צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שינויי מיו

דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 5 שנים • 24 ביוני 2018
מצטער, אבל זה פשוט מגוחך. טרנס זה לא פנטזיה, וזה לא סקס. אלה אנשים שבאמת קיים בהם צורך לשנות את גופם, ממקום של סבל.
יש לי עוד מיליון דברים להגיב, אבל אני סתם אצא מריר. מקווה שתפנים את ההבדל בין פנטזיה לבין שינוי גופני יקר, לא נטול סיכונים, בעייתי מאוד חברתית ועוד.
סליחה אם פוצצתי לך את הפנטזיה
dror30
dror30 • 24 ביוני 2018
על מה יש להיות מריר לא הבנתי, ולא ברור לי למה זה אמור לפגוע בטרנסים.
נגיד שהוא רוצה לשנות ממקום של פנטזיה אז מה? יש עכשיו כאלו שהם טרנסים טהורים ואמיתיים ויש שלא? אולי כדאי שכל אחד יוכל לשנות את גופו איך שירצה? אולי זה דווקא יתרום חברתית לכך שזה לא יהיה כזה בינארי נשים וגברים? לכל הפחות זה שווה דיון.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 24 ביוני 2018
זה לא שיש טרנסים טהורים, יש פשוט הבדל משמעותי בין טרנסג'נדר לטרנסוויסט, בעוד האחד הוא זהות מגדרית והשני הוא פטיש.
אישה טרנסית מרגישה אישה, היא לא יכולה לסבול לחיות עוד דקה בגוף שהיא לא מזדהה איתו.
בעוד עבור מקבילה הטרנסוויסט זאת הפנטזיה המדליקה שהוא כותב מול המחשב בחדר הנוח שלו, שאחרי שיגמור ממנה יחזור לחיים הסיסג'נדרים הפריוולגים שלו כאילו כלום לא קרה.
אז איך זה פוגע בטרנסים? כי לשים אותם באותה קטגוריה עם פנטזיה מינית זה לרדד את המציאות איתה הם מתמודדים.
עבור אישה טרנסית זאת המציאות שלה שהיא סובלת ממנה, מנודה בגללה, סובלת מאפליה בגינה. ואז בא איזה סיסג'נדר (מי שהמין הביולוגי שלו תואם את זהותו המגדרית) שסתם אוהב לאונן על המחשבה, שנהנה מכל הפריוולגיות הנלוות ונדחף לוועדה הזו ובכך הוא גוזר על אותה טרנסית המתנה ארוכה יותר משהיא יכולה לסבול.
זה לא שונה ממישהו עם מדיקל פטיש שהיה הולך לבתי חולים לחינם ותופס תור על חשבון אנשים במצוקה רפואית.
ולמה לא לאשר ניתוח מין לכל פנטזיונר שידרוש?
ניתוח לשינוי מין גם כשהוא עבור טרנס שזו הזהות המגדרית שלו מזה שנים, שעבר הערכה פסיכולוגית ופסיכיאטרית שמאשרת שהוא מודע שהניתוח הוא לא תרופת פלא, שמאשרת שהוא מאוזן נפשית טרם הניתוח, זה עדיין יהיה הליך עם השלכות לא פשוטות למרות כל ההכנות, ואותו אחד בכל זאת יצטרך להיות במעקב שיעזור לו להתאקלם לגופו החדש פיזית, נפשית וחברתית.
אז פנטזיונר שרוצה לעשות ניתוח כי בסרט שהוא חיי בו בטח כולם ירצו לזיין אותו לאחר מכן ויקנו לו מתנות נמצא בסיכון וודאי לכך שהפנטזיה הזו תתפוצץ לו בפנים,
בעיקר כי הסיבה שעכשיו הוא לא מוצא פרטנרים (בהתאם לאיך שהתנסח בפוסט הקודם שלו בפורום) היא לא מינו אלא יחסי אנוש לוקים בחסר והם ישארו איתו בכל מין שלא יהפוך אליו.
וגם אם איכשהו הפנטזיה תתממש בכל זאת עליו לחיות חיים שלמים ככה ולא רק את חיי המין שלו לזמן מוגדר, עם כל ההשלכות הפיזיות, הנפשיות והחברתיות. הוא יסבול מזה מאוד ולא תהיה דרך חזרה מכך כי זה הליך בלתי הפיך, סיכוי סביר שיתאבד אחרי שיקלוט מה עולל לעצמו. אז יש סיבה טובה שעוברים ועדת התאמה לקראת ניתוח כזה שדורש אישורים ממגוון שאנשי מקצוע שמוכיחים שאתה כשיר ומודע לקושי שיבוא לאחר הניתוח ולא רואים בו פתרון פלא, מה שאין במקרים של פנטזיונרים שפשוט חיים בפנטזיה שאין לה קשר עם המציאות. תקרא את הדברים של כותב הפוסט, הוא מתאר עלילה של סרט פורנו ולא מביע ולו שמץ של חשיבה רציונלית לגבי ההשלכות על חיי היום-יום, אין קשר בינו לבין מה שעובר על אישה טרנסית שעומדת לעבור ניתוח כזה.
אז שיגיד תודה שהוא נולד בצד הפריוולגי, ויקח את הפנטזיות שלו ויגשים אותם בצורה הפיכה לחלוטין שלא תפגע באף אחד. אם מדליק אותו להיות אישה לפרק זמן שמיועד רק לחיי המין שלו, יש מלא עזרים ותותבים ריאליסטיים למדי שיעניקו לו את מה שהוא רוצה ללא שום סיכון.
רוצה עמוק בטוסיק
רוצה עמוק בטוסיק • 24 ביוני 2018
המלצה שלי- תחשוב טוב על העניין אבל אם אתה בכל זאת מאוד רוצה לעשות את הניתוח וזה ממש בוער- אפשר לעשות אותו גם בחול. אני לא מבין כל כך בכל זה אבל מהמעט שני יודע לעשות ניתוח בחול זה יותר קל. בארץ יש מעט מאוד שעושים וצריך לעבור ועדה מיוחדת. כבר הזכירו את כל זה כבר פה. היתרון זה שזה זול יותר כי זה בהשתתפות של קופות החולים (אולי אם מישהו רוצה הוא יכול באופן פרטי בלי קופת חולים או משרד הבריאות לעבור ניתוח פה, אבל זה בטח מאוד מאוד יקר). אתה יכול לעשות ניתוח בחול בכל מקרה, אבל תבין טוב את ההשלכות של זה... שמעתי על לא מעט טרנסיות שעושות בחול- בעיקר בתאילנד. תאילנד נראה פיתרון נוח יותר ואולי גם זול בהשוואה ללעבור ניתוח בארץ אחרי ועדה. זה לכל מי שלא מוכן לעבור את כל הועדות האלה. אבל שוב. רק אם זה שווה את זה.
dror30
dror30 • 24 ביוני 2018
אני חושב שזה קצת לעשות חלוקה בינארית שיש כאלו שמרגישים אישה ולא יכולים לסבול כל רגע עם הגוף שלהם לבין מי שלא, כי זה נראה לי רצף גדול מאוד שטרנסים יכולים להיות בו, ואני חושב שיש כאלו שמרגישים אישה או חסרי מגדר או אפשרויות שונות ויש להם רצון שהוא לא חד משמעי לגבי שינוי הגוף שלהן. בנוסף כל התעשיה של ניתוחים פלסטים לא ברורה, כלומר אין רק ניתוח פלסטי למי שבאמת כביכול "צריך" אז האם בוודאות צריך לעשות הפרדה גדולה בין גבר שרוצה חזה גדול לעומת אישה שרוצה חזה גדול?
חוץ מזה יש כאן שני טיעונים שונים לגמרי אחד זה לחשוב שיש כאן בעייתיות כי זה לא יעשה לו טוב, שלזה אני יכול מאוד מתחבר, לעומת זה שיש בעייתות בלרצות את זה למי שלא טרנס עם דיסורפיה מגדרית כמו שהיא מוגדרת, שעם זה עוד לא מצליח להסכים ולראות בעייתות כי כאמור אני חושב שיש רצף גדול וזה לא מחולק ושבעולם היותר אידאלי וחסר מגדרי פחות יהיה את החלוקה הקשיחה של מראה נשי וגברי, ואז הכל יהיה גם הרבה יותר פתוח לשינוי.
Sm Art{☆Sm}
לפני 5 שנים • 25 ביוני 2018
Sm Art{☆Sm} • 25 ביוני 2018
האם אתה מסוגל לעשות הפרדה בין הראש לתחת ?
או שצרכי התחת ,מתערבבים לך ,עם צרכי הראש?.

אם התחת שלך צורך עד לסיפוקו המלא ,1000 +100
ללילה .
ואז נרגע .
אז תיצרוך את ה 1000+100, ותלך לישון .
מחר יום חדש.
והתחת ידרוש את ה 1000+100שלו ,שוב .

אם תיכנס למה שהראש דורש.
הראש לא יתן לך מנוחה ,גם אם וכאשר כל מה שציינת שאתה רוצה ,יתממש.
הראש ידרוש עוד ועוד ,ולא ירפה מימך .

תן לראש את מה שהוא מציק לך במינונים קטנים .
איפור,ולבוש.דיבור,אווירה וכו'
ותן לתחת את הקילומטראג' שתובע עד לכדי הסיפוק שלו .

צמצם את כמות הפרטנרים לכדי מינימום.
ואני בטוח ,שבסביבתך חייב שקיימים , מס' כישרוניים ,שיכולים לספק לך את הצורך שלך במינונים קרובים ,לתצרוכת שאתה מונהג ושואף אליה.

האויב הכי גדול שלך .זה הראש .
הוא זה שלא מפרגן לך להינות מהקיים
בזה שהוא מציק לך שהקיים לא מספיק מושלם .
ובזה שהוא דוחף אותך לגוזמאות ולרגישות קיצונית .
כשיש תחת וראש פעילים מאוד .
נהיים אנשים נפיצים ורגיזים ,וזה דולף למרחב שבו אנשים אינם כמוך .בעיקר במלל ובביקורת .
שהופך מפגיעות למתקפת נגד .

הדרך שלך היחידה כרגע .
היא להגיד לראש שלך ,שהכול טוב .
ולהמשיך לספק לתחת ,את המינונים שהוא דורש מימך .

תחת וראש ,יחד,יוצר אדם רגיש ,רגיז,פגוע,עצוב,נפיץ,אחוז בולמוס,וכן הלאה.

סיפוק התחת ללא ראש,יכול לספק לך רוגע ,עונג ,ושלווה,במיתווה הנוכחי .

עליך ,לקחת את דברי לתשומת ליבך .
למענך .
ולמען הסובבים אותך .
אם תיישם ,הסובבים אותך יהיו רגועים יותר ,ויתעלו על עצמם בלהעניק לך יותר ויותר .
לפי הרמות שתוכל לקבל .
ובלי מילים .
רק ,בכוח הקבלה שלך ,והשקט הנפשי שלך .

ומשפט אחרון .
גם אם תהיה אלוף העולם בלקבל אנאלי .
יום אחד תגיע אישה .ותראה לך .
ותוכיח לך .בלי מילים .
שאת מה שאתה עשית והגעת אליו בעמל ויזע רב .
אצלה זה בכוח הטבע שניחנה בו .

להיכנס למגרש של נשים זה כייף ומאתגר .
אבל להיות אישה ,לגבר שנולד גבר.
זה לעולם לא יכבוד בצורה של טבע ונכון.

וצעירים חרמנים שמזיינים .
הם מעולם לא היו פקטור בתחום .
זה הראש משקר לגביהם כדי להוריד לך את השמחת חיים וביטחון .

צעירים שמזיינים מדלת אל דלת .ידועים היו כזיינים גרועים .אין להם מוט הילוכים בשכל .
לובשת נטחנת
לפני 5 שנים • 15 בספט׳ 2018

במילה אחת, לא

לובשת נטחנת • 15 בספט׳ 2018
גברים נמשכים אלייך כי את אישה עם הפתעה בין הרגלים, אישה בלי הפתעה? יש הרבה והן הרבה יותר נשיות ממך. הורדת את ההפתעה, הם יתאכזבו לדעתי.
אם את מרגישה אישה והדבר הזה מפריע לך לתחושת המגדר שלך, וזה גורם לך סבל, זה יותר חשוב מסקס, תעיפי אותו