סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מצב אומלל ומגוחך

Nick​(שולט)
לפני 20 שנים • 27 ביולי 2003

מצב אומלל ומגוחך

Nick​(שולט) • 27 ביולי 2003
אני משתכנע יותר ויותר שיש מעט מאוד סאביות - כלומר נשים שנהנות להישלט (יותר נכון - מסוגלות להתחבר לצד הזה במיניותן ולא לחשוש ממנו).
זה יוצר מצב אבסורדי שבו אדון כמעט צריך להתחנן לשפחה הפוטנציאלית כדי שהיא תואיל לשרתו (ואני מקווה שהקוראים אינטליגנטים דיים להבין את הגיחוך) ומפסיק להיות אדון.
ולמי שמתכוון להגיב שאני חדש וחסר סבלנות אומר שאני בעניין לפחות 10 שנים, ומחפש לרוב מאוד בסבלנות ומאוד בהגינות ובכבוד - אבל את ההצלחות והניסיון שלי רכשתי רק על ידי מניפולציות - כי זה מה שהנקבה הישראלית (והלא מאוד חכמה) מבינה! וזה הדבר היחיד שהיא מבינה!
bat.gif
שיקי​(נשלט)
שיקי​(נשלט) • 27 ביולי 2003
"כי זה מה שהנקבה הישראלית (והלא מאוד חכמה) מבינה! וזה הדבר היחיד שהיא מבינה! "

זו פרובוקציה עלובה וזולה...ממישהו מהקטע המתיימר להיות דום רציני...הייתי מצפה ליותר, להרבה יותר...

שיקי { L }
mr. hyde​(שולט)
mr. hyde​(שולט) • 27 ביולי 2003
מה? על מה אתה מדבר?
לא רק שיש מספיק סאביות, יש גם לא מעט נשים שמוגדרות "וניליות" שיש להן את כל זה חוץ מההגדרה העצמית לזה. והן ידידי חכמות ויפות ומאד ישראליות.
ד"א מעניין שהרבה טוענות שאין מספיק דומים ראויים.
אבל עזוב זה הסיפור תמיד עד שכל סיר מוצא את המכסה שלו.
    התגובה האהובה בשרשור
נוי
נוי • 27 ביולי 2003
אולי אני קשקשנית וחאנטרישית (כמו שמצויין אצלך בפרפופיל....) , אבל דבר אחד אני יודעת , בחיים לא הייתי ממליצה לשום שיפחה "אמיתית" או לא ... ליפול לזרועות של אדון ממורמר כמוך,
אבל מה כבר אני מבינה... אני בסך הכל ישראית טיפשה....

חחחחח .. יקירי, תחפש טוב איפה הבעיה שלך....

ובזכות אנשים כמוך אני מעריכה ואוהבת את אדוני שלי עוד יותר, רב תודות ! ! ! ! !

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
מאיה​(נשלטת)
מאיה​(נשלטת) • 27 ביולי 2003
נוי , בזכות אנשים כמוך את מעריכה את אדונך.
יפה אמרת!

אני רק יכולה להוסיף , שבזכות אנשים כמוך , אותן הנשים הפוסטמות והסאביות
מפחדות להוציא את הראש שלהן החוצה , שמא תוציא אליהן את כל המירמור שלך
והזנאה שלך לעם הנשי. כל הצלפה שווה יום מירמור בחייך.

אם אחד אומר לך שאתה שיכור , אז אולי אתה לא.
אם שניים , אז תבדוק את האפשרות
אם שלוש , אז אתה כנראה באמת שיכור.
ואם עשר שנים לא הספיקו לך כדי להבין שיש אולי בעיה בך ואתה זה שצריך לשנות גישה ולא בנשים
אז צר לי...
נוי

Re: מצב אומלל ומגוחך

נוי • 27 ביולי 2003
זה יוצר מצב אבסורדי שבו אדון כמעט צריך להתחנן לשפחה הפוטנציאלית כדי שהיא תואיל לשרתו (ואני מקווה שהקוראים אינטליגנטים דיים להבין את הגיחוך) בהגינות ובכבוד - אבל את ההצלחות והניסיון שלי רכשתי רק על ידי מניפולציות - כי זה מה שהנקבה הישראלית (והלא מאוד חכמה) מבינה! וזה הדבר היחיד שהיא מבינה!

אני מצטערת... אני חייבת להגיב עוד, פשוט קשה להיתאפק.... icon_lol.gif
השיפחה הפוטנציאלית??? חחח.....מיהי? יש לה ראש מרובע לשים עליו את הנעליים ופה גדול להכיל...? או זאת שהתהיה אילמת וסתומה שתקבל הכל ולא תהיה חאנטרישית ומעצבנת... ישראלית מטומטמת... אוי גדול...
והיא תואיל לשרתו? יש לך בעיה קטנה .... עיוות מסויים בתפיסת העולם.... אני לא משרתת את אדוני כי אני מועילה בטובי... אני לא עושה טובות אלא לעצמי.. הכל בא מכייף ומרצון חומד. אף אחת לא תבוא בשביל להיות נחמדה ולהועיל בטובה ולעשות לך ספונג'ה בבית....
ומניפולציות??? מה סיפרת? שאתה בראד פיט? ריצ'רד גיר?... אולי אם לא טורחות הנקבות הנחותות לנסות להבין אותך... אולי, אבל רק אולי.... הבעיה אצלך יקירי... כי יש פה עשרות שיפחות וסאביות עם אדונים..... אולי בכל זאת הבעיה אצלך.... icon_wink.gif
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 27 ביולי 2003
מה שאבסורדי ואומלל היא ההודעה הזו שלך.
וכיון שלכל ניק נשמרות ההודעות שכתב בפורומים - נראה לי שבזה חתמת את הסיכוי הקלוש שהיה לך למצוא מישהי רצינית. אני מציעה לך לנסות מחדש תחת כינוי חדש..
אתה נמצא בקהילה די קטנה ואתה מצליח לשרוף עצמך כבר על ההתחלה..

המלצות על אדון זה או אחר עוברות כמו אש בשדה קוצים בין הסאביות.. ואתה התחלת ברגל זמאל בעצם כתיבת ההודעה הזו..

כל אישה המכבדת את עצמה (וכל שיפחה היא קודם כל אדם ואישה) לא תרצה להתחבר עם איש כמותך, שמלכתחילה מתייחס אליה בהכללה בוטה ורדודה שכזו. אם ציפית להפגין ניסיון וחוכמה - לא הצליח לך. הפגנת ילדותיות פגועה. הרבה אדנותיות וכבוד עצמי לא היתה בהודעה הזו.

וטיפ קטן - עשה לעצמך חסד והורד את התמונה הזו מהפרופיל שלך. זה עוד משהו ש.. מקלקל לך. וזו באמת עצה ידידותית..
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 27 ביולי 2003
ניק

סאביות/פחות מוצפות בפניות מאדונים.

כשאתה מדבר עם סאבית , אם בצאט או בהודעות פרטיות או במייל ,
סביר להניח שאתה לא האדון הראשון שמדבר איתה באותו יום.
נסה יותר מספר 10...רק לאותו יום בלבד (וכל יום יש פניות חדשות מאדונים)

לכן גם אם תהיה דום "נחשב" או בעל מוניטין , זה עדיין לא אומר שתמצא שפחה.
זה יגדיל את הסיכויים..זה כן , אבל זה לא ייתן לך ערבות כלשהיא למציאת שפחה.
מהסיבה הפשוטה שיש עוד כמוך אדונים שמחפשים , ומה לעשות היא צריכה לבחור רק אדון אחד.

אז טבעי שהיא תהיה יותר בררנית.
וטבעי שתצטרך קצת למשוך אותה , לגרות אותה , לאתגר אותה
לתת לה סיבה למה להעדיף דווקא אותך מכל הדומים האחרים.
במילה אחת: חיזור icon_biggrin.gif

והתשובה היא כן (לשאלתך שאולי צצה בעקבות מה שאמרתי כרגע...)
היא בוחרת בך , בדיוק כפי שאתה בוחר בה
בזה אין קטע שולט/נשלט

* התשובה הזו תקפה גם למקרה של מלכות / עבדים *

ונ.ב קטן בצד:

אם אתה אכן תיחשב בעיני השפחות לדום בעל מוניטין , אתה גם תקבל פניות מדי פעם מצידן.
שהן יהיו היוזמות.
וזה יקרה בד"כ אם תפרסם סיפורים או שירים שימשכו אותן אליך.
לכתיבה שלך ולאופי שלך ולמי שאתה.

אה כן , וכדי שלא יתנפלו עליי , הנה משפט הביטחון שלי:
זו דעתי בלבד icon_biggrin.gif

זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 27 ביולי 2003
חותם כמעט על כל מילה שלך, וכבר כתבתי זאת כאן בעבר. יחס ההיצע וביקוש השערורייתי אכן יוצר מצב אבסורדי כאשר תיארת, ואכן הופך את חיפוש ה"מכסה" למשימה סיזיפית ומעצבנת. נכון שיש לא מעט "וניליות" שמגלות מהר מאד את הצד הסאבי שלהן, ויצא לי לסייע בגילוי ליותר מאחת כזו, אבל הן אינן עונדות תליונים עם סמל הבדסמ על הצוואר ולמצוא אותן זה פשוט עניין של מזל, ולכן לעניין החיפוש פרופר הן לא מסייעות יתר על המידה. אין ספק שמבחינת מציאת הצד השני, הרבה יותר קל להיות שפחה, מלכה או אפילו עבד.
וכאן אני חוזר ל"כמעט" מהמשפט הראשון, וזה כמעט גדול... יצא לי כבר להתקל בנקבות ישראליות לא כל כך חכמות ש"מניפולציות" מצדי, כהגדרתך, השיגו תוצאות אצלן, אבל מהר מאד הבנתי שלא אותן אני מחפש. לעומתן יש הרבה בנות ישראל כשרות שהינן נבונות למדי, חלקן אף בפורום הזה, שאותן אני מאמין שאתה רוצה וזלזול בהן בוודאי לא יביא אותן אליך. תן להן כבוד, הן כנשים והן כסאביות, כי הן ראויות לו. אני מציע לך גם להכנס פעם לצ'אט בתור סאבית (ומשוכנע שכבר עשית זאת בעבר) ולהווכח כמה זכרים לא כל כך חכמים מתנפלים עליך. האינטרנט מלא וגדוש במפגרים מכל הסוגים והמינים, זה מצב נתון וצריך להתמודד עמו.
אני מאמין שמה שכתבת נכתב מתוך תסכול עמוק ולכן אינני שופט אותך. רק מציע לך להתחיל מחדש, בנימה אחרת, ושיהיה בהצלחה.
פומבית​(נשלטת){דניאל העכב}

עכשיו ברורה ההצלחה האדירה שלך

שיקי{L} כתב/ה:
"כי זה מה שהנקבה הישראלית (והלא מאוד חכמה) מבינה! וזה הדבר היחיד שהיא מבינה! "

זו פרובוקציה עלובה וזולה...ממישהו מהקטע המתיימר להיות דום רציני...הייתי מצפה ליותר, להרבה יותר...

שיקי { L }