סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הכניסה לנשים באשר הן, או לזוגות בלבד

Zord​(מתחלף)
לפני 5 שנים • 1 בספט׳ 2018
Zord​(מתחלף) • 1 בספט׳ 2018
מונה כתב/ה:
לא מבינה למה הדיון הזה ממשיך להתקיים? מישהו כאן מתייחס אלין ברצינות? כי באמת חוץ מלגחך אני לא רואה עוד סיבה לכתוב כאן. אני בעד שכל מי שלא השתתף במלחמת יום כיפור שיצא מהדיון.

הדיון הזה התקיים לפני שנה וקצת:

https://www.inn.co.il/News/News.aspx/342705

https://www.inn.co.il/News/News.aspx/342603

מה את חושבת על הממצאים של הפרופסור?
פלייפול
פלייפול • 1 בספט׳ 2018
israelislave כתב/ה:
Read Only ומונה

אני מניח שאתן מתכוונות אליי... מה בדיוק הבעיה שלכן, אנשים מתדיינים.. למה הצורך לחסל את זה? איזה חלק מעצם קיומו של הדיון מטריד אתכן כל כך?

לפחות לגבי ריד אונלי, היא סולדת באופן כללי מגברים שאינם זכרי-אלפא. אם יש משהו שהיא מתעבת ממש, זה גברים המציגים עצמם כקורבנות, ועוד של נשים. לגביה, גבר אמיתי לא מתלונן על כך שרע לו, וודאי לא מאשים נשים בכך. מבחינתה אתה לא רק מעורר סלידה ובוז, אלא גם אנס פוטנציאלי. עוד קריפ ישראלי טיפוסי מהציורים של זויה צ'רקסקי.
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 1 בספט׳ 2018
סלייב,
אתה יוצא מנקודת הנחה לא נכונה שאין הבדל בין גברים ונשים
ואז אתה מתפלא, למה מפלים את הגבר בנושאים מסוימים.

אם אשה ושלושה ילדים קטנים סגורה בלילה בתוך ארבע קירות
עם גבר אלים היא באמת נמצאת בסכנה. במצב הפוך כאשר האשה
אלימה אין כל סכנה לגבר.

אם תפרד מאשתך והיא תרצה שהילדים ישארו איתה ,אבל אתה
תנסה להוציא ממנה את הילדים בכוח אז יגרם לה נזק נפשי גדול
ולכן לא יאפשרו לך לעשות את זה מפני שלך, לא יגרם אותו נזק.

גם בנושא הטרדות מיניות הן אומרות שלא מתאים להן שתפנה אליהן
בצורה מינית. אז צריך לכבד את הרצון שלהן.
אני לא רואה בזה התקפה על הגברים.

בקשר לצבא. האנשים שהקריבו את עצמם אלה החלוצים הראשונים.
כל אלה שבאו אחריהם עשו את זה תמורת שכר,כבוד ומעמד.
ואם היו מסרבים לעשות את זה מרצון אז המדינה היתה כופה עליהם.
המדינה יכולה מחר להחליט שהיא שולחת לשדה הקרב גם נשים וגם ילדים.
זה שהמדינה החליטה לשלוח רק גברים זה לא הופך אותם לגיבורים.
גם אני הייתי בצבא. שמונים אחוז מהזמן בצבא ביליתי בשינה.
עשר אחוז מהזמן אוננתי .ועשר אחוז מהזמן שנותר הייתי בפעילות מבצעית
שבה ניסיתי בעיקר להציל את עצמי ולא את המדינה..
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 1 בספט׳ 2018
פלייפול כתב/ה:
israelislave כתב/ה:
Read Only ומונה

אני מניח שאתן מתכוונות אליי... מה בדיוק הבעיה שלכן, אנשים מתדיינים.. למה הצורך לחסל את זה? איזה חלק מעצם קיומו של הדיון מטריד אתכן כל כך?

לפחות לגבי ריד אונלי, היא סולדת באופן כללי מגברים שאינם זכרי-אלפא. אם יש משהו שהיא מתעבת ממש, זה גברים המציגים עצמם כקורבנות, ועוד של נשים. לגביה, גבר אמיתי לא מתלונן על כך שרע לו, וודאי לא מאשים נשים בכך. מבחינתה אתה לא רק מעורר סלידה ובוז, אלא גם אנס פוטנציאלי. עוד קריפ ישראלי טיפוסי מהציורים של זויה צ'רקסקי.

סלייב הוא דווקא הגבר אלפא הסטריוטיפי הקלאסי, הוא פשוט לא בצד השני של הפמיניסטיות..
israelislave
israelislave • 1 בספט׳ 2018
Zord20 כתב/ה:
מונה כתב/ה:
לא מבינה למה הדיון הזה ממשיך להתקיים? מישהו כאן מתייחס אלין ברצינות? כי באמת חוץ מלגחך אני לא רואה עוד סיבה לכתוב כאן. אני בעד שכל מי שלא השתתף במלחמת יום כיפור שיצא מהדיון.

הדיון הזה התקיים לפני שנה וקצת:

https://www.inn.co.il/News/News.aspx/342705

https://www.inn.co.il/News/News.aspx/342603

מה את חושבת על הממצאים של הפרופסור?

כנראה שיש מי שחשוב לו לשמר את תרבות השקר.

רבים מעדיפים שקרים מתוקים על אמת מרה.
israelislave
israelislave • 1 בספט׳ 2018
מתהפך כתב/ה:
סלייב,
אתה יוצא מנקודת הנחה לא נכונה שאין הבדל בין גברים ונשים
ואז אתה מתפלא, למה מפלים את הגבר בנושאים מסוימים.

אם אשה ושלושה ילדים קטנים סגורה בלילה בתוך ארבע קירות
עם גבר אלים היא באמת נמצאת בסכנה. במצב הפוך כאשר האשה
אלימה אין כל סכנה לגבר.

אם תפרד מאשתך והיא תרצה שהילדים ישארו איתה ,אבל אתה
תנסה להוציא ממנה את הילדים בכוח אז יגרם לה נזק נפשי גדול
ולכן לא יאפשרו לך לעשות את זה מפני שלך, לא יגרם אותו נזק.

גם בנושא הטרדות מיניות הן אומרות שלא מתאים להן שתפנה אליהן
בצורה מינית. אז צריך לכבד את הרצון שלהן.
אני לא רואה בזה התקפה על הגברים.

בקשר לצבא. האנשים שהקריבו את עצמם אלה החלוצים הראשונים.
כל אלה שבאו אחריהם עשו את זה תמורת שכר,כבוד ומעמד.
ואם היו מסרבים לעשות את זה מרצון אז המדינה היתה כופה עליהם.
המדינה יכולה מחר להחליט שהיא שולחת לשדה הקרב גם נשים וגם ילדים.
זה שהמדינה החליטה לשלוח רק גברים זה לא הופך אותם לגיבורים.
גם אני הייתי בצבא. שמונים אחוז מהזמן בצבא ביליתי בשינה.
עשר אחוז מהזמן אוננתי .ועשר אחוז מהזמן שנותר הייתי בפעילות מבצעית
שבה ניסיתי בעיקר להציל את עצמי ולא את המדינה..

כאלו תנסה לקרא לפני שאתה לוחץ על "פרסם"

1) אני מאלו שטוענים ש-כן יש- הבדלים בין גברים לנשים. הפמיניסטיות טוענות שאין.

2) אני לא מתפלא, אני יוצא חוצץ כנגד כל אפליה שהיא בחקיקה או באכיפה. החוק צריך לחול על כולם במידה שווה בלי הבדלי מין, צבע או דת.

3) אתה רוצה שאתחיל לספר לך על כל הגברים שנדקרו, הוכו, נרצחו ע"י נשים בביתם, בשנתם? אולי גם נדבר על כתבי האישום השונים במקרים מאד דומים, או על יחס של פי ארבע בענישה לאותן עברות לגברים מול נשים?

4) אם אפרד מאם ילדי - כפי שעשיתי, איזה סיבה שבעולם יש שההורות שלנו לא תהיה משותפת? שחלוקת הזכויות והחובות לא תהיה שווה? היא יותר אמא משאני אבא? למה בכלל צריך להיות ויכוח, אני נפרד מהאישה, לא מהילדים. למה ש"אצטרך" להוציא אותם בכח ומי בדיוק מסוגל לכמת את הסבל\כאב שייגרם למי מאיתנו שלא יקבל את הילדים?

5) אסור להטריד. נקודה. אסור להטריד אף אחד, לא מינית ולא אחרת. נשים מטרידות לא פחות מגברים. למעשה הכי הרבה אלימות "אינטימית" יש בקרב זוגות לסביים. אבל לפי העיתונות והקמפיינים רק גברים מטרידים, רק גברים מחפשים לטרוף נשים תמימות וצדיקות. למה אין תיאור אמתיי של המצב?

6) לא יודע באיזה צבא אתה היית. בצבא שאני שרתתי בו אנשים באמת ובתמים האמינו שהם מגנים על המדינה, המשפחה, החברים, האשה והילדים מפני חיסול אמיתי, סוף... והאנשים האלה היו גיבורים אז וגיבורים היום, רק שפעם העריכו את ההקרבה שלהם והיום מעלימים אותה ומקטינים אותה. ולא במקרה.

לא מבין באיזה עולם אתה חי.. מה שברור לי שאין לך מושג מה באמת מתרחש סביבך ואיזה מלחמת תרבות מתנהלת מעליך.
לילית חדשה
לילית חדשה • 1 בספט׳ 2018
סלייב,

כדי להתדיין רצוי גם להתחייס למה שהצד השני אומר ולא רק כשאתה יכול לתקוף אותו באופן אישי או לעוות את מה שהוא אומר.

כי הנה אני מוצאת את עצמי אומרת שוב- מאז שמארי וולסטונקראפט פירסמה את הספר שלה A Vindication of the Rights of Woman
ומאז ששארל פורייה למעשה טבע והגדיר את המונח פמיניזם
רוב הנשים לא היו מעוניינות לכנות את עצמן פמיניסטיות.
זה לא משהו חדש זה משהו שהתקיים עוד מלפני התקופה המוגדרת של גל ראשון של פמיניזם.
לטעון ש"ובחול יש בחירה ברורה של מרבית הנשים באנגליה ובארה"ב לא להתקרא "פמיניסטית" בקרב הנשים. " זו הוכחה שהפמיניזם של היום איבד את דרכו- זה מגוחך ופטתי.

"בעוד אני ואלפי גברים אחרים מביעים את דעתנו הלא חשובה ולא נספרת"
כל כך חשובה ולא נספרת עד שיואב קיש, יהודה גליק, מיקי זוהר, בצלאל סמוטריץ ואחרים הגישו בקשות לנתונים רלוונטיים שונים וקיבלו אותם, יזמו עבורכם דיונים בכנסת, שינו חוקים עבורכם ויצאו בקמפיינים לגייס אתכם למפלגות שלהם.
כל כך לא נספרת עד שגרמתם לאו"ם ליזום דיונים נגד ישראל (רק חבל שהתברר שהמקור לנתונים של ארגוני הגברים היה ארגוני הגברים ולא המדינה)
"ולא ניתן למספרים שמצביעים על שוויון לקלקל לנו סיפור יפה"

"ולא ניתן למספרים שמצביעים על שוויון לקלקל לנו סיפור יפה"
איזה מספרים שמצביעים על שוויון? בכל שנה ושנה מספר התלונות בנושאי עבירות מין ואלמ"ב שנשים מגישות גבוה פי 2 ופי 3 מאלו שגברים מגישים.
אה, גברים לא מתלוננים?
אז תאמר לי, איפה ארגוני הגברים ? איפה הם? למה הם לא מרימים קמפיינים לעידוד גברים לצאת ולחשוף את האלימות שהם חווים?
ארגוני הנשים מציעים מרחב בטוח, תמיכה, סיוע, עידוד, ליווי בהגשת תלונה וכו'. כשמרכזי הסיוע התחילו להציע את זה גם לגברים נפגעי אלימות.
למה אין ארגון גברים שעושה את זה? למה אין ארגון גברים שמקים מרכזים לגברים מוכים?
מה הכוונה מי יעזור לכם למצוא ארגון שיעזור לכם? תקימו אותו!
נשים הקימו את ויצו, את אישה לאישה את רוח נשית, את מרכזי הסיוע.
במקום כל היום לשבת לתקוף את ארגוני הנשים- שכמה מפתיע הם היחידים!!!!! כרגע שבאמת נותנים מענה לגברים נפגעי אלימות.
אבל יותר מזה, ספר לי כמה ארגוני הגברים נלחמו למען חופשת לידה לגברים?
אה, כן, החכ"יות *הפמיניסטיות* הן אלה שעשו את זה.
כמה ארגוני הגברים נלחמים למען הפיכת משרת אמא למשרת הורה וכמה ארגוני הגברים נלחמים למען שינוי שבוע העבודה כך שייתן מענה גם לאבות שרוצים להיות פעילים בטיפול?
אה כן, גם פה מדובר בפעילות של ארגוני הנשים ושל הח"כיות הפמיניסטיות.

"קמפיין המעודד נשים לעשות שימוש במסלול המהיר בהוצאה לפועל לתביעת כספי מזונות" "
ומה רע בזה? על פי נתוני משרד האוצר כ-43% מהגברים לא משלמים מזונות.
(והערת אגב למי שלא תקרא את הלינק- הפוסט המדובר נגד המסלול המהיר)

"בשנת 2001 חוקק החוק "למניעת העסקה של עברייני מין במוסדות מסוימים".
(רק גברים. כי כמובן לא היו מורות, גננות, מחנכות ואחרות ש"התעסקו" עם קטינים) אוי לה לצביעות..."

ומי תיקן את החוק ככה שלא יחול על נשים? (מתוך תיקון מס' 1- "בגיר" - כהגדרתו בסעיף 1, למעט אישהicon_wink.gif
שדולת הנשים? מירב מיכאלי? תמר זנדנברז?
אה כן. הליכוד, המשרד לביטחון פנים, השר לביטחון פנים דאז ויובל שטייניץ.

כמו כן- מתוך החוק למניעת העסקת עברייני מין במקומות מסויימים
"תחולה לעניין סעיף 3 (תיקון מס' 5) תשס"ח-2007
13. הוראות סעיף 3 יחולו, לענין נשים, במועד שיקבע השר לביטחון הפנים באישור ועדת החוקה חוק ומשפט של הכנסת, ובלבד שהשר לביטחון הפנים ידווח אחת לשנתיים לועדת החוקה חוק ומשפט בדבר היקף עבריינות המין בקרב נשים בישראל."
כלומר מי החליט ומחליט להמשיך להחריג נשים מהחוק?
שדולת הנשים? מירב מיכאלי? תמר זנדנברז? שלי יחימוביץ? ויצ"ו? אישה לאישה?
אה כן, 4 גברים שכיהנו בתפקיד השר לביטחון פנים והממשלה.

התאבדויות-
www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5004217,00.html
" אבל כאשר מגיעים לתמונת האילוסטרציה... אשה ! "
בשלוף הייתי אומרת שזה כי גברים אמנם מתאבדים יותר אבל אצל נשים יש יותר ניסיונות.
עם זאת- מה שכתבת זה דיי שקר
מעבר לתמונות של הנשים המרואיינות, יש סירטון עם תמונות של נשים אבל יש גם 2 תמונות אילוסטרציה של גברים.

ובמקום לקחת את הציטוט של הכותרת ניקח את המשפט המלא "ובולט מכול הוא הממצא לגבי גברים שאינם נמצאים במערכת יחסים: גברים רווקים מתאבדים פי 5 מגברים נשואים, וגברים גרושים מתאבדים פי 7 מגברים נשואים. "
כלומר מסתבר שגברים שלא במערכת יחסים נוטים להתאבד בלי שום קשר לגירושים

"כנראה שזו הסיבה שבגללה כ200 גברים מתאבדים מדי שנה על רקע גירושים ומאבקי משמורת"
שקר שקר שקר.
דיי כבר עם השקר הזה.
בממוצע 60 גברים גרושים מתאבדים כל שנה.

"וומה גורם לזילות בחייהם, זכויותיהם ואיכות חייהם של גברים?"
לא. לא אותם קמפיינים שהבאת.
ההתעקשות של ארגוני הגברים להפיץ נתונים שקריים, לעודד גברים אחרים להעלים הכנסות (ואפילו לתת טיפים איך לעשות את זה)
להימנע מלתת מענה לגברים נפגעי אלימות
ולהמשיך לבוא בטענות נגד ארגוני נשים שהוקמו על ידי נשים ופועלים למען נשים שהם לא פועלים גם למען גברים.
לילית חדשה
לילית חדשה • 1 בספט׳ 2018
סלייב,

1. פמיניסטיות טוענות שבאם קיים הבדל הוא לא מצדיק יחס שונה והתנהגות שונה.
2. בינתיים אתה יוצא נגד חקיקה שמפלה אותך. מתי יצאת נגד חקיקה שיצרה או איפשרה אפלייה נגד נשים?
למשל נגד הממסד הדתי?
3. בוא, תתחיל לספר. כל שנה יש כ-15 מקרים שנשים נרצחות על ידי בני זוגן. כמה גברים כאלה יש?
אבל אני טיפה אקשה עליך- כמה מקרים כאלה יש כל שנה *כשלא* נטען להתעללות קודמת או מתמשכת מצד הגבר?

4. לפי מבנה התא המשפחתי בו אתה תומך- כן, אמא יותר משמעותית לילד/ה מאשר האבא, כן האישה יותר קשורה לילד/ה, יותר נחוצה לילד/ה יותר מטפלת בילד/ה.
אז אולי תסביר לי למה אתה תומך בתא משפחתי שיותר אי שוויון מובנה בין הגבר לאישה שמעבר להיררכיה שהגבר מעל לאישה, הוא הופך אותך לפחות אבא?
אגב, האם ידעת שגם עם עיקרון ההורות המשותפת כי שמשתמע מאמנת זכויות הילד, רוב מדינות העולם המערבי עדיין אומרות שיש לקיים את עיקרון ההורה המטפל? וברוב המדינות האלה עדיין הבית העיקרי יהיה עם האמא? ובעולם המעברי התהליך הזה נמשך עשרות שנים.
זה לא משהו שייחודי לישראל- אתה פשוט מבקש לדלג על כל התהליך של מעבר מחזקת הגיל הרך , להורה מטפל, של דרישה מהגבר לקחת חלק פעיל בטיפול
אלא מבחינתך פשוט להתעלם ממה שהיה לפני, להתעלם משאלת המסוגלות של הגבר לקחת באמת 50% מהטיפול בילד/ה ולתת לו משמורת משותפת.
וכן- אם האבא היה חוזר הביתה בסביבות 7-8 בערב בצורה יומיומית, יש מקום לשאול האם הוא מסוגל ואיך הוא יסתדר.
ואני מתה לדעת- בכל העולם המערבי קיים נושא מזונות בן/בת זוג. היית מוכן למשמורת משותפת ולשלם לגרושתך מזונות בת זוג?

5. אתה חייב להבין משהו, קמפיינים כמו 'אל תהיה הגבר הזה', '20 דקות של שיחה', 'היא לא בעניין שלך' ואחרים או יוזמות כמו 'לילה טוב' קיימים בכל העולם.
מעבר לכך שהם עוסקים באלימות כלפי נשים ובד"כ יהיו ביוזמת ארגונים למען נשים,
עובדים! זה מה שעובד.
כי הם לא אומרים שאתה וכל הגברים האחרים אנסים או טורפים מיניים או יוצאים נגד גברים
אלא נגד צורות התנהגויות- בין אם זה להיצמד למישהי זרה ברחוב או במועדון, בין אם זה לשלוח ידיים, בין אם זה להעיר הערות, לשרוק וכן הלאה.
וכן- אלה בכלליות התנהגויות יותר נפוצות אצל גברים כלפי נשים/ גברים מאשר אצל נשים כלפי נשים/גברים.
חוץ מזה- לנסות לטעון שיש אלימות בתוך מערכות יחסים של לסביות כקונטרה לקמפיינים שעוסקים בעיקר משהו אחר- זה לא לנסות לתת את התמונה האמיתית אלא זה לעוות אותה. מה הקשר בין הטרדות במועדון או ברחוב כשיש לכל היותר ניסיון להכיר לבין מערכת יחסים?

6. זה לא סותר, כן יש מי שמסכנ/ת את עצמה ויש מי שלא באמת עושה משהו.
זה לא סוד שבצבא יש המון אבטלה סמוייה. זה לא סוד שסיבת המוות המובילה בצבא היא התאבדות. זה גם (כבר) לא סוד שהיו חיילים שניסו להתאבד על ידי חוסר תגובה במצבי אמת. המערכת הצבאית חייבת להתייעל.
israelislave
לפני 5 שנים • 2 בספט׳ 2018
israelislave • 2 בספט׳ 2018
לילית חדשה.

לא יודע מי את ומה את, אבל כנראה שאת עוסקת בשנאת גברים למחייתך ומשם הידע הרחב והכישרון המניפולטיבי.

1) רוב הנשים במערב לא מרגישות מדוכאות, מושפלות, קרבנות וקטנות. רוב הנשים בעולם המערבי לא זקוקות ל"אחות גדולה" שתגיד להן איך לחיות את חייהן, מה "מעצים ומאדיר" ומה לא, מה ללמוד, מה ללבוש, איך לחיות, מה מותר ומה אסור וכמובן לא מקבלות את זה שהגברים באשר הם - טורפים מסוכנים ואנסים פוטנציאליים.

רוב הנשים בעולם המערבי יקיאו מקריאת המניפסט החלאה... ממש גאווה נשית הנלמדת בחוגי המגדר והפמיניזם

http://www.gendersite.org.il/2009/10/06/%D7%9E%D7%A0%D7%99%D7%A4%D7%A1%D7%98-%D7%94%D7%97%D7%9C%D7%90%D7%94%D7%95%D7%90%D7%9C%D7%A8%D7%99-%D7%A1%D7%95%D7%9C%D7%90%D7%A0%D7%A1/

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=939376

עצם העובדה שהדבר הבזוי הזה נלמד בחוגי הפמיניזם והמגדר מספיק מבחינתי כדי להבין מי עומד מולי ומה מטרותיו
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ציטוט מהמניפסט "היות שהחיים בחברה זו הם במקרה הטוב שעמום גמור, והיות ששום היבט בחברה אינו רלוונטי לנשים, לא נותר לנשים אכפתניקיות, אחראיות ושוחרות ריגושים אלא למגר את השלטון, לבטל את מערכת הכסף, לכונן מיכון מלא ולמוטט את המין הגברי".

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

בדיוק בגלל האפליה המובנית בחוק נערכו הדיונים הנ"ל.

אותי לא מפתיע שהפמיניסטיות, ה"נלחמות למען שוויון" מתנגדות לכל שינו בחקיקה שישווה את מעמד האבות למעמד האמהות.

מי שבסוף נאלצה - להודות בפני האו"מ שהיא אינה מכבדת הסכמים בינלאומיים עליהם היא חתומה ואליהם היא מחוייבת היא מדינת ישראל, ואת המספרים הגיש משרד הבריאות דרך השגריר באו"מ למוסדות בג'נבה, שוויץ.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

כפי שהראו חוקרים כמו ד”ר יואב מאז”ה, אלימות של נשים כלפי גברים קיימת והיא תופעה נפוצה. כמו כן, כמו במקרה של עבירות מין, כרבע מהתיקים שנפתחו בגין אלימות כלפי זוג ב-2013 היו בגין של תלונות של גברים נגד נשים (כ-15,000 תיקים נגד גברים על אלימות נגד נשים לעומת כ-4,200 תיקים על אלימות של נשים נגד גברים ב-2013) – וזאת על אף חוסר התמיכה המערכתית במקרים אלה לגברים. נשים נהנות ממערך תמיכה רחב, כפי שמתואר בדו”ח הממ”מ. לאחרונה, מזא”ה ועמיתיו למקצוע פרסמו ספר מחקרי שלם בשם “אלימות אילמת– גברים כקורבנות”. בספר יש סקירה מקיפה לא רק של אלימות נשית כלפי גברים אלא גם של
האדישות והסלחנות של המערכת המשפטית כלפי התופעה.

חברות הכנסת מתנפלות על עתונאית שמעזה להגן על הגברים

https://www.youtube.com/watch?v=hBFxzdbq9sA

פרופ' שרה בן דוד: נשים נוקטות אלימות בזוגיות, לא פחות מגברים
https://www.youtube.com/watch?v=KjwV-s4oTng

פרופ' שרה בן-דוד: גם גברים מוכים
https://www.youtube.com/watch?v=zAmta2Aa8mk

טלי גוטליב קוראת לגברים להשיב מלחמה
https://www.youtube.com/watch?v=nayTed8iNLI

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
בזמן שהגברים עסוקים ועובדים קשה לקדם את העולם - לצד נשים שבשום פנים ואופן לא מוכנות הזדהות כפמיניסטיות - יושבות הנבלות של לימודי המגדר, הפמיניזם וחושבות איך לערער את המארג החברתי והתא המשפחתי, בארץ ובעולם, נהנים מטונות של כסף מהמדינה ומתורמים זרים מאד מפוקפקים, מדינה אחת כבר ביטלה את התמיכה במחלקות המגדר באוניברסיטאות אחרי שהחליטה שכל מה שיוצא משם זו הסתה, ותקוותי רבות ילכו בעקבותיה.

האם נשים, כפרט, שולחות יד לכיף ותורמות לארגוני הנשים? מי מממן משכורות, משרדים, רכבים, מסעות ברחבי העולם, קמפיינים יקרים, מלונות חמישה כוכבים? ספרי לקהל הקדוש כמה כסף מקבלים "מקלטי הנשים" על כל ראש ממשרד הרווחה... ספרי איזה ביזנס טוב זה להיות בעלים של "מקלט נשים"

ספרי גם כמה נשים מתקבלות במקלטים הללו ע"ס סיפורי שקר? כמה נשים מגיעות ל"מקלטים" הללו במסגרת מאבקי כוח בעת גרושים?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"גברים גרושים מתאבדים פי 7 מגברים נשואים. " נקודה. ולמה?

התעללות מערכתית נגד גברים שבשלב מסויים מאבדים טעם לחיים.

רוב מוחלט של רצח נשים קורה במגזר הערבי. אל תשווי את המגזר הערבי למגזר היהודי. שם "רצח על כבוד המשפחה"מקובל ואף מכובד. לא כך במגזר היהודי.

לאחר ההבדלה הזו בממוצע נרצחות שתי נשים במגזר היהודי. גם זה שתיים יותר מדי אבל שפעת הורגת הרבה יותר.

כמה גברים נרצחים מדי שנה בתאונות עבודה? 95%. ומתי כמה צעקה גדולה? כאשר אשה נמחצה במכוניתה. עד אז כל הגברים שמתו היו שקופים... "מחיר סביר" לחסכון בעלויות"... איפה הייתן אז?

רק פמיניסטיות בודקות הצעות חוק ע"פ השפעה מגדרית. אנשים נורמאליים בודקים הצעות חוק ע"פ מוסריותן\כדאיות כלכלית וכו', מעולם לא עלה על דעתי לתת יד לחוק שיפגע במישהו רק בגלל מינו.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"המבנה המשפחתי המקובל עלי?"

תא משפחתי קלאסי. אבא. אמא. ילדים. כלב\חתול\אוגר\דגים.

ואם זה לא מצליח, להיפרד בכבוד, לזכור שניפרדת מהזוג\זוגה ולא מהילדים. להשאר חלק מלא וחיוני בחיי הילדים.

חלוקה שווה. חלוקת זמנים שווה. חלוקת הוצאות ע"פ נוסחת פישמן\שניט. לא אבא כספומט ולא אמא "אומנת"

ולגבי הנתונים שאת מביאה... אעפס... קצת "לא מדוייקים". ברוב מדינות העולם המערבי משמורת משותפת היא ברירת המחדל. לא כך במדינות בהן ההשפעה הפמיניסטית חזקה יותר, והרי מטרת הפמיניזם לרסק את התא המשפחתי, לשמר לעצמן את גידול הדור הבא והסללה לתפישות עולם בולשוויקיות שוויון לכל., או בקיצור, הרס החברה המערבית.

הנה האמת.

http://www.psychology.org.il/111-%D7%9E%D7%95%D7%9E%D7%97%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%99%D7%A0%D7%9C%D7%90%D7%95%D7%9E%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%90%D7%A8%D7%A6%D7%95%D7%AA-%D7%A9%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%A1%D7%9B%D7%99%D7%9E%D7%99%D7%9D-%D7%9B%D7%99-%D7%AA%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%A7%D7%95%D7%AA-%D7%95%D7%A4%D7%A2%D7%95%D7%98%D7%95%D7%AA-%D7%96%D7%A7%D7%95%D7%A7%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%98%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%9C-%D7%9C%D7%99%D7%9C%D7%99-%D7%A9%D7%9C-%D7%A9%D7%A0%D7%99-%D7%94%D7%94%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%90%D7%97%D7%A8%D7%99-%D7%A4%D7%A8%D7%99%D7%93%D7%94-%D7%90%D7%95-%D7%92%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A9%D7%99%D7%9F

את יכולה לספר סיפורים לטמבלים ששותים (שוטים) את דברייך בשקיקה... המציאות שונה. מי כמוני יודע מה באמת קורה? מאז שבני הגיע לגיל 3 גידלתי אותו זמני שהות כמעט שווים - לא שווים לגמרי בגלל התנגדות האם !!! - במשך שמונה השנים הללו המשכתי לשלם מזונות, גבוהים במיוחד, כאילו הוא ישן אצלי לילה אחד בשבועיים כאשר בפועל הוא ישן אצלי 5 לילות בשבועיים, חצי חצי חופשות וחגים.

אחרי תקופה שבה ראיתי איך אמו מתחילה לפגוע בקשר שלי עם בני (הוכחות כתובות ומתועדות) ביקשתי, תחילה מהאם, בטוב, שתסכים לעגן בהסכם מעודכן את הסידור משמונה השנים האחרונות וגם... שומו שמיים, להתאים את גובה המזונות למצב האמיתי - ובאותו יום החל תהליך נורא של ניכור הורי שבסופו, בעזרת בתי המשפט המסורסים ועובדות סוציאליות שונאות גברים אבדתי את בני.

את יכולה לשקר למי שאת רוצה מה שאת רוצה. הדעות שלי לא התגבשו באקדמיה ובתאוריה, הן תוצאה של נסיון ארוך להבין מה יותר חשוב "למערכת" מטובת הילד, מה מפחיד שופטים כל כך שהם מסרבים לקיים דיון הוכחות? מה מפחיד כל כך מכון איבחון לכתוב דברים כפשוטם ובמקום לכתוב "רמזים" מוזרים? למה מערכת שלמה מתגייסת להרחיק, במעשה ובמחדל, ילד מאב שכווולללם מצאו "מכון איבחון - עומד בגבורה מול הניכור", " שופט משפחה - ספק אם אני הייתי מצליח לעמוד במה שהאב עומד", "מנהלת מרכז הורים ילדים - האב מראה כוחות נדירים לספוג את השנאה שבנו מטיח בו"

וכמובן כל זה אחרי שהפכו לי את הצורה בנסיון למצא בי סיבה למצב.

אז למה כולם אומים ככה ועושים אחרת?

כי הם מ פ ח ד י ם

כי הפמיניזם הוא ארגון טרור. כי הפמיניסטיות עושות את המוות למי שלא מיישר איתן קו, משקרות, מסלפות, מאיימות ולא בוחלות בשום אמצעי, לא דופקות חשבון לאף אחד, גם לא לשופטי משפחה, ומקבלות רוח גבית בעיתונות, במשרד המשפטים, בכנסת, המשטרה מפחדת מהן, הצבא מוותר על חוסנו מפחד וטרור. כי לפמיניסטיות יש המון כסף מאחוריהן, אכלה הכנסה מהסתה ושנאה.

הבעל צילם את אשתו בוגדת בביתם; הנשיא ברק: הראיה לא קבילה
נשיא העליון קבע כי הצילום ללא הסכמה מהווה פגיעה בפרטיות: "נישואים לא שוללים זכות לפרטיות"

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000091345

השופטים קבעו: זיכוי מלא מאונס. המדינה: לא לפרסם ביקורת על המתלוננת והמשטרה
פרסום ראשון: שנתיים אחרי שהואשם באונס שותפה לעבודה ועולמו חרב עליו, זוכּה י' באופן מוחלט. בהכרעת הדין נכתבו דברים קשים על המתלוננת ועל הליך החקירה. כשביקש לנקות את שמו, נתקל באופן נדיר בסירוב מצד המדינה, שאושר בבית המשפט. שופט בדימוס: "מסתירים מחדלים

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4680091,00.html

ד"ר יואב מזא"ה - האם מערכת המשפט מפלה בין גברים לבין נשים?

https://www.youtube.com/watch?v=tCbKNjEMDP8

דר יואב מזאה על הסלחנות כלפי עבריינות נשית

https://www.youtube.com/watch?v=HLN28mwiNho

בתי הדין הרבניים: יותר נשים מסרבות לגט מאשר גברים

מספר הסרבנים בשנה שעברה עמד על 285, כך מגלים נתוני בתי הדין הרבניים. תקופת המאסר הקצרה ביותר שריצה סרבן היתה יום אחד, והארוכה ביותר - 14 שנה
https://www.haaretz.co.il/news/law/1.3855894

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

בישראל, אחוז האימהות שרצחו את ילדיהן עולה על אחוז האבות. יחס החברה ובתי המשפט לאם שהורגת את ילדיה הוא סלחני ומבין הרבה יותר. סטיריאוטיפ "האמא הטובה" והשפעתו

https://www.onlife.co.il/general/4940

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

סגן נשיא בית המשפט למשפחה בחיפה אסף זגורי: 99 אחוזים מהנשים שנבדקו בפוליגרף בבית משפט למשפחה - נמצאו משקרות

https://www.ha-makom.co.il/shpurer-zaguri
rosewood
לפני 5 שנים • 2 בספט׳ 2018
rosewood • 2 בספט׳ 2018
העובדה שגברים הם מעמד "שולט" לא אומר שאין אפליה נגדם, כמו שיש גזענות נגד אשכנזים.תוצאתית, לגזענות הזו אין משמעות יותר מדי. כי זה לא מונע עבודה במקומות איכותייים, או כניסה למקומות. אבל זה לא מעלים את התופעה. התופעה עדיין קיימת.

ובמקרה הקונקרטי, הרצון לא להכניס גברים, לא נובע משום מחשבה על שיוויון וזה לא מוצדק משום מחשבה "ערכית" אחרת. סך הכל מדובר בניסיון לייצר במסיבה אווירה מסוימת. זה הכל. זה ענין פרקטי גרידא, ולא ערכי.

אגב, במסיבה סגורה זה מתאפשר. בפאב או מקום עסק אחר שפתוח לציבור, זה בעייתי.