בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שינויי מיו

israelislave
לפני 5 שנים • 1 באוק׳ 2018
israelislave • 1 באוק׳ 2018
שם עברי כתב/ה:
לצערי, בגלל התקינות הפוליטית מחקרים חשובים מאוד על שינוי מין לא מתפרסמים וגרוע מזה לא מקבלים התייחסות ראויה מצד הקהילה המדעית והפסיכולוגית כאחד. הניתוחים האלה בטווח הרחוק מסוכנים בריאותית ונפשית ובדרך כלל לא משפרים את איכות חיוו של המנותח. לדוגמה, לפי הממצאים רמת האובדנות בקרב מנותחים גבוהה באופן משמעותי מאשר בקרב טרנסקסואלים לפני ניתוח (10 שנים לאחר הניתוח), אותו דבר לגבי מצבם הנפשי של המנותחים.

אני לא הייתי סומך על שום הוועדה, אם הקריטריון היחיד לאישור (מדגיש "היחיד" לפי דבריה של ארצ'אנגל) שלה הוא מונח לא רפואי כמו "דיספוריה מגדרית". זה מגוחך. אנשי הרפואה (וגם הפסיכולוגים במידה רבה) בוועדה הזו עושים מעצמם צחוק. אנשים רבים עוברים את הניתוח הבלתי הפיך הזה, בלי שהם מודעים לסיכונים. לגבי ייעוץ, לא הייתי מציע לבחור באנשים מהקהילה אלא מאיש מקצוע בלתי תלוי מתחום הרפואה.

תמיד אנחנו מדברים על זה שאנשים צריכים ללמוד לקבל את הגוף איתו נולדו, נכון שכאן זה המקרה הקיצון בסקאלה, אבל אין תרופות פלא בחיים וצריך לדעת להתמודד עם מה שיש. איזה מסר אנחנו מעבירים, שאנחנו מעודדים פרוצדורה כזו מסוכנת ובלתי הפיכה, במקום לעודד דימוי עצמי חיובי. זה צריך להיות המוצא האחרון (אם בכלל..).

בפרספקטיבה כללית יותר, אדם שלא מקבל את עצמו, שום שינוי פיזי לא יעזור לו. הוא צריך ללכת לפסיכולוג לא לשולחן הניתוחים.

סוף סוף האמת מונחת על השולחן.

הבעיה האמתית נמצאת בראש ולא בגוף, להטיל מומים בגוף לא יעזור לראש.

גבר לא יכול להפוך לאשה ואשה לגבר. יש בגופנו למעלה מארבעת אלפים הבדלים בין גברים ונשים, שינו אחד ותוספת אחת לא ישנו כלום.

וכמובן שגם הגיל צריך להוות שיקול, מצב משחתי, ילדים וגילם, צעד שכזה יוצר גלים גדולים ומשפיעים בכל תחומי החיים.
Hili​(טרנסית נשלטת)
לפני 5 שנים • 30 בספט׳ 2018
Hili​(טרנסית נשלטת) • 30 בספט׳ 2018
Fuck my asshole כתב/ה:
ArchAngel כתב/ה:
בשביל לעבור ניתוח לשינוי מין אתה צריך לעבור ועדה
מטעם משרד הבריאות שתהיה מורכבת מפסיכולוג קליני, פסיכיאטר, אנדוקרינולוג, אורולוג, גיניקלוג ומומחה לכירורגיה פלסטית.
(פירוט נוסף על ההליך באתר משרד הבריאות: https://bit.ly/2K1Th8B)
ובשביל לצלוח אותה אתה צריך להיות מאובחן עם דיספוריה מגדרית, שזה מה שיש לטרנסג'נדרים אמיתיים שמרגישים כלואים בגוף שלא שלהם והם נאבקים בו משחר ילדותם, שיש להם תיעוד לכך והם מודעים למורכבות ולסיכונים שבאים עם ההליך. זה לא מיועד לאנשים עם פנטזיות מיניות שלא מבינים את ההשלכות של ההליך ובאים לזיין לועדה את השכל בשביל לאונן אחר כך על המחשבה שיהיה להם כוס לזמן מוגדר כאילו שניתוח כזה הוא הפיך (ולא, המחשבה שלהפוך אישה=שיהיה לך יותר סיכויים לסקס וחיזורים, זאת לא ההגדרה לשינוי בתפיסה היומית שנוספת על הפנטזיה המינית. זאת פשוט חשיבה שמעידה על חוסר בגרות כי ניתוח לשינוי מין זאת לא תרופת פלא ויש לה השלכות מורכבות).
גם ככה לא יאשרו לך את זה אז אל תבזבז זמן לועדה הזו על חשבון אנשים שבאמת נמצאים במצוקה ובכך תגזול את הזמן לטפל בהם, אתה תאריך את זמן ההמתנה לשווא לאנשים שאולי יתאבדו במהלכו בגלל שקשה להם להמתין בתוך גוף שהם שונאים ותגובות החברה אליו.

ומה בנוגע

לניתוח פלסטי
שלא מחייב

וועדות
רופאים

וביקורטיה שלמה

משהו שלא פוגע במי שזקוקים יותר

איפה עושים נחתוח כזה
ליצירת חזה נשי ?

קודם אני מצטרפת לarchangel את.ה לא בא ממקום של מגדר מוטעה אלא ממחשבה שתהפוכ.י לאוביאקט מיני באורך פלא זה שיהיה לך ויגניה במקום פין לא יעשה אותך אובייאקט מיני מבנה גוף לא משתנה והתהליך עצמו לא מתחיל ונגמר בניתוח
את.ה רוב הסיכויי לפחות ממה שנראה לי מעולם לא חוויתה ג׳נדר דיספוריה החרדות והדיכאון שמלוות את זה והרצון לקרוע מעלייך את העור רק כדי ללבוש אחד שיתאים לך כאילו זה בגד אבל זה לא. ואם בכל זאת לא התאמת והתחלת תהליך או אפילו הגעת לניתוח (שאפשר לעשות באופן פרטי אם יש כסף) אבל זה לא באמת המגדר שלך את.ה תחוו את ההרגשה הזאת ולא ניתוח זה לא הפיך אין חזרה ולעולם תצטרכו לקחת הורמונים כי הגוף לא מייצר יותר
לגבי חזה כן יש דרך זה פשוט שתלים של חזה בלי הורמונים בלי ועדות לך לרפואה פלסטית יותר זול מsrs וגם עושים בארץ
אני מאוד השתדלתי לא לצאת שיפוטית בתשובה פשוט הנושא קרוב אלי וזה גרם לי קצת לעצבים בסוף תעשו מה שנכון עבורכם רק קחו בחשבון שיש מישהו שבאמת סובל
porcupine
porcupine • 30 בספט׳ 2018
אנאלון כתב/ה:
לדעתי לא, אבל מה רע להתלבש כאשה ולקבל בתחת? אם תעצב לעצמך כוס נשי ע"י מיטב הפלסטיקאים
לא תהנה כמו לקבל זין או סטרפאון גדול בתחת (מנסיון)

מנסיון?!
אני מת לדעת איך בדקת
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 30 בספט׳ 2018
לצערי, בגלל התקינות הפוליטית מחקרים חשובים מאוד על שינוי מין לא מתפרסמים וגרוע מזה לא מקבלים התייחסות ראויה מצד הקהילה המדעית והפסיכולוגית כאחד. הניתוחים האלה בטווח הרחוק מסוכנים בריאותית ונפשית ובדרך כלל לא משפרים את איכות חיוו של המנותח. לדוגמה, לפי הממצאים רמת האובדנות בקרב מנותחים גבוהה באופן משמעותי מאשר בקרב טרנסקסואלים לפני ניתוח (10 שנים לאחר הניתוח), אותו דבר לגבי מצבם הנפשי של המנותחים.

אני לא הייתי סומך על שום הוועדה, אם הקריטריון היחיד לאישור (מדגיש "היחיד" לפי דבריה של ארצ'אנגל) שלה הוא מונח לא רפואי כמו "דיספוריה מגדרית". זה מגוחך. אנשי הרפואה (וגם הפסיכולוגים במידה רבה) בוועדה הזו עושים מעצמם צחוק. אנשים רבים עוברים את הניתוח הבלתי הפיך הזה, בלי שהם מודעים לסיכונים. לגבי ייעוץ, לא הייתי מציע לבחור באנשים מהקהילה אלא מאיש מקצוע בלתי תלוי מתחום הרפואה.

תמיד אנחנו מדברים על זה שאנשים צריכים ללמוד לקבל את הגוף איתו נולדו, נכון שכאן זה המקרה הקיצון בסקאלה, אבל אין תרופות פלא בחיים וצריך לדעת להתמודד עם מה שיש. איזה מסר אנחנו מעבירים, שאנחנו מעודדים פרוצדורה כזו מסוכנת ובלתי הפיכה, במקום לעודד דימוי עצמי חיובי. זה צריך להיות המוצא האחרון (אם בכלל..).

בפרספקטיבה כללית יותר, אדם שלא מקבל את עצמו, שום שינוי פיזי לא יעזור לו. הוא צריך ללכת לפסיכולוג לא לשולחן הניתוחים.
במבי סליפ
במבי סליפ • 30 בספט׳ 2018
אני אישית לא רוצה לוותר על הקליטי שלי, הוא חמוד ולא מזיק ורק יוצר בי עודף חרמנות וכניעות, חזה לעומת זאת, מאוד מפתה icon_smile.gif
לובשת נטחנת
לפני 5 שנים • 15 בספט׳ 2018

במילה אחת, לא

לובשת נטחנת • 15 בספט׳ 2018
גברים נמשכים אלייך כי את אישה עם הפתעה בין הרגלים, אישה בלי הפתעה? יש הרבה והן הרבה יותר נשיות ממך. הורדת את ההפתעה, הם יתאכזבו לדעתי.
אם את מרגישה אישה והדבר הזה מפריע לך לתחושת המגדר שלך, וזה גורם לך סבל, זה יותר חשוב מסקס, תעיפי אותו
Sm Art{☆Sm}
לפני 5 שנים • 25 ביוני 2018
Sm Art{☆Sm} • 25 ביוני 2018
האם אתה מסוגל לעשות הפרדה בין הראש לתחת ?
או שצרכי התחת ,מתערבבים לך ,עם צרכי הראש?.

אם התחת שלך צורך עד לסיפוקו המלא ,1000 +100
ללילה .
ואז נרגע .
אז תיצרוך את ה 1000+100, ותלך לישון .
מחר יום חדש.
והתחת ידרוש את ה 1000+100שלו ,שוב .

אם תיכנס למה שהראש דורש.
הראש לא יתן לך מנוחה ,גם אם וכאשר כל מה שציינת שאתה רוצה ,יתממש.
הראש ידרוש עוד ועוד ,ולא ירפה מימך .

תן לראש את מה שהוא מציק לך במינונים קטנים .
איפור,ולבוש.דיבור,אווירה וכו'
ותן לתחת את הקילומטראג' שתובע עד לכדי הסיפוק שלו .

צמצם את כמות הפרטנרים לכדי מינימום.
ואני בטוח ,שבסביבתך חייב שקיימים , מס' כישרוניים ,שיכולים לספק לך את הצורך שלך במינונים קרובים ,לתצרוכת שאתה מונהג ושואף אליה.

האויב הכי גדול שלך .זה הראש .
הוא זה שלא מפרגן לך להינות מהקיים
בזה שהוא מציק לך שהקיים לא מספיק מושלם .
ובזה שהוא דוחף אותך לגוזמאות ולרגישות קיצונית .
כשיש תחת וראש פעילים מאוד .
נהיים אנשים נפיצים ורגיזים ,וזה דולף למרחב שבו אנשים אינם כמוך .בעיקר במלל ובביקורת .
שהופך מפגיעות למתקפת נגד .

הדרך שלך היחידה כרגע .
היא להגיד לראש שלך ,שהכול טוב .
ולהמשיך לספק לתחת ,את המינונים שהוא דורש מימך .

תחת וראש ,יחד,יוצר אדם רגיש ,רגיז,פגוע,עצוב,נפיץ,אחוז בולמוס,וכן הלאה.

סיפוק התחת ללא ראש,יכול לספק לך רוגע ,עונג ,ושלווה,במיתווה הנוכחי .

עליך ,לקחת את דברי לתשומת ליבך .
למענך .
ולמען הסובבים אותך .
אם תיישם ,הסובבים אותך יהיו רגועים יותר ,ויתעלו על עצמם בלהעניק לך יותר ויותר .
לפי הרמות שתוכל לקבל .
ובלי מילים .
רק ,בכוח הקבלה שלך ,והשקט הנפשי שלך .

ומשפט אחרון .
גם אם תהיה אלוף העולם בלקבל אנאלי .
יום אחד תגיע אישה .ותראה לך .
ותוכיח לך .בלי מילים .
שאת מה שאתה עשית והגעת אליו בעמל ויזע רב .
אצלה זה בכוח הטבע שניחנה בו .

להיכנס למגרש של נשים זה כייף ומאתגר .
אבל להיות אישה ,לגבר שנולד גבר.
זה לעולם לא יכבוד בצורה של טבע ונכון.

וצעירים חרמנים שמזיינים .
הם מעולם לא היו פקטור בתחום .
זה הראש משקר לגביהם כדי להוריד לך את השמחת חיים וביטחון .

צעירים שמזיינים מדלת אל דלת .ידועים היו כזיינים גרועים .אין להם מוט הילוכים בשכל .
dror30
לפני 5 שנים • 24 ביוני 2018
dror30 • 24 ביוני 2018
אני חושב שזה קצת לעשות חלוקה בינארית שיש כאלו שמרגישים אישה ולא יכולים לסבול כל רגע עם הגוף שלהם לבין מי שלא, כי זה נראה לי רצף גדול מאוד שטרנסים יכולים להיות בו, ואני חושב שיש כאלו שמרגישים אישה או חסרי מגדר או אפשרויות שונות ויש להם רצון שהוא לא חד משמעי לגבי שינוי הגוף שלהן. בנוסף כל התעשיה של ניתוחים פלסטים לא ברורה, כלומר אין רק ניתוח פלסטי למי שבאמת כביכול "צריך" אז האם בוודאות צריך לעשות הפרדה גדולה בין גבר שרוצה חזה גדול לעומת אישה שרוצה חזה גדול?
חוץ מזה יש כאן שני טיעונים שונים לגמרי אחד זה לחשוב שיש כאן בעייתיות כי זה לא יעשה לו טוב, שלזה אני יכול מאוד מתחבר, לעומת זה שיש בעייתות בלרצות את זה למי שלא טרנס עם דיסורפיה מגדרית כמו שהיא מוגדרת, שעם זה עוד לא מצליח להסכים ולראות בעייתות כי כאמור אני חושב שיש רצף גדול וזה לא מחולק ושבעולם היותר אידאלי וחסר מגדרי פחות יהיה את החלוקה הקשיחה של מראה נשי וגברי, ואז הכל יהיה גם הרבה יותר פתוח לשינוי.