ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה הguilty please שלכם?

Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd}
לפני 5 שנים • 31 באוג׳ 2018

מה הguilty please שלכם?

ולא משהו שקשור למין או לבדס״מ!
לי יש שניים:
1.אני אוהבת לפעמים לאכול מנה חמה... את הזאת של מג׳יק עם ה״עוף״.... זה די מביך אז לרוב אני עושה את זה בבית.
2. לראות ריאליטי זבל - אין לי טלוויזיה בבית כבר יותר מעשר שנים אז אם אני בחו״ל (בעיקר בארה״ב) אני יכולה להעביר לילה שלם בלראות קרדשיאנס או אפילו דברים יותר גרועים.
F-L-Y​(נשלטת)
F-L-Y​(נשלטת) • 31 באוג׳ 2018
ואוו יש לי מיליון.

אני גם אוהבת מנה חמה, אבל את הפירה עם בצל או ה״בולונז״.
ריאליטי זו את מהבעיות הקשות שלי: האח הגדול, מאסטר שף, משחקי השף, 16 ובהריון, סוויט 16 והממכר ביותר זה כמובן הקארדשיאנס.
אני חושבת שהכי גילטי של אבל זה baby של ג׳סטין ביבר בווליום מוגזם.
לקקן ביישן​(נשלט)
לקקן ביישן​(נשלט) • 31 באוג׳ 2018
אה, זה קל: לחם עם נוטלה וחלבה. בכלל לא מפוצץ ממתיקות.
המממ... סרטי "המסור" נחשב? כי היתה תקופה שהייתי צופה בהם למרות שהם הלכו ונהיו זוועתיים לגמרי עם הזמן.
thhIyghst
thhIyghst • 31 באוג׳ 2018
לנבור ב'דליפקאן' ולאכול מתוכו את כל הפקאנים המסוכרים, ומבחינת סדרות חד משמעית ninety day fiance של TLC
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 31 באוג׳ 2018
לזרוק טילון שלם רק כדי לאכול את הסוף שלו...
ולשים בפה כמעט כל דבר, עטים, סרגלים, או כל דבר שיש לי ביד באותו הרגע..לפחות מכסיסת ציפורניים נגמלתי, אוחח קבעון אוראלי
(;
israelislave
לפני 5 שנים • 1 בספט׳ 2018
israelislave • 1 בספט׳ 2018
פחממות
קפטן וונדי​(שולטת)
קפטן וונדי​(שולטת) • 1 בספט׳ 2018
אני צופה במלא סרטוני יוטיוב שכל התעסוקה שבהם זו דרמת טראש בין כוכבי יוטיוב שמפרסמים סרטוני איפור בטוויטר ומי רב ביניהם... לא מדברת איתכם על סרטון של 2 דקות אלא על סרטונים של 20 דקות ואפילו 45-50 דקות במקרים הגרועים יותר... הוא העלה תמונה בטוויטר עם ירידה (בלי שמות) על אחד אחר וכולם יוצאים עליו... זאתי כבר איבדה עוקבים ביוטיוב... לו מגיבים תגובות רעות על זה שהפלטת איפור צלליות שלו לא מקורית... מה הדרמה היומית...
DanisNotaStoner​(נשלטת)
DanisNotaStoner​(נשלטת) • 1 בספט׳ 2018
פופ רוסי עתיק, סרטוני דרמה ביוטיוב, וופל לימון ושיר אחד (!) של פאקינג רון נשר. אין מביך יותר מהשילוב הזה icon_sad.gif
מטפורה
מטפורה • 1 בספט׳ 2018
דילוגים ברחוב לצליליי טיילור סוויפט ושות'.
לאחרונה גם מיליון אגוזים- לא ה"עשרה ביום" שמקציבים לך. אני חושבת שעליתי קילו שלם מפקאנים, אגוזי מלך, אגוזי לוז, בוטנים. מה זה השיט הממכר הזה.
אה. ואתמול בלילה הרגשתי קצת בלו אז אשכרה הלכתי וקניתי אבקת צבע מאכל טבעי באיזה 150 ש"ח כדי לצבוע את כל האוכל שלי בכחול. אז אפשר להוסיף לרשימה הזו גם קניות מיותרות באינטרנט.