סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לדמם בצורה בטוחה

כאב למתחילים
לפני 5 שנים • 22 באוק׳ 2018

לדמם בצורה בטוחה

כאב למתחילים • 22 באוק׳ 2018
אני רוצה לגרום לתחת של הזונה שלי לדמם קלות, כל האמצעים כשרים והיא כמובן מנוסה וקשוחה מספיק לכך.
העניין הוא שזה לא דבר של מה בכך, מסתבר. שוט, מקלות במבוק וספאנקים אכזריים אמנם משאירים אותה סגולה ויפה אבל לא יותר מכך.
אני כמובן לא מעוניין לגרום לנזק משמעותי ולכן מעדיף לא להשתמש בסכיני גילוח וכדומה. אם יש רעיונות יצירתיים, תרגישו חופשיים לשתף.
thhIyghst
thhIyghst • 22 באוק׳ 2018
תשתמש בעדינות ובזהירות בrazor blade.
זה ישאיר שריטה קטנה.
זה לא באמת כואב, אני יודעת מתקופת האימו שלי בחטיבה.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 22 באוק׳ 2018
אין לי כלים ספציפיים להמליץ עליהם כי חיתוך זאת לא כוס התה שלי, אבל אני כן אמליץ לך (ולקוראים השקטים שעוקבים אחרי הפוסט) על כללי זהירות חשובים לא פחות:

* תלמד אנטומיה בסיסית בשביל לא לפגוע בכלי דם ורקמות.
* תלמד להגיש עזרה ראשונה במידה ומשהו ישתבש. תשמור ערכת עזרה ראשונה בקרבת מקום, טלפון טעון ורשימת קווי חירום.
* תמיד תקפיד על חיטוי העור לפני ואחרי, וכמובן גם של הכלי שבו תשתמשת. כפפות חד-פעמיות חובה.
* היה הדרגתי בפעולות שתבצע, תתרכז בשפת גופה של הנשלטת ובשינויים החלים בו. לא בהכרח היא תהיה מסוגלת להגיד שמשהו לא כשורה, היא יכולה להיות בסאב-ספייס או לנסות להיות "גיבורה" ולרצות אותך. יש עליך אחריות כשולט לשים לב לכך ולהפסיק מיד.
* תלמד איך לטפל בחתכים שיווצרו, כללי היגיינה שיש להקפיד עליהם וסוגי משחות שיש למרוח בשביל החלמה אופטימלית בלי סיבוכים בריאותיים, ותדריך את הנשלטת לפעול כך.
* תבדוק עם הנשלטת מה מצבה הרפואי. האם יש כדורים שהיא נוטלת שמשפיעים לה על קרישת הדם (גלולות למשל)? מצבים רפואיים שמשפיעים לה על מערכת כלי הדם והלב? בעיות עור? אלרגיות לחומרי חיטוי מסוימים? נטייה להתעלפויות? (כי אז למשל עדיף לעשות את הפעולה בשכיבה ולא בעמידה, בשביל שלא תיפול ותחבל בראש)? מחלות שעוברות במגע בדם? בהתאם למידע שהשגת, תערך בהתאם.
* אל תתבייש להתייעץ עם רופא. גם אם זה מביך, מוטב לשאול שאלה שתמנע מצב מסוכן מאשר לשאול בדיעבד איך לצאת ממנו.
    התגובה האהובה בשרשור
כאב למתחילים
כאב למתחילים • 22 באוק׳ 2018
ArchAngel​ תודה על האזהרות, אני שולט בחומר הנ"ל, אבל מעריך את זה.
כמו שאמרתי הכיוון זה פחות סכינים ולהבים.. זה הופך לפעולה עדינה וכירורגית במקום פעולה קשוחה ואגרסיבית וזה פחות כיף (לטעמנו).
Alatar​(שולט){Foxy LAB}
Alatar​(שולט){Foxy LAB} • 22 באוק׳ 2018
קיין, או באופן כללי משהו דק ומהיר (כמו, למשל, חוט טלפון או שוט) שפוגע כמה וכמה פעמים באותו אזור, בעיקר אם אותו אזור רוכך קודם - יכול ליצור דימומים בלי הרבה בעיות.
אוהבת מנטאלי
לפני 5 שנים • 23 באוק׳ 2018
אוהבת מנטאלי • 23 באוק׳ 2018
נשמע ממש נוראי.לא דמיינתי שיהיו תגובות לנושא של דימומים...........ונזקי גוף.זה לא שליטה זה משהו אחר!!
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 23 באוק׳ 2018
אוהבת מנטאלי כתב/ה:
נשמע ממש נוראי.לא דמיינתי שיהיו תגובות לנושא של דימומים...........ונזקי גוף.זה לא שליטה זה משהו אחר!!

אם הוא בכל מקרה מתכוון לעשות את זה ושואל שאלות בפורום במטרה להקשיב לתשובות, עדיף כך מאשר לעשות זאת בצורה לא אחראית.
סווריןן
סווריןן • 23 באוק׳ 2018
באותו עניין -- מה לגבי שבירת עצמות בצורה מבוקרת? נגיד, אם רוצים לשבור רק אצבע שולית ברגל, אבל להימנע מנזקים קבועים, ושזה יחלים בקלות. יש למישהו טיפים בענין? קצת מביך להתייעץ עם רופא אז אני מעדיף לשאול כאן.
כפוף
כפוף • 23 באוק׳ 2018
יש לי רעיון ממש יצירתי
אל תעשה את זה !
וקח את עצמך ואת החברה שלך לטיפול .