סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדרך לאילת פנטזיה נוספת

ofirblack​(אחר)
לפני 5 שנים • 2 באוק׳ 2018

בדרך לאילת פנטזיה נוספת

ofirblack​(אחר) • 2 באוק׳ 2018
זאת גם אדפטציה לסיפור שקראתי ולא יוצא לי מהראש.
תהנו.

בדרך לאילת

היינו יחד כמעט חודש רינת ואני. לפעמים היה נדמה שהיא תעשה הכל למעני. הרגשתי שהיא מכורה אלי. עשיתי איתה הכל, גמירות בכל חלקי הגוף, אנאלי, סטירות ויריקות. לפעמים ידעתי שלא בא לה דברים מסויימים ומתוך תחושת עליונות פשוט כפיתי עליה. היא אפילו מצצה לי מול שני זרים בחוף הים.

ואז נסענו לאילת שני זוגות. ערן וחברה שלו ענבל ואני ורינת באותו הרכב השכור. אני נהגתי על המאזדה 6 השכורה. טסתי. הייתי על 190 קמש כאשר ניידת היבהבה לי לעצור. נדפקתי!

"רשיונות בבקשה", אמר שוטר א'.

"תשמע אדוני השוטר", אמרתי לו כאשר אני מגיש לו את הרשיון, "זאת פעם ראשונה.....".

ומכאן התחלתי להתחננן כאילו מדובר בחיים שלי. יצאתי מהאוטו וניגשתי לניידת אחרי שוטר א' והתחננתי בפניו שיחליק את זה. בכיתי וירדתי על בירכיי עד ששוטר ב' יצא מהניידת.

"די די תרגע", הוא אמר לי מרים אותי ומביט בי בעיניים, "יש משהו שאנחנו יכולים לעשות".

"מה.... הכל נעשה הכל!!!", אמרתי לו.

"אופיר תשמע", הוא אמר לי כאשר הרשיון שלי בידיו והוא מביט בו, "אתה יודע אנחנו כבר הרבה זמן בדרכים במשמרת ולא יזיק לנו פינוק אם אתה מבין למה אני מתכוון".

"בטח", אמרתי לו, "תן לי רגע לחזור לרכב. יושבת שם בחורה יפייפיה ואני יכול לסדר לכם אותה".

'אנחנו כבר נראה", הוא ענה, "סע אחרינו אופיר 3-4 קמ' לתוך דרך הכורכר, אני מכיר איזה מקום".

באוטו דיברתי עם רינת. סיפרתי לה מה קרה ושהיא חייבת לעזור לי.

"בן זונה", שמעתי את ענבל מאחור, "איך אתה לא מתבייש".

גם ערן אמר לי משהו בסגנון ורינת הזילה דמעה. התחננתי אליה לעזור לי ולבסוף היא הסכימה.

נסענו אחרי הניידת מספר רגעים עד שהגענו לאיזור עם סלעים ועצים. נווה מדבר קטן בשממה. שני השוטרים יצאו מהניידת ונשענו עליה, מסמנים לרינת לבוא. יצאנו כולנו ורינת התחילה ללכת לכיוונם. הם דיברו מספר רגעים ואז שוטר ב' לחש לה משהו באוזנה. הם הביטו לכיוונינו ולמרות שהיינו די קרובים הם דיברו בלחש, הביטו לכיוונינו והצביעו ואז רינת חזרה אלינו יחד איתם.

"אני חושב שנפלה כאן טעות חברים", אמר שוטר א'.

"מה זאת אומרת?", שאלתי.

"זאת אומרת שהם לא רוצים אותי אלא אותך", רינת אמרה.

"לא לא לא, זה לא מה שדיברנו", עניתי.

"אתה הנהג, לא היא", אמר שוטר ב'.

לא הסכמתי והתחלתי לסגת מהעסקה המפוקפקת. אני מעדיף קנס ושלילה אמרתי להם. אני לא מוכן אמרתי להם והסתובבתי חזרה לרכב השכור.

"כשהיה מדובר ברינת לא היה איכפת לך, נכון?", אמרה ענבל.

"זה לא אותו דבר", עניתי.

אבל ערן לא נתן לי להמשיך ודחף אותי חזרה לשוטרים.

"אני חושב שכדאי שתמשיכו בסידור הזה במקום שלילה וקנס", אמר ערן.

"גם אני חושבת", המשיכה אותו ענבל, "אנחנו פה נתמוך בכם ובזרועות החוק".

התחלתי ללכת אבל שוטר א' תפס אותי והפיל אותי לאדמה וריתק אותי. הם הפשיטו אותי לחלוטין כאשר אני נאבק אבל לא היה לי סיכוי מול שני השוטרים הענקיים האלה.

שוטר ב' אזק את ידיי מאחור ושוטר א' העמיד אותי על בירכיי כאשר שוטר ב' סותר לי ומפשיל את מכנסיו. להוסיף על ההשפלה, הוא חשף זין ענקי ואני שלא התברכתי בזין גדול ואפילו להפך מגדול, עוד יותר התכווצתי.

הוא לא חיכה הרבה וחדר לי לפה בלי הכנה. הזין המלוח נדחף לפה שלי בכוח והוא התחיל לזיין אותי בפה. זה היה כל כך משפיל ואז הרגשתי אצבע בחור הישבן הצר שלי. אצבע חדרה לתוכי וזה כאב בטירוף. הרגשתי הזין של שוטר א' נכנס אל בין לחיי הישבן שלי. הוא ניסה להכנס בכוח וחשבתי שאני מת. דמעות מילאו את פניי ואז פתאום צעקה.

"רגע!", צעקה רינת, "אתה תקרע אותו חכה רגע בבקשה. תן לי שניה להביא משהו שיעזור".

היא ניגשה לרכב והביא מתוך התיק של שמן סיכוך וניגשה את מאחורי. שוטר ב' עדיין היה בתוך הפה שלי כשהרגשתי את האצבעות העדינות שלה פותחות אותי לאט ובעדינות עם השמן בהתחלה אצבע אחת ואז עוד אחת.

"עם זין כזה גדול צריך קצת יותר הכנה", היא אמרה ופתאום הרגשתי אצבע שלישית נכנסת לתוכי ומרחיבה אותי.

היא הביטה בעיניי ולהפתעתי ביד השניה היא ליטפה לי את הזין מעמידה לי אותו ואוננה לי, מביאה אותי את הקצה, לאחר מספר רגעים היא חייכה אלי ואמרה לשוטר א' שאני מוכן.

"יהיה בסדר", היא אמרה לי כאשר שוטר א' כבר היה מוכן שוב מאחורי.

הפעם החדירה היתה קלה יותר אך עדיין כואבת. שוטר א' זיין אותי לאט והגביר מהירות לאט. להפתעתי זה כבר לא כאב אלא להפך. לתדהמתי הזין שלי עמד ואפילו טיפטפתי. זה היה מביך כאשר רינת היתה מולי רואה את המחזה. עוד יותר מביך כשענבל וערן גיכחו כשצפו במחזה.
כל חדירה כל דפיקה כל תנועה, הרגשתי שאני הולך להתפוצץ כאשר פתאום שוטר ב' שלף את הזין שלו מהפה שלי והשפריץ לי על הפרצוף והשיער.
רינת מצידה התקרבה עוד יותר וחיבקה אותי.

"מישהו כאן נהנה", היא אמרה וחייכה אליי.

אז כבר לא יכולתי יותר והתפוצצתי להם מול הפנים. פשוט השפרצתי למרחק של מטר וחצי. השיא שלי עד אז, לא שבדקתי אי פעם.....

שוטר א' הועיל בטובו לגמור סוף סוף אחרי דפיקה טובה ויצא ממני מותיר אותי נוזל ומלוכלך.

השוטרים זרקו את הרשיון אלי, אמרו לי לנסוע בזהירות, נכנסו לניידת ונסעו לדרכם. אספנו את עצמנו ונכנסנו לרכב. הפעם ישבתי מאחור והנסיעה היתה שקטה עד אילת.

עד היום אני עם רינת ואנחנו מתחתנים בקרוב. מאז לא העזתי לנצל אותה שוב.

ענבל וערן? הם השתמשו בי מינית אחרי תקופה. מסתבר שהסיטואציה הדליקה אותם ומידי פעם ערן היה נותן לי בראש וענבל מעודדת מהצד.
    התגובה האהובה בשרשור