צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בחוות הרכיבה - פוסט מסכם

סווריןן
לפני 5 שנים • 7 באוק׳ 2018

בחוות הרכיבה - פוסט מסכם

סווריןן • 7 באוק׳ 2018
לפני מספר שבועות סיימתי לתאר בבלוג שלי התרחשויות שעברתי בגיל שש עשרה. התחלתי לכתוב את הבלוג כחלק מטיפול, ולחלוטין לא דמיינתי שהוא יתנפח לממדים אליו הוא הגיע (79 פרקים).

בגלל שפתחתי את החשיפה שלי בפורום הזה, פורום "יצירה מקורית", מן הראוי שאסיים אותו גם כאן, כדי שמי שימצאו את דרכם לפורום זה, יוכלו, אם ירצו, לקרוא את ההתרחשויות על פי סדרן (הפרק הראשון הוא כאן: https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=717497&blog_id=106181).

בשבועות האחרונים עברתי על הפרקים השונים, יישרתי שוליים, הוספתי תמונות, וככלל, ניסיתי שהקריאה תהיה עד כמה שיותר נעימה.

בשבועות האחרונים גם קיבלתי המון פניות, דרישות שלום, והודעות תמיכה. על כך, אני אסיר תודה. לאורך שבעת החודשים שכתבתי את זכרונותי בבלוג הזה, לא קיבלתי ולו הודעה ביקורתית אחת. אף אחד ואחת בקהילה הזו לא לעג לי, לא הקניט, לא ביקר, לא החליש. מי שמצאו לנכון להגיב, תמיד עשו זאת באופן מכבד ומעצים. לא ציפיתי לכך. תודה.

עבור כל מי שעקבו אחרי הבלוג ושאלו על מצבי הנפשי, כן, התהליך המשונה שהתרחש בחודשים האחרונים (לידתה של פיראנדלה), אכן שיפר באופן ניכר את לילותי. פיראנדלה נוכחת במחשבתי פחות ופחות.

טוב לי יותר מלפני שבעה חודשים. יש לקהילה זו חלק בזה. תודה.

סוורין
    התגובה האהובה בשרשור
פוצ'י
פוצ'י • 7 באוק׳ 2018
אוהבים אותך ספי!
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 7 באוק׳ 2018
ספי, ידעת שלאליענה יש כאן יוזר? שהיא קראה את כל הסיפור שלך?
רק שתדע שהיא כתבה לי בפרטי שהיא נורא רוצה להיות איתך ועדיין אוהבת אותך.
היא רוצה לפצות אותך על כל השנים האלו של הכאב, בהכלה, ובכאב בטוח ונעים.

גם עזוב את כל הקלישאות שהיא אמרה לך על הכוכב חמה כוכב פלוטו, זה לא ממש צדק.
היא פשוט לא ידעה איך להכיל את הכל - ואיך להתנער ולכפר על מה שקרה.
היא לא כזו מושלמת.. והאתוס דרכו אהבת לראות אותה התנפץ, כי זו הייתה המציאות.

נ.ב. - כלובי הוסיף ג'נדרים חדשים, אתה יכול לכתוב שאתה ג'נדרפלואיד או ההגדרה המתאימה לזה שגם פיראנדלה נמצאת בתוכך icon_wink.gif
פלייפול
לפני 5 שנים • 10 באוק׳ 2018
פלייפול • 10 באוק׳ 2018
המון בריאות ואושר, סווריןן. שמח לשמוע גם שאתה מרגיש טוב יותר, וגם שאתה נזקק לפיראנדלה פחות ופחות. אנחנו בכלוב השתדלנו להיות אוזן קשבת ואמפתית, אך אתה למעשה ריפאת את עצמך לבד. מעולם לא שמעתי על שיטת טיפול כה ייחודית, והקרדיט שמור למי שהמליץ לך עליה, וגם לך, על כך שפיתחת ושדרגת אותה. אתה גאון.