בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הייתם מתעסקים עם בוגד/ת?

Sub Rosa
לפני 5 שנים • 28 בנוב׳ 2018
Sub Rosa • 28 בנוב׳ 2018
נדמה לי שלשואלת יש דעה מגובשת בנושא ולא באמת שואלת כדי להחליט אלה לצורך סקר דעת קהל.
שני המונחים שעלו, בגידה והטרדה הם מונחים סובייקטיבים כאשר הטרדה מערבת פגיעה ללא הסכמה באחד משני הצדדים המעורבים וכאן יש בעיה!! לפני יומיים התייחסתי לכך בבלוג שלי בהקשר של פגיעה כזו באחת מחברות הקהילה.
בגידה משמעותה קשר בהסכמה בין שני צדדים ללא ידיעת צד שלישי ו/או רביעי. לכאורה מצב לא מוסרי שכן הצדדים המעורבים ישירות התחייבו לזוגיות. יחד עם זה, אין כאן פגיעה בצדדים שאינם מעורבים.
אבל כאן נכנסת השיפוטיות של הסביבה מבלי להכיר את נסיבות המקרה.
וכאן אשאל שאלה. לפרוץ לבית מרקחת אגב נזק לגנוב מורפין זה בסדר? בוודאי שלא! אבל אם אוסיף שהגניבה היא למען אדם הסובל מכאבים עזים, זה הופך את הגניבה למוסרית? וכאן אין תשובה חד משמעית כי מכלול הנסיבות לא ידוע. מי שיגיד מותר אשאל אז למה לא חדר מיון? מי שיגיד אסור אומר שהסיוע הרפואי הכי קרוב נמצא במרחק שעות נסיעה. וזו רק הצצה לתוך הסוגיה. נראה לי שהשיפוטיות במקרה הזה ובכלל, לא במקומה בקהילה זו, הינה צביעות ואסביר. לגרום כאב ופציעות עד זוב דם לאחר למען הנאה אישית זה בסדר? מיד יענו כן כי זה בהסכמה. אבל ההסכמה לא כללה את החבלות הקבועות שלא נראות לעין ו/או את הזיהומים שעלולים להתפתח לאחר מכן. בשני המקרים, נוצרת נכות סמויה לאורך זמן. זה שלא רואים ולא יודעים לא הופך את זה למוסרי. מזכיר קצת את גישת בת היענה.
אז מציע לכולם להוציא את הראש מהתחת, להרים אותו גבוהה, לנשום עמוק ולראות רחוק. מנסיון אישי. למעלה אתה הרבה פחות שיפוטי.

מוגש כחומר למחשבה.
Sm Art{☆Sm}

"לא תחמוד אשת רעך"

Sm Art{☆Sm} • 28 בנוב׳ 2018
עוד מילה או שניים,ברשותכם .שתיקראו לפחות .
כשאדם עושה חטא הוא מייצר קטיגור (מלאך משחית )
וההיפך אם הוא עושה מעשה טוב הוא מייצר סניגור.

הזן הכי קטלני ומסוכן של קטיגור שהאדם יכול ליצור על עצמו זה המקטרגים שנוצרו מגזל ,גניבה,הונאת דברים בין איש לרעהו.

למה ?
ככה .כי ככה .כול המקטרגים הולכים לקטרג על האדם לפני אלוהים .אלוהים משתיק אותם.ואומר להם אני אחראי על האיש הזה .הוא עוד יתקן .
אילו שנוצרו מגניבות .אילו בלשון הקבלה "חציפי המה".
חצופים .אילו קופצים וצועקים ,ולא משתתקים בפני אלוהים.ואז כול האחרים שנוצרו מחטאים אחרים כשרואים שאילו של הגניבות לא משתתקים .כולם מתחילים גם לצעוק ולקטרג ועושים מהומה רבה .
אז עכשיו ,אתם קראתם ,מה הבעיה במקטרגים שנוצרו מגזל .

באשר לזה שבעל אשת איש (נשואה ).
תבינו ,מה שקורה .
לילית אשת השטן כאשר היא בדמות נחש .
היא לקחה את העוון הספציפי של החוטא .
וקשרה אותו בשרוך אדום על צווארה ובטס שבו כתוב העוון הספציפי הזה .
עכשיו אין אף גורם בעולם שיכול להסיר ליקרוב ולהסיר מצווארה את השרוך עם הטס שעליו רשום החטא הזה .
היא בשום אופן לא מוותרת .היא נאחזת במעידה הזו של האדם .
השטן לידה הוא בדיחה .היא חזקה מהשטן עשרות מונים.
ואין מי שיכול ליקרוב אליה ולהסיר מצווארה את מה שקשרה לצווארה .שזה פירעון חוב אישי שיש לה מהאדם הספציפי שבעל אשת איש .
זו הסיבה למחלה ממארת .ולזה ששום דבר לא עוזר לאדם .
אי אפשר לעזור לו .נקודה סימן קריאה .
היא קשרה שרוך לצווארה .והיא נאחזת בזה בכול הכוח שלה .
החטא הזה הוא חטא בדמות עץ שמוליד פירות .
האישה הזו כול פעם שבעלה האמיתי בועל אותה ,הוא עצמו חוטא באשת איש .כי היא כבר לא אישתו .הגבר שבגד עימה בעצם הבעילה .הפקיע אותה מחזקתו .
בעבור לילית זה מניה ריווחית ,מארץ המניות ...
כאמור "עוון הנושא פרי",יש לו המשכיות .וריווחיות עצומה בעבורה .
לילית יודעת את העבודה שלה .
והיא זו שמשקיעה המון בלהדיח גברים לבעול נשים נשואות .
ועל ההשקעה שלה ,היא רוצה שכר עבודה .
את הדם והגרון השחוט ואת הנשמה של הנואף.והנואפת .
משמע מכך ,
האדם הזה דינו נחרץ !!

הוא שלה !
ואין גורם בעולם שיציל אותו ,הימנה .הוא ימות בעוני ויסורים .וילקח עימה למקום לא סימפטי שאין הימנו יציאה ....
תלמדו קצת על המקום הזה ביוטיוב .
יש עדויות חיות מהמקום הזה שלה יש עשרות סרטונים ,בעבור הספקנים ...

אפשר לנסות ולתקן .זה החדשה המרעישה
אבל היא לא עם סוף נעים ,לצערי.

אם תיקן המעוות ברמה של 3 תיקונים ,לחטא הזה .
ובכה והיתחרט ,ולקח על עצמו לא לשוב על חטא זה לעולם .וינסו אותו כמובן בנסיבות דומות ,בעתיד.והוא יתגבר ולא יקרב יותר לאישה נשואה .
אז הוא יצא ממצב X אל תוך מצב Y ...

לפני המוות שלו הוא יסבול מאי יכולת למתן שתן ..
ויסתובב עם קטטר .
דין מידה כנגד מידה יושת עליו .
מהמקום שנהנית ,תיסבול .
ואחרי שימות .ירדפו אחריו ויצערו אותו ויפחידו אותו
300 מלאכי חבלה .עד שאלוהים יציל אותו מידי אותם 300 מלאכי חבלה שרודפים אחריו .
כול התרחיש הזה הוא במידה ותיקן את שעיוות במהלך חייו .

במידה ולא תיקן את שעיוות במהלך חייו .
אז אצל לילית זה כבר מוזיקה אחרת .
זה נכנס לגיהינום מדור 7 ולא יוצא לעולם .
מדור 7 זה מדור תחתון ,יש לה שפע פעילויות למי שנפל בזרעותיה האמונות על מלאכתה .

עכשיו נחזור לשפת העם .
סווינגרס ,קוקולד,חילופי זוגות .צחוקים דחקות ,יין אדום ,צימרים ,...

לשיקולכם כמובן .
Gia X
Gia X • 28 בנוב׳ 2018
Hunky
Hunky • 28 בנוב׳ 2018
אני נגד להתעסק אם בוגדים ... מהמון סיבות אבל 2 העיקריות שבהן:
1. בוגדים = שקרנים ואי אפשר לנהל שום מערכת יחסים זוגית חברית או עיסקית עם אנשים חסרי אמון
2. מוסרית. - לא הייתי רוצה שמישהו חיצוני יעשה משהו עם בת זוגי מאחרי הגב שלי ולכן גם לא עושה את זה לאחרים
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 28 בנוב׳ 2018
את רווקה, חפשי לך רווק/גרוש, נשואים ממילא לא רלוונטיים אליך ואת לא אליהם.
אלא אם כן את מסוגלת להבין מה יהיה מקומך בקשר עם גבר נשוי.
*אישה במקרה שלך, ווטאבר. אף אחד/ת לא אוהב/ת טרחנות.
Minxy
Minxy • 28 בנוב׳ 2018
לא, מהסיבה שאני לא מוכנה להיות במקום שני ולשתף פעולה עם הסתרות. זה גובה מחיר רגשי ונשאר חסך.
סטיית תקן
סטיית תקן • 28 בנוב׳ 2018
לא.
פעם בוגד תמיד בוגד.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אני לא מאמין גדול במילה "מוסרי". אפשר לסובב אותה איך שרוצים ולקבל כל תשובה. אין לזה שום בסיס אובייקטיבי.
אני כן יודע שיצא לי לנסות יחסים עם גבר נשוי. זה היה די זוועה בשבילי, כך שאני כנראה לא אחזור על זה. אין לי המלצה לאחרים, רק לשקול את מה שכתבו לפני - עדיפות שנייה, אמינות של מי שמשקר לבן זוג וכאלה. לא חושב שיש לי אחריות על פגיעה בצד השלישי, זה ביניהם.
אסכם את ניסיוני כך:
https://youtu.be/tFXS9krT2VY
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
בוגדים? יש לי פנטזיה לסשן את שבתאי קלמנוביץ', נחשב?
לדעתי קשרים בין אישיים מחוץ למסגרת הנישואים, לא משנה מאיזה סוג, לא ראויים להיקרא בגידה.
בין הנשלטים שלי, גם נשואים שנשותיהם לא מודעות. ולמרות שתמיד מעודדת להיפתח מול בת הזוג, לא מפריעה לי המחשבה שזה לא קרה.
הייתי נשואה ולא "בגדתי" - לא היה לי קשר מיני/רומנטי/ווטאבר עם גבר - הסתרתי ממנו דברים אחרים שלא קשורים לאף אחד פרט לי, אבל היי, ידוע שיש לי בעיה באינטימיות icon_smile.gif
heisenberg​(שולט)

Re: הייתם מתעסקים עם בוגד/ת?

heisenberg​(שולט) • 28 בנוב׳ 2018
bathiabs111 כתב/ה:
הייתם מתעסקים עם אנשים נשואים שבוגדים? לא מדובר בנישואים פתוחים.
מישהי התכתבה איתי וכשאמרתי שזה גבול מבחינתי, ענתה " חחחחח באיזה עולם את חיה? כולם בוגדים".
עניתי לה " גם כולם מטרידים מינית. מה זה שייך"
דעתכם בבקשה

אנשים שבוגדים זה אנשים חסרי מצפון, הם מסוגלים ללכת להזדיין ולחזור הבייתה כאילו לא קרה כלום, אני חושב שסוג האנשים האלה הם אנשים חלשים ופחדנים הם מפחדים לעשות את הצעד של הגירושים או של הפרידה לכן הם מתנהגים ככה.