סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מלכות בתשלום

Six
Six
לפני 5 שנים • 23 באוק׳ 2018

מלכות בתשלום

Six • 23 באוק׳ 2018
שלום, אני six ואני די חדש באתר ובכל מה שקשור לסאדו - מאזו. אני מחפש מלכה בתשלום מקצועיות באיזור קריות. מישהו מכיר או יודע אם יש?
Blonde
Blonde • 23 באוק׳ 2018
זה לא אתר למלכות תשלום, ועל פי חוקי אתר כל מתן תשלום על דבר כזה זה עבירה פלילית.

מוזמן לחפש באתר למלכות בתשלום של דומידומינה.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 23 באוק׳ 2018
מאיזה מוצא אתה מחפש את המלכה ?
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 23 באוק׳ 2018
ללמוד על יחסי שליטה ממלכות בתשלום זה כמו ללמוד על מערכות יחסים וניליות מזונות.
שתי אלו מגשימות פנטזיה מינית לפי תשלום, משרתות את צרכי לקוח בתמורה למשכורת ולא מלמדות איך ליצור קשר אמיתי שבו מתפתחת קרבה ויחסים מנטאליים דו-סטריים.

שולטת בתשלום מעמידה פנים שאתה נשלט שלה כי זאת העבודה שלה.
היא לא מפתחת איתך יחסי אמון הדרגתיים, לא מצפה שאתה תהיה זמין עבורה מעבר לזמן שבו שאתה בוחר להגיע, הסשן סובב סביב התסריט והעדפות שלך בלבד והיא לא תעז לעלות את צרכיה אם הם סותרים את שלך.
היא משרתת אותך ולא להפך. אתה הלקוח, וצרכי הלקוח הם במרכז.
אם המטרה שלך היא ללמוד על יחסי שליטה ולא סתם להגיע לסיפוק מיני, מלכה בתשלום היא לא האופציה האידיאלית עבורך.
אני רואה באתר הזה את כל החדשים שהלכו למלכות בתשלום לפני שהיה להם ניסיון בדס"מי להשוואת אליו ואיך זה עיוות להם את התפיסה. הם משוכנעים ששולטות נועדו לשרת אותם ופונים לכל אחת עם רשימת פנטזיות מהשנייה הראשונה, חושבים שצרכיהם כנשלטים הם מרכז קשר השליטה, שמגיע להם תגמול אם עשו משהו שלא כלל את האינטרס האישי שלהם. הם לא מבינים למה אף אחת לא עונה להם בחזרה והופכים לתלויים בשירותים של מלכות בתשלום, שהן היחידות שמקבלות גישה כזו.

עצה שלי? תלמד על יחסי שליטה ממקום הדדי יותר, עם מישהי שלא מקבלת ממך משכורת.
ועד שתכיר את אותה אחת, הרשת מלאה במידע שניתן לקרוא ובאירועים שניתן להשתתף בהם.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי אוק' 23, 2018 8:02 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
    התגובה האהובה בשרשור
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 23 באוק׳ 2018
^
קצת מוזר לי שבחו"ל נוהגים לכנות מלכות בתשלום professional dominatrix.
כאילו שהן יותר "מקצועיות" משולטות רגילות.
James Bondage​(מתחלף)
James Bondage​(מתחלף) • 23 באוק׳ 2018
professional באנגלית זה גם "מקצועי" אבל גם "שזה המקצוע שלהן", בניגוד לעברית שבה יש ל-"מקצועי" רק את הקונוטציה של "מומחה בתשלום".

בענפי ספורט גם קיימת ההפרדה הזאת: professional מתורגם בדרך כלל ל- "מקצועני", והכוונה היא "שזה מה שהוא עושה למחייתו". ההבדל בין אגרוף חובבני לאגרוף מקצועני הוא שבאגרוף חובבני אין כסף (והחוקים אומרים גם שלאחר קרב מקצועני, אסור יותר לעשות קרב במסגרת החובבים).

לגבי כדורגל, מומלץ לקרוא את https://www.yediot.co.il/articles/0,7340,L-4815356,00.html - אני ממש ממש ממש לא חובב כדורגל, אבל כן חובב את איסלנד, שמאמן הכדורגל הלא מקצועני שלה הוא רופא שיניים למחייתו.
Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd}
לפני 5 שנים • 24 באוק׳ 2018

Re: מלכות בתשלום

Six כתב/ה:
שלום, אני six ואני די חדש באתר ובכל מה שקשור לסאדו - מאזו. אני מחפש מלכה בתשלום מקצועיות באיזור קריות. מישהו מכיר או יודע אם יש?

תחפש ביד 2, יש שם הכל ?
TheStrider​(סדיסט)
TheStrider​(סדיסט) • 24 באוק׳ 2018
Blonde כתב/ה:
זה לא אתר למלכות תשלום, ועל פי חוקי אתר כל מתן תשלום על דבר כזה זה עבירה פלילית.

מוזמן לחפש באתר למלכות בתשלום של דומידומינה.

מה שהיא אמרה.
Lady Guinevere​(שולטת)
Lady Guinevere​(שולטת) • 24 באוק׳ 2018
ArchAngel כתב/ה:

הם משוכנעים ששולטות נועדו לשרת אותם ופונים לכל אחת עם רשימת פנטזיות מהשנייה הראשונה, חושבים שצרכיהם כנשלטים הם מרכז קשר השליטה, שמגיע להם תגמול אם עשו משהו שלא כלל את האינטרס האישי שלהם. הם לא מבינים למה אף אחת לא עונה להם בחזרה והופכים לתלויים בשירותים של מלכות בתשלום, שהן היחידות שמקבלות גישה כזו.

והנה עצה של אשה חכמה. תקשיב לה, ולעומק. גישה כזאת של נשלטים היא לא מקובלת, ולא תעזור לך.
אני מריחה את זה מקילומטר.

אם אתה רוצה להיות נשלט אז תהיה נשלט.
תפנה לשולטת ב״מה אני יכול לעשות בשבילך״, תהיה מעניין ומועיל, וודאי לא עם רשימת מכולת של פנטזיות שתבואי לממש לי כי אני חי בסרט פורנו ואת תקני את הפופקורן. זה פשוט לא עובד ככה.