סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שירה מהעבודה - 6

slave2b
לפני 5 שנים • 1 בנוב׳ 2018

שירה מהעבודה - 6

slave2b • 1 בנוב׳ 2018
וממשיכים, והפעם לחובבי הזאנר (ואני בתוכם icon_smile.gif )

הדקות עוברות. אני ממשיך לעבוד. שומע את שתי הבנות מצחקקות להן מאחורי, לא בטוח אם הן מדברות עלי, או שהמראה של התחת המצויר שלי בתוספת הגזר שבולט לו מאחור מטייל מולן על הדשא, מספיק כדי לסחוט מהן ציחקוקים מידי פעם.
שירה צדקה, אחרי שהגזר הוחדר עם הצד הרחב הלחץ של התחת שמר אותו בפנים, באט פלאג מן הטבע.
אני מרגיש שהתחת שלי פעור וכואב, כל צעד על ארבע מזיז את הגזר ומגביר את תחושת החוסר נוחות שלי.
אבל אני ממשיך לנקות את החצר. לא מסתכן בלהרגיז את שירה שוב. אני זז בצורה נמרצת משתדל להראות שאני ממהר ולא מאט לשנייה, חושש.
אני מתכסה בזיעה אבל לא מפסיק.
אחרי כחצי שעה אני שומע את הכסא מאחור חורק, מיכל קוראת לי, "אני עולה לשירותים, סיימת פה, תגיע לכאן ותפנה את הכלים למטבח. ונשטוף אותך שלא תסריח."
אני פונה לכיוונן ומתחיל למהר על ארבע.
"תראי, הוא כבר לא זוכר איך הולכים, מסכן" שירה מגחכת, "קום אידיוט, אין לי את כל היום" מיכל מסננת.
אני קופץ על רגליי, ההזדקפות המהירה מכאיבה לי בתחת כשהגזר זז, אני נאנק ומתקרב.
לוקח את הכלים, כמה צלחות וכוסות על מגש. מתחיל להתקדם לכיוון הבית, מיכל מאחורי. שירה נשארת בחצר.
אנחנו מתקדמים כמה מטרים בשתיקה, עולים במדרגות.
כשאנחנו נכנסים מיכל מושיטה יד ואוחזת בגזר שבולט. אני נעצר. אני מחזיק מגש ביד לא יכול לזוז.
מיכל מתחילה להניע את הגזר ימינה ושמאלה פנימה והחוצה בתנועות עדינות. אני עומד, מידי פעם נאנק כשהגזר מכאיב לחור המתוח.
"מיכל, זה כואב" אני פולט אחרי כמה שניות.
"אז מה? פתאום אתה כן בעניין של משחקי תחת?" מיכל מתעלמת "או שאולי אני טועה, אבל זה מוזר, כי הזין שלך ממש לא מראה שאני טועה. אז מה הסיפור?"
אני מסתכל עליה חסר אונים, מחזיק את המגש ביד.
"אולי באמת זו טעות שלי שלא זיינתי אותך בתחת, תראה איזה מאושר אתה עכשיו עם גזר בתחת, זה נעים לך ככה?"
היא מתחילה להניע את הגזר בתחת שלי בתנועות של זיון.
"ככה אתה אוהב את זה? חבל שלא אמרת, חבל שהיינו צריכים להגיע לפה לגלות את זה." והיא ממשיכה לזיין אותי בתחת בתנועות גוברות והולכות.
כל דחיפה שלה מזכה אותה ביללה קלה מצידי. והיא כל פעם מושכת את הגזר יותר ויותר החוצה מה שמכריח את התחת שלי להתרחב יותר ולהתאים את עצמו לצד הרחב.
"ששש חמוד, תהנה מהזיון שלך בשקט, אתה לא רוצה ששירה תשמע ותגיע לכאן נכון? מי יודע מה היא תעשה אז, בסוף תסיים עם חציל בתחת.."
היא מגחכת "אז תהנה מהזיון הקטן שלנו בשקט.."
היא ממשיכה לזין אותי עם הגזר יותר ויותר חזק. "תראה את הזין שלך, איך הוא עומד, איזה יופי הוא מתנדנד מצד לצד כשמזיינים אותך ככה... זהירות על הכוסות. שלא תעיז להפיל כלום היא תנקה לי את זה מהכסף... כן חמוד תפסק קצת את הרגליים ואז זה יהיה יותר כיף.. רואה.. "
מיכל מושכת את הגזר קצת יותר מידי והוא פשוט יוצא החוצה, התחת שלי מתפוצץ בכאב כשהצד הרחב יוצא בתנועה חדה החוצה ואני מילל שוב.
"ששששש, אופס" מיכל אומרת "עכשיו נצטרך להכניס את זה שוב. אולי נקרא לשירה שתעשה את זה, אני לא בטוחה שאני יודעת איך" היא מביטה בי משועשעת
"לא, מיכל בבקשה תחזירי לי את זה לבפנים, או תני לי אני אחזיר." מיכל מחייכת
"אתה לא מחזיר כלום, או שאתה משכנע אותי להחזיר לך את זה לחור, או שאני קוראת לשירה. תחליט" אני לא מהסס
"מיכל בבקשה תחזירי לי את זה לחור בבקשה, אני לא יודע מה היא תעשה, אין לה רחמים, אני חושב שהיא שונאת אותי, מיכל, בבקשה תעשי את זה את" מיכל משחקת עם הגזר החלק בין פלחי התחת שלי.
"ומה יצא לי מזה? לא בטוחה שכדאי לי, וחוץ מזה היא הכניסה לך את זה כשהיית על ארבע, ואני צריכה עכשיו להכניס את זה כשאתה עומד, בגלל המגש, וזה הרבה יותר קשה, ואולי גם יותר כואב, אתה לא ממש משכנע.." אני נלחץ
"מיכל בבקשה אני אעשה הכל, כשנחזור הביתה אני קונה דילדו ותוכלי לדפוק אותי כל ערב, את צודקת אני באמת זונה קטנה, בבקשה מיכל" מיכל נחנקת מצחוק
"ואוו מאיפה זה בא, אתה ממש מפחד ממנה, דילדו, זיון כל ערב, נשמע נחמד. אבל זה כבר יש לי, אני יודעת שזה יקרה. אני רוצה משהו אחר. משהו שאני ארגיש שאתה ממש משתדל.. אתה לא משכנע מאוד"
אני ממש בפניקה, אני לא יודע מתי שירה תחליט לעלות. מיכל לא מאפשרת לי להוריד את המגש ולהכניס את הגזר לבד, וברור לי שמה ששירה תמציא כעונש לגזר שלא נמצא בתחת שלי יהיה פשוט בלתי נסבל. פתאום אני קולט שאני פוחד. וזה מוזר לי.
"מיכל אני אעשה הכל, באמת בבקשה, מיכל." היא בוחנת אותי. משתרר שקט שניה או שתיים ואז אני לוחש "אני אנקה אותך".
"לא שמעתי" מיכל עונה בשקט מביטה בי במבט חודר
"אני אנקה אותך אמרתי. אם תחזירי לי את הגזר אני אנקה אותך" מיכל מושיטה את היד לפנים שלי מיישרת אותם מולה ומביטה בי בעיניים חודרות
"אתה באמת תעשה את זה?" "כן" אני עונה.
"תסתובב" היא פולטת. אני מסתובב מפסק את הרגליים שוב, מיכל מציבה את הגזר בין הרגליים שלי ומתחילה לנסות להחדיר אותו, בגלל התנוחה זה ממש קשה ואני נרתע כשהגזר לא מצליח להכנס.
"אולי תתני לי לרדת על ארבע?"
מיכל עונה ברוגז "אולי תסתום, ואולי לא תזוז, ואז אולי הגזר הזה יכנס לתחת שלך. אני לא ממש בעניין של להיות נחמדה אליך אחרי שמישהי אחרת פתחה אותך, ודווקא קצת מתאים לי שיכאב לך" ו
אז היא מפעילה לחץ פתאומי על הגזר שמחליק פנימה באבחה.
אני מופתע מהתנועה המהירה ומהכאב החד שמלווה אותה, התנועה האלימה הכאיבה לחור בהרבה יותר מאשר בפעם ששירה הכניסה את הגזר.
אני כמעט מתמוטט ומתקשה להכניע את היללות שלי.
מיכל מחבקת אותי מאחור, ולוחשת לי על האוזן "ששש חמוד זה בפנים, זה בפנים, עכשיו שירה לא תכעס, כל הכבוד."
אחרי כמה שניות אני נרגע מעט."יופי, נרגענו? עכשיו קח את הדברים למטבח אתה יודע איפה לפגוש אותי."
אני ממהר למטבח מניח את הדברים בכיור, וממהר לשירותים.
אני פותח את הדלת. מיכל כבר יושבת על האסלה. היא הורידה לגמרי את המכנסיים והתחתון שלך שזרוקים בצד.
"בוא הנה," היא מחווה בידה
"אני מתקרב, ובלי לחשוב הרבה יורד על ארבע. הראש שלי עכשיו מול הברכיים שלה.
היא מפסקת מעט את הרגליים ואני יכול לראות את הכוס המגולח שלה מציץ בין הרגליים.
"אל תסתכל, אני לא יכולה ככה. תסתכל למטה" אני מוריד מבט
"אני לא מאמינה שאתה מסכים סוף סוף. היה שווה לבוא רק בשביל זה, תסלח לי שאני מקשקשת אבל קשה ככה לעשות שמישהו עם הפרצוף תקוע בכוס שלך. אבל אני גם צריכה להתרגל אני מניחה אם זה יהיה קטע קבוע שלנו, תחשוב כמה אני אחסוך על נייר ככה.."
ותוך שהיא מלהגת אני מתחיל לשמוע את השתן שלה פוגע במים, עכשיו אני לא יכול להתאפק ואני מביט ישר לכוס שלה שזרם צהוב מגיח ממנו, ריח חזק של שתן מתפשט. לאט הזרם פוחת עד שנשאר טפטוף קל.
טיפות צהבהבות קטנטנות נותרות תלויות להן על שפתי הכוס.
אני מרים עיניים למעלה מהופנט, מיכל מביטה בי. העיניים שלנו ננעלות.
"תנקה אותי?" היא שואלת "כן" אני עונה, ולא ממש בטוח שאני מסוגל. היא מתקדמת עם התחת קצת קדימה ופותחת את הפיסוק שלה רחב. מאפשרת לי גישה. אני מתקרב עם הראש. הריח עכשיו חזק יותר. אני מתקרב עוד עד שהלשון שלי נוגעת בשפתי הכוס שלה. אני מרגיש את הטעם השונה של השתן על הלשון. מחניק את תחושת הגועל הראשונית, אני מתחיל להעביר את הלשון בחריץ שלה חוקר אותו ביסודיות. למעלה למטה עד שאני משוכנע שלא נשארה טיפה אחת. אחרי כמה שניות הכוס שלה נרטב מסיבות אחרות. היא מניחה יד על הראש שלי ומצמידה לי את הראש לכוס החם שלה. אני מתחיל ללקק אותה במרץ. מחפש את הדגדגן שלה.
אני יורד למיכל כמעט כל יום, ואני ממש אוהב את זה. גם היא, היא תמיד אומרת שאני המוצצת הכי טובה במזרח התיכון. עכשיו אני מתרכז בלהביא אותה לשיא.
"אני לא רוצה לגמור, לא עכשיו." היא מתנשפת. אוחזת בשיער שלי ומושכת את הראש שלי לאחור.
"תיבש אותי" עם הראש עדיין תקוע בין רגליה, אני מגשש עם היד לחפש נייר טואלט "לא אדיוט, תייבש אותי אתה"
אני מבין מה היא רוצה ופשוט מורח את המיצים שנוטפים מהכוס המגורה שלה על הפרצוף שלי מעביר את הפנים שלי בחריץ החם שלה. כשאני מסיים כל הפרצוף שלי מלא ממנה.
"לא רע, אבל אני עדיין לא יבשה לגמרי"
אני לא חושב פעמיים ומתחיל לנשוף אויר על הכוס הפעור עד שהוא אכן יבש.
אני מרים את העיניים ומביט על מיכל שמתנשמת בכבדות, המבט המרוצה שלה עוטף אותי. אני מתמלא אושר מהאישור שבעיניה.

"ואוו, זה היה ממש מדהים" אני קופא כשאני שומע את שירה מאחורי, "ענק, מזל שעליתי למעלה לראות למה אתם כל כך מתעכבים, ותודה מיכלי שעשית לי כן עם הראש על הצילום כשראית אותי בדלת, צילמתי הכל, אני אשלח לך בוואטסאפ שיהיה לך גם, לא אמרת לי שהוא נותן גם את השירות הזה, תקשיבי, זה היסטרי, כמה זה יעלה לי לנסות?"
    התגובה האהובה בשרשור
מפית​(אחר)
לפני 5 שנים • 3 בנוב׳ 2018
מפית​(אחר) • 3 בנוב׳ 2018
ממש טוב
החור שלה
לפני 5 שנים • 11 בנוב׳ 2018
החור שלה • 11 בנוב׳ 2018
הגיע הזמן לאנאלי משותף ששירה ומיכל יעשו לא?
Laila sin​(שולטת)
לפני 5 שנים • 11 בנוב׳ 2018
Laila sin​(שולטת) • 11 בנוב׳ 2018
דורשת המשך... icon_wink.gif
מתי יהיה לו קולר משלו?