סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

התנהלות במסיבות...

LuckyCharm88​(נשלטת){Crazy_D}
לפני 5 שנים • 12 בספט׳ 2018

התנהלות במסיבות...

LuckyCharm88​(נשלטת){Crazy_D} • 12 בספט׳ 2018
לא בטוחה האם זה המקום הנכון אבל בא לי לשתף גם דברים סבבה לפעמיים ולא רק לשתף שאני עצבנית

אז כצעד מפתיע החליטו בסיין אתיקס ללכת כמו הליינים בחול ואשכרה לתת לנו דרך לדעת מי מחפשו מה , שזה סופר דופר מגניב בעייני

במסיבה הבאה לפי מה שהם מספרים נקבל צמידים שיסבירו אם כדאי או אפשר לפנות למישהו, ובהתחשב בכל השיחות שלנו בעבר על הטרדה במסיבות זה מטורף בעייני כי וואלה אם אני עכשיו עם צמיד אדום שאומר אל תתקרבו אלי ואתה עדין מתקרב. אז אתה יודע שאתה מטריד כי אין איך להגיד מה לא ידעתי שהיא לא רוצה את זה....

סיין אתיקס שאפו ענק
    התגובה האהובה בשרשור
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
איזה כייף, וכמה שאני לא מופתעת..
Sin Ethics ליין הבית שלי (:
מקום שבו מכבדים נשים, כן, מכבדים, גם כשהן בוחרות להשתתף בסקס קבוצתי נגיד
להתראות מחר לכל מי שבוחר להגיע icon_smile.gif
VeraLynn​(נשלטת)
VeraLynn​(נשלטת) • 12 בספט׳ 2018
אני ממש בעד (:
ונראה לי ממש הגיוני לקחת כמה צמידים (:

זה ממש מקל בעיניי על העניין של האם מישהו מעוניין בכלל שאפנה אליו, או שהוא שם עם מישהי ואז פאדיחות ^^

וממש עוזר כשאני בסשן אבל זה לא ברור לאנשים כי אני צופה מהצד באותו רגע.

תכלס אולי אקח כמה ואחליף במהלך הערב (:
צעצוע פלסטי​(נשלט)
צעצוע פלסטי​(נשלט) • 12 בספט׳ 2018
בדקתם שרואים הבדל בין הצמיד הכתום לצמיד האדום במקום שיחסית חשוך?
צריך לוודא שאנשים לא יתבלבלו חלילה
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 12 בספט׳ 2018
חס וחלילה שהאישה עם הגשר בשיניים תפנה לגבר החתיך או שהגבר הנמוך ינסה לפלוש למרחב של הנסיכה שיושבת על הבר - כיצד המסכנים יצליחו להתמודד עם זה? כולם יודעים כמה מילים יכולות לפצוע: תחשבו על האישה המסכנה שמישהו פונה אליה ואומר "היי" (!!).... כן שמעתם נכון.. "היי"!! או, ואני יודע שזה נשמע בדיוני , יתחיל איתה!?! החוצפן הקטן :% (זה אמור להיות סמיילי כועס) . ויש את המטרידים מינית, אז בשביל להתמודד עם התופעה, בואו פשוט לא נדבר אם אף אחד. למה? כי נקודת המוצא שלנו היא שכל הגברים הם מטרידים מיניים פוטנציאלים, בדרך בואו גם לא ניכנס לזוגיות כי יש דבר כזה שנקרא "אלימות במשפחה", ולא נעשה ילדים או נשלח אותם לבית הספר כי יש פדופילים.
כמובן, ברור לכולם, שהצמידים יחליפו צבע ברגע שראיין גוסלינג ו-אמה סטון יכנסו למועדון בערב השנה החדשה.
זאת החלטה אופיינית לחברה בכיינית וקורבנית שאנשיה לא מסוגלים להתמודד עם אינטראקציה אנושית בסיסית אז הם בונים סביבם 'חומות' שתמנע מראש פגיעה בנפש הרכה שלהם.
VeraLynn​(נשלטת)
VeraLynn​(נשלטת) • 12 בספט׳ 2018
לי זה נראה כמו אקט מאפשר

לא מבינה איך זה ששמתי צמיד ירוק אומר שאני מעוניינת רק באנשים עם מראה מסויים...

אני שמחה לדעת באיזו אינטראקציה הבנאדם מכוון.ת כדי לכוון את ההתנהלות שלי מולו בהתאם, ולחסוך לשנינו מבוכה מיותרת.

וצמיד ירוק יאפשר לי לזהות מי פוטנציאלי.ת (:
טלי35​(שולטת)

Re: התנהלות במסיבות...

טלי35​(שולטת) • 12 בספט׳ 2018
LuckyCharm88 כתב/ה:

במסיבה הבאה לפי מה שהם מספרים נקבל צמידים שיסבירו אם כדאי או אפשר לפנות למישהו, ובהתחשב בכל השיחות שלנו בעבר על הטרדה במסיבות זה מטורף בעייני כי וואלה אם אני עכשיו עם צמיד אדום שאומר אל תתקרבו אלי ואתה עדין מתקרב. אז אתה יודע שאתה מטריד כי אין איך להגיד מה לא ידעתי שהיא לא רוצה את זה....

סיין אתיקס שאפו ענק

עשינו את זה בפלייפארט(ל)י וזה היה אחלה כמה שזכור לי.

איףף... ממש בא לי לבוא (: