סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם אתם גם לא הייתם רוצים להכיר נשלטת בגלל בלוג כזה?

אמון מלא
לפני 5 שנים • 11 באוג׳ 2018
אמון מלא • 11 באוג׳ 2018
אני קראתי את הבלוג , הוא מעורר ספקות לא בגלל השקרים על טיב היחסים... זה דווקא מובן.
המטען לא פשוט... אין ספק.
אבל זה שלך ולא חושב שזה צריך להטריד את מי שירצה לנהל איתך קשר , להיפך . בלוג מאוד כנה ורגיש ואני מאוד נהנה ממנו , גם כשהוא קשה לעיכול.
אמון מלא
אמון מלא • 11 באוג׳ 2018
לא... תהיי את.
מי שלא מתאים לא רלוונטי.
AloneAgain
AloneAgain • 11 באוג׳ 2018
לא למחוק מותק. זו את.
עברת הרבה, סבלת הרבה ואת פורקת ומשחררת.
מי שירצה אותך למרות המטען הרגשי
הוא זה שיתאים לך.
אם היית מוחקת והשולט הספציפי הזה היה לוקח אותך ולא בא לו כזה מטען, הוא פשוט היה זורק אותך כשהיה מגלה.
תהיי חזקה. תחכי לאדם הנכון והמדוייק עבורך
מזוכיסטית11​(נשלטת)

אז למחוק?

מזוכיסטית11​(נשלטת) • 11 באוג׳ 2018
MagisterDolor כתב/ה:
מכיר את הבלוג שלך, הוא מעורר בי תמיד המון רגשות שקשורים למצב האישי שלי, אם כי בצורה פחות קיצונית.
תלונה במשטרה וצו הרחקה זה דברים לגטימיים במצבים מסוימים, כמו גם להפגין כלפי חוץ ש"הכל בסדר" למרות שבפנים בא לך למות. לא חושב שזה נקרא ממש "לשקר".
אבלללללל
לא הייתי רוצה לצאת עם מישהי עם כזה מטען, במיוחד אם זה משהו טרי שעדיין מציק.
אני הצלחתי להתגבר על זה כמעט לגמרי, ולכן הייתי מעדיף מישהי שזה כבר מאחוריה ולא מנקר לה בתודעה.
סליחה על הכנות.
בלוסום​(לא בעסק)

קראתי בעיון

בלוסום​(לא בעסק) • 11 באוג׳ 2018
את בלוגך. מסתבר שמדובר בחתיכת אפס מוחלט וטוב שאתם מתגרשים.
לא היתי מתרחקת בגלל תוכן הבלוג, אבל הייתי נותנת לך זמן לעכל חלק מהדברים ולעמוד על הרגליים שוב (רק תבטיחי לי שתבעטי בו ככ חזק שהרגל שלך תצא לו מהפה!)...
היד
היד • 11 באוג׳ 2018
אל תמחקי בגלל מה שמישהו אמר. את יכולה להוריד פוסט לטיוטה אם את רוצה אבל אני ממליץ לך לא למחוק. אל תשכחי שזה חלק ממך. מה שהרגשת וחשבת בנקודת זמן. אם תנהלי בלוג במשך תקופה ארוכה את תראי את ציר החיים שלך בו וזה תמיד כדאי. זה קצת כמו לנהל יומן אישי. זה מעניין פעם בכמה זמן לעבור עליו ולראות איפה היית, איך הרגשת, מה עשית, מה היה וכו'.
אל תמחקי.
המלכה יעלי​(שולטת)

Re: האם אתם גם לא הייתם רוצים להכיר נשלטת בגלל בלוג כזה?

המלכה יעלי​(שולטת) • 11 באוג׳ 2018
מזוכיסטית11 כתב/ה:
שאלה לשולטים:
אני לצערי הרב (אני צוחקת) כתבתי בלוג. כמה פוסטים תוך יומיים. כתבתי. סיימתי ושכחתי ממנו. היום פניתי לשולט אחד במטרת היכרות. הוא ענה לי שלא מעוניין בי בגלל הבלוג שלי. נדלקה לו נורה אדומה שבאחד הפוסטים כתבתי שהגשתי תלונה במשטרה נגד הגרוש שלי. בפוסט אחר כתבתי שאני משקרת לכולם שהיחסים ביני לבין הגרוש שלי טובים, כלומר, שקרנית כמו שהוא הגדיר.
כלומר, הוא פחד שאולי נגדו אחרי סשן אני אוכל להגיש תלונה או שאני אשקר לו תמיד.
האם גם אתם הייתם מפחדים להכיר מישהי שכותבת דברים כאלה בבלוג שלה?
אשמח לתשובות כנות.
תודה לכל העונים.

שבת שלום לך וחודש מבורך קודם כל .
לא קראתי אקרא ....אתייחס לשאלה המורכבת כשולטת .
מאחורי כל אדם מסתתר סיפור חיים לא תמיד וורוד.
אנשים נמשכים כמגנט למי שמראה חיים וורודים רק כי הם רדודים ....הסיפורים מחוויות מרגשים מכאיבים ולא גורמים לי לברוח או להרתע מלהכיר את האישיות .לעומת זאת אנשים לא כנים או שקרנים פתלוגיים פחות אתחבר אליהם וארצה שיהיו בקרבתי מחשש לסרטים לא צפויים .
ראשית מאחלת לך להיות את ....כנה ישירה שקופה ומלאה בגוונים וורודים ואפורים ושתזכי לחופש ביטוי בבלוגך שהוא דבר אישי ושלך לגמריי.למגיבים יש זכות בלבד להגיב ולא לשפוט איש עד שלא היה בנעליו .
מקווה שעזרתי כשולטת .
MagisterDolor​(שולט)
MagisterDolor​(שולט) • 11 באוג׳ 2018
חס וחלילה למחוק.
הבלוג זו קודם כל דרך מצוינת לפרוק ולעבד דברים שמציקים לנו, חלק מתהליך הריפוי (לפחות אצלי).
אני למשל חוזר לתחילת הבלוג שלי וממש לא מזהה את האיש הזה שכותב שם.
כיום אני אדם אחר, שלם יותר עם עצמי.
בכוונה אני משאיר את הפוסטים הקדומים האלו.
קודם כל בשבילי, וגם למען המתעניין הסקרן שיראה את התהליך, שהוא חלק חשוב ממי שאני כיום icon_smile.gif
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אם בלוג כתוב בשפה עילגת, אם הוא רדוד או חסר צ'ארם - זה ירחיק אותי.
דווקא דברים אישיים וחשופים נראה לי מגרה (לא קראתי אותך, באופן כללי). ולהגיד שאת משקרת לכולם, אבל חושפת את האמת לקוראי הבלוג נראה לי כמו כנות, לא עדות שאת שקרנית.
אני לא הייתי פוסל. וחס וחלילה למחוק, זה את.