שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אפשר לבקש איזה טיפ?

DickLa​(נשלטת){רק בנות.❤️}
לפני 5 שנים • 17 בנוב׳ 2018

אפשר לבקש איזה טיפ?

שלום לכולן
אפשר אולי לבקש איזה טיפ?
אני ממש בעד להכיר מישהי לקשר ארוך טווח
וזה נראה ממש בלתי אפשרי
ניסיתי שנים
מה כבר ביקשתי? מישהי שאוהבת ליצור לעצמה את הברבי שלה...
FlowerKitty​(אחרת)
FlowerKitty​(אחרת) • 17 בנוב׳ 2018
אני חושבת שיש לי שלוש תשובות עיקריות בשבילך.

שתי הראשונות לא מעודדות במיוחד... אני חושבת שיש סיבות טובות שיחסית מעט שולטות נמשכות בכלל להתעסקות בניוש.
קודם כל, אם השולטת סטרייטית ונמשכת למראה גברי, אז מראה של גבר מנוייש יכול להוריד לה מהמשיכה הפיזית. היא אולי רוצה גבר מושפל, כנוע וכו', ונמשכת אליו ככה - אבל היא רוצה גבר. אם היא לסבית - לגיטימי שהיא תימשך רק למי שהן נשים בכל תחומי החיים שלהן ולא רק במיטה, או שיהיה לה חשוב שלנשלטת שלה יהיה גם איבר מין נשי ולא זין. אם היא ביסקסואלית זה יכול לעבוד, אבל רק בתנאי שהיא מאלו שנמשכות גם למגדרים "מעורבבים" יותר ובינאריים פחות, ולא כל הביסיות כאלה. יש הרבה שבאמת נמשכות רק לגברים ולנשים, לא למגדרי אמצע...
הדבר השני הוא - ואני מדברת כאן בעיקר על עצמי אבל יודעת שלא מעט שולטות מזדהות איתי גם, ומרשה לעצמי להתנסח בלשון רבות לשם הנוחות - אז הדבר השני הוא שלהרבה מאיתנו יש רתיעה עם החיבור בין נשיות (כלומר, האספקט של הניוש) להשפלה. היי, אנחנו בפמדום פה, אלה גברים שצריכים להיות למטה icon_smile.gif לי לפחות קשה ולא הייתי רוצה להשפיל מישהי על תכונות שקשורות לנשיות. גם אני אישה. ואני גאה בנשיות שלי ואוהבת אותה, להשפיל מישהי אחרת או מישהו אחר סביב אלמנטים שקשורים בנשיות מרגיש לי קצת כמו להשפיל את עצמי...
כמובן שבכל מקרה זה לא מייצג את כולן. אני באמת גם לא ממש מעוניינת לשלוט בנשים, אפילו שאני ביסקסואלית וכן נמשכת לנשים. אני חושבת שזה קשור לאותן הסיבות שניוש שמקושר להשפלה מרתיע אותי. ויש הרי גם שולטות לסביות וביסקסואליות שלגמרי אוהבות לשלוט בנשים. אבל אני כן חושבת שזה נכון לגבי הרבה שולטות, מה שמצמצם עוד יותר את המבחר המצומצם ממילא.

עכשיו אני מגיעה לתשובה השלישית, שאולי לא יהיה הכי נעים לשמוע אבל במובנים מסויימים היא דווקא התשובה הכי אופטימית, כי כאן יש מקום לשינוי ולשיפור. אני חושבת שבאופן כללי להרבה שולטות יש רתיעה מנשלטים שבאים עם "רשימת מכולת" או שמפוקסים מאוד על פטיש אחד מסויים ומתמקדים בלחפש מישהי שתרצה לעשות להם בדיוק אבל בדיוק מה שהם מפנטזים שהיא תעשה להם ובדיוק אבל בדיוק איך שהם רוצים. יצא לי להיתקל בזה עם ניוש, יוצא להיתקל בזה באדומות בסגנון "מת להיות הכיסא האנושי שלך רק תשבי עליי ותתעלמי ממנו לגמרי" ודומותיהן (מה יוצא לי מזה? הכיסא בבית יותר נוח. וההתעלמות היא הפנטזיה שלך, אולי אני מחפשת דווקא אינטראקציה?)
מהסיבה הזאת אני הייתי מציעה לך להרפות קצת מהחיפוש אחרי הפנטזיה המדוייקת של שולטת שהניוש יהיה הפטיש העיקרי שלה ושכל יחסי השליטה איתה יסבבו סביבו. אולי יש מישהי שלא רוצה לשחק בברבי אנושית (אני חושבת שמעט מאוד נשים בוגרות רוצות. כבר עברנו את זה בגיל חמש), ושניוש הוא לא ה-דבר שהכי עושה לה את זה בעולם אבל גם לא מאוד מרתיע אותה, שכן תימשכי אליה והיא אלייך וכן יוכלו להירקם ביניכן יחסי שליטה, כאלה שמטבע הדברים יכללו גם פטישים אחרים של השולטת ודינמיקה ייחודית שאולי לא תהיה בדיוק אבל בדיוק מה שאת מפנטזת, אבל עדיין תהיה נפלאה?
אני באמת חושבת ששינוי גישה יכול לעזור כאן.
והמון בהצלחה.
    התגובה האהובה בשרשור
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 17 בנוב׳ 2018
הטיפ שלי הוא לשנות לגמרי את הפרופיל שלך והבלוג. במחשבה שנייה, מציע לפתוח שם משתמש חדש. עברתי קצת על מה שרשמת ויש תחושה שאתה מגלם דמות ולא מראה לנו את האני האמיתי שלך. הייתי אפילו מקצין ואומר שאתה מציג את עצמך, לא בכוונה, כסוג של קריקטורה.

אין לי ספק שיש בך יותר מאשר הפטיש שלך לפמיניזציה אבל זה לא בא לידי ביטוי בפרופיל. לא מצאתי מילה אחת שעשויה ללמד אותי מי האדם מאחורי הפרופיל (אפילו ב-215 ההודעות שלך בפורום לא הצלחתי להבין מה תפיסת העולם שלך). אתה גם כל כך שקוע במשיכה שלך לניוש, לפחות כאן באתר, שאתה מתעלם מהצד השני. אם אתה באמת רוצה קשר לטווח ארוך, אז עליך להדגיש את הצדדים ה"ונילים" או היומיומים שלך ולרשום מה אתה מצפה מבת הזוג שלך, דברים שלא כוללים את האהבה המשותפת שלכם לניוש. אתה מכנה את עצמך A Princess By Day, Slut By Night, הכל הגדרות ודימויים, מה לגבי לציין תכונות אופי כמו: רצינות, כנות, נאמנות, חוש הומור וכדומה... אתה מתמקד רק בדמות הבדסמית שלך ולא בפנימיות שלך.

שינוי גישה ידרוש ממך לוותר על הפנטזיה האידיאלית של אישה שמשקיעה את כל כולה בהפיכתך ל"שפחה" אבל כן תגדיל את הסיכוי שלך למצוא מישהי שאוהבת ניוש או לפחות תסכים להתנסות. כי ברגע שאדם מכיר אותך לעומק, ויש כנות, באופן טבעי הוא או היא מרגישים בנוח להיפתח ולהגשים ביחד פנטזיות. יתר על כן, תמצא מישהי שאוהבת אותך. כי אהבה וזוגיות ארוכת טווח לא מבוססת על פנטזיה ומראה חיצוני בלבד, אלא קודם כל על אופי וקשר רגשי עמוק.

זה טעם אישי כמובן, אבל לדעתי הפרופיל שלך הוא בוטה ומיני מדי לטעמי, ואני סבור גם בשביל רוב הנשים באתר. בדרך הזאת אתה תמשוך בעיקר גברים (וגם כאן את הלא רציניים) וזה בדיוק מה שאתה לא רוצה. יותר מדי תמונות מיניות ודיבור מיני לא משדרים רצינות, קח לדוגמה את השם משתמש שלך, לא רק שהוא לא מקורי, הוא גם לא מזמין. יש שולטות ונשלטות שהשם לבדו גורם להן לפסול את האדם (ובמקרה הנוכחי אני נוטה להסכים). אנסח את עצמי שוב ואדגיש שאין לי בעיה עם מיניות מוחצנת אבל שזה לא יהיה הדבר היחיד שמאפיין את האדם. יש כאן עשרות בלוגים מעולים של גברים ונשים שמצליחים לשלב בין הרציני לסקסי. הכל תלוי באיזון.

הייתי שולח לפרטי אבל אין לך מנוי.
בכל מקרה, ביקשת טיפ וקיבלת.
בהצלחה icon_smile.gif
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 17 בנוב׳ 2018
אני מסכימה עם השניים שהגיבו מעלי, ורוצה להוסיף את התחושה שלי בכל מה שנוגע לניק של גבר ששם את הפטיש שלו להיות אישה במרכז הבמה, ולא מבין למה כמעט אף אחת לא מתעניינת בזה.
ראשית, התחושה שלי היא שיש בזה כמעט תוקפנות מינית, חוסר רגישות ואגוצנטריות.
נתחיל בזה שאני לא מבינה למה זה בסדר שגבר כותב על עצמו בלשון נקבה, ומצפה מאחרים לענות לו באותה המטבע, רק בגלל שזה פטיש שמגרה אותו. אני לא מדברת על מי שההגדרה העצמית שלו היא כאישה, אלא על מי שמתגרה מעצם ההתייחסות אליו כאישה. זה מרגיש לי כאילו שמכניסים אותי לסשן בלי לשאול אותי, ותמיד זה מרגיש לי תוקפנות מסויימת, או לפחות חוצפה.
נוסף על זה, אתה עובר כפייתי וממוקד בפטיש שלך, ומתעלם מהרעיון הבסיסי של קשר, עוץ הגדול עמד על זה. מעבר לזה שזה לא עובד, זה עובר אגוצנטרי ומזלזל. אתה בכלל לא עוצר לבדוק מה יש לך לתת לאישה, אלא מתפלא פליאה די ילדותית, איך יתכן שאין מספיק נשים שרוצות למלא לך את הפנטזיה. ומה אתה מצפה שיקרה?
אני מסכימה עם קודמיי שהתכנים שאתה מעלה כולם פנטזיונים וחוזרים בכפייתיות, וזו נורת אזהרה ענקית ששוב מצביעה על כך שאתה כולך שבוי של הפטיש שלך, עד שאתה לא מרים את המבט לראות מה קורה מסביב.
גם עצם הטרוניות שלך על כך ששולטות לא מספיק דומיננטיות לטעמך, ולא נוהגות לפי הפנטזיה שלך, שוב, הן נורת אזהרה שמראה שאתה בכלל לא מבין ומכבד את המבנה הנשי ומוכן לרמוס הכל, לשפוט ולזלזל בצרכים של אחרות, בדרך לסיפוק שלך.
חיבורים בין בני אדם נוצרים ברובד האנושי ולא ברובד הפטישיסטי. ממילא פטיש הוא קיבעון שמקשה כשלעצמו על תקשורת בוגרת, אז להושיט רק אותו כפרס ( ״להפוך אותי לברבי שלה״), זה לא מציאותי ולא ישים.

מה היית חושב על גבר שמתחזק בלוג רק עם תמונות של ליקוק כפות רגליים, שתוהה למה הוא לא מוצא מישהי שמשתוקקת לכונן איתו קשר שמבוסס בעיקר על ליקוק כפות רגלים? גבר שכל תגובה שלו סובבת רק סביב זה, וכך הבלוג שלו, מה היית עונה לו על השאלה ששאלת?
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 17 בנוב׳ 2018
שרשור מעולה.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 5 שנים • 18 בנוב׳ 2018
עצות טובות מאוד לדעתי, מסכים עם רוב הדברים שנאמרו, וגם עם הצורה בה נאמרו.
בקשה אחת מחברים שמגיבים - בואו נכבד את רצונה של דיק-לה ונכנה אותה בנקבה
bondman​(נשלט){FLR}
לפני 5 שנים • 18 בנוב׳ 2018
bondman​(נשלט){FLR} • 18 בנוב׳ 2018
לדעתי רצונה של דיקלה להיקרא בלשון נקבה לגיטימי ולא תוקפני.
כי זה עניין של מגדר.
בכל השאר מסכים עם כל קודמי.
icon_smile.gif
דיקלה אוחצ׳י שפרי את הפרופיל וצאי לדרך חדשה.
A virginal suB​(נשלט)
לפני 5 שנים • 19 בנוב׳ 2018
A virginal suB​(נשלט) • 19 בנוב׳ 2018
בקשר לטענות של אם מישהי רוצה אשה היא תקח אשה וזהו - לא יכול להיות מצב שמישהי תרצה נשלטת, אבל קשה לה לוותר מצד שני על זין? P-:
FlowerKitty​(אחרת)
FlowerKitty​(אחרת) • 19 בנוב׳ 2018
בטח שיש מצב כזה, וקיימות נשים שנמשכות למגדרים לא בינאריים - אבל לרוב הdating pool שלהן תהיה הקהילה הקווירית ולא גברים בכלוב שרוצים להיות נשים רק במיטה. אני לא אומרת שאין סיכוי, רק מסבירה למה הוא נמוך.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 19 בנוב׳ 2018
דרקן ראהל כתב/ה:

בקשה אחת מחברים שמגיבים - בואו נכבד את רצונה של דיק-לה ונכנה אותה בנקבה

דרקן, אתה יכול להבהיר למה לדעתך צריך לכבד רצונו של גבר, ולכנות אותו כנקבה, בעיקר לאור העובדה שהצד השני מדגיש שלא נעים לו עם העניין?
זה הרי לא עניין של ג'נדר, מדובר במי שעל פי מה שהוא מעיד על עצמו, מתנהל בחייו כמו גבר, נראה כמו גבר, כולם במציאות מתייחסים אליו כגבר. הרי כל העולם שמכיר אותו ולא את הפרסונה שבנה כאן, מכנה אותו בלשון זכר, אז בוודאי שהוא לא נעלב או נפגע מכך. אתה מסכים איתי שסביר שהפניה אליו בלשון נקבה מגרה אותו מינית, משום שזה הפטיש המיני המרכזי שלו, או שלכל הפחות המחשבה הזו שלי לגיטימית? לי זה מרגיש, להכנס לאיזה משחק תפקידים מיני, בלי בחירה שלי, מול מישהו שאני לא מכירה ואין לי רצון לעשות זאת.

מה אני מפספסת?