סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה הקטע של חגורת צניעות?

באקט{F.L}
לפני 5 שנים • 12 בנוב׳ 2018
באקט{F.L} • 12 בנוב׳ 2018
קצת עצוב מה שאת כותבת.
עצוב, כי את שוללת דברים שכשקוראים אותך, ברור לגמרי שאת לא מכירה,
וזה שלא ראית ג'ירפה, לא אומר שאין ג'ירפה, זה רק אומר שאת אף פעם לא ראית.
ועצוב כי את כל כך החלטית, כזו ראה וקדש, זו האמת ואין בילתה,
שבכנות, זה מעביר את החשק להגיב לדברים שלך, וזה מרגיש שהתגובה שלך
תהיה רק התחפרות עמוקה יותר במה שאת יודעת, ושום נסיון לפתוח עיניים ולראות משהו שמישהו אחר אולי יודע.
ועצוב ועל הדרך, כל כך פוסל משהו של מישהו אחר, חוויה של מישהו אחר, ידע של מישהו אחר, נסיון של מישהו אחר.
ועצוב, כי זה כל כך מתנשא, וכל כך יודע כל, והכי הכי ?, זה כל כך מטיף.

אני יכול להגיב עניינית, להרבה דברים שכתבת, שהם לא נכונים, והרבה דברים אחרים שכתבת,
שהם שטחיים רדודים וחד מימדיים ( את באמת חושבת שיש מישהו בוגר, שפוי, נורמאלי יחסית, שחושב שבת הזוג שלו,
שולטת נשלטת מתחלפת או פיה מהירח, מושלמת ? ) את באמת חושבת שנשלט, שפוי פחות או יותר, עם רבע מוח או קצת יותר,
שחי בזוגיות ובמערכת יחסים עם שולטת, לא יודע מה החוזקות ומה החולשות של בת הזוג/ השולטת שלו ?
את באמת חושבת שהנשלט חי באיזו שהיא בועה ואשליה, כי אחרת ההצגה תהרס לו ?

השאלה יותר עליך, איפה את חיה, ואיך את תופסת את היחסים הבדסמים, ובדגש, לא סשן, אלא יחסים.

וזה כאמור, רק דוגמאות, לכמה התפיסה שלך את היחסים הבדסמים רדודה ודיכוטומית.

אני יכול לענות על כל סעיף וכל אמירה שלך, והייתי עושה זאת ואפילו בשמחה,
לו הייתי חש שיש עם מי לדבר ולדון,
ולא חושש שאני מתמודד עם התנשאות יודעת כל ומטיפה, שבכנות אין לי לא חשק ולא רצון להשקיע בה אנרגיה.

אני אשמח לטעות בנושא הזה, יותר מאשמח.

לילה טוב.
ArchAngel​(שולטת)
לפני 5 שנים • 12 בנוב׳ 2018
ArchAngel​(שולטת) • 12 בנוב׳ 2018
בתור מי שטוען שאין לו אנרגיה לדון איתי השקעת די הרבה בתגובה מאוד מאשימה ומזלזלת. מוטב ופשוט היית כותב לי למה לדעתך אני טועה במקום לנסות להקטין אותי.

לא ברור לי למה אתה תופס דעות שונות משלך כאיום ונעלב עד עמקי נשמתך כאילו העברתי עליך ביקורת אישית או קראתי קריאות של דה-לגיטמציה, כשאני בפירוש לא.
ראית כמה הטקסט שלי ארוך, נכון? ברור כשמש שלא כתבתי אותו בהרף עין. אני ישבתי במשך שעה וניסחתי הודעה מאוד ארוכה כי היה חשוב לי שתבין מה היא צורת החשיבה שלי לפרטי פרטים, ובתגובה תסביר למה החוויה הזו הייתה שונה בעבורך ממה שאני מתארת בנקודות שאותן ציינתי.
נראה לך שמי מזלזל בך ישקיע כל כך הרבה זמן בניסוח ארוך? לזלזל אפשר גם במשפט בודד ולחסוך זמן יקר לי. לי דווקא היה חשוב לשמוע את דעתך ואולי בעזרתה אף לארגן מחדש את השקפתי.

לא זכור לי שביטלתי את החוויות האישיות שלך או דיברת לגופך, נהפוכו- דברתי באופן כללי וציינתי במפורש שאני לא מזלזלת בחוויות הרגשיות והמנטאליות שחווים הפרטנרים הבדס"מיים, ציינתי אפילו שעצמי חוויתי אותן!
תגובתי היא הרושם האישי שלי שהתגבש לאחר התנסויות רבות (שאתה בהתנשאות כמובן קובע שאין לי), ביניהם קשר שליטה בן שלוש שנים. ובעיקר הגעתי למסקנות הללו לאחר שהקשבתי למגוון נשלטים שסיפרו על הצד שלהם בעניין, והנרטיב החוזר של רובם היה התמודדות עם הפער שבין הפנטזיה למציאות.
אולי לך העניין היה מובן מאליו וברור כשמש, עבור רבים הוא לא. רוב הנשלטים לומדים על בדס"מ על סמך הפורנו שהם רואים כי זה מה שמופיע בעמודים הראשונים בגוגל כשאתה כותב "בדס"מ". לא כולם זכו לסביבה ליברלית שמאפשרת שיח פתוח או גישה למקורות מידע עיניינים. וכך רבים מפתחים השקפה פורנוגרפית-פנטזיונית והמפגש עם שולטות בשר ודם מעצב את ההשקפה שלהם מחדש, ואני זכיתי להיות עדה לכמה תהליכים כאלו ומכאן בדיוק נובעים דברי ולא מהסיבות המזלזלות שאתה מייחס לי מבלי שאתה מכיר אותי.
Sm Art{☆Sm}
לפני 5 שנים • 13 בנוב׳ 2018
Sm Art{☆Sm} • 13 בנוב׳ 2018
כדור הארץ בכללותו ,על כול תושביו ,הוא בסהכ","מוסך שיפוצים",התחנה הסופית שלו היא "בית משפט ".
כל מי שהגיע ל"מוסך השיפוצים",זה כי נידון בבית המשפט .ב"מוסך השיפוצים ",אתה יכול להרים יהלומים מהריצפה,ואתה גם יכול להרים סרדינים דלוחים מהריצפה .עם סיום התקופה ב"מוסך השיפוצים",כ"א,ואחד ,על פי הזמן שנקבע לו .הוא חוזר לבית המשפט ששלח אותו ל "מוסך השיפוצים",בבית משפט יש מאזניים גדולות ,ואומרים לו מה בכיסים שלך .האחד ישים שם סרדינים דלוחים ,והאחר יהלומים ענקיות .
זה שישים סרדינים דלוחים ישלח למקום מסויים כי פישל,והאחר שהביא יהלומים יקבל כוכב פרטי משלו על שמו ושם יהיה מאושר עד לאין קץ .
מי שרוצה למצוא עצמו בקטגוריית הסרדינים הדלוחים שימשיך לאונן ולהשפריץ .
ומי שרוצה למצוא עצמו בקטגוריית היהלומים והכוכב הפרטי שימנע מכך ככול האפשר .
ככול שההימנעות מכך דורשת מאמץ וסבל גדול מהאדם כך גודל היהלום שלו גדל וגדל .וכך גם הכוכב הפרטי שלו .וככול וככול שהוא ממשיך לאונן ולהשפריץ זרעו החוצה כך הסרדין שלו יהיה סרוח יותר ,והליך הנקיון שיזקק לו בעתיד ,יהיה בהתאם .

זה בעצם הסיפור של כול היוניברס .הוא סובב סביב הנושא הספציפי הזה ,והימנו,משתרע כל עלילות התנך",וכול מה שקרה בעולם ויקרה בהמשך .

הכול יושב סביב דבר בסיסי זה .
יגמור ברחם של אישתו ,או יגמור במקום אחר .
הפיתוי גדול ,ההנאה עצומה,הדחף עצום ,זה משימה עם אחוזי הצלחה השואפים לאפס .
הכול נכון .
כמעט אפס אחוזי הצלחה .אבל זה העלות של הכוכב הפרטי שכולו בנוי מיהלום ואתה כה היתאוות לאחד שכזה ,כאשר ראית שלאחרים יש שכזה .

רצית ? ביקשת ? הוזהרת על כמעט אפס אחוזי הצלחה
התעקשת ? קיבלת ,הנה אתה ב "מוסך השיפוצים".
והנה אתה בימקום לשאוף לקראת הכוכב הפרטי מיהלום כולו ,אתה דוהר וממלא כיסיך בסרדינים דלוחים .

כל גמירה זה סרדין דלוח באמתחתך
כל מניעת גמירה מצידך ,זה עוד יהלום ענק לקראת הכוכב הפרטי והניצחי שלך .

קל או קשה ?הגיוני או לא הגיוני ? אמת או שקר?
שאלות טובות .
אז בוא נתחיל מזה שמלצפות ב X factor uk. או בThe 4
או ב"סמוך על סול",שם התשובות לא נמצאות .
או מלרוץ במרוץ הלילה של ת"א,או מלעשות פרצוף קשוח בחדר כושר ,או מלחפש מסעדה טובה ,שם לא תמצא "סימוכין",ל האם באמתחתך סרדינים דלוחים או יהלומי ענק.
אין שם תשובות ,ולא יהיו גם .

המימצא האישי שלי הוא כזה .
שלי אישי ,על דעת עצמי בלבד .
יש בידי 0 הוכחות ,אבל יש בידי תובנות עמוקות .
שמקיפות מידע על כול סוגיו וגווניו .מהקצה של הימין ,לקצה של הקצה של השמאל .
מהקצה של ממלכת הכוכבי יהלום ,אל עומק העומקים של הקצה של ממלכת הסרדינים הדלוחים.
ולהלן המימצא .
יש 2 בוסים למערכת .
1 הוא אלוהים
2 זה השטן
זה בפורמט ההכי ההכי מצומצם בכדי שלא לסבך את הראש עם אין סוף של מידע .

אלוהים זה שמחה
השטן זה עצבות
אלוהים זה פריון
השטן זה מוות

זרע בגוף אישתך החוקית בכול תרחיש יחשב לחיים
זרע במקום שלא כפי שמופיע בשורה מעל יחשב למוות .

חיים זה כוכב מיהלום
מוות זה סרדין דלוח .

באישתך החוקית זה ילוד אישה
במקום אחר זה UFO.

זה הסקופ .UFO
יש שיקראו לו שד ,יש שיקראו לו חייזר,יש שיכנו אותו עב"מ,ויש שיכנו אותו מזיק,ויש יכנו אותו מלאך,משחית,ומחבל.ויש שיכונו אותו "חוצן"
מהרגע שיש באמתחתך בדמות שכאילו ,כל תפקידם זה שתייצר עוד ועוד בדמותם ושכמותם.
חד וחלק ! קצר ולעניין!
עכשיו ,יבוא האדם ויגיד שמע אחוייה אני שם זין .UFOוכל מה שכתבת הכול חארטה .
אז הנה התשובה שלי .
תשמע אתה אחוייה ,ותשמע טוב,זה שתבין מה שאני אומר לך זה ברור לי שלא תבין ,אבל תשמע וזרוק לפח
רק בשביל סיבה אחת ויחידה .
שכאשר ביום מן הימים אתה תיתוודע למצב ונתון מסויים .אתה תבין היטב היטב את מה שכתבתי כאן.

אם עכשיו נגיד אתה גר ברמת אביב גימל ברח אבא אחימאיר 6 ויש לך שכנה ששונאת אותך ,זה לא נעים .

נגיד קיבלת מכתב בדואר מדינת ישראל ורשות התחבורה נגדך ואתה מזומן לבית המשפט .זה לא נעים .
נגיד התחלת עם בחורה ואמרה .לא רלוונטי .זה לא נעים.
נגיד יש איזה עבריין שסוחט אותך או הוצלפ",או טלפון מהבנק על חריגה מהמסגרת .
או נגיד שלחו רוצח שכיר צ'צ'ני שישחט לך הגרון כי יש עליך חוזה .
כל התרחישים הללו ,ולו הקל שבהם ידירו שינה מעין האדם .והוא ינסה להתגונן ,להקדים תרופה למכה,או להימנע מהאסון שממשמש או בא.

עכשיו אם אני בא ואומר לך .שחוצן אחד קטלני אלים ומסוכן בקנה מידה של 1000 רוצחים שכירים צ'צ'נים .
והוא יושב אצלך בתוך הקיר ,המראה ,ופתח דלתך .
והוא ממתין לאור ירוק ,לבוא עמך דין .
מה היית עושה,ואיך היית נוהג ,לבטל אותו מעליך ?
אין תשובה.
עכשיו ,זה שאתה לא רואה אותו ,או לא מאמין וסומך על הגירסא שאני מתאר,זה גם זכותך .

אבל יש לי ג'וקר ביד עליך .
לפי הגירסא שלך אין רווח .
לפי הגירסא שלי יש 50 אחוז רווח ,ו 50 אחוז הפסד.

כל העבודה שלנו ב "מוסך השיפוצים",היא לעשות סדר ואירגון ולנקות ליכלוך שלנו ,ושל אחרים.
ועד שהכול הכול לא יאורגן ויסודר וישוב למקומו במלואו.
לא נעמוד ל"מסדר המפקד".
לאחר "מסדר המפקד",כ"א,ראוי לו שיגיע ל"כוכב הפרטי",שלו שכולו עשוי מיהלום .

ה"חוצנים",הפרטיים של כ"א ,ואחד בין אם ירצה ובין אם לא ירצה ,בין בטוב ,בין ברע,בין במים בין באש,יושבו ויוחזרו אל מקומם ...
אותה יד שמייצרת סרדינים דלוחים ,היא אותה היד שתאלץ על אפה ועל חמתה ללטש יהלומים.

כל פרץ חרמנות ,מקורו ב"חוצן",הפרטי שלך ,שדורש את ארוחת הערב שלו .
ארוחת הערב היומית שלו ,והתיאבון האין סופי שלו .
הוא "הזרע".

אי לכך ,ולאור הערך הרב בכיתוביי,הפיתרון לא קיים בשום "חגורת צניעות",וגם אם מיליארד סינים יעשו סלטות באוויר .
הם טועים
וכול החגורות צניעות שבעולם ,ילכו ל"כפרות".
ואני ,ישאר צודק.

קחו עימכם דבר אחד באמתחתכם הימני לזיכרון עולם .
ובבוא היום תתעמתו עם הנושא כי הוא יפגוש אתכם .

זרע בחלל העולם ,או ברחם אישה "גנוב",
עוד. "חוצן", על הגרון החשוף שלך .
זה מה שתיקחו עימכם .

עכשיו בשביל הספורט ,ככה ,למי שקצת רוצה לראות סימולציה לאיך נראה "חוצן",כאשר הוא קם בבוקר על רגל שמאל ,או האגודל הבולם אותו הוסט מכלפי מעלה ,אל כלפי מטה .
ותבינו למה ועל מה ולמה ממשלות מסתירות ומפחדות ממידע שיזלוג .
תראו את הסרט "שובו של הנוסע השמיני".
תתחילו מ 1 ותיראו את סידרת הסרטים במילואה .
אתם תיראו את הנוזל הלבן הסמיך בתחילה .
ובהמשך אתם תראו עוד כמה דברים

ואז תשובו לקרוא את הפוסט שלי במילואו
ותיוותרו עם המון המון תובנות אישיות .
ועם ה50 אחוז שהצעתי .
עם 0 סימוכין .
אבל זה או שתיקחו יהודי 1 מתל אביב עם תיאוריה פרטית .
או תירקדו עם מיליארד סינים ערומים שעומדים על הראש.

1 כנגד מיליארד .
וביום מן הימים תבינו מה שווה כל אחד ואחד מאיתנו.
ועל מה ולמה כל המהומה ,כאשר אחד מאיתנו רוצח אחד משלנו.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אח שלו, אני חושב שלא צריך להגיד הרבה.
לך לא ברור מה הקטע בחגורת צניעות, זה לא נשמע לך מדליק, אתה בכלל לא מבין מה הפואנטה.
אני אותו דבר, נניח, עם סקאט. לא מדליק ולא ברור. מבחינתי יש לי כמה אפשרויות:
א. זה לא בשבילי, בלי שאלות ובלי הסברים. לא אני וזהו.
ב. לנסות על עצמי, אולי החוויה שונה לגמרי מהדמיון. אז אדע יותר טוב אם זה בשבילי או לא.
ג. לשאול אנשים אחרים איך זה. אבל לא לריב איתם, להתנגד להם ולדרוש מהם הוכחות למה הם נהנים. אני אשאל כדי להקשיב, כדי לנסות להתחבר לראש שלהם, מה זה עושה להם, בידיעה שזה לא עושה את זה לי. פשוט להבין מישהו אחר. ואז, חזרה לשתי האפשרויות הראשונות
עבד נעול​(נשלט)
עבד נעול​(נשלט) • 13 בנוב׳ 2018
אני נעול תקופה ארוכה בחגורת צניעות שלמה, התחושה היא בעיקר תסכול, וחרמנות תמידית.
היום החגורה מאוד נוחה לי, אבל בהתחלה לא יכולתי לישון בלילה בגלל הלחץ שזה עושה על הבטן.
היום אני כבר לא מרגיש אותה בכלל
פאפא
לפני 5 שנים • 14 בנוב׳ 2018

שיאווו איזה חופר ... עזוב אותנו כבר

פאפא • 14 בנוב׳ 2018
Sm Art כתב/ה:
כדור הארץ בכללותו ,על כול תושביו ,הוא בסהכ","מוסך שיפוצים",התחנה הסופית שלו היא "בית משפט ".
כל מי שהגיע ל"מוסך השיפוצים",זה כי נידון בבית המשפט .ב"מוסך השיפוצים ",אתה יכול להרים יהלומים מהריצפה,ואתה גם יכול להרים סרדינים דלוחים מהריצפה .עם סיום התקופה ב"מוסך השיפוצים",כ"א,ואחד ,על פי הזמן שנקבע לו .הוא חוזר לבית המשפט ששלח אותו ל "מוסך השיפוצים",בבית משפט יש מאזניים גדולות ,ואומרים לו מה בכיסים שלך .האחד ישים שם סרדינים דלוחים ,והאחר יהלומים ענקיות .
זה שישים סרדינים דלוחים ישלח למקום מסויים כי פישל,והאחר שהביא יהלומים יקבל כוכב פרטי משלו על שמו ושם יהיה מאושר עד לאין קץ .
מי שרוצה למצוא עצמו בקטגוריית הסרדינים הדלוחים שימשיך לאונן ולהשפריץ .
ומי שרוצה למצוא עצמו בקטגוריית היהלומים והכוכב הפרטי שימנע מכך ככול האפשר .
ככול שההימנעות מכך דורשת מאמץ וסבל גדול מהאדם כך גודל היהלום שלו גדל וגדל .וכך גם הכוכב הפרטי שלו .וככול וככול שהוא ממשיך לאונן ולהשפריץ זרעו החוצה כך הסרדין שלו יהיה סרוח יותר ,והליך הנקיון שיזקק לו בעתיד ,יהיה בהתאם .

זה בעצם הסיפור של כול היוניברס .הוא סובב סביב הנושא הספציפי הזה ,והימנו,משתרע כל עלילות התנך",וכול מה שקרה בעולם ויקרה בהמשך .

הכול יושב סביב דבר בסיסי זה .
יגמור ברחם של אישתו ,או יגמור במקום אחר .
הפיתוי גדול ,ההנאה עצומה,הדחף עצום ,זה משימה עם אחוזי הצלחה השואפים לאפס .
הכול נכון .
כמעט אפס אחוזי הצלחה .אבל זה העלות של הכוכב הפרטי שכולו בנוי מיהלום ואתה כה היתאוות לאחד שכזה ,כאשר ראית שלאחרים יש שכזה .

רצית ? ביקשת ? הוזהרת על כמעט אפס אחוזי הצלחה
התעקשת ? קיבלת ,הנה אתה ב "מוסך השיפוצים".
והנה אתה בימקום לשאוף לקראת הכוכב הפרטי מיהלום כולו ,אתה דוהר וממלא כיסיך בסרדינים דלוחים .

כל גמירה זה סרדין דלוח באמתחתך
כל מניעת גמירה מצידך ,זה עוד יהלום ענק לקראת הכוכב הפרטי והניצחי שלך .

קל או קשה ?הגיוני או לא הגיוני ? אמת או שקר?
שאלות טובות .
אז בוא נתחיל מזה שמלצפות ב X factor uk. או בThe 4
או ב"סמוך על סול",שם התשובות לא נמצאות .
או מלרוץ במרוץ הלילה של ת"א,או מלעשות פרצוף קשוח בחדר כושר ,או מלחפש מסעדה טובה ,שם לא תמצא "סימוכין",ל האם באמתחתך סרדינים דלוחים או יהלומי ענק.
אין שם תשובות ,ולא יהיו גם .

המימצא האישי שלי הוא כזה .
שלי אישי ,על דעת עצמי בלבד .
יש בידי 0 הוכחות ,אבל יש בידי תובנות עמוקות .
שמקיפות מידע על כול סוגיו וגווניו .מהקצה של הימין ,לקצה של הקצה של השמאל .
מהקצה של ממלכת הכוכבי יהלום ,אל עומק העומקים של הקצה של ממלכת הסרדינים הדלוחים.
ולהלן המימצא .
יש 2 בוסים למערכת .
1 הוא אלוהים
2 זה השטן
זה בפורמט ההכי ההכי מצומצם בכדי שלא לסבך את הראש עם אין סוף של מידע .

אלוהים זה שמחה
השטן זה עצבות
אלוהים זה פריון
השטן זה מוות

זרע בגוף אישתך החוקית בכול תרחיש יחשב לחיים
זרע במקום שלא כפי שמופיע בשורה מעל יחשב למוות .

חיים זה כוכב מיהלום
מוות זה סרדין דלוח .

באישתך החוקית זה ילוד אישה
במקום אחר זה UFO.

זה הסקופ .UFO
יש שיקראו לו שד ,יש שיקראו לו חייזר,יש שיכנו אותו עב"מ,ויש שיכנו אותו מזיק,ויש יכנו אותו מלאך,משחית,ומחבל.ויש שיכונו אותו "חוצן"
מהרגע שיש באמתחתך בדמות שכאילו ,כל תפקידם זה שתייצר עוד ועוד בדמותם ושכמותם.
חד וחלק ! קצר ולעניין!
עכשיו ,יבוא האדם ויגיד שמע אחוייה אני שם זין .UFOוכל מה שכתבת הכול חארטה .
אז הנה התשובה שלי .
תשמע אתה אחוייה ,ותשמע טוב,זה שתבין מה שאני אומר לך זה ברור לי שלא תבין ,אבל תשמע וזרוק לפח
רק בשביל סיבה אחת ויחידה .
שכאשר ביום מן הימים אתה תיתוודע למצב ונתון מסויים .אתה תבין היטב היטב את מה שכתבתי כאן.

אם עכשיו נגיד אתה גר ברמת אביב גימל ברח אבא אחימאיר 6 ויש לך שכנה ששונאת אותך ,זה לא נעים .

נגיד קיבלת מכתב בדואר מדינת ישראל ורשות התחבורה נגדך ואתה מזומן לבית המשפט .זה לא נעים .
נגיד התחלת עם בחורה ואמרה .לא רלוונטי .זה לא נעים.
נגיד יש איזה עבריין שסוחט אותך או הוצלפ",או טלפון מהבנק על חריגה מהמסגרת .
או נגיד שלחו רוצח שכיר צ'צ'ני שישחט לך הגרון כי יש עליך חוזה .
כל התרחישים הללו ,ולו הקל שבהם ידירו שינה מעין האדם .והוא ינסה להתגונן ,להקדים תרופה למכה,או להימנע מהאסון שממשמש או בא.

עכשיו אם אני בא ואומר לך .שחוצן אחד קטלני אלים ומסוכן בקנה מידה של 1000 רוצחים שכירים צ'צ'נים .
והוא יושב אצלך בתוך הקיר ,המראה ,ופתח דלתך .
והוא ממתין לאור ירוק ,לבוא עמך דין .
מה היית עושה,ואיך היית נוהג ,לבטל אותו מעליך ?
אין תשובה.
עכשיו ,זה שאתה לא רואה אותו ,או לא מאמין וסומך על הגירסא שאני מתאר,זה גם זכותך .

אבל יש לי ג'וקר ביד עליך .
לפי הגירסא שלך אין רווח .
לפי הגירסא שלי יש 50 אחוז רווח ,ו 50 אחוז הפסד.

כל העבודה שלנו ב "מוסך השיפוצים",היא לעשות סדר ואירגון ולנקות ליכלוך שלנו ,ושל אחרים.
ועד שהכול הכול לא יאורגן ויסודר וישוב למקומו במלואו.
לא נעמוד ל"מסדר המפקד".
לאחר "מסדר המפקד",כ"א,ראוי לו שיגיע ל"כוכב הפרטי",שלו שכולו עשוי מיהלום .

ה"חוצנים",הפרטיים של כ"א ,ואחד בין אם ירצה ובין אם לא ירצה ,בין בטוב ,בין ברע,בין במים בין באש,יושבו ויוחזרו אל מקומם ...
אותה יד שמייצרת סרדינים דלוחים ,היא אותה היד שתאלץ על אפה ועל חמתה ללטש יהלומים.

כל פרץ חרמנות ,מקורו ב"חוצן",הפרטי שלך ,שדורש את ארוחת הערב שלו .
ארוחת הערב היומית שלו ,והתיאבון האין סופי שלו .
הוא "הזרע".

אי לכך ,ולאור הערך הרב בכיתוביי,הפיתרון לא קיים בשום "חגורת צניעות",וגם אם מיליארד סינים יעשו סלטות באוויר .
הם טועים
וכול החגורות צניעות שבעולם ,ילכו ל"כפרות".
ואני ,ישאר צודק.

קחו עימכם דבר אחד באמתחתכם הימני לזיכרון עולם .
ובבוא היום תתעמתו עם הנושא כי הוא יפגוש אתכם .

זרע בחלל העולם ,או ברחם אישה "גנוב",
עוד. "חוצן", על הגרון החשוף שלך .
זה מה שתיקחו עימכם .

עכשיו בשביל הספורט ,ככה ,למי שקצת רוצה לראות סימולציה לאיך נראה "חוצן",כאשר הוא קם בבוקר על רגל שמאל ,או האגודל הבולם אותו הוסט מכלפי מעלה ,אל כלפי מטה .
ותבינו למה ועל מה ולמה ממשלות מסתירות ומפחדות ממידע שיזלוג .
תראו את הסרט "שובו של הנוסע השמיני".
תתחילו מ 1 ותיראו את סידרת הסרטים במילואה .
אתם תיראו את הנוזל הלבן הסמיך בתחילה .
ובהמשך אתם תראו עוד כמה דברים

ואז תשובו לקרוא את הפוסט שלי במילואו
ותיוותרו עם המון המון תובנות אישיות .
ועם ה50 אחוז שהצעתי .
עם 0 סימוכין .
אבל זה או שתיקחו יהודי 1 מתל אביב עם תיאוריה פרטית .
או תירקדו עם מיליארד סינים ערומים שעומדים על הראש.

1 כנגד מיליארד .
וביום מן הימים תבינו מה שווה כל אחד ואחד מאיתנו.
ועל מה ולמה כל המהומה ,כאשר אחד מאיתנו רוצח אחד משלנו.
jimi​(נשלט)
לפני 5 שנים • 16 בנוב׳ 2018
jimi​(נשלט) • 16 בנוב׳ 2018
בהחלט שאלה מעניינת שגם אני שאלתי את עצמי פעמים רבות ולא רק בהקשר של חגורת צניעות.
בסופו ל דבר הכל מתחיל ונגמר בראש, במחשבות ובפנטזיות שלנו.
חגורת צניעות מבטאת אקט של כניעה וויתור מצד העוטה אותה. יש בחולשה הזאת המון עוצמה ומשיכה, לפחות מבחינתי.
חייב להודות שעדיין לא ניסיתי, אבל הרעיון מושך אותי מאוד כבר תקופה ארוכה.
קצפת
לפני 5 שנים • 17 בנוב׳ 2018

המלצה לדגם של חגורת צניעות למתחילים

קצפת • 17 בנוב׳ 2018
מישהו יכול לתת לי קישור לאתר שמוכר/ דגם מסוים שמתאים למתחילים?
אלפא-בטא​(נשלט)
אלפא-בטא​(נשלט) • 17 בנוב׳ 2018
איביי מציע מבחר,
הנה אחת מהממת לדעתי ,

https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.com%2Fulk%2Fitm%2F183497397200

בכל מקרה צריך להביא בחשבון התאמה פיזית מבחינת גודל.
לדעתי השלב ראשון, עדיף כלובון שאינו מתכתי.
pantsful
pantsful • 17 בנוב׳ 2018
אין כמו טיעונים אד הומינום ואין כמו חוצנים ואין כמו אלוהים. אין.