סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

קטעים נבחרים מהספר 'זכרונות מהצינוק' - חלק 1

שמילי​(נשלטת)
לפני 5 שנים • 30 באוק׳ 2018

קטעים נבחרים מהספר 'זכרונות מהצינוק' - חלק 1

שמילי​(נשלטת) • 30 באוק׳ 2018
"סשן, מבחינתי, הוא אקט של אהבה, אינטימיות ורכות, ולא של אלימות טהורה. סשן הוא החיבור בין שני אנשים, הקשר האישי והאינטימי שלהם. סשן מאפשר לאנשים להוציא את היצירתיות החוצה, ולהתבטא ברמות הכי גבוהות. שולט שמכבד את עצמו לא יזרוק נשלטת ישר למים, אלא יכבד את רגשותיה, ולא יגרום לה לפחד."

"אנחנו נשלטות, זה נכון. אנחנו אוהבות שמשפילים אותנו, שמכאיבים לנו, שמותחים את הגבולות שלנו עד דק- הכל נכון. אך לפני הכל - אנחנו בנות אדם ואתם צריכים להתייחס אלינו באנושיות. נשלטת שלא מעוניינת בכך, אשריה וטוב לה, אבל אין שום רע בזה שאני, כנשלטת, מבקשת כבוד מינימלי אליי כבת אדם, כאישה וכפרטנרית לקשר. וכן, בוודאי שאני בוחנת את המאסטר הפוטנציאלי מהשנייה הראשונה שאנחנו מתחילים לדבר. הרי לו אני מתכוונת למסור שליטה מלאה על גופי ונפשי, מדוע שלא אבחן אותו מהשנייה הראשונה? הרי לו אתיר לקלל אותי, להשפיל אותי, להכות אותי ולהותיר בי צלקות וסימנים לאחר מכן (ולהתענג על כך), מדוע שלא אבחר את המובחר שיהיה אדוני?"

"לפעמים אנחנו קמים בכל בוקר ומסתכלים במראה ושונאים את עצמנו. אנחנו לא רוצים לעבור עוד יום בהרגשה נוראית כזו, אבל אין לנו ברירה, כי זה להיות או לחדול. ולפעמים אנחנו לא רוצים לחדול, אלא להיות, פשוט לא במצב כזה. לפעמים אנחנו מפחדים שאם לא נהיה שמחים וצוהלים והמסמר של המסיבה, לא יאהבו אותנו יותר, כי אנשים אוהבים להיות ליד אנשים שנחמד איתם, ולא צריך להתמודד עם הבעיות שלהם. לפעמים גם כשמרגישים הכי בתחתית, מנסים להיראות הכי שמחים, כי ככה זה צריך להיות.

זה לא באמת צריך להיות ככה. לא תמיד אנחנו מודעים למצב בו אנחנו נמצאים, וגם אם אנחנו מודעים, לא תמיד אנחנו יכולים להרשות לעצמנו ללכת לטיפול פסיכולוגי, בשביל לנסות ולהתגבר על המציאות שאנחנו טובעים בה. לא לכולנו יש חברים שיהיו שם בשבילנו גם אחרי שהם יגלו מי אנחנו באמת, ולא כולנו רוצים להישאר לבד באמת, בלי אף אחד בסביבה.

לפעמים אנחנו צריכים מישהו שיוביל אותנו יד ביד אל עבר האור, ויוציא אותנו מהכלוב החשוך בו אנחנו נמצאים, ולפעמים אנחנו צריכים למצוא את הכוח בעצמנו, ולעשות את השינוי בחיים שלנו לבד, בלי עזרה של אף אחד. כל אדם ימצא את הדרכים שלו להתגבר, אם יחליט שזה מה שהוא רוצה לעשות. לא כל אדם ימצא את הכוחות להחליט שזה מה שהוא רוצה."

אני מגייסת כסף בפרויקט גיוס מימון המונים על מנת להוציא את הספר לאור. ניתן לתמוך באנונימיות. רק בגיוס מלא של כל הסכום הספר ייצא לאור: https://headstart.co.il/project/45877