בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה הguilty please שלכם?

מקולקלת
לפני 5 שנים • 5 בספט׳ 2018
מקולקלת • 5 בספט׳ 2018
Rose Gold כתב/ה:

אבל הכי:
Asmr.
בפרט הסרטונים באינסטגרם שמקלפים סבון מוצק עם קולפן, מערבבים סליים עם הידיים ועוד כאלה, והכל לתוך מיקרופון 3d. יכולה לשבת ככה שעות ולבהות.

אם כבר asmr, אז הגרסה המתקדמת של הסבונים: שבלולי סבון דקים שנמעכים מתחת למערוך. שלוש שעות של קסם.

וגם: מועדון ווינקס
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 5 בספט׳ 2018
להעלות יותר מפוסט אחד ביום.

ככה אני....פרועה. חיה על הקצה (:

#חופרת
Douceur
Douceur • 5 בספט׳ 2018
ורק עכשיו שמתי לב שבכותרת כתוב 'please' במקום 'pleasure' ?
Honey Bee​(נשלטת)
Honey Bee​(נשלטת) • 5 בספט׳ 2018
מקולקלת כתב/ה:

אם כבר asmr, אז הגרסה המתקדמת של הסבונים: שבלולי סבון דקים שנמעכים מתחת למערוך. שלוש שעות של קסם.

לא יצא לי לראות אותם נמעכים מתחת למערוך, רק כשמועכים אותם עם הידיים-
ואותם אני פחות אוהבת, הצליל רועש לי מדי (:
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 5 בספט׳ 2018
ההערה על המין והבדס"מ הצילה את הפוסט המצויין זה.

אז ככה, בהתחלה חשבתי לציין את העובדה שאני אוהב להאזין לשירי פתיחה של סדרות ותוכניות טלוויזיה, מוזיקה של דיסני וגם לצפות מדי פעם בפרקים מתכוניות ילדים ישנות אבל למען האמת אני די מתגאה בזה אז זה לא מתאים להגדרה של GP.

שלושה דברים עולים לי:

(1) מדי פעם מגיב לסרטונים ב-יו טיוב. המקום המיותר ביותר בעולם לנהל דיון או להביע דעה.

(2) לעשות הליכה באמצע הלילה (יוצא לי לבלות הרבה על המחשב בשעות הלילה לצורכי עבודה). בשעות הלילה אתה רואה רק אנשים עם כלבים. אתה מרגיש שהם מסתכלים עליך ושואלים את עצמם "מי זה המוזר הזה?". אבל זה כייף, לנשום קצת אוויר, לשנות אווירה. מה גם שחלק מהרעיונות הכי טובים הגיעו בעקבות הטיולים האלה.

(3) משקאות אנרגיה. לא מסתיר את העובדה שאני שותה אבל נוטה לשקר לגבי הכמות. כיום שותה הרבה פחות מבעבר אבל לפעמים אין ברירה.
Skaro​(שולט)
Skaro​(שולט) • 5 בספט׳ 2018
לאכול בחוץ וטיסות לחול.
ולפעמים לפרסם כתיבה שלי בקבוצות הפייסבוק, גם לקרוא מה אנשים אחרים כותבים.
עכבר​(מתחלף){Yaara-g}
לפני 5 שנים • 6 בספט׳ 2018
עכבר​(מתחלף){Yaara-g} • 6 בספט׳ 2018
@Zohe מתי יתפרסם המחקר? לפני חודשיים בחורה יפה חייכה אליי ביפו. זו היית את? זו הייתה חוויה מטלטת.
קפטן וונדי​(שולטת)
לפני 5 שנים • 7 בספט׳ 2018
קפטן וונדי​(שולטת) • 7 בספט׳ 2018
היי חברה, אני רק רוצה להגיד שלאהוב סרטים של מארוול זה לא גילטי פלסר - זה פאקינג אייקוני וראוי לכל הגאווה שבעולם.
(DC, לעומתם, לגמרי גילטי פלסר שרואים בשושו. ראו ערך יחידת המתאבדים.... והארלי קווין בפרט!)

אה, ועוד גילטי פלסר שלי זה סדרות פנטזיה - אבל לא רק לצפות בהן! אלוהים, כמות האירוטיקה שיצא לי לכתוב על דמויות שיצא לי ''להתאהב'' בהן.
יצא לי לערבב בכתיבה הזו מין עם ערפדים, אנשי זאב, פיראטים, השטן (לוציפר, מישהו?) שדה יפייפיה ורצחנית (מודה שעבורה קצת התפסבתי), מלאך שמימי שנפל, מכשפים, היברידים, ציידי מפלצות והרשימה לא נגמרת כי אני תמיד מוצאת משהו חדש.
אני יודעת שאמרנו בלי בדסמ, אבל היי... אין כמו ערפד חייתי ויפייפה שנתון לכל בקשתך ורק לך יש את היכולת לשלוט בו, נכון? icon_wink.gif
סטיית תקן
לפני 5 שנים • 7 בספט׳ 2018
סטיית תקן • 7 בספט׳ 2018
דרגון בול icon_smile.gif
אקס מן icon_smile.gif