סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה רק שולטות מחפשות טובות הנאה מנשלטים ומדוע אין מקרים הפוכ

טלי35​(שולטת)
לפני 5 שנים • 4 באוק׳ 2018
טלי35​(שולטת) • 4 באוק׳ 2018
אני אכתוב קצת על החוויה שלי פה בכלוב בשנתיים האחרונות.
היא לא מייצגת כמובן אבל קצת נמאס לי שמתארים את הנשלטים פה כסמרטוטים כרוניים ואת השולטות כנצלניות שעלה להן השוט לראש רק כי הן מיעוט

אני מסכימה עם תאוריית ההצע והביקוש ועדיין יש הרבה שלא התפתלו והשתטחו לרגליי רק כי יש סוגריים ליד השם שלי כשפניתי אליהם.

בכלל, לא מעט פעמים אמרו לי לא.

כן, גם במחיר שלא יהיה לי "נחמד" (כמו למשל כשאני מבקשת נייד ומבהירה שאני מתקשרת מחסוי. יש כאלה שזורמים ויש כאלה שלא) וגם במחיר שאולי אאבד עניין או לא אהיה "מרוצה" (ואני *יודעת* לעשות מיינדפאק). ועוד.

אולי זה רק לי וכל שולטת פה מקבלת "כן" אוטומטי ואולי (רק אולי), כי יש פה לא מעט אנשים שמגדירים את עצמם נשלטים ועדיין הם בעלי עמוד שדרה, איכותיים וראויים לכבוד מצידי.

בקיץ האחרון היתה באיזור מגוריי קייטנה לבעלי צרכים מיוחדים.
התנדבתי להביא חבילה מתל אביב וידעתי שהלוז שלי לא יספיק אז חשבתי לשלב משחקיות.
פרסמתי הודעה בבלוג שלי: "מחפשת נשלט לשנע חבילה בתוך תל אביב" (כמובן ללא פירוט לשם מה)
חשבתי - אני שולטת. ביקשתי. תכף חצי מנשלטי הכלוב קופצים

בפועל, למרבה ההפתעה שלי (כי אני *כל הזמן* קוראת פוסטים כמו זה - על כמה נשלטים רק רוצים לרצות וכמה הם סמרטוטים ואוי יוי יוי...) לא רק שלא היה לי לייק אחד לפוסט שעלה - אלא גם לא היו פניות בפרטי.

(ומי שהיה מסכים היה פוגש אותי בחיים. הסיכוי שאני אחשוב שהוא חמוד או תתפתח שיחה/ קפה דווקא היה לא רע).

אני מודה שהייתי מופתעת,

אבל מאז אני פחות מקבלת כפשוטו את הטענה החוזרת ונשנית פה שנשלטים הם בררה שיעשו הכל רק כדי להריח רגל של שולטת.

וזה דווקא מוצא חן בעיני.
איכבוד​(נשלט)

אני די מסכים אתך, אבל

איכבוד​(נשלט) • 4 באוק׳ 2018
קודם כל תודה על האינפורמציה לגבי מקרים בהם שולטים בקשו את זה וספגו שיימינג, לא הכרתי את זה. העניין הוא ששולט יכול להתפס כעצמאי לגמרי ועדיין להיעזר בשירותיה של מנקה, לדוגמא, נהגת אולי פחות.
מעניין גם לשים לב לזה שגם שולטות שמחפשות נשלטות לא מצפות מהן לדברים כאלה, זה רק מגברים. אני אכתוב על זה עוד בהמשך אבל לדעתי יש כאן השפעה של שיח פמניסטי שרואה בחומרה כל ניצול של נשים ולעומת זאת יש לו פחות בעיה עם מקרים הפוכים. אמנם, השולטות יכולות לטעון להגנתן שזה רק מפני שגם כך בעולם האמיתי יש יותר ניצול של נשים ושהאתר נועד לעשות מין תיקון, מעניין אם מישהי תכתוב את זה

ArchAngel כתב/ה:
התשובה לשאלה שלך טמונה במשפט האחרון.
"מה עולה בגורלו של שולט?"
אז לא צריך לתהות "מה היה קורה אם..." זה כבר קרה מספר פעמים והתגובות נעו בין כעס על חוצפתו לבין שיימינג לעליבותו שהרי משולט מצופה להיות גבר עצמאי בכל תחומי חייו ולא להיות תלוי באישה זרה שתסיע אותו, תאכיל אותו ותעשה עבורו את שיעורים.
נשלטות (ונשים בכללי) תופסת גבר שלא מסוגל לדאוג עצמו, שלא לומד בכוחות עצמו וחסר רכב/רשיון/יכולת להתנייד כילד פרזיט של אמא אז זה גבול מבחינתן, בעוד אצל הרבה נשלטים שולטת כזו זה דווקא סבבה.
נשלטות פשוט לא מפחדות לשים לשולטים גבול.
הן רוצות גבר שמתאים והן לא מפחדות לדרוש את זה והקהילה גם תעודד אותן בכך (והאמת? בצדק), אז שולט שרוצה שחווית הבדס"מ שלו תסתכם ביותר מאוננות מאחורי המסך חייב ליישר עם זה קו. לפחות להעמיד פנים שהוא כזה עד שהקשר מתעמק והיא נשבתה בקסמיו. כך או כך, שולט יהיה חייב להתאמץ לענות לציפיות של הנשלטת במידה כזו או אחרת בשביל לזכות להתמסרותה.
לעומת זאת, לשולטות נשלטים כמעט ולא שמים גבול.
אף אחת לא צריכה להתאמץ לענות לציפיות הלא קיימות של נשלט הממוצע בכלוב בכדי לזכות בתשומת ליבו, מי שבאה ברוכה הבאה.
כל אישה (עזוב שולטת, פשוט אישה) שנרשמה לכלוב ואפילו עוד לא הספיקה לרשום דברים הכרחיים כמו גיל ומאיפה היא בארץ, ישר מקבלת מטח הודעות שמכתירות אותה למלכה ומבטיחות לה את הירח מבלי שהכותבים יודעים דבר עליה.
גם האלו שכותבים בקצת יותר הגיון לא באמת ישימו גבול לשולטות, הם יזרמו עם רוב הדרישות כי הם סבורים שזה הכי קרוב שלהם לקשר שליטה ויותר טוב מזה אין מצב שישיגו כשהאתר נראה כמו לוח יד2.
כשזה מוגש על מגש כסף לכל מי שמציגה את עצמה כשולטות, כשנדיר שמסרבים להן וגרוע מכך: כשנשלט יוצא נגד התופעה מוגדר ע"י ההמון כבכיין שצריך להשלים עם זה, מה בדיוק מונע מרבות מהן לבקש שירותים שונים ואפילו לא להתאמץ קצת ולהציג את זה עם קמצוץ של טאקט? הבקשה תתמלא כך או כך.
אנשים ממהרים להגן על זה עם הטיעון הקלישאתי: "כל אחד והבדס"מ שלו" (אלא אם כן זה בהיפוך מגדרים ואתה שולט, ט.ל.ח) וקבלת היתר הזו מובילה לגל וניליות שבפירוש לא קשורות לעולם הזה ובאו לכאן כי שמעו מחברות בפייסבוק שיש כאן "פרייארים".
זה למה לוח מלכות בעבדים נראה כמו לוח יד2 ולא כמו לוח של מחפשות קשר/סשן, זה למה הבקשות שם הופכות למוגזמות יותר ובפירוש לא קשורות לשליטה גם אם נתאמץ לדמיין אחרת בכוח (למשל הייתה אחת שביקשה עורך דין שיעבוד על איזה תיק, באיזו הכחשה צריך לחיות כדי להאמין שזה קשור לבדס"מ?)
וזה רק מחזק את תחושת "שאין שולטות שרק רוצות לשלוט" בקרב נשלטים וגורם להם להתפשר על עקרונות שונים, מה שמושך עוד מחפשות פרייארים ודוחק הצידה שולטות שרוצות להכיר כי אותם הנשלטים פיתחו כבר איזו תיאוריה שנשים כנראה לא נועדו לשלוט אז הם מזלזלים בהן, וככה ממשיך הלופ...
איכבוד​(נשלט)

בטוח שאתה צודק ששולטים מקבלים את הדברים הללו, אבל הם לא כותב

לשולטות הנ"ל "אין בושה" ואילו לשולטים יש, וגם אם הם בסוף מקבלים כל מיני דברים, הם לא מצהירים בריש גלי שזו מטרתם

מכה בתורה כתב/ה:
או שאתם תמימים או מטומטמים או שניהם ביחד.
אבל האמת יש לכם בעיה עם הרטוריקה
יש פה בהחלט שולטים שמקבלים (לא דורשים)
כסף
נקיון לבית
נהגות
ובקשה מהנשלטת פתיחה והרחבה של שלושת החורים.
ועוד...
ואין קשר למצבו הכלכלי/מיני של אותו שולט.

כל אחד/ת והרעב שלו
וכשיש חיבור אז יש חיבור
כסף לא קונה לא חיים בריאים לא חיים מאושרים ולא חיים ארוכים.
איכבוד​(נשלט)

בקיצור, הקפיטליזם של הבדס"מ

או כפי שאמר נדמה לי הנשיא בוש
its the economy stupid!
זו טענתך, אבל אני פחות משוכנע בכך, חושב שהתרבות שלנו במשלבים הגבוהים שלה, וברור שפה באתר זה אנשים מהמשלבים הגבוהים, מוכנה לקבל אישה שמנצלת גבר ולא הפוך, אישה שמנוצלת במוצהר זה כמעט קריאה ישירה להתערבות של הרווחה שכבר תדפק על הדלת כדי להציל אותה מהגואל רצון שלה.

rosewood כתב/ה:
לא מאמין בפתרונות קסם של "אם היית מעט אסרטיבי". לפעמים כן לפעמים לא. וכן עדיין יש לזה קשר להיצע וביקוש. אם היו פונות לכל גבר כאן באתר, 50 נשים חדשות ושונות כל יום, כנראה שהיינו רואים כאן תנאים מסוג "רק מעל 180", "רק חטובות", "רק אם יש לך רכב","רק אם יש לך עודף ממאה" וכו'.

אני למשל, לא נפגש עם בלונדיניות. חוץ ממקרים מאוד חריגים.
איכבוד​(נשלט)

Re: למה רק שולטות מחפשות טובות הנאה מנשלטים ומדוע אין מקרים

שיר כאב, מקובל עלי! זה גם נראה לי הגיוני וסביר ממה שאני מכיר, אבל! הם לא מצהירים על כך בריש גלי, כלומר הם לא כותבים שזו דרישה שלהם, וזה הבדל עצום. כלומר ברור שבני אדם נוטים לפעמים לנצל אחד את השני, אבל יש משהו בתרבות שלנו כרגע שמתיר לנשים להצהיר מפורשות על רצונן בכך ושמאפשר לגברים נשלטים לחוש משיכה לאישה כזו שרוצה לנצל אותם גם למשימות ביתיות.
בא נשאל אותך כך, אם לדעתך זה קורה לא פחות אצל שולטים, למה הם לא כותבים את זה בדרישות שלהם? למה הם מסווים את זה והניצול מגיע רק אחר כך בעוד שהשולטות מצהירות מראש שזה מה שהן רוצות? archangel כתבה בתגובה כאן שהיו מקרים כאלה ושאותם שולטים חטפו שיימינג, אז יש כאן עניין שדורש הסבר.

שיר כאב כתב/ה:
איכבוד כתב/ה:
למה לדעתכן/ם יש שולטות שרוצות גברים שימלאו כל מיני משימות עבורן, החל מנהיגה דרך מדריך כושר וכותבי עבודות סמינריוניות וכלה במנקים (מתפלא שלא הייתה עוד מלכה שחפשה נשלט רואה חשבון או שמאי), ולעומת זאת השולטים תמיד רוצים רק את העניין עצמו, כלומר את השליטה המינית? ומה היה עולה בגורלו של שולט שהיה כותֱב שהוא מחפש נשלטת שתנקה את ביתו ותבשל עבורו?

אתה טועה. יש הרבה גברים שמנצלים נשלטות, לקטעים של בישול ניקיון וקניות.
ויש הרבה שולטות שלא מנצלות אף אחד אלא מעדיפות לקנות.
מה שכן, הנה עוד דוגמה לתיאוריית מנדלה - אם מספיק אנשים יאמינו בדבר אידיוטי, בסוף כולם יחשבו שהוא אמיתי
נזמית לופתת
נזמית לופתת • 4 באוק׳ 2018
נתקלתי בכמה מקרים של טובות הנאה שמחפשים שולטים מנשלטות, לא מעט למען האמת, גם מניסיון אישי וגם התבוננות במכרים: החל מניקיון בית דרך בישול, פינוקים, ולא סתם הסעות - אפילו הסעות של חברים או חברות או הילדים - רחמנא ליצלן!
בחלק מהמקרים כלל לא היו יחסים רומנטיים הרבה מעבר ל'טובות ההנאה' הללו, אבוי לגורל האנושות. אבל אותם אנשים, אשר בהן צדק, פגשתי במו עיניי והסכימו הסכמה מלאה מדעת או יתרה מכך - שלא עלינו, יזמו את הדרישה או את הנתינה בעצמם (!) לא התכחשו לרצונם בדיעבד, לא זעקו זעקות שוד ושבר שררה וארמגדון.
לפעמים "תופעה" היא בסך הכל מופע חד פעמי או רב פעמי שמישהו עושה ממנו קונצרט מחריש אוזניים.

יש אנשים שעושים שימוש ציני באנשים אחרים. זה פסול, זה לא ראוי, זה מנוגד לתקנות האתר ואף לא חוקי. זה לא משייך למגדר כזה או אחר או לנטייה מינית.
תנוחו, תביאו ביד, תתעסקו במה שעושה לכם טוב ותזדיינו מלא יא רב רבאק שלכם.
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
שולטות לא מצפות מנשלטות לדברים כאלה?
לא יודעת אם ציפיה היא המילה הנכונה, אבל כאדם שלא מפלה מיגדרים, קיבלתי שירותים איזוטריים שונים מבני כל המיגדרים כאן.
דגש על שירות , ומעולם לא כאיזה תנאי דמיוני לפגוש אותי, טענה שאני חוזרת ורואה אבל לא נתקלתי בה במציאות (וטוב שכך, לדעתי אדם המתנה תנאי כזה הוא מתחזה)
* כאדם מעשי המוקיר זמינות ויציבות, עדיין מעדיפה לשלם למונית, למנקה הסובייטית ולמעסה המקצועי
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 4 באוק׳ 2018
אגב,טובות הנאה זה מינוח לקוי .
המדובר בטובה תחת טובה .
וליתר דיוק טובה בתמורה לטובה מכנגד .
במיקרה שהמדובר במלכות ועבדים.
יחס ,הקשבה ,זמן זה גם טובה.

לדוגמא .
אם אני ארצה עכשיו לדבר בפון עם נועה קירל ,או עם מיכל אמדורסקי ,או עם נטע אלחמיסטר,או עם מירב מיכאלי .

ולשאול אותן שאלה כמו .
תגידי עשית כבר היום ?
מתי יהיה לך?
אז מתי להתקשר ,בכדי להגיע ...?
או עוד שאלות אינטימיות .

והרי זה בלתי אפשרי .
למעט אצל מלכות ,אז אק מעצם זה שהיא שמעה וענתה
למלל שאוזן אישתך אם תישמע היא תגלגל אותך הישר
לרבנות בשד דוד המלך .

כבר שם מתחילה הטובה של המלכות
עוד בטרם גמלת לה בטובה מכנגד
Snitch
Snitch • 4 באוק׳ 2018
אי אפשר להכחיש שזה קיים ואני חושב שאפילו קיים קונצנזוס די גורף שזה משהו דוחה, מצד שני מדובר לטעמי בכמות איזוטרית יחסית, בייחוד ביחס לשרשורים והטענות שיש כנגד זה. לפי שאני לפחות שמתי לב, במרבית המקרים מדובר בשולטות שלא נמצאות כאן בדרך קבע, אלא מבקרות לתקופה קצרה ונעלמות או במלכות בתשלום שזה בגדול העיסוק שלהן.
כאחד שפחות מאמין בשינוי העולם אלא בשינוי עצמי, אני יודע שזאת תשובה קצת מרגיזה וסליחה על כך, אבל אפשר פשוט לדלג מעליהן בגלל חוסר התאמה ולהכיר את זו שמודעת לכך שמולה ניצב אדם ולא כלי שרת. חוץ מזה, אתה חייב להודות שזה אחלה כלי לסינון:}
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 4 באוק׳ 2018
לא מסכים שזה איזוטרי או מאחת או שתיים באתר (ומרגיש כאילו מנסים לטאטא את זה).
מספיק להיכנס ללוח המודעות \ פוסטים שעולים מידי פעם.
גם אם זה *רק* נהג או מנקה.. ראיתי את הדברים האלה מספיק פעמים גם מנשים שמאוד פעילות כאן.