סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

היגיון בריא

fly high
לפני 5 שנים • 22 באוג׳ 2018

היגיון בריא

fly high • 22 באוג׳ 2018
יצא לי לא מעט לדבר עם שולטות ורובם יש להם איזה שהוא דרך מוזרה להבין את עולם השליטה אני אתן כמה דוגמאות
והאמת שזה קצת מכעיס אותי כי הערצה ונתינה זה משהו שצריך להגיע בזכות ולא משהו שאמור להגיע מאליו דרך ניסית

1. פרסמתי מודעה על שאני מחפש שותפ.ה BDSMית לדירה חלק מההודעות הגיעו בסגנון של
אני אגור אתה תנקה ותדאג לצרכי הבית
אתה תשלם עלי את שכר הדירה
אתה תגור בכלוב אצלי בחדר ואני אשכיר את החדר השני

2. העלתי תמונות לאלבום האישי שאני מאד גאה בהם וקיבלתי הודעה שאם אני לא יעשה כמה דברים שהיא דורשת ממני היא תפרסם בכל מקום שאני אוהב שליטה

3. בהודעה ששלחתי לשולטת כי מצאתי עניין בפרופיל שלה קיבלתי ממנה הודעה חזרה ובתוכה רשימה של כל הדברים שצריך להיות לי כדי שאני אזכה ליחס ממנה

4. אם אני לא גר בדירה לבד ואין לי רכב ואין לי המון כסף בבנק אני לא שווה כלום

ויש עוד דוגמאות אבל הדבר שהכי מעיק לי זה למה אי אפשר פשוט לאהוב את עולם השליטה בלי סחטנות בלי דרישות לא הגיוניות פשוט להכיר ולהגשים את החיים
אני בטוח ללא ספק שלכל שולטת מגיע יחס מועדף כבוד אבל אני נותן את עצמי יותר מזה מה אפשר לתת אז למה זה פשוט לא מספיק והדרישות רק עולות
חיים פעם אחת וכל מה שצריך זה פשוט להגשים אותם לחיות אותם להנות מהם כל אחד בדרכו ובפטישו
פשוט תאהבו תחבקו ותגשימו את החיים
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 22 באוג׳ 2018
ספוילר לתגובות שתקבל: האשמות בבכיינות והפצרה בך להתעלם ולהמשיך הלאה, כאילו שזו הבעיה האמיתית בסיפור.
זאת לעומת אם היית נשלטת ששולט זר פנה אליה ב"כלבה רדי על ארבע" ושאר הדברים שהזכרת, רק אז זה נורא ואיום.
    התגובה האהובה בשרשור
fly high
fly high • 22 באוג׳ 2018
ArchAngel כתב/ה:
ספוילר לתגובות שתקבל: האשמות בבכיינות והפצרה בך להתעלם ולהמשיך הלאה, כאילו שזו הבעיה האמיתית בסיפור.
זאת לעומת אם היית נשלטת ששולט זר פנה אליה ב"כלבה רדי על ארבע" ושאר הדברים שהזכרת, שאז זה נורא ואיום.

אני מסכים עם מה שכתבת כי יש הרבה רבדים לכל דבר
ולא התלוננתי רק רציתי לפרוק שיהיה פשוט יותר להגשים את החיים ולא כי חלילה אני מזלזל בכאלה שמחפשות משהו נורא ספציפי
אלא לאיפה נעלם הטוהר בלתת את עצמך לשליטה מלאה וטוטאלית מתוך מקום אמיתי ולא מסחיטה או שאר ירקות שהם לא העניין המרכזי בעולם השליטה
ArchAngel​(שולטת)
לא אמרתי שהתלוננת. זה פשוט הלך הרוח כאן, כשגבר מספר שקרה לו משהו לא צודק הוא מואשם בבכיינות, זאת לעומת אישה שתשתף באותו המקרה בדיוק.
לגבי "טוהר השליטה"- מעולם עולם הבדס"מ לא היה טהור, גם לא שום מקום אחר על הפלנטה הזו. בכל מקום שתהיה בו יהיו את ה assholes שהורסים. הדבר היחיד שיכול לצמצם את כמות ה- assholes הוא כשיגנו את המעשים שלהם במקום להשתיק את מי שנפגע מהם.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי אוג' 22, 2018 8:17 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
fly high
fly high • 22 באוג׳ 2018
ArchAngel כתב/ה:
לא אמרתי שהתלוננת. זה פשוט הלך הרוח כאן, כשגבר מספר כשקרה לו משהו לא צודק הוא מאושם בבכיינות, זאת לעומת אישה שתשתף באותו המקרה בדיוק.
לגבי "טוהר השליטה"- מעולם עולם הבדס"מ לא היה טהור, גם לא שום מקום אחר על הפלנטה הזו. בכל מקום שתהיה בו יהיו את ה assholes שהורסים. הדבר היחיד שיכול לצמצם את ה assholes הוא כשיגיבו למעשים שלהם במקום להשתיק את מי שנפגע מהם.

הטוהר הוא במקום שבו כל אחד מביא את זה לא טוהר כללי

אני מעריץ אותך כי את באמת כותבת את האמת ולא מסתתרת מאחורי מילים מכובסות למיניהם יש קצת יותר מידי זלזול בצורך של גברים
והאמת שמידי פעם גם אני חושש להיפגש כי אני לא יודע לאיזה מקום אפל זה יכול להוביל
Dotan647​(שולט)
Dotan647​(שולט) • 22 באוג׳ 2018
אף שולט.ת רציניים לא יעמידו תנאים כספיים או ישאלו שאלות על מצב כלכלי לעבד או שפחה. מי שעושה את זה הוא סתם קשקשן.ית. זה דווקא טוב ששלחו לך את זה בהודעות, יהיה לך קל לדעת ממי להתעלם... כנ״ל לגבי כל מיני איומים על פומביות. מי שעושה את זה לא נמצא כאן בשביל בדסמ.
ArchAngel​(שולטת)
לא נפגשים עם מי שמזלזל/ת בך כבר בשלב ההודעות, ובטח שעל ההודעה הראשונה. מה שהתנהגות כזו אומרת זה : "לא אכפת לי ממך", כך שאתה יכול להיות בטוח שלא יגלו כלפיך אמפתיה כשתפגשו.
fly high
fly high • 22 באוג׳ 2018
שיר כאב כתב/ה:
לא רק שמבינה לליבך, גם מצטערת כל כך שאין עוד הרבה כמוך.
icon_sad.gif

האמת שכל כך חימם לי את הלב לראות את התגובה שלך כיף למצוא את אותם הבודדים שמבינים לליבי
fly high
fly high • 22 באוג׳ 2018
Dotan647 כתב/ה:
אף שולט.ת רציניים לא יעמידו תנאים כספיים או ישאלו שאלות על מצב כלכלי לעבד או שפחה. מי שעושה את זה הוא סתם קשקשן.ית. זה דווקא טוב ששלחו לך את זה בהודעות, יהיה לך קל לדעת ממי להתעלם... כנ״ל לגבי כל מיני איומים על פומביות. מי שעושה את זה לא נמצא כאן בשביל בדסמ.

אני לא עניתי לאותם שולטות ולא הגבתי כמובן אב לצערי הם הרוב וקשה מאד מאד למצוא מישהי שבאת חיה את השליטה ממקום של ביטחון עצמי של תשוקה של רצון וצורך ולא ממקום לא אמיתי ולא כנה רק כי אפשר לסחוט עוד מישהו בדרך ככה זה מרגיש לי