צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

גם לכם קשה למצוא שולטת?

NeverEnough
לפני שנה • 18 במאי 2022

למה?

NeverEnough • 18 במאי 2022
שיר כאב כתב/ה:
מתחלפים זאת בעיה. הרבה שולטות (אני!) נרתעות.
בהצלחה (:
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 18 במאי 2022

Re: למה?

WitchFuneral​(שולט) • 18 במאי 2022
NeverEnough כתב/ה:
שיר כאב כתב/ה:
בהצלחה (:

פחד שירצה להכניע אותה כנראה
OrForLife​(מתחלפת)
לפני שנה • 18 במאי 2022
OrForLife​(מתחלפת) • 18 במאי 2022
אני מתחלפת… וקשה למצוא גם גברים מתחלפים.. לרוב פונים אליי רק נשלטים. וזה פחות עושה לי את זה… למרות שאני אוהבת להיות מאוד דומיננטית.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 18 במאי 2022
WitchFuneral​(שולט) • 18 במאי 2022
OrForLife כתב/ה:
אני מתחלפת… וקשה למצוא גם גברים מתחלפים.. לרוב פונים אליי רק נשלטים. וזה פחות עושה לי את זה… למרות שאני אוהבת להיות מאוד דומיננטית.

איך את יכולה לא לבחור צד?
לא מרגיש לך מוזר לשלוט על מישהו ששלט עלייך לא מזמן?
יש לך דרך להתגבר על זה?
zoug​(נשלטת)
לפני שנה • 19 במאי 2022
zoug​(נשלטת) • 19 במאי 2022
SheSultan כתב/ה:
מקבלת מלא הודעות מנשלטים, חלקן מעניינות יותר וחלקן פחות.
אני פועלת מרגש, עונה למי שיצר עניין כלשהו אצלי, ועוצרת כשהרגש המסויים שאני מחפשת לא קורה.
חושבת שב90% מההודעות שאני מקבלת, המסר הוא מסר שכבר קיבלתי ולא יוצר עניין.
יש פניות שמרגישות אובר בטחון עצמי מצד השולח (אולי מעיד על משהו אחר אבל לא שופטת), ולכאלה לא אענה בכלל כי אין לי כח למשחקים.
יש שולטת שמחפשת משהו אחד ויש שולטת שמחפשת משהו אחר, אני אוהבת בוסריות וחוסר נסיון, כך שכנראה לא ארצה מישהו עם הרבה נסיון, אבל תהיה אחרת שרוצה רק מישהו עם נסיון.
השורה התחתונה שלי היא, שאם אתה אמיתי, ובא ממקום שלם, ושולח הודעה מפורטת שמספרת עליך ועל מה אתה מחפש ומדוע אתה חושב שתוכלו להתאים, בסופו של דבר סביר להניח שתמצא שולטת מתאימה.

נכון שלקח לי זמן להבין מה אני צריך באמת אבל ברגע שהבנתי..... עוד לא מצאתי שולטת אחת שהסכימה שאני אהייה מסור אליה🤷
PsyKink​(אחר)
לפני שנה • 19 במאי 2022
PsyKink​(אחר) • 19 במאי 2022
[quote="zoug"]
SheSultan כתב/ה:
מקבלת מלא הודעות מנשלטים, חלקן מעניינות יותר וחלקן פחות.
אני פועלת מרגש, עונה למי שיצר עניין כלשהו אצלי, ועוצרת כשהרגש המסויים שאני מחפשת לא קורה.
חושבת שב90% מההודעות שאני מקבלת, המסר הוא מסר שכבר קיבלתי ולא יוצר עניין.
יש פניות שמרגישות אובר בטחון עצמי מצד השולח (אולי מעיד על משהו אחר אבל לא שופטת), ולכאלה לא אענה בכלל כי אין לי כח למשחקים.
יש שולטת שמחפשת משהו אחד ויש שולטת שמחפשת משהו אחר, אני אוהבת בוסריות וחוסר נסיון, כך שכנראה לא ארצה מישהו עם הרבה נסיון, אבל תהיה אחרת שרוצה רק מישהו עם נסיון.
השורה התחתונה שלי היא, שאם אתה אמיתי, ובא ממקום שלם, ושולח הודעה מפורטת שמספרת עליך ועל מה אתה מחפש ומדוע אתה חושב שתוכלו להתאים, בסופו של דבר סביר להניח שתמצא שולטת מתאימה.
WillToPunish
לפני שנה • 19 ביוני 2022
WillToPunish • 19 ביוני 2022
מאוד

זה מעצבן במיוחד שיש מישהי שהיא נראית ומתנהגת כמו שולטת גמורה אבל אתה יודע שבחיים היא לא תרצה להיות כזו.
GlamFetishDom​(שולט)
לפני 11 חודשים • 12 באפר׳ 2023
GlamFetishDom​(שולט) • 12 באפר׳ 2023
שיר כאב כתב/ה:
בהצלחה (:

למה בעצם? מה הבעיה? האם זה החשש שהנשלט יתחלף וישלוט במישהי אחרת במערכת יחסים מקבילה? בגידה? או שיש משהו מעבר לזה בתוך החוויה המנטלית של שולטת?
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 12 באפר׳ 2023
זה כמו כל הכרות בין אם ונילית או בדסמית.
זה הכל עניין של חיבור ומזל.
לא מספיק
אני נשלט - את שולטת
אני גבר - את אישה.

ומי שמחפש למצוא רק את הפרקטיקה ואת הפעולות שהצד השני יכול לעשות בשבילו בבעיה כי אנשים רוצים להרגיש שיש להם agancy משל עצמם
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לכולם קשה,
לנשלטים, למתחלפים וגם לשולטות.
BDSM זה מכנה משותף שמושך אליו את כל הסוגים, אבל זה בכלל לא מספיק כדי לבסס קשר אמיתי.