בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שרשור מצחיק - הצטרפו

Skaro​(שולט)
לפני 5 שנים • 4 ביולי 2018
Skaro​(שולט) • 4 ביולי 2018
בתור מנהל אני מקבל מהIT שלנו דוחות כל כמה זמן על אתרי האנטרנט בהם העובדים שלי גלשו.
ולפעמים מגלים עובדים שגולשים באתרי פורנו או מזמינים צעצועי מין באיבי וכו'
אבל באחד מהתקופות שמתי לב שמישהו מהעובדים נכנס לכלוב במשך כל יום העבודה.
אחרי בדיקה קצרה גיליתי כי מדובר בסטודנטית צעירה שרק התחילה לעבוד אצלנו.
ואני עוד ישבתי איתה לשיחה יום לפני זה והסברתי לה כי המחשב מתועד ואני מקבל דיווח על הגלישה באינטרנט.
זכר סיגמה​(שולט)
לפני 5 שנים • 4 ביולי 2018
זכר סיגמה​(שולט) • 4 ביולי 2018
אז הסטודנטית הצעירה יודעת שאתה עוקב אחרי הרגלי הגלישה שלה.
ו..?
אם זה לא בניגוד לכללים אצלכם היא אמורה להתבייש ולהתפדח? אולי ואולי לא.
היא בוודאי יכולה לסמוך עליך שלא תעלה צילום מסך של הדוח לקיר שלה בפייסבוק...
smali20g
לפני 5 שנים • 5 ביולי 2018
smali20g • 5 ביולי 2018
אני עובד כ sysadmin בחברה גדולה מאוד. כחלק מהשירות שאני נותן כאן , אני גם מתקן ומסגר לאנשים את המחשבים הפרטיים שלהם כאשר יש לי זמן. אחד מהעובדים ביקש ממני לתת מבט על המחשב שלו עקב איטיות ובעיות בהפעלה שלו. כחלק מהליך הבדיקה אני סורק את המחשב ומחפש תכנות והתקנות לא מוכרות וחשודות. בסריקה שלי ראיתי ספרייה גדולה מאוד של תמונות. בין כל התיקיות של תמונות מהטיולים והחופשות הייתה תיקייה של תמונות שהוא צילם בחדר השינה עם אשתו. תמונות של אשתו בתנוחות מאוד חשופות בחדר השינה , ומספר תמונות שלו קשור עם דילדו נעוץ בישבנו. את המחשב תיקנתי וסידרתי , אבל לקח לי זמן להוציא את התמונות של הדחלדו בישבנו מהראש. הוא מנהל די בכיר כאן , ובישיבות כל הזמן התמונות שלו קשור על בטנו במיטה עם דילדו אדום גדול נעוץ בישבנו שיבשו לי למספר שבועות את המחשבות.
smali20g
לפני 5 שנים • 5 ביולי 2018
smali20g • 5 ביולי 2018
לפני בהתחלתי לעבוד היכן שאני עובד, הייתה תקופה שעשיי עבודות פרטיות עבור עסק של חבר. הקמנו רשתות, משרדי עורכי דין ועוד... באחת הפעמים הגעתי לסדר משרד של אדריכלים. לאחר סריקה של מבנה הרשת ואישור העבודה התחלתי לעבור מחשב מחשב ולסדר ולארגן. באחד המחשבים המצאתי תמונה של המזכירה כאשר היא מחדירה לעצמה בקבוק של ליטר וחצי של מירנדה. לא בחורה צעירה , כבת 40 , לא יודע אם רווקה או נשואה, אבל עם בקבוק ליטר וחצי בתוכה.