צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם אתם גם לא הייתם רוצים להכיר נשלטת בגלל בלוג כזה?

מזוכיסטית11​(נשלטת)
לפני 5 שנים • 10 באוג׳ 2018

האם אתם גם לא הייתם רוצים להכיר נשלטת בגלל בלוג כזה?

מזוכיסטית11​(נשלטת) • 10 באוג׳ 2018
שאלה לשולטים:
אני לצערי הרב (אני צוחקת) כתבתי בלוג. כמה פוסטים תוך יומיים. כתבתי. סיימתי ושכחתי ממנו. היום פניתי לשולט אחד במטרת היכרות. הוא ענה לי שלא מעוניין בי בגלל הבלוג שלי. נדלקה לו נורה אדומה שבאחד הפוסטים כתבתי שהגשתי תלונה במשטרה נגד הגרוש שלי. בפוסט אחר כתבתי שאני משקרת לכולם שהיחסים ביני לבין הגרוש שלי טובים, כלומר, שקרנית כמו שהוא הגדיר.
כלומר, הוא פחד שאולי נגדו אחרי סשן אני אוכל להגיש תלונה או שאני אשקר לו תמיד.
האם גם אתם הייתם מפחדים להכיר מישהי שכותבת דברים כאלה בבלוג שלה?
אשמח לתשובות כנות.
תודה לכל העונים.
פשוט אורי​(שולט){-GODDESS​-}
אני הייתי מתרחק
בגלל החוסר כנות שמשתמע מהוידוי הזה.
לא קראתי את בלוגך.
מנסה להישאר אוביקטיבי לשאלה
מכה בתורה
מכה בתורה • 10 באוג׳ 2018
אל תתיחסי ברצינות לתשובות/תגובות של אנשים לא רציניים.

למרות שהם נדירים פה כפי שאת רואה
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 10 באוג׳ 2018
מבלי לקרוא את מה שכתבת בבלוג, זה דיי נפוץ שקורבנות של התעללות מתביישים לספר לסביבה מה המתעלל שלהם באמת עושה להם וכמה הם אומללים איתו.
הרוב יעדיפו לשקר ולהגיד כמה ש"הכל בסדר" כששואלים אותם "אז, מה שלום בעלך/אשתך?" במקום לפתוח סיפור חיים כואב.
וזה גם לא נדיר שהמתעלל מנסה לחמוק מלקיחת אחריות ומכנה את הקורבן שקרן במטרה לגרום לו להטיל בעצמו ספק ולהחזיר את האחיזה בו.
זה שאת התלוננת עליו במשטרה מבלי לשתף את הסביבה שלך בצער שלך, לא הופך אוטומטית את התלונה שלך לתלונת שווא. זה שמי שפגע בך קורא לך שקרנית לא הופך אותו לדובר אמת.
אני לא הייתי מפחדת להכיר אדם שהיה כותב דבר כזה בבלוג, אם כי הייתי נכנסת לחייו בזהירות לאור המצב המורכב שבו הוא נתון.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת אוג' 11, 2018 2:27 am, סך-הכל נערך פעם אחת
    התגובה האהובה בשרשור
היד
היד • 10 באוג׳ 2018
את מחפשת לדעת האם את "בסדר". עזבי סיבות למה וסקרים למינהם. את יכולה לא למצוא חן בגלל איך שאת אוכלת עגבניה. את מי זה מעניין. תמשיכי הלאה ושזה לא ירתיע אותך מלפנות לאחרים.
mclovin
mclovin • 10 באוג׳ 2018
נשמע לי הכי רגיל בעולם מה שכתבת בבלוג. פשוט כנה.
אם אפשר להגיד את האמת נשמע קצת עצוב..
AloneAgain
לפני 5 שנים • 11 באוג׳ 2018
AloneAgain • 11 באוג׳ 2018
לא קראתי את הבלוג, אבל חייבת לציין שאני אכן שופטת מועמדים לפי התכנים הכתובים בבלוג שלהם.
לפעמים האופן בו מתבטאים דוחה אותי ולפעמים מה שנאמר שלא מתאים למה שאני אישית מחפשת.

לא אתייחס לתכנים שהעלאת, כי באמת יכול להיות מוצדק וגם תלוי איך הבעת את עמדתך. וכפי שציינתי, לא קראתי את הבלוג שלך.
MagisterDolor​(שולט)
MagisterDolor​(שולט) • 11 באוג׳ 2018
מכיר את הבלוג שלך, הוא מעורר בי תמיד המון רגשות שקשורים למצב האישי שלי, אם כי בצורה פחות קיצונית.
תלונה במשטרה וצו הרחקה זה דברים לגטימיים במצבים מסוימים, כמו גם להפגין כלפי חוץ ש"הכל בסדר" למרות שבפנים בא לך למות. לא חושב שזה נקרא ממש "לשקר".
אבלללללל
לא הייתי רוצה לצאת עם מישהי עם כזה מטען, במיוחד אם זה משהו טרי שעדיין מציק.
אני הצלחתי להתגבר על זה כמעט לגמרי, ולכן הייתי מעדיף מישהי שזה כבר מאחוריה ולא מנקר לה בתודעה.
סליחה על הכנות.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 11 באוג׳ 2018
אין לי מושג מי הקורבן בסיפור. אולי בכלל שניכם מתעללים.
אבל מאז שינוי תקנה 2.5 של עדנה ארבל - דוגמה לאקטיבזם שיפוטי מושחת - אנשים בצדק מתרחקים לאחר ששומעים סיפורים כאלה. לא יודע אם זה שווה את הסיכון.