אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

זוגיות עם נשלט/ זוגיות עם גבר וונילי ונשלט מהצד

Laila sin​(שולטת)
לפני 5 שנים • 24 באוק׳ 2018

זוגיות עם נשלט/ זוגיות עם גבר וונילי ונשלט מהצד

Laila sin​(שולטת) • 24 באוק׳ 2018
היי, אשמח לשמוע חוות דעת, או חוויות אישיות באופן כללי, מכל מי שנמצא או היה בזוגיות וונילית, כאשר בנוסף לזה יש מלכה/נשלט מהצד.
אשמח גם לשמוע חוויות מזוגיות הכוללת מלכה ועבד, שהם בני זוג לכל דבר.
תודה לילה המלכה?
ofer00
לפני 5 שנים • 25 באוק׳ 2018
ofer00 • 25 באוק׳ 2018
אני בזוגיות די ונילית, אך הבת זוג שלי מסכימה שאלך למלכה לסאשן קשירות , אני חוזר עם סימנים אנחנו משוחחים על כך,היא גם פגשה אותה והכל.
יש הבנה שהבת זוג שלי אינה מתחברת לחלק של כאב ולי חסר לחוות כאב ולכן היא מסכימה.
אין סוד אז אין בגידה אין מים מתוקים גנובים מצד שני ויש חויה חזקה.
לא פשוט אבל עדיף על סוד.
מעניין לשמוע עוד.
וגם שאלה איך עוזרים לבחורה ונלית לקבל שליטה, כי הרבה נשים אוהבות שמשרתים אותן
    התגובה האהובה בשרשור
המרכז למיניות אלט'
לפני 5 שנים • 25 באוק׳ 2018
המרכז למיניות אלט' • 25 באוק׳ 2018
שלום לילה,

אנחנו לא נוכל לספר לך על חוויות אישיות של אנשים, אבל נרצה להזכיר שכל חוויה היא אישית ואינדוודואלית. מתוך עשרות (אולי כבר מאות) הסיפורים שאותם אנחנו מכירים על מערכות יחסים ומערכות יחסים בדס"מיות, נאמר שהבנו שני דברים - 1. כל סיפור הוא שונה בהרבה מובנים - הנטיות והרצונות המיניים של שני הצדדים, המטרות העיקריות שלהם בחיים בזמן היחסים, היחסים שלהם עם הסביבה, הסביבה בה הם גדלו, מידת הדיסקרטיות לגבי הנטיה שלהם, הזמן והמשאבים החומריים שיש להם, הרגישויות האישיות שלהם. 2. הדבר הכי חשוב בכל מערכת יחסים הוא התקשורת והמרחב לתקשורת. בין אם מדובר היה במערכת יחסים בדס"מית ובין אם מדובר במערכת יחסים ונילית עם חיזוקים, זה היה נראה קריטי שכל הצדדים יבטאו את הרצונות שלהם והגבולות שלהם ושיהיה כבוד בין כל הצדדים (גם אם לא כולם משוחחים עם כולם). בהקשר הזה, זה מאוד חשוב שתהיה אפשרות ברורה תמיד לדבר על היחסים, הרגשות וההתארגנות המעשית סביב הגשמת היחסים, כי דברים משתנים בחיים וגם אנחנו - אנחנו לומדים את עצמינו ואת אחרים ולכן חשוב לתת מקום אמיתי לתקשורת כנה.
bondman​(נשלט){FLR}
לפני 5 שנים • 26 באוק׳ 2018
bondman​(נשלט){FLR} • 26 באוק׳ 2018
ofer00 כתב/ה:

וגם שאלה איך עוזרים לבחורה ונלית לקבל שליטה, כי הרבה נשים אוהבות שמשרתים אותן

פשוט משרתים אותה. בגבולות שלה.
icon_smile.gif
Dandan1​(שולט)
לפני 5 שנים • 26 באוק׳ 2018
Dandan1​(שולט) • 26 באוק׳ 2018
אז אני נשוי לאישה ונילית לחלוטין, עד לפני כמה חודשים הייתי בקשר די ארוך עם אישה נשלטת שהיית גם בזוגיות ונילית.
אני לא חושב שהייתי יכול לחיות עם אישה נשלטת. אצלי זה 2 עולמות שונים.
חיי בית וזוגיות רגילה. מצד שני יצר השליטה.
אצלי באופן אישי, הוא בא לידי ביטוי בסקס בלבד. נשלטת 24/7 בבית, ניראה לי כניצול ולא שליטה.
היינו נפגשים באופן די קבוע, לסשנים שהלכו והתפתחו עם הזמן.
Laila sin​(שולטת)
לפני 5 שנים • 2 בנוב׳ 2018
Laila sin​(שולטת) • 2 בנוב׳ 2018
אני מתעניינת יותר בחוויות ובתגובה של בן/בת הזוג
Artemis p​(נשלט){טיולי היפה}
לפני 5 שנים • 2 בנוב׳ 2018
אני בזוגיות עם שולטת מופלאה בשם טיולים ראשונים, אנחנו לא 24/7 אבל מספיק שינוי בטון שלה כדי שאני אדע מתי אנחנו סתם בני זוג ומתי אנחנו שולטת ונשלט. אני שמח שהכרנו (#תודהכלובי). אחד דברים טובים זה כשאנחנו רוצים לאכול או לעשות אני אומר לה שהיא השולטת אז היא צריכה לבחור, אבל לרוב היא עונה שהיא מחליטה שאני בוחר כי היא לא יודעת מה בא לה. חחח
Mulder'n'Scully
לפני 5 שנים • 3 בנוב׳ 2018
Mulder'n'Scully • 3 בנוב׳ 2018
אני נשואה למישהו מפה
בעיקר עניין של הרבה פתיחות
אנחנו ביחד הרבה זמן
מנהלים חיים די רגילים לפעמים
בהצלחה
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 3 בנוב׳ 2018
Artemis p כתב/ה:
אני בזוגיות עם שולטת מופלאה בשם טיולים ראשונים, אנחנו לא 24/7 אבל מספיק שינוי בטון שלה כדי שאני אדע מתי אנחנו סתם בני זוג ומתי אנחנו שולטת ונשלט. אני שמח שהכרנו (#תודהכלובי). אחד דברים טובים זה כשאנחנו רוצים לאכול או לעשות אני אומר לה שהיא השולטת אז היא צריכה לבחור, אבל לרוב היא עונה שהיא מחליטה שאני בוחר כי היא לא יודעת מה בא לה. חחח

מוכר. חחח.
מפית​(אחר)
מפית​(אחר) • 3 בנוב׳ 2018
הייתי תמיד בזוגיות ונילית עם אלמנטים של שליטה, גם כיום. בעבר עם מישהי שהתחילה ונילית וממש נכנסה לעניין. זה היה נוכח כל הזמן.
היום עם מישהי שזה יותר במיטה אבל היא באמת נהנית להכאיב ולהביא אותי לחוסר אונים.