אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה ההבדל בין ddlg לאינפנטיליזם

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 5 שנים • 29 ביולי 2018
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 29 ביולי 2018
קודם כל, Daddies/Mommies ו-girls/boys יכולים לשחק במגוון רחב של גילאים מתינוקות ועד מתבגרים.

הקשר בין התחום הזה לפדופיליה דומה לקשר בין מי שמשחקים בעבד/שפחה ואדון/גברת לבין בעלי עבדים ועבדים במאה ה-18, ובין פנטזיית אונס לאונס - המתבונן מהצד רואה פעילויות דומות, המשתתפים פועלים לטובה והנאה הדדית של כל המשתתפים בפעילות ורק שואלים את הדימוי/טאבו מההיסטוריה, פנטזיה או אקטואליה...
28Lili
לפני 5 שנים • 4 באוג׳ 2018
28Lili • 4 באוג׳ 2018
איזה פטיש הזיה זה אנשים שרוצים להיות קטנים ושמים על עצמם חיתולים ומוצצים אלוהים הזיה.
'BunnyPrincess'​(מתחלפת)
'BunnyPrincess'​(מתחלפת) • 4 באוג׳ 2018
שרשור ממש מעניין (להוציא את התגובה מעליי, שהיא סתם לא מכבדת ולדעתי לא מתאימה לאתר הזה, שבו כולם אמורים להרגיש בנוח עם הפטישים שלהם).

לפני שהכרתי את המונח DDLG בלי ספק חשבתי שמשהו בי לא בסדר, ושאולי המשיכה לזה מעידה על איזה נטיות ממש אפלות שיש לי.
ככל שאני מכירה יותר את העולם הזה, ואת עצמי בתוכו, אני מבינה שזה ממש לא ככה.
אני גם שמחה לראות שהמגיבים בשרשור כתבו ברובם דברים דומים, כי זה ממש מעודד להרגיש שאנשי הכלוב מבינים שזו לא סטייה כזאת נוראית icon_smile.gif כשרק גיששתי פה, לפני כמה וכמה שנים, אמרו לי בעיקר שאני חריגה ולא מתאימה לכאן או לאף אתר ביייסיקלי, כי אני בעצם לא בדסמ"ית.

נו טוב. אף פעם לא ממש אהבתי הגדרות. אבל נחמד להרגיש קצת יותר רצויה icon_smile.gif
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 4 באוג׳ 2018
28Lili כתב/ה:
איזה פטיש הזיה זה אנשים שרוצים להיות קטנים ושמים על עצמם חיתולים ומוצצים אלוהים הזיה.

אמר האדם שבאותה הנשימה פתח פה פוסט על פטיש ההפלצות שלו:
https://thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=39835
אתה באמת לא רואה את הדבשת של עצמך?
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 4 באוג׳ 2018
^ מצטט ציטוט של האחרונה

יום בחיי - יניר החרמן.
פטיש הזייה
בן אדם הזייה
משווה פינים עם יואב דונאט שהוא גם נשלט גם מתחלף וגם אח על מלא
נותן הכל במכון
משפיל את הנשלטים
תעשה לי שווארמה חרוך חרוך
ביזאר ביזאר טעים טעים
Crazy_D​(שולט){LuckyCharm}
לפני 5 שנים • 5 באוג׳ 2018
Crazy_D​(שולט){LuckyCharm} • 5 באוג׳ 2018
ArchAngel כתב/ה:
28Lili כתב/ה:

אמר האדם שבאותה הנשימה פתח פה פוסט על פטיש ההפלצות שלו:
https://thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=39835
אתה באמת לא רואה את הדבשת של עצמך?

Spot on
Crazy_D​(שולט){LuckyCharm}
לפני 5 שנים • 5 באוג׳ 2018
Crazy_D​(שולט){LuckyCharm} • 5 באוג׳ 2018
אני חושב ש DDLG וAge Play לא כל כך רחוקים אחד מהשני.. זה הכל עניין של הגדרות...
אינפנטליזם - כשמו כן הוא - להתנהג כמו פעוטות, לשחק בצעצועים, לדבר בלשון ילדותית (אם מדברים בכלל), מוצצים, בגדים "חמודים" וכד'
DDLG - התנהגות יותר של ילדה קטנה (או ילד במקום של LB), גם כאן יש לפעמים מוצצים, בגדים ודיבור בלשון ילדותית,
אם תחפשו קצת ביוטיוב - תצפו בסרטון על DDLG ובסרטון של Adult babies למשל, תראו הרבה קווים משיקים,
לדעתי בסופו של דבר הכל נכנס תחת Age Play,
גם להתנהג כמו איש זקן (בטוח יש כזה פטיש..)