סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלטים , עד כמה אתם מתכוונים למה שאתם אומרים ?

שיאון
לפני 5 שנים • 5 באוק׳ 2018

נשלטים , עד כמה אתם מתכוונים למה שאתם אומרים ?

שיאון • 5 באוק׳ 2018
אני אעשה הכול בשבילך ,זה רק משפט שמגביר את הפנטזיה ועוזר לכם להתגרות נפשית או מינית ?
האם בקשר שליטה עמוק ולא סטוץ חולף ,אתם מקיימים ?
ולמה בכלל לומר אני אעשה הכול , כאשר אתם \ אנחנו יודעים שקיימים
מחסומים ,חששות ורתיעה מדברים מסוימים ?

האם יהיה יותר נכון לומר : גבירתי ,
אני אשתדל לעשות הכל למענך ,ככל שיאפשרו לי גופי נשמתי ורוחי
אך דעי נא כי ישנם גבולות שאינני מסוגל או מעוניין לעבור . כמו כן עליי לשמור על עצמי .
ולמה להבטיח לה הבטחות שאחר כך יתפוגגו באוויר ?
למילים יש משמעות , אין זה עדיף לבחור אותם בקפידה כדי להיות ברור מספיק לצד השני ?
אחרי הכול אצל נשים הצד התקשורתי מפותח יותר מן הגברים .
abir
abir • 5 באוק׳ 2018
אתה באמת חושב שכאשר נשלט אומר שהוא יעשה הכל השולטת באמת מאמינה לו?
אם כן אזי היא פתייה גמורה מה שלא נכון במרבית המקרים.
אבל ישנן לא מעט נשים שאוהבות לשמוע מילים "מבטיחות" למרות שהן יודעות בתוכן שלא תמיד יש מאחוריהן ממש.
מניח שאותם נשלטים מנסים לכוון לנשים אלו.
Bagel
Bagel • 5 באוק׳ 2018
קשה להבין למה אי אפשר לקבל את ההפרדה בין פנטזיה למציאות. בפנטזיה הנשלט מוכן לעשות הכל, הוא רוצה להיות שטיח, אסלה, שק אגרוף, כספומט, נבגד, נכלא, נענש, פראייר מוחלט ואפילו רהיט. במציאות הוא בסך הכל רוצה להגשים את הפנטזיה המינית שלו ולחזור הביתה בשלום.
הנטיה הפוליטיקלי קורקטית לאחד בין המציאות לפנטזיה (כי הרי לא צריך להתבייש במי שאתה) מעקרת את הפנטזיה מכל תוכן ומקריבה את הקונפליקט המסעיר של הבדס״מ על המזבח המלאכותי של המוסריות והתקינות.
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 5 באוק׳ 2018
מארגנת פופוקרן וזירו קרה כקרח ו...עוקבת (:
Snitch
Snitch • 5 באוק׳ 2018
מילים ומשפטים כאלו נאמרים ברגעי תשוקה/אהבה עוצמתית ובסך הכל באים להעביר חלק מהתחושה באותם רגעים. מדובר בסופו של דבר באנשים בוגרים שיודעים שהמציאות לא תסתנכרן עם הפנטזיות שלהם ועדיין הם פשוט זורמים עם הרגע. זה קצת כמו להקדיש שיר על אהבה אוטופית ולהתענג על המילים, למרות שהן לא יקרו במציאות.
כל מה שכתבתי נאמר על רגעים יפים של רומנטיקה ואסקפיזם ולא על רגעי חרמנות מוגזמת:}
ArchAngel​(שולטת)
לפני 5 שנים • 6 באוק׳ 2018
ArchAngel​(שולטת) • 6 באוק׳ 2018
אני חושבת שכל שולטת באתר יכולה להעיד שהנשלטים שמתנפלים עליה בפרטי בהצהרות "המלכההה אניי אעשההה הכללל בשבילךךך" לא עושים את הדבר הבסיסי ביותר בשבילה שהוא פשוט להניח לנפשה.
"אני אעשה הכל בשבילך" זה משפט גנרדיוזי ולא מציאותי, שלא מעיד על שום דבר מלבד ניסיון נואש לשכנע או דרך להגיש סיפוק עצמי מתוך תחושת השפלה האפשרית שבדבר.
הנשלט הזר שמכריז זאת לא באמת יעשה דבר מעבר למה שמה שמדליק אותו ולא צריך להרחיק לכת לכדי חציית גבולות פרועה, מספיק שיגלה שלשולטת יש צרכים משל עצמה ובאותה השנייה היא תהפוך ממלכה מהוללת ל"לכי, לכי יא שמנה מכוערת". כי זה מה שקורה כשחיים בפנטזיה, קשה לקבל את המציאות.
מי שמכיר בגבולות המציאות מתנהל בצורה יותר מחושבת ולא בונה קשר על סמך הבטחות שברור כשמש שלא יעמוד בהם.
כשנמצאים בקשר שליטה רציני השולטת מרגישה בדיוק למה הנשלט מסוגל והוא פשוט עושה את זה. זה בדיוק כמו שיודעים כמה אתם קרובים למישהו מבלי שתצטרכו להכריז בפניו שאתם מעכשיו חברים ושאפשר לסמוך עליכם. זה משהו שאם הוא קיים, פשוט מרגישים בו.
    התגובה האהובה בשרשור
israelislave
israelislave • 6 באוק׳ 2018
עד אלייך
פורטרט
מילים: רון רוזנפלד ואלי ניסן
לחן: יוסי עזר, רון רוזנפלד ואלי ניסן

מאז אני ואת
כמו דגים ברשת
שוחים לאט
ומפתחים גם אהבה
וכשברחת, אני נמרח
בוכה בקצב
מושפל וצף ומבקש לי יבשה

את תמיד תהיי מלכה
ואני העבד
את אחת ויחידה
מה שתאמרי פקודה
גם אשכב על אבן
אהיה לך אדמה

עד אלייך לא נוח לי לבוא
עד אלייך רחוק מדי
עד אלייך לא נוח לי לבוא
עד אלייך

את לא רואה ממרחק של מטר
כיצד אני מקפץ בלי הבחנה
כל נגיעה הכי קטנה
את עושה לי חשק
היכן אני שבגללך אני בלי בלי הכרה

היי לי למלכה
ואני העבד
את אחת ויחידה
מה שתאמרי פקודה
גם אשכב על אבן
אהיה לך אדמה

עד אלייך...

כך אני שוחה לאט
יורד על הברכיים
מתחנן רק תני עוד מבט
אם תלכי לא תדעי
בואי איתי למים
שם אפשר לחיות לאט
בואי איתי

היא גרה ברמת אביב בדירה שכורה
היא גרה אביב
היא גרה בדירה שכורה ברמת אביב
היא גרה בדירה שכורה
היא גרה בדירה שכורה ברמת אביב
היא גרה בדירה שכורה

עד אלייך...
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 6 באוק׳ 2018
עד שאני גומר, אחכ אני כבר לא נשלט יותר - אני עצלן.
שיאון
לפני 5 שנים • 7 באוק׳ 2018
שיאון • 7 באוק׳ 2018
Bagel כתב/ה:
קשה להבין למה אי אפשר לקבל את ההפרדה בין פנטזיה למציאות. בפנטזיה הנשלט מוכן לעשות הכל, הוא רוצה להיות שטיח, אסלה, שק אגרוף, כספומט, נבגד, נכלא, נענש, פראייר מוחלט ואפילו רהיט. במציאות הוא בסך הכל רוצה להגשים את הפנטזיה המינית שלו ולחזור הביתה בשלום.
הנטיה הפוליטיקלי קורקטית לאחד בין המציאות לפנטזיה (כי הרי לא צריך להתבייש במי שאתה) מעקרת את הפנטזיה מכל תוכן ומקריבה את הקונפליקט המסעיר של הבדס״מ על המזבח המלאכותי של המוסריות והתקינות.

תשובה נפלאה ,אבל תרשה לי להקשות עליך ...
אם במציאות נשלט אומר לשולטת שלו אעשה הכול עבורך בזמן שהוא לבוש ולא נמצא בדרכו לסאב ספייס של אחד מרגעי האוננות שלו
אז הוא מודע לכך שבאותו רגע הוא מבטיח הבטחות סרק ,כי זו לא פנטזיה זה רגע האמת בו השולטת שלו בוטחת בו ורוצה לדעת שכמותה ,הוא מאמין
באמת בשליטה שלה ורוצה לפסוע איתה יחד בדרך זו , אם כך .....
למה לא להיות כן ולשתף אותה בדברים היפים שהוא מוכן לעשות למענה ,במקום בגרסת פנטזיה גברית שלעולם לא תתרחש ?