ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סוויצ'ופוביה

Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd}
לפני 5 שנים • 11 ביולי 2018
לא יודעת אם זה רעיון טוב להזכיר את זה פה אבל לא חסר אנשים שכותבים ״מתחלף״ סתם כי בא להם לרקוד על כל החתונות..... גם בזה נתקלתי לצערי.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 11 ביולי 2018
בהתחשב ביחס החשדני שיש כלפי מתחלפים כאן, מי שרוצה לרקוד על שתי החתונות פותח שני משתמשים נפרדים- אחד של שולט ושני של נשלט.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 11 ביולי 2018
גם מי שלא רוצה לרקוד על שתי חתונות פותח שני משתמשים.
מה זה אומר מבחינה לוגית?

ובנוגע לנישלטות שזה עושה להן טרנאוף (שאני מבין לגמרי).
לי מרגיש כאילו אתן מנסות למצוא איזה אדם שלא קיים במציאות שיהיה תמיד דומיננטי בלי צדדים אחרים. נשמע לי קצת פנטזיה.
צד שולט שלא מראה חולשה מול הנישלט, עושה את זה מיתוך חוסר אותנטיות או חוסר ביטחון (בין אם דיסטאנס עלק, או הגדרה שתוקעת אותו ומזינה את האגו שלו).

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי יול' 11, 2018 3:05 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
ArchAngel כתב/ה:
בהתחשב ביחס החשדני שיש כלפי מתחלפים כאן, מי שרוצה לרקוד על שתי החתונות פותח שני משתמשים נפרדים- אחד של שולט ושני של נשלט.

תתלפאי. בפעם האחרונה שנפגשתי עם מתחלף הוא דיבר בעיקר על החוויות שלו כנשלט למרות שלפני כן הוא התעקש לשכנע אותי שזה פחות מושך אותו כרגע והוא יותר מתחבר לצד השולט.
אין לי בעיה לשמוע דברים כאלה ברמה החברית אבל זה לא מושך אותי בשיט!
נקשר לנפש​(נשלט)
נקשר לנפש​(נשלט) • 11 ביולי 2018
בשורה התחתונה הנשים באתר מקבלות בערך 1.224 מיליון הודעות בשנייה,
כל דרך סינון אפשרית הן ינצלו, וגם אם מתחלפים יפריעו להן ב5%, אז זה עדיין עוד סינון,
אם היה להן את כל הנתונים, הן היו מסננות גם על צבע אהוב, חודש לידה, או העובדה שאתה אוהב אבוקדו,
אני בטוח שאם הן ייפגשו אותך פנים מול פנים אז זה יהפוך להרבה פחות משמעותי עבורן.
ArchAngel​(שולטת)
Green eyed girl כתב/ה:

תתלפאי. בפעם האחרונה שנפגשתי עם מתחלף הוא דיבר בעיקר על החוויות שלו כנשלט למרות שלפני כן הוא התעקש לשכנע אותי שזה פחות מושך אותו כרגע והוא יותר מתחבר לצד השולט.
אין לי בעיה לשמוע דברים כאלה ברמה החברית אבל זה לא מושך אותי בשיט!

זה באמת מפתיע אותי, כי פניה מפרופיל של מתחלף מצמצמת את סיכויים שיענו לו בכלל לעומת אם היה פונה מפרופיל של שולט.
אולי הוא הסתמך על זה שמי שסבבה עם מתחלפים אז היא לא תירתע לשמוע על חוויותיו מצידו השני של השוט.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי יול' 11, 2018 3:10 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
״בשורה התחתונה הנשים באתר מקבלות בערך 1.224 מיליון הודעות בשנייה,
כל דרך סינון אפשרית הן ינצלו, וגם אם מתחלפים יפריעו להן ב5%, אז זה עדיין עוד סינון,
אם היה להן את כל הנתונים, הן היו מסננות גם על צבע אהוב, חודש לידה, או העובדה שאתה אוהב אבוקדו,
אני בטוח שאם הן ייפגשו אותך פנים מול פנים אז זה יהפוך להרבה פחות משמעותי עבורן.״

גישה גברית טיפוסית.... נדמה לכם שאם ״תצליחו״ לשנכע אותנו להיפגש אז כבר עשיתם 90% מהעבודה....

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי יול' 11, 2018 3:10 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 11 ביולי 2018
נקשר לנפש כתב/ה:
בשורה התחתונה הנשים באתר מקבלות בערך 1.224 מיליון הודעות בשנייה,
אני בטוח שאם הן ייפגשו אותך פנים מול פנים אז זה יהפוך להרבה פחות משמעותי עבורן.

עוד מישהו רוצה להחליט עבור נשות ונשלטות האתר?
מה כל כך קשה לקבל בזה שזה לא מושך אותנו?
כמו שאותך לא מושך להיות שולט , כמו שהסוגריים שלך מעידים
ArchAngel​(שולטת)
Green eyed girl כתב/ה:
״בשורה התחתונה הנשים באתר מקבלות בערך 1.224 מיליון הודעות בשנייה,
אני בטוח שאם הן ייפגשו אותך פנים מול פנים אז זה יהפוך להרבה פחות משמעותי עבורן.״

גישה גברית טיפוסית.... נדמה לכם שאם ״תצליחו״ לשנכע אותנו להיפגש אז כבר עשיתם 90% מהעבודה....

וואו, לגמרי.
מה שקורה זה הפגישות האלו נגמרות בעוגמת נפש לכל הצדדים. כל אחת יודעת למה היא לא מתחברת, ואם תהיה בה אי פעם ההחלטה להתנסות במשהו חדש היא רק שלה.
אף אחת לא תשקול לצאת מאזור הנוחות שלה עבור מישהו שזילזל בעקרונות שלה, שיקר לה והשיג ממנה מפגש במרמה. היא תסתובב ותלך, גם אם הסיבה היא "מטופשת".