סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לא יודע מה לרצות

מייק לי​(נשלט)
לפני 5 שנים • 30 ביולי 2018

לא יודע מה לרצות

מייק לי​(נשלט) • 30 ביולי 2018
טוב זה פוסט של פריקה, התבכיינות, מרמור ורחמים עצמיים, אם זה כבד או לא מתאים את/ה לא חייבים להמשיך.

אני מרגיש שאני פשוט...לא יודע כבר מה ייסגר איתי. הדבר היחיד שמושך אותי זה יחסי שליטה, פטיש רגליים, דברים שיש בהם מינימום
של קינקיות מהסוג הזה. אבל מצד שני - אני לא מרגיש בנוח לממש את זה. בכלל. אני פשוט מרגיש שיש ניתוק בין מה טוב לנפש שלי, ומה טוב לתשוקה המינית שלי.
אין לי מוכנות לממש יחסי שליטה אמיתיים, כי אני מרגיש שזה יגרום לי להוריד מעצמי, לתת לעצמי להיפגע ולהיות מושפל ומובך, ושהדברים האלו יחלחלו גם לחיי היומיום שלי.

אז מצד אחד יחסים רגילים לא טוב, מצד שני יחסים קינקיים לא טוב. מה בעצם? נגזר עליי לחיות ללא חיי מין?
ArchAngel​(שולטת)
לפני 5 שנים • 30 ביולי 2018
ArchAngel​(שולטת) • 30 ביולי 2018
למה אי אפשר לשלב בין השניים?
תמצא בת זוג שגם אוהבת אותך וגם קינקית.
זה לא חייב להיות קר עם חלוקה דיכוטומית.
עוץ הגדול​(נשלט)
לפני 5 שנים • 31 ביולי 2018
עוץ הגדול​(נשלט) • 31 ביולי 2018
לדעתי, אנשים טעו בפרשנות לפוסט. הבחור מדבר על קשר זוגי של 24/7 או משהו קרוב. זאב אתה כמובן להבהיר את דבריך.

לפיכך, אולי תחשוב על להשאיר את משחקי השליטה לחדר המיטות בלבד? בד בבד, תחפש מישהי אוהבת ומכילה שמתאימה לך.

זה הפיתרון האידיאלי ברגע שיש פער בין הנפש לתשוקה. היו לנו לא מאוד דיונים בנושא הזה. לדעתי אתה צריך להתייחס לבדסמ כמשחק ולא בצורה רצינית.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 31 ביולי 2018
לא הבנתי איך הסקת שהוא מדבר על קשר של 24/7 כשהוא מדבר על אקטים בודדים.
בכל מקרה, גם קשר בדס"מי שמוגדר 24/7 לא חייב להיות קר, מנותק וחסר אנושיות. הוא גם לא יכול באמת לעבוד כך לאורך זמן, כי המציאות היא לא סרט פורנו ולשני הצדדים יש חיים, רצונות וצרכים והם לא באמת יכולים לצמצם את כל המהות שלהם רק לפנטזיה המינית שלהם ולהתנהג כאילו אין להם חיי יום-יום בכלל.
לא רק הוא לא יכול לתת לזה לחלחל לחיי היום-יום שלו אלא גם השולטת לא יכולה לאפשר לזה להשפיע על חייה האישיים. היא כן תצטרך ממנו כתף תומכת כי היא לא באמת יכולה להיות קשוחה 24/7, כי לכולנו יש נקודות תורפה וימים גרועים. אי אפשר פשוט למחוק את האישיות ולעטות במקומה את מסכת השליטה מבלי לקרוס. היא כן תצטרך להביע אנושיות אליו, לראות בו אדם ולא לחפש להוריד אותו על אמת. אחרת היא תרגיש שאינה יכולה לפנות למישהו שהיא תופסת כנחות לגבי צריכה, ומתוך כך שהיא בודדה בקשר הזה, ושם זה יסתיים.
לא רק שאפשר לשלב בין אנושיות לבדס"מ, זאת גם חובה. כי אחרת הקשר לא יחזיק מעמד.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 31 ביולי 2018
לכל הפחות, באופן עקיף, הוא רמז על זה, שכתב: "אין לי מוכנות לממש יחסי שליטה אמיתיים...". כלומר שליטה מתמשכת. רק שליטה כזו עלולה לחלחל באופן קיצוני לחיי היומיום. לכן, הצעתי להוריד את המינון.

דרך אגב, הוא לא אמר כלום על זוגיות לא אוהבת או קרה אלא על אינטנסיביות וחשש מחוסר גבולות (זה לא אותו דבר כמו חשיבה דיכוטומית).

הכי טוב לחכות להסבר שלו.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 31 ביולי 2018
מה שאני הבנתי זה שהוא רוצה לעשות קינק (במיטה) אבל לא מסוגל לקבל בעצמו את הצורך הזה. קשה לו נפשית עם העובדה שיש לו צורך כזה.
אין קשר ל24*7 או בכלל לנפח שהקינק תופס ביחסים.

זאב, בעיניי אתה צריך לעבור תהליך נפשי כדי לקבל את העובדה שיש לך צורך כזה. להפסיק לשנוא את הפן הנשלט בך.
טיפול פסיכולוגי, או כל תהליך אחר.
AloneAgain
AloneAgain • 31 ביולי 2018
אני גם הבנתי את דבריו כמו אולי.
מצד אחד יחסים ונילים לא עושים לו את זה.
מצד שני הוא נמשך לקינק, לשליטה ופוט פטיש ומביך אותו הצורך הזה, הוא מפחד לשחרר ולאפשר לעצמו לחוות את זה כי זה יוריד מהערכתו העצמית של עצמו. לפחות זה מה שאני הבנתי

ולשאלתך זאב, אני מאמינה שכל אדם צריך לפעול באופן שעושה לו טוב בלב, גוף ונפש, כל עוד הוא לא פוגע באדם אחר.
אז תשאל את עצמך, מה כל כך נורא בעינייך במשיכה הזו לשליטה? האם זה פוגע במישהו? אם לא, אולי זה אפשרי כן להיכנע ולהתמסר ולחוות?...
תחשוב לרגע איזה אדם אתה עם השליטה ובלי השליטה, האדם שבך, המהות שלך, לא מתבטלת ומשתנה בגלל הימצאות או היעדרות השליטה, ולכן החשש שלך, שזה יחלחל למציאות, למרות שהוא חשש לגיטימי, אולי לא סביר שיקרה ולכן לא צריך לאיים עליך.

תעשה מה שעושה לך טוב.
רק אל תפגע באחרים בדרך.
בהצלחה
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 31 ביולי 2018
היי זאב,

אני לא יכול לומר לך איך זה יהיה אצלך, אבל אני כן יכול לומר לך שאצל רבים אחרים ההשפלה והכניעה מחדר המיטות אינה מחלחלת לחיי היום יום ואפילו לא משפיעה על הזוגיות בהיבטים שמעבר לחיי המין. זה אינו חלק הכרחי מהעניין.

האם ניסית לממש את המשיכה הזו וגילית שהמימוש אינו טוב עבורך ושבשום אופן אינך יכול להפריד בין מה שמושך אותך מינית לבין שאר הצדדים של חייך? לפעמים הדברים כפי שהם בפועל שונים מאד מאיך שהם נתפשים תיאורטית.

מכיוון שהמשיכה הבדסמית כנראה לא תעלם וחיים ללא יחסי מין הם קצת עצובים, כנראה שאין מנוס מלנסות לגשר בין מה שטוב לחיי המין שלך למה שאתה מרגיש שטוב לנפש שלך. אנשים רבים פה מיישמים יחסי שליטה מבלי לחוש שהדבר גורם להם להפגע או מוריד מהם. אם תסביר מדוע אתה חושב שיחסי שליטה יפגעו בך באופן הזה, אולי יוכלו להציע לך נקודות מבט אחרות שיסייעו לך לממש את מה שמושך אותך בלי לחשוב מחשבות שליליות על עצמך.
    התגובה האהובה בשרשור
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 31 ביולי 2018
אני יכול לומר לך שמה שאתה מתאר קורה להרבה אנשים. בתקופה שהייתי קצת יותר מעורה ובקשר אישי עם אנשים רבים פה, שמעתי על הרבה מאוד מקרים כאלה. הן מגברים והן מנשים שולטות שחוו את זה עם הפרטנר שלהן. אנשים שמגיעים גם להתקפי בכי, אבל לא בכי טוב של התפרקות, אלא בכי של תסכול. על מה אני עושה פה? איך אני מסוגל להגיע למקומות האלה? למרות שזה בדיוק מה שהם ביקשו לפני זמן קצר מאוד.
אני חושב שזה נושא שכדאי לך לפתור באופן מקצועי, בעזרת טיפול פסיכולוגי או כל טיפול אחר שאתה סומך עליו, שיעזור לך לחקור את עצמך בצורה רצינית ולהבין מה באמת טוב לך, ואיך להימנע מהמצב המאוד לא נעים שאתה נמצא בו.
אני לא חושב שעצות בפורום יכולות לפתור בעיות כאלה. כמו שאתה רואה יש כאן דיונים שלמים "מה התכוונת" שזה לגיטימי כשיש טקסט כתוב, אבל זה רק מבהיר לך כמה צריך תקשורת אישית עם מישהו שאתה יכול לפתוח בפניו את מכלול המורכבויות שלך, ועם כל הכבוד אנשים שקראו שניים וחצי משפטים שלך בפורום, לא יוכלו באמת לעזור לך.
יש דרכים לטפל בזה, ואני מקווה שתצליח למצוא את הדרך שתוביל אותך לאושר אמיתי.