סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בת זוג חזקה פיזית

עוץ הגדול​(נשלט)
לפני 5 שנים • 1 ביולי 2018

בת זוג חזקה פיזית

עוץ הגדול​(נשלט) • 1 ביולי 2018
שתי שאלות:

1. שאלה לנשלטים או גברים באופן כללי: האם הייתם רוצים בת זוג שהיא חזקה פיזית ממכם? האם זה סוג של פטיש בשבילכם?

2. שאלה לשולטות או נשים באופן כללי: האם אתן מעוניינות בגבר שהוא חלש פיזית ממכם? ואם כן, מה הסיבה? מפריע לא מפריע? מושך לא מושך?

מעוניין בחוויות ורגשות אישיים ולא הסברים סוציולוגים, אנתרופולוגיים וכדומה... למרות שזו כמובן זכותכם המלאה אבל מעדיף שלא.
Lady Guinevere​(שולטת)
Lady Guinevere​(שולטת) • 1 ביולי 2018
אותי מעניין גבר שחזק וגדול ממני פיסית לשלוט בו...
(טוב זה לא קשה...)
זה כל הקטע בשבילי
לשלוט בגבר שיכול בשנייה להעיף אותי וללכת והוא לא עושה את זה
כי אני שולטת בmind שלו
והוא עושה כל מה שאני רוצה ממנו
למרות שפיסית אני לא יכולה להכריח אותו לעשות שום דבר
זה טריפ מטורף
שכל הכח הזה בשליטה שלי...
    התגובה האהובה בשרשור
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 1 ביולי 2018
כנשלטת, מעדיפה גבר חזק ממני (לא חושבת שקיימים גברים שאינם חזקים ממני, אבל בסדר), כי אני אוהבת להילחם ולהשתולל, וכיף שזה לא מזיז לו את קצה העפעף.
קוביבי
קוביבי • 1 ביולי 2018
כנשלט אני אוהב אישה שלא חזקה ממני פיזית, אני אוהב שהיא שולטת בי למרות שאני יכול להתגבר אליה, אבל היא שולטת עלי מנטלית דרך המוח, להרגיש בעצמי שאני משועבד אליה ואני רק שלה ואין לי זכות להשתמש בכוחותיי רק בשבילה ולא בשביל עצמי.
אישה חזקה פיזית, בדרך כלל מורידה קצת מהנשיות שלה, לכן זה פחות יכול להשפיע שאני יתמסר אליה טוטלית. כי אני בעיקר מרגיש נשלט ופחות מהאישה בגלל שהיא אישה, כמה שהיא יותר אישה, ככה אני יותר נשלט ממנה וככה אני מרגיש דרגה נחותה ממנה.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 1 ביולי 2018
יש משהו מדליק בגבר חלש ממני כי זה שובר את הנורמה המקובלת וזה עושה לי נעים מנטאלית. ובפן התכלסי יותר יש לזה היתרונות באקטים פיזיים, וזה יכול לתבל אותם בהשפלה נוספת על הקיימת.
גם לגברים חזקים פיזית יש היתרונות כפי שציינה Lady Guinevere, אבל מלבד האספקט המנטאלי של "תראו איזה חזק הוא ובכל זאת נכנע לי" (שהוא גם מספק, לא שוללת) פרקטית אני חסומה מלעשות איתו אקטים מסוימים בצורה אותנטית מבלי שזו תהיה העמדת פנים.
עם זאת, זכיתי להכיר בני זוג ופרטנרים מיניים משני הסוגים, וכשיש את החיבור המתאים זה לא באמת משנה לי.
אין יותר כוח
אין יותר כוח • 1 ביולי 2018
נשמע כיף. הבעיה היא שאין הרבה נשים חזקות מהגבר הממוצע, כי מה לעשות שיש לנו יותר מסת שריר.
Erykah
Erykah • 1 ביולי 2018
אצלי זה פחות עניין יחסי.
אני אוהבת גברים חזקים, אבל זה לא שהחוזק עושה לי את זה, כמו שתחושה של משהו מאוד שביר פיזית מולי, מורידה לי.
בשבילי זה לא עניין השוואתי של יותר או פחות חזק ממני. מנטלית-תפיסתית אני מרגישה יותר בנוח, יותר נעים וקל לי, לממש את הסאדיזם הפיזי שלי כשהאדם תחתיי נתפס בעיניי כחזק.
אני יודעת שיש גברים שאינם חזקים פיזית ויכולים להכיל הרבה כאב, אבל זה יותר מקום של התחושה שלי, מבחינת ה"חופש" והבטחון.
איש הפסנתר
איש הפסנתר • 1 ביולי 2018
בתור אחד שהצד הבי די אס אמי שלו די קטן והמשיכה שלי היא להיות נשלט באופן פיזי בלבד ללא שליטה מנטלית זה חלום למצוא מישהי שתיהיה יותר חזקה ממני, אמנם אני מתאמן ויש לי שרירים אז כנראה שזה לא יקרה.. אבל עדיין מישהי שמתאמנת והיא חזקה זה יכול להיות טוב כדי לפחות לא להרגיש שאני מזייף לגמרי את החוויה
עציץ​(מתחלף){משוייך}
אני אישית אוהב קצת מאבקי כוחות במיטה
זה נחמד לי מאד ההתגפפויות האלו
בחורה שהיא חלשה מאד מולי זה טיפה מוריד לי
אבל תכלס, במוד הנכון, אם אני בהווית נשלט, היא יכולה לקפל אותי בדיבור גם אם היא חלושה ביותר.