סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לדמם בצורה בטוחה

היד
לפני 5 שנים • 24 באוק׳ 2018
היד • 24 באוק׳ 2018
אקדים ואומר שאין לי נסיון בלדמם מישהו אבל(!) אני יכול לנסות לעשות חיפוש באינטרנט גם. כמה שאלות:
1) באיזה איזור בגוף אתה מעוניין לגרום לדימום.
2) אני לא מבין "כל האמצעים" (והבנתי לא בסכינים וכו...מחטים כן למשל?) בדיוק. אתה מתכוון באביזרים כמו שוט או למשל שימוש בגלגל כאב עם לחץ זה בסדר? אם אפשר לפרט יותר.
3) ניסית ב fetlife?
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
Snitch כתב/ה:
דרקן ראהל כתב/ה:
אני חושב שניצול כלכלי נתפס רע ממגוון סיבות. זה מקושר לזנות, שהיא דבר "רע" (המרכאות בכוונה). אנחנו גם שומעים על מקרים בהם אדם מרגיש שניצלו אותו כלכלית במובן הרע, לקחו ממנו ולא היתה שום הדדיות. אנחנו גם נוטים אוטומטית לחשוד במניעים של מי שדורש/ת טובות הנאה עוד לפני שקרה משהו. אנחנו גם יודעים שהמפגשים פה הם אינטרנטיים, והאינטרנט קשור עם סחיטות ומרמה.
אין ספק שהיחס שלנו לסוג הספציפי הזה של שליטה מעיד על duplicity (סליחה, לא הצלחתי להזכר במילה לעברית לזה, כי דו פרצופיות לא התאים לי בדיוק). אנחנו רק אנושיים.

לא רואה בזה שום דו פרצופיות ואין צורך להגיע למילים מזלזלות. כל מקרה לגופו. להחיל כלל מסוים על הכל זה קצת בעייתי. אפשר להיות נגד "ניצול" כלכלי ובעד חתכים. מה הבעיה בזה? לא מדובר הרי באותו הדבר, לגיטימי שיהיו דעות שונות ואפילו מנוגדות.

אולי לא הסברתי את עצמי מספיק טוב.
רבים מאיתנו באים בגישה שאומרת שיש כל מיני סוגים של בדסמ והכל סבבה עם הבדסמ של אחרים, גם אם זו לא כוס התה שלי.
אבל אז אנחנו נתקלים במשהו שלא מתאים לנו, שלוחץ לנו, שבא לנו רע. ואנחנו מזדעקים ומתנגדים.
אני מנסה לומר שזה אנושי להיות ככה. שאנושי לסתור את עצמך בצורה כזאת. שלמרות העובדה שמבחינה רציונלית טהורה זו צביעות, זו אינה צביעות ברגע שמבינים קצת יותר את הפסיכולוגיה האנושית.
במילים הכי פשוטות - להגיד שאני לא שופט את הבדסמ של אף אחד ודקה אחר כך לשפוט, זה להיות בן אדם.
Snitch
Snitch • 24 באוק׳ 2018
טוב, סלחתי לך רק כי שלחת לי דיק פיק
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 24 באוק׳ 2018
הסיבה שאנשים מפגינים כאן יותר איפוק (באמת? כי כבר בעמוד הראשון יש תגובות מזלזלות) היא לא בגלל צביעות אלא בגלל כשניכר מהטקסט שלו שהוא לא אימפולסיבי, לא חושב שהוא יודע כל והשמש זורחת לו מהתחת, הוא כן מחפש להתייעץ ולנהוג באופן שקול, הוא מציין שהדבר האחרון שהוא רוצה זה לפגוע בפרטנרית ולהסב לה נזק משמעותי, הוא טוען שהוא לא רוצה לעשות את זה אקסטרימי מדי ומחפש חלופה בריאה לאביזרים קיצוניים, ובעיקר משתמע שהנשלטת שלו רוצה בכך לא פחות ממנו, אם אהבה לכאב (מאזוכיזם, ליטרלי אחת האותיות במילה בדס"מ) לא הייתה אחת העדפות שלה בעולם הבדס"מ היא לא הייתה כל כך מנוסה בו והסף כאב שלה לא היה הופף לכזה גבוה (זה עניין שבלי רצון ועבודה פנימית של הנשלטת לא קורה).
בחיים לא היו מגיבים לו בצורה מאופקת אם הוא פשוט היה כותב שבא לו להצליף במישהי זרה שהוא לא מכיר ולא מעוניין בגבולותיה, לגרום לה לדמם ובזה היה מסתכם כל הטקסט כי לדעתו הכל מותר לו כי הוא השולט. יותר מזה, סביר להניח שהיו מוחקים לו את הפוסט אם הוא לא היה מציין שהוא רוצה לעשות את זה בצורה בטוחה ולא לגרום לנזק משמעותי, שהוא מודע לסיכונים ולכן מחפש דרך מתונה ולא קיצונית שלא תכולל אביזרים מסוכנים. כי זה בדיוק הקו שמפריד בין אלימות לבין בדס"מ.
ביום שבו שולטות (ברובן, ולא כמה בודדות) יכתבו שיש להן נשלט שזה הקטע שלו, ידגישו שהן לא רוצות לפגוע בו, יהיו מספיק אחראיות בכדי לשאול איך לעשות את זה בצורה מתונה, הדרגתית, בלי לגרום לו לנזק במקום להכריז בפני גברים זרים (ולא כאלו שיש להם קשר מבוסס איתן בו מוסכמים עליהם הכינויים האלו) שהם אפסים חסרי תועלת שחייבים לתת להן כל מה שיבקשו בלי היכרות מוקדמת, בלי הגבלה או מחשבה על ההשלכות, רק אז גם עליהן לא יעבירו ביקורת.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 24 באוק׳ 2018
ייתכן וזה נכון, אבל הוא גם כותב "כל האמצעים כשרים". הוא דואג לה אבל יש כאן אולי מידה מסוימת של ביטחון יתר, במצב שאולי כדאי לגלות בו יותר צניעות וזהירות יתר.
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
שם עברי כתב/ה:

ומה בדיוק רופא אמור לומר במצב כזה? לפי שבועת היפוקרטס אסור לו לגרום נזק למטופל. להמליץ לאדם לא מוסמך כיצד לדקור אדם אחר, חורג באופן קיצוני מכללי האתיקה. חובתו של הרופא היא לדרוש מהלקוח להימנע מהתנהגות כזו, ובמקרה שהוא אינו מקשיב, להמליץ על חומרי חיטוי ועזרה רפואית. אני בספק אם ראוי שרופא יציע דרכים כיצד להכאיב בצורה בטוחה. אני גם לא בטוח שרוב הרופאים מסוגלים לספק מידע כזה. יתר כל כן, זה פתח לתביעות נגד רופאים.

זה בסדר. הממליץ אינו רופא icon_smile.gif
מבינה את הרתיעה שלך, כולל מהשפה.
אבל לסאדיסטים שבינינו שמצאו שותפ/ה עם תכונות משלימות, טוב שיש מקום יחסית בטוח לשאול שאלות כאלה
ספייס​(אחרת)
לפני 5 שנים • 25 באוק׳ 2018
ספייס​(אחרת) • 25 באוק׳ 2018
תתחיל מהגב - לא עמוד שדרה.
התחל עם ציפורניים - שרוט את העור שלה עד למקום שבו אתה רואה את השריטות אך העור עדיין סגור.
לאחר מכן - קיין או סינגל , לא פלוגר זנבות.
ככל שתוסיף זנבות לפלוגר ככה החדות שלו מופחתת.
גם שריטות יכולות לצלק אם נגענו עמוק מדי, שם לב.
תתחיל ככה, תראה שזורם לכם .
תמיד ניתן מדיקל אבל זה כבר שיעור אחר.
פלא אדם
לפני 5 שנים • 25 באוק׳ 2018
פלא אדם • 25 באוק׳ 2018
האמת, אין לי מושג איך לגרום לה לדמם, נשמע שיש לה עור של פיל,
אני אישית, במקומך, מחכה כמה ימים, מקסימום חודש, היא כבר תדמם לבד,
בהצלחה!