סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אתר חדש לקהילה (+סקר)

Berserker knight
לפני 5 שנים • 25 ביולי 2018
Berserker knight • 25 ביולי 2018
הפעילות הזאת מבורכת כל הכבוד לכם...

ישנם אנשים שהבדסמ הוא החיים שלהם אך לא יכולים לספר דבר לאף אחד בסביבתם, מהסיבות הברורות שהם לא יבינו, שידחו אותם, ינדו אותם מכל מעגל חברתי, המשפחה בטח לא תבין למה אתה עושה את זה וכדומה...ההבנה לגבי בדסמ בעולם הונילי היא כל כך לוקה בחסר, בורה, וחשוכה, שעדיף לאנשים בתפקידים מסויימים, הורים, אנשי משפחה, עובדי ציבור, וכו', להיות דיסקרטיים ולא לחשוף את זה החוצה לעולם,

המרכז למיניות עשיתם את הדבר המתבקש, וזה בעצם לעזור לכל אלו שלא יכולים באמת לדבר, שתמיד מרימים גבה לגביהם, שהמטפל שלהם מסתכל בצורה הכי עקומה שיש כי הוא לא מבין שבדסמ זה אורח חיים ולא שם מפוצץ לאפשרות לבנאדם להרביץ ולהכאיב סתם כי בא לו, זה לכל אותם אנשים שלא מוצאים את עצמם בחוץ שמרגישים שונים, דחויים, לא מובנים, שאין להם אף אחד לדבר איתו...
אז שוב כל הכבוד לכם היוזמה מבורכת, תמשיכו כך...!!!
המרכז למיניות אלט'
המרכז למיניות אלט' • 25 ביולי 2018
דובון לא אכפת לי כתב/ה:
הפעילות הזאת מבורכת כל הכבוד לכם...

ישנם אנשים שהבדסמ הוא החיים שלהם אך לא יכולים לספר דבר לאף אחד בסביבתם, מהסיבות הברורות שהם לא יבינו, שידחו אותם, ינדו אותם מכל מעגל חברתי, המשפחה בטח לא תבין למה אתה עושה את זה וכדומה...ההבנה לגבי בדסמ בעולם הונילי היא כל כך לוקה בחסר, בורה, וחשוכה, שעדיף לאנשים בתפקידים מסויימים, הורים, אנשי משפחה, עובדי ציבור, וכו', להיות דיסקרטיים ולא לחשוף את זה החוצה לעולם,

המרכז למיניות עשיתם את הדבר המתבקש, וזה בעצם לעזור לכל אלו שלא יכולים באמת לדבר, שתמיד מרימים גבה לגביהם, שהמטפל שלהם מסתכל בצורה הכי עקומה שיש כי הוא לא מבין שבדסמ זה אורח חיים ולא שם מפוצץ לאפשרות לבנאדם להרביץ ולהכאיב סתם כי בא לו, זה לכל אותם אנשים שלא מוצאים את עצמם בחוץ שמרגישים שונים, דחויים, לא מובנים, שאין להם אף אחד לדבר איתו...
אז שוב כל הכבוד לכם היוזמה מבורכת, תמשיכו כך...!!!

תודה על התגובה מחממת הלב!!!
המרכז למיניות אלט'
The Great OZ כתב/ה:
אפשר בבקשה את רשימת המטפלים?

שלום אוז, תודה על התגובה.

רשימת המטפלים נמצאת בידי מנהל השירות. אנו שומרים על חסיון המטפלים שלנו עד לסיום שלב האינטייק ומתבקש מלקוחותינו חיסיון כלפי זהות המטפלים גם לאורך הטיפול ולאחריו. אין בעובדה זאת כדי להצביע על מיניות או יחסים כאלה או אחרים של המטפלים, אלא שבחברה שלנו, אפילו ואולי במיוחד עבור אנשי טיפול, עשוי להיות מחיר כבד בחשיפת קשר, אפילו מקצועי עם עולמות כמו בדס"מ, פטיש ויחסים לא מונוגמיים. דוגמאות למחירים שאפשר לשלם - מטפל שעובד עם ילדים יכול להרחיק ממנו בקלות ככה הורים, מטפל זוגי אשר עובד עם יחסים לא-מונוגמיים עשוי להיחשב לא ראוי ללימודים מסוימים / ייעוץ בנושאים של טיפול זוגי. מטפל שיש לו קשר כזה או אחר עם פרקטיקות / יחסים מסויימים עשוי להרגיש לא בנוח לחשוף קשר עם עולמות התוכן מפאת אתיקה מקצועית וגם חשש לנזק אישי.

אכן, הדיון סביב חסיונם של המטפלים היה דיון מורכב ובהחלט ייתכן ורצוי שבעתיד לא יהיה צורך בחיסיון מהסוג הזה.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 25 ביולי 2018
הערה קטנה, ואני יודע שעשיתם כל מיני בדיקות במהלך הקמת הפרויקט אז אם מצאתם שאני לא בכיוון, תתעלמו.

דיברתם הרבה בשרשור הזה על המענה שהמרכז מספק למי שצריכים להסתיר, שהסביבה לא תקבל את המיניות החריגה שלו, שההורים ינדו אותו וכו'. הניחוש שלי, ואולי אני טועה, הוא שהבעיה הזה קיימת בשכיחות גבוהה יותר במגזרים מסוימים מאשר באחרים. למשל: דתיים ומסורתיים, לא משכילים, לא יהודים, מעמד סוציו-אקונומי נמוך. בקהילות הללו פחות מקבלים מיניות חריגה מאשר, נאמר, בקרב יהודים חילונים משכילים מתל אביב.

אני חושב שהאופן בו התכנים באתר שלכם כתובים מפספס בענק את האוכלוסיות האלה. האתר מנוסח באופן שפונה, בצורה מאד מודגשת לדעתי, לקהל מהסוג של סטודנטים בפקולטה למדעי הרוח והחברה. אני מניח שצורת הניסוח הזו משקפת את מי שאתם ואת מה שאתם מאמינים בו, אבל ספק אם נער חרדי מבית שמש שמתמודד עם המיניות שלו ונתקל באתר שלכם יוכל להתחבר. מאד יכול להיות שהוא לא יבין מה אתם רוצים ובכל מקרה יראה בכם איזה "אחר" שלא יוכל להבין אותו, להתחבר אליו ולסייע לו.
המרכז למיניות אלט'
זאלופון, תודה רבה על הפנייה ועל ההערה העניינית.

אנחנו התחבטנו רבות מאוד בשאלה - כיצד לגשת לנושא הסובלנות המגדרית אל מול הנגישות של המידע. ייתכן מאוד שנעשתה פה החלטה שגויה לגבי הניסוחים וכפי שאפשר לראות באתר ישנם מספר וורסיות של ניסוחים שהחלטנו לנסות - הראשונה, אליה נדמה שאתה מתכוון היא השפה הפונה לא.נשימות ועושה שימוש בהמצאה ושימוש לא-מסורתי של מילים וסימני פיסוק בשביל לפנות בפניה כוללת לגברים נשים ומה שביניהם בבת אחת. הצורה השניה - המופיעה בממאמרים (בתפריט "לדעת עוד" -> מאמרים) עושה שימוש בשפה הזכרית ומזכירה נשים ונשים ולפעמים מכניסה א.נשים כשאין מחשש לסירבול הטקסט. הוורסיה השלישית במדריך למתחלי/ה בבדס"מ היא השימוש בלשון גבר ואישה לחילופין. כל טקסט מקבל מגדר עם הצהרה מעל שהוא פונה לכל המגדרים.

אנחנו עדיין שוקלים את הניסוח המתאים. תאמין או לא, הועלו תגובות בפורומים אחרים שסבורים שהשימוש שלנו בשפה הוא פוגעני כלפי אוכלוסיות מוסיימות, לדוגמא השם "מיניות" בכותרתינו ביחסים ליחסים פוליאמוריים.

מה דעתך? יש לך רעיונות אחרים לגבי ניסוחים מתאימים? זכור שלא רק הנער החדרי (מעל גיל 1icon_cool.gif גולש באתר שלנו ואמור לקבל שירות, אלא גם נערה או אישה חילונית (לא ממדעי החברה).

אנחנו במצב הקשבה ואיסוף הערות ונשמח לשמוע עוד. אנחנו גם אוספים מתנדבים אז מי שבא להם לעבור על האתר לערוך אחרי שנחליט, ממש בכיף.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 25 ביולי 2018
אני חושבת שכדאי לצרף לצוות אדם דתי ואדם חרדי, בתור התחלה.
המרכז למיניות אלט'
יש איתנו גם את אלו! ובדיוק התנדבה מישהי להנגשה לציבור החרדי באופן ספציפי!
תודה על ההתגייסות וההערות.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 25 ביולי 2018
המרכז למיניות אלט' כתב/ה:

אנחנו עדיין שוקלים את הניסוח המתאים. תאמין או לא, הועלו תגובות בפורומים אחרים שסבורים שהשימוש שלנו בשפה הוא פוגעני כלפי אוכלוסיות מוסיימות, לדוגמא השם "מיניות" בכותרתינו ביחסים ליחסים פוליאמוריים.

מה דעתך? יש לך רעיונות אחרים לגבי ניסוחים מתאימים? זכור שלא רק הנער החדרי (מעל גיל 18 ) גולש באתר שלנו ואמור לקבל שירות, אלא גם נערה או אישה חילונית (לא ממדעי החברה).

אני חושב שקשה לרצות את כולם בהיבט הזה. מבחינת ההגדרות (למשל של פוליאמוריות), אני בטוח שתקבלו הרבה פידבקים שיעזרו לכם לדייק אותן. מבחינת שפה, לטעמי הטוב ביותר הוא לדבוק בעברית רגילה, קריאה וכמה שפחות אקדמית, שתפנה למרב הקהלים. אני מאמין (ושוב, אולי אני טועה) כי אלו שחשים ששפה כזו היא באמת ובתמים פוגענית כלפיהם הם עדיין קבוצת שוליים קטנה, שניתן לקוות שתפוייס על ידי הכוונה והרצון המפורש (כפי שמובעים באתר) לכלול גם אותם. לעומת זאת, אלו שהשפה הא-טיפוסית עלולה להרחיק מהווים קבוצה עצומה, שמדי מערכת בחירות כל אזור המרכז מופתע מגודלה...

זו כמובן רק השקפתי האישית, ולצערי היא מבוססת יותר על תחושות בטן מאשר על היכרות קרובה עם המגזרים הללו. אני חושב שהרעיון של אולי (שאתם כבר מיישמים) הוא מצוין, במיוחד אם אפשר לצרף אנשים שרחוקים מן האקדמיה וקרובים לקהילות שלהם. הם יידעו טוב יותר כיצד ניתן לקרב ולהנגיש. אני, אפילו חלופה למילה "פרקטיקות" שנשמעה לי אקדמית מדי הסתבכתי למצוא, כי גם אני תוצר של הסביבה הזו וחושב במונחים האלה...
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 25 ביולי 2018
המרכז למיניות אלט' כתב/ה:
תודה לכל המגיבים והמגיבות.

אין גופים תורמים מכיוון שעד כה אין תרומות (וגם אין חשבון בנק עד לשבוע הבא)

לגבי הסקר - תודה רבה על התגובה. אכן הסקר הוא מקיף מאוד וארוך מאוד, אבל בשביל לערוך סקר מעמיק, אמין ומהימן יש צורך בשאלות חוזרות בניסוחים חוזרים או דומים. עד כה סיימו למלא את הסקר במלואו 55 אנשים! נודה לכל מי שישקיעו עוד קצת בסיומו (ניתן לחזור לנקודה שבה התחלתם מאותו מכשיר ודפדפן).

בדף הפייסבוק כתוב בבירור שקיבלתם תרומות כבר מ-2014. אז מה שאתה טוען פשוט לא נכון.