צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

גם לכם קשה למצוא שולטת?

המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני שנתיים • 28 בספט׳ 2021

קרמל מלוח

צודקת קודמתי שכתבה שהרבה שולטות נרתעות.
גם אני נרתעתי בעבר, היום כבר לא. יצא שפגשתי מתחלף, היינו במערכת יחסים תקופה משמעותית שממנה יכולתי ללמוד שהרתיעה שלי היתה מוטעת. גיליתי שזה כמו לא לאהוב גלידה בטעם קרמל מלוח לפני שבכלל טעמתי.
הבנתי שאם יש כמיה, משיכה, אהבה וחברות, אז הכל יכול לעבוד. כולל משחקי תפקידים שבהם אני לא בדיוק קובעת הכל אלא רק את גבולות הגיזרה icon_smile.gif.
יום אחד אכתוב על זה באריכות יותר אבל באמת שנרתעתי לשווא.
כי ברגע שאני מספיק בטוחה בעצמי וסומכת על הצד השני אז שווה להיפתח לטעמים משולבים icon_smile.gif
Fluffydan
לפני שנתיים • 10 באוק׳ 2021
Fluffydan • 10 באוק׳ 2021
ואי, לגמרי מתחבר להרגשה.
אין לי מושג אם זה באמת קשה יותר מלמצוא כל בחורה אחרת שתקבל ותרצה אותך
RyliesHitlist​(שולטת)
RyliesHitlist​(שולטת) • 10 באוק׳ 2021
הכל עניין של היצע לעומת ביקוש. גברים חרמנים? בשפע. אשה דומיננטית שתמצא בך שימוש? קצת פחות.
לרוב, נשלט עם ערך מוסף כזה או אחר, בהתאם לצרכי השולטת שלו, הוא שיזכה להבחר.

לפני שאתה שואל את עצמך למה קשה למצוא שולטת, תשאל את עצמך איך אתה מעצים את הערך המוסף שלך, והופך את עצמך לנשלט שמלכת חלומותיך היתה רוצה.
bigjealsfive
bigjealsfive • 10 באוק׳ 2021
שיר כאב כתב/ה:
מתחלפים זאת בעיה. הרבה שולטות (אני!) נרתעות.
בהצלחה (:
נשלטוש
לפני שנתיים • 11 באוק׳ 2021
נשלטוש • 11 באוק׳ 2021
נכון שיש פה מעט שולטות
אבל גם אם יש פה מעט זה לא אומר שצריך להיות תוקפני, חרמן וכו׳

אם אתה נשלט יודע להעצים למתוח גבולות לדבר לא מתוך חרמנות, יותר בכיוון איך לזכות בה איך לעשות לה טוב על הלב ולהרגיש שאתה משמח אותה

תאמין לי שהיא תקבל אותך אבל חשוב קודם הכימיה
התנהגות התמסרות עד כמה אתה מוכן לעשות בשבילה
😇
והכי חשוב להיות כנה ואמיתי ולא לחרטט כי הן יודעות הכל כל שקר מתגלה
בהצלחה לך
קנטור​(שולט){חתולהלה}
לפני שנתיים • 11 באוק׳ 2021
גם אני עשיתי סטטיסטיקה בערך באותה תקופה כמו גריי

https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=770796&blog_id=53988
ענןקטן​(נשלט)
לפני שנתיים • 12 באוק׳ 2021
ענןקטן​(נשלט) • 12 באוק׳ 2021
בעיה מוכרת...
יצא לי להכיר יותר נשים שחיפשו גבר שולט מאשר המצב ההפוך. לדעתי זה עניין של חינוך ודעות קדומות, כי החברה שלנו מקבלת בהבנה גדולה יותר גבר דומיננטי מאשר אישה כזו.

מניסיון ארוך שנים אני יכול להגיד כי כבר יצא לי להכיר לא מעט נשים, שאין לי ספק שהיו יכולות להיות מלכות אמיתיות, אם רק היו מוכנות להשתחרר קצת ולצאת מהסטנדרט החברתי שאומר שהגבר הוא זה שצריך להיות החזק.
אחרי שכבר די התיאשתי למצוא מלכה מן המדף, בשנים האחרונות אני מחפש נשים דומיננטיות לקשר שדוחף אותם לאט ובנחישות לקבל תפקיד יותר דומיננטי בקשר שלנו. זה תמיד מדהים אותי מחדש לראות לאן אנחנו יכולים להגיע כאשר אישה שכזו באמת משתחרר מכל העכבות החברתיות שהיא גדלה עליהם.
Quark{ אישתי}
לפני שנתיים • 12 באוק׳ 2021
Quark{ אישתי} • 12 באוק׳ 2021
שולטת זה מסובך - זה חיזור קשה וזה מצריך המון צומת לב והתכוונונות. מהניסיון שלי עדיף לפתוח את עצמך, לשתף, להגיב ולתת לשיחות להתפתח - לאו דווקא ישר מהמקום של ״אני מחפש - את מסכימה?״ כי משם כמעט אין שום סיכוי שתהיה התאמה - בטח לא דרך אתר אינטרנט (אולי במועדון זה יכול יותר לעבוד כי יש משיכה גופנית שמשחקת וכו׳)... בהצלחה