בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

Book club

Britney Bitch
לפני 5 שנים • 12 באוג׳ 2018

Book club

Britney Bitch • 12 באוג׳ 2018
אני לא רואה טלויזיה, גם לא ברקע. זה מטריף לי תמוח. הפסקתי בצוק איתן אחרי שמצאתי את עצמי בולעת יותר כדורים ביום ממה שהפה שלי מסוגל להכיל בחודש, וברוך השם, יש לי פה.
אז הילדים טסים לחודש, לישון אני לא ישנה, יהיה לי מלא זמן לקרוא.
מה קראתם שהשאיר אתכם עם לסת בריצפה?
פחות ברמת העלילה, יותר ברמת הכתיבה החדה, שנונה, הומור שחור כזה.
רק את הכי טובים, ולמה אהבתם, בכל זאת, כולה חודש..
עכבר​(מתחלף){Yaara-g}
עכבר​(מתחלף){Yaara-g} • 12 באוג׳ 2018
איך ממליצים על ספר רק בגלל רמת הכתיבה ובלי קשר לעלילה?
בקשה מוזרה. אני מתעלם ממנה.
נסי את זה - Grief Is The Thing With Feathers של Max Porter. ספר פשוט וקצר אבל מאוד חזק. על גבר שאישתו מתה ככה באמצע החיים והוא נשאר לטפל בילדים לבד, אכול שכול ואובדן.
אם את מחפשת רק בעברית, אז 'ימי הנטישה' של פרנטה זה ספר מזעזע במובן הטוב של המילה. אל תקשיבי למי שאומר לך לקרוא את 'החברה הגאונה שלי'. זה ה-ספר של פרנטה.
אה, ואם בכל זאת בא לך משהו שלא יסחוב אותך לתהומות הדכאון השחור (מסיבה כלשהי) אז 'יום הולדת שמח נוח' זה אחד מהספרים הנדירים שאשכרה הוציאו ממני צחוק אמיתי. וזה מאוד שנון וציני.
חופש נעים...
גולייט
גולייט • 12 באוג׳ 2018
מקרה הלסת ברצפה האחרון שחוויתי היה מסטאנדפ שראיתי ביוטיוב אבל כיוון שזה לא רלוונטי עבורך הנה רשימת ספרים מסקשן המתח
שהחזיקו אותי יפה כשהייתי ללא מסכים : דולורס קלייבורן של סטיבן קינג , זה של סטיבן קינג, 44 של טום רוב סמית (טרילוגיה , הראשון מדהים השאר מאכזבים נורא) אוריאן של מגי פיורי ( כנ"ל) , משחקי הרעב ( כנ"ל) תמונתו של דוריאן גריי מאת אוסקר ווילד, כל ספריה של פיליפה גרגורי (רומנים היסטוריים), חלף עם הרוח (קלאסיקה אמריקאית מטלטלת חושים ממש אך קשה להשגה. נראה לי אני היחידה שקראתי בכל הארץ וחבל) ועוד ועוד. לא חסרים ספרים מעניינים.
Erykah
Erykah • 12 באוג׳ 2018
את קוראת באנגלית?
בוורלי
בוורלי • 12 באוג׳ 2018
נדוש אבל עונה להגדרות - האמן ומרגריטה. קוראת בפעם השלישית וכל פעם זאת חוויה אחרת
    התגובה האהובה בשרשור
Britney Bitch
עכבר כתב/ה:
איך ממליצים על ספר רק בגלל רמת הכתיבה ובלי קשר לעלילה?
בקשה מוזרה. אני מתעלם ממנה.
נסי את זה - Grief Is The Thing With Feathers של Max Porter. ספר פשוט וקצר אבל מאוד חזק. על גבר שאישתו מתה ככה באמצע החיים והוא נשאר לטפל בילדים לבד, אכול שכול ואובדן.
אם את מחפשת רק בעברית, אז 'ימי הנטישה' של פרנטה זה ספר מזעזע במובן הטוב של המילה. אל תקשיבי למי שאומר לך לקרוא את 'החברה הגאונה שלי'. זה ה-ספר של פרנטה.
אה, ואם בכל זאת בא לך משהו שלא יסחוב אותך לתהומות הדכאון השחור (מסיבה כלשהי) אז 'יום הולדת שמח נוח' זה אחד מהספרים הנדירים שאשכרה הוציאו ממני צחוק אמיתי. וזה מאוד שנון וציני.
חופש נעים...

בדיוק לזה התכוונתי, בחנויות ספרים מחלקים את הספרים לנושאים: מדב ופנטזיה, מתח, רומנטי וכו',
אז מזה להתעלם.
מצידי ספר על איך שורפים חביתה, אם הוא מרתק ומצחיק וחד ושנון ואני לא מצליחה להפסיק לקרוא בו, אהנה ממנו אפילו יותר, כי זו גאונות אמיתית, מי שמצליח לכתוב על חביתה ולשאוב אותי פנימה. גאון.
Britney Bitch
גולייט כתב/ה:
מקרה הלסת ברצפה האחרון שחוויתי היה מסטאנדפ שראיתי ביוטיוב אבל כיוון שזה לא רלוונטי עבורך הנה רשימת ספרים מסקשן המתח
שהחזיקו אותי יפה כשהייתי ללא מסכים : דולורס קלייבורן של סטיבן קינג , זה של סטיבן קינג, 44 של טום רוב סמית (טרילוגיה , הראשון מדהים השאר מאכזבים נורא) אוריאן של מגי פיורי ( כנ"ל) , משחקי הרעב ( כנ"ל) תמונתו של דוריאן גריי מאת אוסקר ווילד, כל ספריה של פיליפה גרגורי (רומנים היסטוריים), חלף עם הרוח (קלאסיקה אמריקאית מטלטלת חושים ממש אך קשה להשגה. נראה לי אני היחידה שקראתי בכל הארץ וחבל) ועוד ועוד. לא חסרים ספרים מעניינים.

יצאתי לחופש, לא לפנסיהicon_smile.gif
שניים הכי טובים?
Britney Bitch
Erykah כתב/ה:
את קוראת באנגלית?

כן
Britney Bitch
Alatar כתב/ה: