סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלטים , עד כמה אתם מתכוונים למה שאתם אומרים ?

שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
לפני 5 שנים • 7 באוק׳ 2018
בהזדמנות שהדיון הזה נפתח, תסבירו לי בבקשה למה לרבים מהנשלטים החדשים הפנטזיה הנפוצה היא "מה שהשולטת רוצה", או "למלא את הפקודות שלך".
מה נסגר אתכם, איבדתם סופית את הדמיון מרוב אוננות מול פורנו? או שסתם מדובר באנשים שלא יודעים מה מדליק אותם?
או משהו אחר?
abir

מסכנים הנשלטים:)

abir • 7 באוק׳ 2018
כאשר הם מפרטים מהם הפנטזיות שלהם פוסלים אותם על רקע של "שליטה מלמטה".
כאשר כדי להימנע מפסילה כזו הם מכריזים כי כל רצונם לשרת את מלכתם , טוענים כלפיהם שהם חסרי דמיון.
בקיצור קשים חייו של הנשלט icon_smile.gif
עדיף להיות ברווז
Snitch
Snitch • 7 באוק׳ 2018
חייב להודות שאני קצת לא מבין אותך. זה כאילו שאתה מצפה שבמקום שנשלט יגיד לה משפטים כמו "אקטוף את הירח בשבילך"/"בצבא הכי חזק שבעולם אלחם למענך" שהם עמוסי קיטש אך קסומים ברגעים ספציפיים, הוא יגיד לה- "אני מוכן להביא לך זירו קרה מהפיצוציה למטה". קולה זירו זה אחלה, אבל טיפה מכבה:}
שיאון

אתה באמת לא מבין אותי סניץ ...

שיאון • 7 באוק׳ 2018
אם אתה מציע קולה זירו במקום שמפניה או לפחות קאווה איכותית .
למה לא להיות ספציפי בדרך בה, אתה (נשלט מסוים ) מוכן להתמסר ,
במקום עוד משפט קיטשי שכל אחד יכול לומר מבלי באמת להתכוון לתוכנו .?
נשלט צריך להיות מקורי , אותנטי ,ולהביא את עצמו באופן ייחודי ,
אחרת מה הוא שונה מעוד אלפי אחרים שמתדפקים בהודעות אדומות וצלצול כפול ?
Snitch
Snitch • 7 באוק׳ 2018
אני חושב שבסופו של דבר זה תלוי בעיקר בסיטואציה, במינון וכד'. קאווה זה מעולה, אבל יש רגעים שבהם נעים להיסחף ולא להישאר רק בדברים "ארציים" (ככה זה אצלי לפחות, אבל אין טעם שאמחזר את התגובה הקודמת שלי).

אתה נגד "מילים גבוהות" בכל זמן ובכל סיטואציה בעצם? אם לא, אז נראה לי שאנחנו חושבים אותו הדבר בגדול.
טלי35​(שולטת)

Re: אתה באמת לא מבין אותי סניץ ...

טלי35​(שולטת) • 7 באוק׳ 2018
קישוא כתב/ה:
אם אתה מציע קולה זירו במקום שמפניה או לפחות קאווה איכותית .
למה לא להיות ספציפי בדרך בה, אתה (נשלט מסוים ) מוכן להתמסר ,
במקום עוד משפט קיטשי שכל אחד יכול לומר מבלי באמת להתכוון לתוכנו .?
נשלט צריך להיות מקורי , אותנטי ,ולהביא את עצמו באופן ייחודי ,
אחרת מה הוא שונה מעוד אלפי אחרים שמתדפקים בהודעות אדומות וצלצול כפול ?

לא חושבת שזה יעבוד.
זה נותן תחושה שמנסים לכוון אותך.
שיאון
שיאון • 7 באוק׳ 2018
שיר כאב ,
ההשקפה שלך מעניינת והתשובה נמצאת בגוף השאלה , נשלטים חדשים נוטים לחשוב ששליטה נשית מתייחסת
לסיטואציה בה אישה עושה בהם כרצונה והם פשוט פאסיביים .

לעומתך , לטלי תפיסה אחרת ,היא סבורה שנשלט צריך להיות תחת ניהול ולא לכוון מלמטה ברעיונות
מחשבות ופנטזיות , היא כבר תדאג להוביל אותו בדרך הייחודית שלה .

סניץ , בעיניי מילים גבוהות גם כן רצויות כל עוד הן אינן חלולות ויש בהם יותר מקורטוב אמת .
מבחן התוצאה חשוב בעבודה בתחום הפוליטיקה וגם ביחסי נשלט-שולטת .

מלאכית , מסכים עם רוב דברייך ובאותו זמן אומר ,שולטת רוצה לפעמים לשמוע משהו מקורי ויצירתי שהנשלט שלה מוכן לעשות רק עבורה .
ArchAngel​(שולטת)

Re: מסכנים הנשלטים:)

ArchAngel​(שולטת) • 7 באוק׳ 2018
abir כתב/ה:
כאשר הם מפרטים מהם הפנטזיות שלהם פוסלים אותם על רקע של "שליטה מלמטה".
כאשר כדי להימנע מפסילה כזו הם מכריזים כי כל רצונם לשרת את מלכתם , טוענים כלפיהם שהם חסרי דמיון.
בקיצור קשים חייו של הנשלט icon_smile.gif
עדיף להיות ברווז

או שפשוט אפשר לא ללכת על הקיצון בשני הצדדים.
לא להבטיח הבטחות גרנדיוזיות חסרות שחר וגם לא להחליט שהם התסריטאים הבלעדיים של קשר השליטה שמתהווה.
גם גבר ונילי לא יושב בדייט ראשון והברירות היחידות שלו הן או לפרט מה הוא יעשה במיטה או להבטיח נישואין, יש מלא אופציות הגיוניות יותר באמצע.

קישוא כתב/ה:

מלאכית, מסכים עם רוב דברייך ובאותו זמן אומר ,שולטת רוצה לפעמים לשמוע משהו מקורי ויצירתי שהנשלט שלה מוכן לעשות רק עבורה .

אז זהו, שהכרזות כמו "המלכה אני אעשה הכל בשבילך" זה העתק הדבק שכולן מקבלות ואף אחד לא מסוגל לקיים.
מקורי ומיוחד זה לא, וספק אם הוא אי פעם יעשה את זה.
בשביל משהו מיוחד שמתאים לי הוא צריך להכיר אותי, וכשכבר יש בנינו קשר שבו אנו מכירים אני מודעת למה הוא מסוגל לעשות עבורי כי הוא פשוט עושה את זה, ללא צורך במילים.
rosso​(נשלט){Milonga}
לפני 5 שנים • 11 באוק׳ 2018
rosso​(נשלט){Milonga} • 11 באוק׳ 2018
אף אחד לא מוכן לעשות "הכל , בשביל אף אחד אחר .
אבל כשמעבר לסתם סשן יש רגש וכניעה אמיתית הנשלט יעשה ועם תשוקה אדירה המון דברים שלא היה עושה אלמלא זה היה גורם עונג לגבירה שלו.
Bagel
לפני 5 שנים • 11 באוק׳ 2018
Bagel • 11 באוק׳ 2018
מעטים האנשים שבאמת מתכוונים לכך שהם רוצים להיות מנוצלים ולכן כל מה שיוצא להם מהפה בהקשר הזה הוא פחות או יותר בולשיט מניפולטיבי. הם רוצים ללקק כוס, תחת, נעליים וכפות רגליים ולחטוף מכות לביצים. השפלה מילולית מאוד עוזרת להם להתרגש ולגמור. זה פחות או יותר הסיפור. הקונטקסט המשפיל הוא שנותן משמעות לכל העניין הזה - הנשלט אינו נשלט וגם לא עבד אבל הוא אומר (בלי להתכוון) שהוא יעשה הכל ושהוא נתון לרשותה של האישה המבזה.
האם שחקן תיאטרון מתכוון למה שהוא אומר? לא. הוא מקריא טקסט שנועד ליצור קונטקסט ולהעביר מסר. הנשלטים הם קצת שחקני תיאטרון (וגם הקהל כמובן) שעובדים בהפקת האורגזמה והריגוש המיני.

זאת המיניות במנותק מיחסים אינטימיים. זהו הצד הציני של הבדס״מ.

מי שיש לו זוגיות שבה הוא נשלט ובת זוגתו שולטת, שם כבר קשה לעשות הצגות כי זה פשוט לא עובד. בזוגיות יש אינטימיות, כנות, צורך להיות גם פגיע וקשוב, זהו עולם משל עצמו, עולם די אמיתי. המיניות הבדס״מית היא בהרבה מאוד מקרים מכשיר להתנתקות מהמציאות, עולם פנטזי בין דמויות אוואטר מדומיינות. מקום מלודרמטי של שחור ולבן (שולט ונשלט) שבו יש בהחלט מקום להצהרות מוגזמות ושקריות, לשליטה שמתחזה לנשלטות וכן הלאה.

האם עולם השליטה ועולם הזוגיות יכול לעבוד ביחד? אולי. נראה לי שמדובר פה בפרויקט מורכב מאוד. אין בדברים שלי אישור להתנהגות אנטי-חברתית או שמוקית מצד הגברים (או הנשים), אמנם מדובר פה בניצול הדדי אבל אפשר לקיים אותו באצילות מודעת ולהתנהג בהגינות מינימלית גם כשהזין עומד.