צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בלי המגב

Devoted​(נשלט)
לפני 5 שנים • 15 בספט׳ 2018

בלי המגב

Devoted​(נשלט) • 15 בספט׳ 2018
”כן מלכה אלוהית”, אמרה בקול רם וברור, כשמבטה מופנה כלפי מעלה בזמן שהיא רוכנת על ארבע.
”מעולה, אז את מסיימת פה אבק אסלה וריצפה, וזוכרת איך כן? כמו שאני אוהבת, בלי מגב, להשקיע בכל בלטה תשומת לב, על ארבע עם הידיים, ככה מגיעים לכל הפינות, זה גם מבריק יותר וגם עושה לך שרירים בידיים ברור?”, צחוק רם ומתגלגל יצא ממנה בזמן שהיא מביטה למטה במבט מתנשא ועם חיוך מאוזן לאוזן מלא סיפוק.

” מחר יש לך את הלקוח הראשון, את בטח מתרגשת, לא לשכוח להגיע בזמן, את מקרצפת את הבית שלהם חשוב לי שהלקוחות יהיו מרוצים וככה ירצו אותך כמנקה באופן קבוע, 50 שקל לשעה, את מנקה ואני מקבלת את הכסף”
שוב צחוק רם נשמע מגרונה כשהיא אוחזת את הבטן ומתגלגלת מצחוק עד דמעות.
”גדול, אני מתה על זה” חייכה והניחה את כף רגלה היחפה על ראשה כשהוא מוצמד לרצפה
”מה אומרים?”
”תודה מלכה אלוהית” ענתה כשדמעות זולגות מעיניה והיא ממררת בבכי.
”מגיע לך פרס” אמרה בטון רציני והפנתה את תחתית כף רגלה אל פניה .
”לנשק בתאבון!”
היא הסתערה בתאווה על כף הרגל שהופנתה מול פניה והחלה לנשקה בתשוקה, העובדה כי היו סמני ליכלוך שחורים לא הפריעה לה כלל.
”את כל החיים תנקי!, את תהי פועלת נקיון שמנקה בתים ומביאה לי את הכסף שהיא מרוויחה, את תאכלי ותשתי מה שאני אתן לך וכשאחליט, הכסף שלך יהיה שלי ואני אחליט מה את מקבלת, מה את לובשת, לאן את הולכת אפילו מה את חושבת, גםאת זה אני אקבע, את רכוש, שחי לשרת אותי, בהמשך אני אגזור לך את השיער כי לא מוצא חן בעיני שיהיה לך שיער ארוך, וגם נדאג לך לקעקוע שישייך אותך אלי, חכי מה שאני הולכת לעשות איתך”.

שבועיים קודם לכן.
מאיה שמה, בת 26 מלאה מעט ובעלת שיער שחור עד הכתפיים.
מאיה תמיד חלמה לשרת כשפחה, ומאז ומתמיד נמשכה לנשים, נשים דומיננטיות.
היא לעולם לא האמינה עד כמה רחוק תגיע עם מה שהתחיל כפנטזיית אוננות בחדרי חדרים, המשיך בהתנסות ראשונית עם מלכה בתשלום שאליה הגיעה דרך אתר מפוקפק, ומשם למערכות זוגיות עם בנות זוג כשהיא בתפקיד הנשלטת.
בשנה האחרונה חייה עברו טלטלה, מאיה פוטרה מהעבודה במקביל לפרידה קשה מבת הזוג איתה יצאה שנתיים ואף דובר על התחלת תהליך הבאת ילדים לעולם.
וכך היא החליטה שלא לשקוע בדכאון ומיד פרסמה מודעה לעבודה בניקיון בתים וזאת כדי שתוכל לאפשר את מימון שכר דירת השותפים הישנה ואת ההוצאות השוטפות.
באחד הימים ענתה לאחת מהשיחות מהמודעה כשעל הקו נשמע קול עם מבטא רוסי מבחורה העונה לשם סנדרה.
”שלום, אני מתקשרת בנוגע לנקיון, אני גרה בבת ים בדירת שלושה חדרים, אפשרי השבוע?”
”כן בהחלט” ענתה מאיה, ”איך את עם יום חמישי בבוקר?”
”מעולה לי, הכלנית 83 קומה שלישית, תתקשרי לפני שאת מגיעה?”
”בהחלט, אז נתראה” ענתה מאיה, שמחה, כיוון שהכתובת היא ממש במרחק של חמש דקות הליכה מביתה.
”רק שאלה אחרונה” אמרה סנדרה שניה לפני שנותקה השיחה, ”כמה את גובה לשעה לא שאלתי”
” זה חמישים שקל לשעת עבודה ובמקרה שלך אין החזר נסיעות כי אנחנו ממש שכנות”
”מעולה, אז נתראה ” ענתה סנדרה וניתקה.

יום חמישי, שעת בוקר מוקדמת, מאיה התעוררה כהרגלה, מקלחת קצרה, קפה וסיגריה, לבשה את בגדי הנקיון מכנס קצר גופייה וכפכפי אצבע ויצאה לכיוון.
בשבוע האחרון הגיעו לא מעט טלפונים ובקשות לעבודות נקיון מה שבהחלט שיפר את מצב רוחה לפחות במישור הכלכלי, סהכ להרוויח חמישים שקל לשעה זה משהו שהיא לא יכולה לוותר עליו בתקופה זו, זו רק עבודה זמנית חשבה לעצמה, להרוויח כמה גרושים עד שאעמוד על הרגליים שוב.

למאיה תמיד היה נסיון רב בנקיון, בכל מהלך מערכות הזוגיות עם בנות הזוג הקודמות היא זו שהיתה מנקה, שוטפת, מסדרת, מכבסת ולמעשה עושה את כל המטלות האפשריות, כל זאת בזמן שבנות הזוג לא נקפו אצבע במטלות הבית, נהפוך הוא, הן בילגנו וליכלכו כאוות נפשן בידיעה שיש מי שתנקה ותסדר אחריהן.
הן נהגו לערוך מסיבות למספר אנשים עד לשעות הלילה המאוחרות ולקום בצהריים לבית מבריק ומסודר, כשמאיה היתה עובדת ומנקה כל הלילה בזמן שהן ישנות.
היא תמיד אהבה לרצות ולשרת, מה שבהחלט גרם לה לתחושת חרמנות והרטיט את חושיה, כמה שהושפלה יותר וכמה שהתאכזרו אליה יותר כך היא התמכרה לזה יותר, בנות הזוג ניצלו זאת לטובתן האישית ולנוחיותן, מה שהיה מצב אידיאלי לשני הצדדים.

בת הזוג האחרונה אף הרחיקה לכת ומתחה את הגבולות עד כי החלה לנהל קשר רומנטי עם בחורה אחרת וכל זאת בזמן שמאיה משרתת את שניהן ובידיעה מלאה כי בת הזוג שלה זו שהיא כל כך אוהבת, משתמשת בה רק לצרכיה ומנצלת אותה לעבודות השחורות, כשהיא בכלל עם מישהי אחרת.כל זאת עד לפני שלושה שבועות, יום בו הודיעה לה בת הזוג כי היא לא מעוניינת לראותה יותר וכי היא ובת הזוג החדשה מאוהבות, וכי היא הציבה לה אולטימטום שהיא אינה מוכנה יותר שמאיה תהיה חלק מחייהן גם לא כמשרתת.
היא דרשה ממנה עוד באותו היום לצאת מהדירה אותה חלקו שנתיים יחד, בזמן שמאיה פורצת בבכי מר ומתחננת לפחות לכמה ימים עד שתמצא מקום חלופי.
זה לא ממש עזר, כל חפציה נזרקו ללא היסוס לחדר המדרגות והדלת נתרקה אחריה.

המון מחשבות עברו בראשה בזמן חמש דקות ההליכה, הזכרון על מה שחוותה בקשר האחרון גרם לה להמון עצב וייסורים מצד אחד אך במקביל למרבה הפליאה הזכרונות גרמו לה גם לחרמנות מוזרה ועד כדי שהיא מרטיבה בתחתוניה.
היא ניסתה בכל כוחה להסיט את מחשבותיה בטרם הגיעה לדלת הבית.
בהגיעה לדלת הדירה ניגבה את הזיעה מפניה, מתחה את גופייתה סידרה מעט את שיערה ונקשה על דלת הדירה.
מבעד לדלת נשמעה מוזיקת דאנס ברוסית ורעש צעדים הקרב לדלת.
הדלת נפתחה,
לרגע הרגישה מאיה כי היא על סף עילפון, על מפתן הדלת נעמדה בחורה אצילית, עיניה ירוקות ובוהקות, גופה חטוב ומשורטט, שיער שטני מוחזק בקוקו גבוה ומוקפד, כל כולה משדר זקיפות מלכותית, בהחלט יופי מושלם מלווה בטיפוח שעושה הרושם שהוא יום יומי, בדיוק מה שמאיה תמיד דמיינה בפנטזיות האוננות שלה.
היא הרגישה צורך עז לרדת על ברכיה ולנשק את רגלה אך החזיקה את עצמה.
במקום זאת החלה מגמגמת כשזיעה שוטפת את פניה,
”ש שלום, א א ני מאיה, קב ב ענו”
”היי שלום, אני סנדרה, נעים מאד”.

נהנתם? פרגנו, יש עוד הרבה ???
    התגובה האהובה בשרשור