנות. הן תקבענה לנשים אחרות מה טוב בשבילן. הן מחזיקות יחידות במפתח הקוד המוסרי האבסולוטי וכל מי שלא מסכימה עמן - היאורה תשלכנה אותו.

לא יודע אם אתם זוכרים את ריקוד השמחה של הח"כיות הפמיניסטיות כאשר "הצליחו" להפיל בכנסת את השינויים הכל כך מתבקשים ב"חזקת הגיל הרך"... העיקר שגברים לא יוכלו להיות שווים בגידול ילדיהם.

הכל טוב ויפה עד אשר מגיע רגע המשבר, אז פתאום נשים הופכות להיות קטנות וחלשות... למה כאשר ספינה טובעת "נשים וגברים קודם"? למה רוצות שוויון בהכל אבל לא מוכנות לעבוד עבודות מסוכנות אבל משתלמות? למה רוב מוחלט של תאונות עבודה הם גברים?

בקיצור... יש המון צביעות בפמיניזם דור 3 וזו הסיבה שבעולם המערבי רק מיעוט קטן של נשים מתיימר להיות "פמיניסטי" נשים מבינות שגופים אינטרסנטיים עושים בהן שימוש לקדם מטרות שלהן ושוויון אין דבר וחצי דבר.

"שדולת הנשים". את מי הן באמת מייצגות?

אמר פעם מישהו, כל דבר בעל חשיבות שילד בן 10 לא יכול להבין, מוטב שינוסח מחדש. את ה"פמיניזם דור 3 " אף אחד לא מסוגל להבין.

בחיים לא הייתה לי דרך יותר טובה לנסח זאת. שאפו.
פלייפול
פלייפול • 28 ביוני 2018
פלייפול כתב/ה:

הערה קטנה ל dror30: קראתי את מה שכתבת בדיון, וראיתי לאילו תגובות עשית לייקים. לדעתי, גברים כמוך הם לא רק עלבון למין הגברי, אלא למין האנושי. לדעתי צריך אולי לסרס אותך, ורצוי שזה יעשה ע"י אחד מאותם גברים שהזכרתי לעיל, לפני שהם מתאבדים (כי אחרי שהם מתאבדים זה פרובלמטי).

מסתבר שיש כאן חברים (או חברות), שלקחו יותר מדי ברצינות את ההערה הזאת, והתלוננו בפני כלובי. אי לכך, אני מבהיר שלא היתה כל כוונה מצידי לקרוא לפגיעה פיזית (או אחרת), בדרור. ניסיתי להחצין את הפן ההומוריסטי בהערה בסוף, בסוגריים, אך בקריאה נוספת אני יכול להבין מדוע זה יכול להתפרש ברצינות.

אגב, אין לי ספק (כמעט), שלא דרור הוא המתלונן, אני בטוח שהוא הבין נכונה את כוונתי, כי הדיעות שלנו חופפות הרבה פעמים, מה שבא לידי ביטוי בלייקים הדדיים.

לכן, אני חושב שיש מקום שהמלשין יקח דוגמא מיהודה איש קריות, ויתלה את עצמו. סתם... סתם!!!
מעוך​(נשלט)
מעוך​(נשלט) • 28 ביוני 2018
תיזהר אחי כבר התחלנו להיכנס לעידן הפוליטקלי קורקט ואף אחד כבר לא לוקח בדיחות בצחוק ולרוב האנשים יש עכשיו איך להתבכיין/להתלונן/לריב עם אנשים אחרים על כלום
פלייפול
פלייפול • 28 ביוני 2018
לילית חדשה כתב/ה:

פלייפול,
בוודאי שיש צורך להכיר את החוק.
אחרת לא נדע מה הבסיס של המצב, למה הוא נוצר
ויותר מזה- איך לפתור אותו.

בחיים לא יהיה פיתרון אמיתי למצב כל עוד נטפל בתסמינים (או בחלקם) של הבעיה ולא בבסיסה.
החוק הוא הבסיס להכל.

יתכן ולא ירדת לסוף דעתי. תפקיד החוק הוא לקבוע את מה שקורה בפועל, אך לא ניתן לצטט ממנו כדי לסתור עובדות הקיימות בשטח. כשמשהו נראה כמו ברווז, הולך כמו ברווז ומגעגע כמו ברווז, זה ברווז, גם אם החוק פוסק אחרת. למשל, החוק אוסר על גברים להכות נשים. האם זה אומר שאין נשים מוכות? באופן דומה, ברור לי, שמרגע שנולדו לי ילדים, יש בידי האם הכח להפוך אותי לעבד, הומלס, ואסיר. זאת המציאות, והיא אכן מתבססת על חוקים ופסיקות (שלדעתי יש לשנותם), אך אין צורך לצטט אותם ולפרש אותם כדי לדעת מה קורה בפועל.

אני מסכים, שהחוק, ומידת אכיפתו, הוא גם הבסיס וגם הפיתרון לבעיות כאלו, ויש לפעול במישור במישור המשפטי ע"מ לשנותם, אך אין זה אומר שניתן לפסול עובדות אמפיריות, רק בגלל שהחוק, לכאורה, אינו מכיר בקיומן.
dror30
dror30 • 28 ביוני 2018
פלייפול כתב/ה:
פלייפול כתב/ה:

הערה קטנה ל dror30: קראתי את מה שכתבת בדיון, וראיתי לאילו תגובות עשית לייקים. לדעתי, גברים כמוך הם לא רק עלבון למין הגברי, אלא למין האנושי. לדעתי צריך אולי לסרס אותך, ורצוי שזה יעשה ע"י אחד מאותם גברים שהזכרתי לעיל, לפני שהם מתאבדים (כי אחרי שהם מתאבדים זה פרובלמטי).

מסתבר שיש כאן חברים (או חברות), שלקחו יותר מדי ברצינות את ההערה הזאת, והתלוננו בפני כלובי. אי לכך, אני מבהיר שלא היתה כל כוונה מצידי לקרוא לפגיעה פיזית (או אחרת), בדרור. ניסיתי להחצין את הפן ההומוריסטי בהערה בסוף, בסוגריים, אך בקריאה נוספת אני יכול להבין מדוע זה יכול להתפרש ברצינות.

אגב, אין לי ספק (כמעט), שלא דרור הוא המתלונן, אני בטוח שהוא הבין נכונה את כוונתי, כי הדיעות שלנו חופפות הרבה פעמים, מה שבא לידי ביטוי בלייקים הדדיים.

לכן, אני חושב שיש מקום שהמלשין יקח דוגמא מיהודה איש קריות, ויתלה את עצמו. סתם... סתם!!!

פספסתי את זה בכלל, סתם עלוב ואכן לא מזיז לי.
העיקר אחר כך אומרים שהפמינסטיות מפלגות, כשדווקא הדעה שלך הכל-כך נפוצה היא זאת שחושבת שצריך להיות איזה אחווה גברית נגד הנשים, ומה פתאום שגבר יחשוב שיש צדק בפמיניזם.
כאילו יש לי אחות, אמא, ידידיות, בנות זוג לשעבר או בהווה, ושלא נדבר על סתם אנושיות, אבל לא אני צריך להיות נגדן כדי להיות גבר גבר.
פלייפול
פלייפול • 28 ביוני 2018
^^
אני לא חושב שצריכה להיות אחווה גברית נגד נשים, ממש לא. מצד שני, חלק מהנשים המכנות עצמן 'פמיניסטיות', מהוות אחווה נשית כנגד גברים, ולא הייתי מצפה להזדהות גורפת עם קבוצה זאת מצד גברים (וגם לא מצד נשים, אגב).