סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תוכנית הסבת וניליות |קינקיות

עוץ הגדול​(נשלט)
לפני 5 שנים • 18 בנוב׳ 2018
עוץ הגדול​(נשלט) • 18 בנוב׳ 2018
צמד המילים "שנאת נשים" נזרק לחלל האוויר בקלות רבה מדי. קישוא תיאר תופעה המוכרת לכולנו בכלוב. הפוסט שלו עוסק במה שהוא רואה כהידרדרות ערכית באתר "הכלוב". סוגיה שדנו בה הרבה אבל לגיטימית לגמרי (לדעתי זו הסיבה מדוע התשובות היו קצרות, התעייפנו קצת לדון על הנושא). אינני מבין באיזה אופן זה שונה משיח על השינויים הערכיים שעברה התנועה הקיבוצית או תרבות הסלבס בקרב בני נוער? הכתיבה שלו לא הייתה משתלחת, אלא קוהרנטית ועניינית. אין כאן שום הכללה, הוא אפילו הדגיש "שולטות מסוימות" ולא הרוב ובטח לא כולן. יתר על כן, ניתן לזהות גם ביקורת מסוימת על הגברים. אבל גם ללא ביקורת על המין השני, שהיא לא הכרחית (כפי שארצ' הדגימה), אין כאן שום רמז לכך שמדובר באדם שונא נשים. מכל האמור לעיל עולה השאלה האם לזה, בין היתר, התכוון הכותב שכתב על "הקצנה של השיח האנטי-גברי"?

בכלל כל טיעוני האד הומינם האלה לא תורמים דבר לדיון. כולנו בזמן כזה או אחר נופלים למלכודת הזאת. אפשר בהחלט לנהל שיח פורה על מידת האחריות והמוסריות של שליטה כספית, בלי נימוקים המבוססים על אישיותו של האדם. הכינויים האלה מטרתם לעשות דה-לגיטימציה לאדם ולעמדתו. כי ברגע שאתה קורא לאדם "עוכר ישראל", "פשיסט" או "שובניסט" אז אתה למעשה אומר שכל ביקורת או טיעון שלו או שלה הם פסולים וככה אתה פטור מלענות באופן ענייני לנושא שהוא או היא העלו. הטענות שהושמעו כאן הן מגוחכות ולא שייכות לעניין. ברור לכל בר דעת שמדובר בדעתו האישית של הכותב, הנובעת מניסיונו האישי. לא ברור לי מדוע זה אמור לפסול את הפוסט? אפשר לחשוב שאנשים פותחים כאן דיונים רק לאחר שערכו קבוצת מיקוד ומחקרי עומק בין אנשי הכלוב. נקודה נוספת היא הניסיון לחפש מניע נסתר אצל הכותב או לטעון שהוא עושה זאת מסיבות לא ראויות.
Sm Art{☆Sm}
לפני 5 שנים • 19 בנוב׳ 2018
Sm Art{☆Sm} • 19 בנוב׳ 2018
המילה החלופית לשונאי נשים
היא אמביוולנטי
ambivalenti
רגשות מעורבים.
QSTF​(שולטת)
לפני 5 שנים • 8 בדצמ׳ 2018
QSTF​(שולטת) • 8 בדצמ׳ 2018
יש לי חדשות בשבילך, לא כל השולטות אותו דבר ואם פנתה אליך שולטת עם רשימת דרישות שלא מתאימה לך אל תזרום איתה ואם זרמת איתה אז אל תתבכיין אח"כ כמו ילד. קיבלת החלטה מודעת אתה ילד גדול תקח אחריות על ההחלטות שלך, אף אחד לא הכריח אותך לעשות משהו שלא רצית.
ולגבי ההברזות אני בתחום מספיק שנים כדי להעיד שההברזות בקרב הנשלטים הרבה יותר תכופות מאצל שולטות אני אישית בחיים לא הברזתי מפגישה שקבעתי אז מספיק להוציא את כל השולטות פה נצלניות ומבריזניות כי זה סתם מכליל ופוגעני.
שיאון
לפני 5 שנים • 10 בדצמ׳ 2018
שיאון • 10 בדצמ׳ 2018
מעניין אותי לדעת ...
האם כאשר נשלטת חובבת ספאנקים מוצאת את עצמה בידי שולט מהאתר ,אחד שנוהג בה בחוסר הגינות ובצורה פוגענית ,
בניגוד לרוח הדברים שתיאמו ביניהם ומתנה את המשך הקשר בכך שתממן אותו כלכלית ותישכב אתו -האם אותה נשלטת היא בכיינית , או אולי תינוקת מגודלת ?

האם אותו דום ראוי לגינוי ותופעה כזאת תיחשב לבלתי מקובלת ?
יכול להיות שמה שלא ראוי כאשר הוא מתרחש כלפיי נשים הינו מקובל חברתית ולגיטימי כאשר מדובר בגברים (בקהילת ה-bdsm הישראלית) ?