סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולט ורגיש, האם יכול להתקיים לדעתכן באדם אחד..?

היד
לפני 5 שנים • 4 באוק׳ 2018
היד • 4 באוק׳ 2018
אי אפשר שיהיה אחרת. אי אפשר לעשות בדס"מ ללא רגישות וללא אכפתיות. אם "שולט" עוסק בבדס"מ כשהוא כהה חושים אז זה עשוי להיות ממש רע ל "נשלט" שלו. ממש רע.
אשלייה אירוטית
לפני 5 שנים • 5 באוק׳ 2018
אשלייה אירוטית • 5 באוק׳ 2018
הרי כל אדם "רגיל" נולד עם רגש, זה בדנ"א כמו כל שאר התכונות.

אבל לפי דעתי שולט חייב אינטיליגנציה רגשית גבוהה יותר משאר הגברים.
חייב להיות בעל יכולת עמוקה יותר כדי לתת מעצמו.

להיות החצי בקשר של יחסי שליטה מחייב את השולט לראות מבעד לחומות שכל אדם מתחבא בתוכן.

כדי להביא אותה למקומות העמוקים אליהם מגיעה בזכותו, חייב גם הוא את העומק הרגשי.

ההבנה של הסיטואציה לא תוכל להגיע ללא רגישות מתאימה ויכולת אמפטיה גבוהה...

אז נכון, יש גם "שחקנים" שהכינו שיעורי בית, ואם הם חכמים, לא יעלו עליהם בקלות,
רק שכולי תקווה שיש מעטים מהם...
מחוקה​(נשלטת)
מחוקה​(נשלטת) • 5 באוק׳ 2018
קודם כל, כל אוכלי הבשר למיניהם, תעשו טובה, אל תקראו לעצמכם "רגישים".
בשביל החיות כל יום זו בעצם טרבלינקה, ואתם יודעים את זה ! ובכל זאת נותנים יד להשמדה הזאת.

אז רגישים אתם לא.... אז כמה אנשים נשארו ?

דבר שני גבר סטרייט רוצה לזיין, לתקוע.
האהבה באה רק לאחר מכן כשבני הזוג כבר מכירים, לאחר מספר חודשים או שנים.

אם גבר סטרייט "רגיש" לאישה שזה עתה הכיר, זה רק חלק מהטקטיקה שלו להכניס אותה למיטה.
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 5 באוק׳ 2018
אם יש חיות שלא רוצות לחיות בטרבלינקה, שפשוט יתפסו רגליים ויברחו. בעדכון האחרון שקיבלתי, יש פירצה גדולה בגדר התייל, החיילים וגם הכלבים ששומרים על המחנה ישנים רוב שעות היום, אגב, כבר לא חייבים לרוץ בשלג דרך היערות, גט טקסי מגיעים ממש עד הפרצה בגדר של המחנה.
למי שלא מוצאת את הפירצה הגדולה בגדר, יש המון טלפונים לסיוע, (הפלא ופלא יש פלאפונים בטרבלינקה) הנה אחד לדוגמא 0559-24-65-24 כתוב באתר שלהם שאפשר גם להשאיר הודעות וואטסאפ, ויש עוד המון דרכי התקשרות יותר אנונימיות.

אם אלו הדעות שיש לך על גברים, את חייבת דחוף להחליף את כל הגברים בחייך, וכמה שיותר מהר יותר טוב.

ולא, אני לא מנסה לרדת עלייך או ללעוג לך, אני גם לא מזלזל בך אלא בהתנסחויות שלך, ובדרך ההתמודדות הלא מועילה שבחרת. אני בטוח שאת לא אשמה בזה שגיבשת עמדות כאלו, ואני מניח שאכן אוכלי בשר למיניהם ניסו לטרוף אותך, או כל מיני דברים אחרים שאין צורך לפרט. אני רק בטוח שטוב יהיה אם תעשי עם זה משהו, במקום לצרוח את זה בפורום תחת כל עץ רענן.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 5 שנים • 6 באוק׳ 2018

מה שהיא אמרה

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 6 באוק׳ 2018
Ivy poison כתב/ה:
זה בכלל לא קשור לשולטים ונשלטים,
אלא לבני אדם ואף פעם לא הבנתי את האנשים שחושבים שלשולטים אין רגשות ועוד פחות את השולטים שמנסים להצטייר ככאלה.
אז אולי שולטים עושים ומראים בדרך אחרת,
פחות קיטשית ומתרפסת,
אבל רבאק, הם בני אדם,
רגישים לא פחות מהנשלטים שלהם

הסטיריאוטיפ של השולט האטום והמנותק מרגשות הוא בעיני משהו שונילים מצאו כפיתרון לשאלה "איך אפשר לעשות כאלה דברים לנשלט/ת" ולא תיאור של המציאות.

לדעתי, שולט/ת שמתנהגים ככה הם פצצה מתקתקת ולא השולט/ת האידאלי.
girl on mars
girl on mars • 6 באוק׳ 2018
לא, שולטים זה פויה
המנטליסטית​(אחרת)
המנטליסטית​(אחרת) • 6 באוק׳ 2018
הפרעת אישיות אנטיסוציאלית ׁׁ(Antisocial personality disorder, בראשי תיבות: ASPD) היא הפרעת אישיות המאופיינת בדפוסי התנהגות של הפרת זכויות אחרים, מחסור באמפתיה ומוסריות, אימפולסיביות, והתנהגות תוקפנית.

אם שולט הוא סוציופט עם דפוסי התנהגות כמתואר לעיל (מכירה 2 כאלו) לברוח מהם כמו מאש כמה שיותר מהר וכמה שיותר רחוק למרות המשיכה .

SSC זה לא בלקסיקון שלהם , מבחינתם ברגע שהגעת אליהם הסכמת לכל
ivy​(נשלטת)

Re: מה שהיא אמרה

ivy​(נשלטת) • 6 באוק׳ 2018
Dan_Kap כתב/ה:
Ivy poison כתב/ה:
זה בכלל לא קשור לשולטים ונשלטים,
אלא לבני אדם ואף פעם לא הבנתי את האנשים שחושבים שלשולטים אין רגשות ועוד פחות את השולטים שמנסים להצטייר ככאלה.
אז אולי שולטים עושים ומראים בדרך אחרת,
פחות קיטשית ומתרפסת,
אבל רבאק, הם בני אדם,
רגישים לא פחות מהנשלטים שלהם

הסטיריאוטיפ של השולט האטום והמנותק מרגשות הוא בעיני משהו שונילים מצאו כפיתרון לשאלה "איך אפשר לעשות כאלה דברים לנשלט/ת" ולא תיאור של המציאות.

לדעתי, שולט/ת שמתנהגים ככה הם פצצה מתקתקת ולא השולט/ת האידאלי.

לא בטוחה, תנסה לדבר עם ונילים במושגים של ״שולט״, ״נשלט״ ולרוב תקבל מבט עגל, ממה שאני נתקלתי לפחות.
הרבה מזה זו ״פנטזיה״ של נשלטות שחושבות שככה שולט אמור להיות וכל השאר זה כי יש גם שולטים שחושבים שככה זה אמור להיות.
MagisterDolor​(שולט)
MagisterDolor​(שולט) • 6 באוק׳ 2018
הדבר הראשון שקפץ לי בראש כשקראתי את השאלה היה "הנה סוציופת לא מוצלח מנסה לחקות התנהגות אנושית".
האם יש אדם שפוי בעולם הזה שלא יתייחסו אליו בחמלה וברגישות?
כמו כן,
אני בוכה בסרטים של דיסני.
T O M​(שולט)
לפני 5 שנים • 8 באוק׳ 2018
T O M​(שולט) • 8 באוק׳ 2018
האם שולט יכול להזמין לעצמו דיאט קולה ולא קולה רגיל? ואם כן...האם מותר לו לשתות עם קשית?
האם מותר לו גם לכופף אותה כדי שתתאים לצרכיו (הקשית, לא הנשלטת)?