סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

צוואה ועוד מעט הוא אקס ואני עדיין קוראת לו מאמי

godisafemale​(שולטת)
לפני 4 שנים • 29 ביוני 2019

צוואה ועוד מעט הוא אקס ואני עדיין קוראת לו מאמי

godisafemale​(שולטת) • 29 ביוני 2019
כשאתן רוצות לסיים מערכת יחסים, בין שמובטחת לכן ירושה ובין אם לאו.
במקרה שלי הובטחה בצוואה.
אבל שאין מצב שאת סובלת את היחסים האלה ובא לך לבעוט לו בראש אבל את רואה את הטוב שבו ורק מחכה לשעת כושר לעזוב אותו וללכת ממנו!
משפחה שלו קן צרעות. הוא לגמרי לא בליגה שלי אבל הוא נשמה.נשמה? גם אני נשמה כך שהיתרון הזה מתקזז ואני בסבל נפשי ממנו ומחוסר ההתאמה.

זה טיפשי כשאין לך בית לעזוב אותו? זה בלתי הישרדותי לדעתכן? גול עצמי?
או שזה הדבר הנכון לעשות כי בצנרת עולם התוכן שלך הוא מזרים חארה ואני לא עומדת בתת רמה הזה יותר.

אני קיבלתי החלטה לעזוב אותו כי נקעה נפשי.
אבל החשש להתחיל מחדש בגיל 52 אפילו שאני נראית תינוקת... מלחיצה.

מה דעתכן נשמות?
אנא בלי הנחות!

ולא, עדיין אין לי בית משלי וזו מחשבה מטרידה.

תודה #כפרלייכן על זמנכן ועומק התייחסותכן.

גודי 😙
petka11​(שולט)
לפני 4 שנים • 30 ביוני 2019
petka11​(שולט) • 30 ביוני 2019
מה בעצם רשמת?
את בת 52 נשואה לנשלט שלך ורוצה להתגרש, אבל חוששת מזה?
ColdSteel
ColdSteel • 30 ביוני 2019
הבעיה היא איתו או עם המשפחה שלו? אני נמצא בסירה דומה, לא זהה. חלק מהמשפחה שלי מתערבים יותר מידי בחיים של אשתי ושלי. מעבר לבעיות בזוגיות שלנו אז יש גם את ההתערבות של המשפחה שלי.
אם הוא מסכים איתך אז פשוט נתקו קשר. אם את רוצה להיות איתו אבל לא עם המשפחה שלו, נתקי איתם קשר. אל תלכי לאירועים שלהם ואל תזמיני אותם. אם הוא רוצה להזמין אותם אליכם, אל תיהי בבית.
אם הוא מסכים לזה, שאת מנתקת איתם קשר אז תנסי להמשיך ככה. אם לא, אז תתגרשי ותגורי לבד. למצוא דירה זה לא קשה. בהנחה שאת לא תקבלי את הדירה/בית הנוכחי בגירושין. השאלה היא האם יש לך אפשרויות מימון.
עכבר​(מתחלף){Yaara-g}
עכבר​(מתחלף){Yaara-g} • 30 ביוני 2019
כמה זמן אתם נשואים? יש לכם ילדים? אין לך גב משפחתי משלך? חברים? חברות? מה עם עבודה? ניסיתם טיפול זוגי? דיברתם על פרידה?
ColdSteel
ColdSteel • 30 ביוני 2019
פיסטר כתב/ה:
הבעיה היא איתו או עם המשפחה שלו? אני נמצא בסירה דומה, לא זהה. חלק מהמשפחה שלי מתערבים יותר מידי בחיים של אשתי ושלי. מעבר לבעיות בזוגיות שלנו אז יש גם את ההתערבות של המשפחה שלי.
אם הוא מסכים איתך אז פשוט נתקו קשר. אם את רוצה להיות איתו אבל לא עם המשפחה שלו, נתקי איתם קשר. אל תלכי לאירועים שלהם ואל תזמיני אותם. אם הוא רוצה להזמין אותם אליכם, אל תיהי בבית.
אם הוא מסכים לזה, שאת מנתקת איתם קשר אז תנסי להמשיך ככה. אם לא, אז תתגרשי ותגורי לבד. למצוא דירה זה לא קשה. בהנחה שאת לא תקבלי את הדירה/בית הנוכחי בגירושין. השאלה היא האם יש לך אפשרויות מימון.

יצאתי קצת לא ברור ואני לא רואה אפשרות עריכה.
התכוונתי שאם הוא מסכים איתך שהמשפחה שלו מתערבת יותר מידי/מה שזה לא יהיה, אז תנתקו איתם קשר ביחד. אני לא אומר נתק מוחלט אבל שתהיה להם פחות השפעה ואינטרקציה בחיים שלכם.
אם הוא לא רוצה לנתק איתם קשר אז תגידי לו שאת מנתקת איתם קשר, אם הוא לא מסכים אז כנראה שהם חשובים לו יותר ממך אז תנתקי איתו קשר גם כן.

דירה אפשר למצוא, עבודה אפשר להשיג. החיים לא נגמרים ואני אשמח לעזור לך אם תרצי.
israelislave
israelislave • 30 ביוני 2019
כל כך הרבה עצב, כעס, פחד ואנושיות יש בפוסט שלך.

מודה ומתוודה, לא הייתי רוצה להיות בנעלים שלך.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 30 ביוני 2019
גם לא בנעלים שלו,
אגב צוואה רק האחרונה תופסת כך שהוא יכול עוד שנה לשנות.
לא הייתי חיה עם גבר שאני חושבת עליו שהוא נחות בשבילי רק בגלל שיקול כלכלי.
אגב ויותר מזה הייתי בועטת החוצה גבר שחושב עלי את מה שאת חושבת על בן זוגך.
לשניכם מגיע יותר.
    התגובה האהובה בשרשור
מאלף פיות​(שולט)
מאלף פיות​(שולט) • 30 ביוני 2019
בתור מי שעובד בתחום - אין דבר כזה "להבטיח בצוואה" או "להבטיח ירושה".
צוואות תמיד אפשר לשנות.
אלא אם כמובן עשיתם צוואה הדדית, שמתייחסת למקרים האלה בצורה מפורטת
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 30 ביוני 2019
בעניין הצוואה, צודק DomEmperor​, ואני מוסיפה שגם צוואה הדדית ניתנת בקלות לביטול, תוך מתן הודעה, כל עוד שני המצווים בחיים. בקיצור, בכל מקרה, לא בטוח שכדאי לך להסתמך על צוואה. באופן כללי, אני מסכימה עם בטי: אם את לא אוהבת את בן זוגך, קשה לך לחיות איתו, את מזלזלת בו וחושבת שהוא נחות ממך, נראה שהגיע הזמן להמשיך הלאה. יחד עם זאת, מה יועילו לך עצות זרים באתר כאן? מי שיתמודד עם תוצאות החלטותיו זו את. את יודעת מה האפשרויות העומדות בפניך, מהו מצבך הפיזי, הנפשי, הכלכלי, יכולות ההשתכרות שלך, וכו'. מאחלת לך הצלחה בבחירה.