ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם אתן יוזמות הכרות או פאסיביות ורק מגיבות ?

אשל
לפני 5 שנים • 5 באוק׳ 2018

האם אתן יוזמות הכרות או פאסיביות ורק מגיבות ?

אשל • 5 באוק׳ 2018
כאשר אתן מבקשות להכיר גבר חדש, או משומש, או סתם מרגישות את באפטר שלו במערות האף שלכן במעלית - האם אתן מעיזות לפנות אליו ולהציע הכרות או שאתן פאסיביות וממתינות שיפנו אליכן ?

אם כן, אנא שתפו בשיטות הציד שלא לומר הדיג
girl on mars
לפני 5 שנים • 6 באוק׳ 2018
girl on mars • 6 באוק׳ 2018
בכלוב:
חורשת על הבלוג שלו
קוראת את הפרופיל 20 פעמים
חוזרת לבלוג
עושה מיליון לייקים
מגיבה לכל פוסט
מדי פעם שולחת הודעה מתחנחנת (רק באדומות! לא בסגולות!)
מתבאסת כשמישהי מתקלרת אליו
ממשיכה לכתוב אצלו ולהגיב אצלו
מעלה תמונות עירום בבלוג קצת אחרי פוסטים שלו, כדי שבטוח ישים לב
מאוננת על הלייק רחמים שנתן לי
בוכה
מתאבדת

ברחוב: "היי מה קורה?"
    התגובה האהובה בשרשור
אשל
אשל • 6 באוק׳ 2018
את מפורטת
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 6 באוק׳ 2018
בכלוב יצא שהתחלתי עם גברים, אבל לעתים נדירות. עם אחד האקסים התחלתי בעצמי, אבל בצורת הצעה שנהיה ידידים. התכוונתי לזה, לא חשבתי שאנחנו מתאימים כבני זוג (וזה מה שהקל עליי לפנות אליו). אבל אחרי כמה ימים של שיחות כבר לא יכולתי לחכות לפגוש אותו, וכשנפגשנו לשנינו לא היה ספק שאנחנו רוצים יותר. הוא, אגב, תמיד טען שהתחלתי איתו מראש בכוונה שיצא מזה משהו רציני.

פנים אל פנים אני לא יוצרת אינטרקציות מהסוג הזה כשלא מדובר באירועים פנים-קהילתיים, כי אני לא רוצה וניליים.
במסיבות של הקהילה אני גורמת לצד השני לחשוב שהוא התחיל איתי.
אשל

פרטים לעולם אינם מיותרים

אשל • 6 באוק׳ 2018
Zoot כתב/ה:
"את מפורטת"....

מדי?
אשל

קלאסה או טקטיקה ?

אשל • 6 באוק׳ 2018
Ollie כתב/ה:
בכלוב יצא שהתחלתי עם גברים, אבל לעתים נדירות. עם אחד האקסים התחלתי בעצמי, אבל בצורת הצעה שנהיה ידידים. התכוונתי לזה, לא חשבתי שאנחנו מתאימים כבני זוג (וזה מה שהקל עליי לפנות אליו). אבל אחרי כמה ימים של שיחות כבר לא יכולתי לחכות לפגוש אותו, וכשנפגשנו לשנינו לא היה ספק שאנחנו רוצים יותר. הוא, אגב, תמיד טען שהתחלתי איתו מראש בכוונה שיצא מזה משהו רציני.

פנים אל פנים אני לא יוצרת אינטרקציות מהסוג הזה כשלא מדובר באירועים פנים-קהילתיים, כי אני לא רוצה וניליים.
במסיבות של הקהילה אני גורמת לצד השני לחשוב שהוא התחיל איתי.

היה לי הרושם שהמהפכה הפמיניסטית הגיעה עד הנה אך יכול שטעיתי. סבור הייתי (כפי שהיה נוהג להתבטא ש"י עגנון) שנשים עברו לטקטיקה ישירה יותר.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 6 באוק׳ 2018
די לראות בהעדפות האישיות שלנו לגבי אינטראקציות עם גברים כקשורות למהפכה הפמיניסטית.
בכלל, די לנתח את המהפכה הפמיניסטית לפי האופן שבו נשים יוצרות קשר עם גברים.
המהפכה הפמיניסטית משנה בהדרגה את האופן שבו העולם הזה, ובראשו גברים, מתייחס לנשים. אין שום קשר לשאלה אם אנחנו מתחילות אתכם או לא.
אין ברשימת מטרות המהפכה הפמיניסטית בולט שאומר "שנשים ישלמו על הדייטים בעצמן" ובולט אחר שאומר "שנשים יתחילו עם גברים".
מי שדוחף את השורות האלה בכל אזכור פמיניסטי הוא מי שמפחד מהשינויים האמיתיים והמשמעותיים שכולנו (נשים פמיניסטיות) פועלות להביא לעולם.

זו הסיבה שאין שום סתירה בין היותי פמיניסטית ובין היותי נשלטת-פאסיבית.

עכשיו, אתה מוזמן לחזור לנושא הפוסט שלך ולעזוב את הפמיניזם בשקט.

[בעריכה: אנחנו כן מנסות לשנות תפיסות חברתיות באופן שיאפשר לנשים להתחיל עם גברים אם הן רוצות בכך. לדוגמה, להרוס את התפיסה החברתית לפיה נשים שרוצות סקס הן שרמוטות. אבל זה לא אומר שהמטרה היא לכפות על נשים להיות אקטיביות, וזה לא אומר שהתפיסה הפמיניסטית רואה באישה פאסיבית-באינטרקציות-הזוגיות-שלה כאישה לא פמיניסטית.]
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 6 באוק׳ 2018
אני תמיד יוזמת (״יוזמת״= פעמים בודדות) פשוט כי אני יודעת הכי טוב מה יהיה טוב בשבילי.
בפעם האחרונה קלעתי בול.
על כן, אין שום סיכוי לשולט שיפנה אלי מיוזמתו