סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

יחסי עבד אדון

Bornslave​(נשלט)
לפני 5 שנים • 26 בנוב׳ 2018

יחסי עבד אדון

Bornslave​(נשלט) • 26 בנוב׳ 2018
היי

אני עבד לא כזה מתחיל אבל גם לא כזה מנוסה. חשבתי לשאול פה ולראות מה אומרים.
לאחרונה פגשתי מישהו שהגדיר עצמו כאדון שמחפש עבד שיבצע עבורו מטלות בית. וגם ישמש כעבד מין.
הפגישות הראשונות היו טובות מאוד. האדון השתמש בי כעבד מין וגם פקד עליי לבצע עבורו ניקיונות.
הוא לא הרבה בבית ויש לו בע"ח וזה גם בית שהוא עבר אליו לאחרונה והמקום היה די מטונף,
אבל כמובן ששמחתי וניקיתי טוב ואף הבאתי מוצרי ניקיון שהוא שילם עבורם לניקיונות והבית החל לתפוס צורה טובה.
אבל אחרי שתי הפגישות הראשונות שמתי לב שהוא כבר פחות חושק בי. לא מזיין אותי אלא רק נותן לי למצוץ לו. כשבהתחלה הוא היה משתין עליי ומזיין והרבה יותר נהנה להשתמש בי.
בפגישה האחרונה שלנו. אחרי שקירצפתי בביתו כשעתיים (ברמה שאני אפילו לא עושה אצלי מרוב שאני שמח לעשות זאת עבורו) הוא צפה בסדרות רוב הזמן. בקושי הסתכל עליי ושלח אותי הביתה אחרי שגמר לי בפה תוך 2 דקות מהרגע שהתחלנו.
כשהבעתי תרעומת על חוסר היחס הוא אמר לי "שהאדון עושה מה שהוא רוצה לא?"
עכשיו אין לי בעיה רק לנקות אפילו אבל לתחושתי הוא לא באמת אדון.
הוא בעצמו אמר שהוא מעדיף בלי BDSM ובלי חוקים נוקשים כי הוא איש טוב.
בהתחלה זרמתי על זה כי מבחינתי זה היה יותר רך ונעים ואנחנו מתחבקים גם ונעים לנו יחד. ובסופו של דבר אני עדיין מגשים את ייעודי כעבד כי אני עושה עבורו דברים
אבל ממש חסר לי לפחות תחושת מסגרת וקשיחות איתו וזה קצת מתסכל.
בקיצור אחרי כל החפירה הזאת למי שהגיע עד לכאן, האם אדון באמת עושה מה שבא לו נחשב אדון?
אני מרגיש אדישות מצידו וזה מבעס כי אני מאוד נמשך אליו ומאוד נהנה להיות עבד שלו.
ומצד שני שאני לא אוהב להיות איפה שאני מרגיש לא רצוי או לא אהוב או נחשק.
לנקות עבורו יהיה קצת מוזר אם זה יהיה רק לנקות בלי אפילו תחושה של שולט ונשלט.
כאילו כל העניין הוא משחק בראש שלי ולא מעבר. הוא מבחינתו מצא מנק בחינם. שזה גם משפיל אבל איכשהו זה מרגיש ששוב זה אני משחק עם עצמי, אין פידבק.
קצת לא ברור לי מה לעשות. כי הוא אומר שהוא נהנה משליטה. אבל זה לא מרגיש ככה.
הקנדי​(נשלט)
לפני 5 שנים • 26 בנוב׳ 2018
הקנדי​(נשלט) • 26 בנוב׳ 2018
נשמע שאומנם תיאמתם מטרות, אבל לא סינכרנתן אותן. הוא אמר שהוא מחפש מנקה שגם יהיה עבד מין. אתה, כך נשמע, מחפש אדון שגם ייתן משימות ניקוי. מבחינתו, כך אני מבין, קורה בדיוק מה שהוא ציפה לו. הבעיה שהמטרות שלך לא מומשו. בקיצור, או שתשלים או שתחתוך.
    התגובה האהובה בשרשור
Sm Art{☆Sm}
לפני 5 שנים • 27 בנוב׳ 2018
Sm Art{☆Sm} • 27 בנוב׳ 2018
הוא יודע בדיוק מה אתה רוצה ומה אתה מחפש .
ובעקבות רצונותיך הידועים לו מראש .
מפני שהוא גם מחפש אותם כול חייו .
כל מה שנותר לך הימנו ,זה את העובדית שתיארת .

שניכם עבדי ניקיון שמחפשים אדון .
שניכם תיוותרו עם רצונותיכם ,שלעולם לא יתגשמו.

זו האמת האמיתית ,והמציאות בשטח .

כול הצרות של האדם בחיים ,מתחילים כאשר הוא רוצה משהו ממישהוא .
אין מישהוא שיתן לך את רצונותיך ,כאשר הוא עצמו רוצה את מה שאתה רוצה ,וזה אף פעם לא מתגשם בדיוק כפי שהוא רוצה .

אני אפנה אותך לויקיפדיה .
ותעיין תבחן תלמד תקרא היטב .
את 2 המשפטים דלהלן .

"לא טוב ,היות האדם לבדו"
"בראתי איש,יצרתי לו אישה ,עזר כנגדו".

אחרי שתלמד היטב בויקיפדיה .
מה מגלמים בתוכם 2 משפטים אילו .

אתה תבין בעצם ,מדוע לא חווית את מה שרצית .
ומדוע האדון המדומיין שלך.שוקע בסדרות ,אל תוך ציפיה למוות שיגאל אותו מהשיממון והאבדון שחייו נתונים בהם.
עבד קינקי
לפני 3 שנים • 3 באפר׳ 2020

תשובה

עבד קינקי • 3 באפר׳ 2020
אני חושב שהוא בכלל רוצה עבד בית שרק ינקה לו את הבית ועל הדרך הוא נותן לך למצוץ לספק את עצמו אני אומר אל תתביש בדר איתו על זה ואם אומר לך שהאדון עושה מה שהוא רוצה אני חושב שאתה לא צריך להישאר איתו אם אתה לא מסופק מספיק למרות שאתה נמשר אלו ורוצה להיות עבד שלו אבל אם אתה לא נהנה אז עזוב אותו תמצא לך אדון שכן תהנה איתו ושהוא יחפש עבד בית שרק ינקה לו את הבית
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 3 באפר׳ 2020
ואם הוא היה רוצה שתצליף בו?
ואם הוא היה רוצה שאתה תזיין אותו?

האדון שלך הוא האדון שלך. זה מה שהוא רוצה שיקרה.

אתה בחרת בו. אתה נתת לו את הכח עליך (מקווה שעשית את זה לאחר מחשבה וכי מגיע לו)
אז כן - מה שהוא מחליט ככה זה יהיה.
גם אם אתה "רק" מנקה וזה לא מרגיש לך מספיק משפיל.

*תמיד* יש מקום לתקשורת.
תמיד יש מקום לשיח. לתיאום ציפיות. זה מאסט.
תמיד אתה יכול להגיד לעצמך ולו שזה לא מתאים לך וללכת.

אבל אתה לא מחליט איך ומה יהיה בסשן.
הוא מחליט.
ככה החלטתם.
ואלו חוקי הפורמט.
שולט וחודר​(שולט){מכורה}
מה ההגדרה לעבד? עבד לא מרוצה ולא מסופק בדרך כלל אא"כ מסתבר שאוהב את האדון/תנאים אצל האדון ורוצה להיות שם לנצח
נשלט מחפש את הסיפוק שלו לפני שהוא נשלט
אתה לא מרוצה? והוא מרוצה,אם אתה לא מרוצה מכך שהאדון שלך מרוצה כנראה אז...
תדברו או תעזוב
לא רצעו אותך באוזן icon_smile.gif
מטפורה
מטפורה • 3 באפר׳ 2020
לא שאני חושבת שפותח השרשור עדיין מחכה בנשימה עצורה למענה כעבור שנה ומשהו, אבל ראוי לדעתי לציין, וכאן אני חולקת בשמחה על המגיבה החביבה מעליי (המ. זו טלי, כרגע. יכול להיות שכבר יתחלף עד שאסיים לכתוב כאן)-
אין כזה דבר חוקי הפורמט, לפחות לא עבור כולם. אנחנו כותבים את הפורמט. הלך הרוח של פורמליזם קשוח כחזות הכל לא מועיל כמעט בשום מקום, בטח לא במיניות ובמערכות יחסים.
יש כאן כל מיני אנשים, כל מיני סגנונות וכל מיני העדפות. לא לכולם מתאים המודל לפיו בדסמ זה שולט טוטאלי ונשלט טוטאלי.
יש הרבה S-טייפס שמעוניינים במשחק אחר.

בהקשר הנוכחי, צריך לדעתי להבחין בין מצבים שונים:
יש לערער קשר באופן שחותר תחת מה שהוחלט במשא ומתן, אבל אני חושבת שזה לא בהכרח נפוץ כל כך (אפילו הבראטיות-הכה-מושמצות לא עושות את זה- אלה הרי כללי המשחק בקשר שלהן. לכן בהתנהגות שלהן הן לא קוראות תיגר על המסגרת אלא דווקא מחזקות ומזינות אותה).
מאידך, אם פותח השרשור ואחרים כמוהו חשים חוסר נוחות, או נחת, עם מצב הקשר או כל היבט בו, חבל לשמור בבטן.

אם השולט מעוניין בקשר מסוג מסוים והנשלט לא, אז אפשר באמת או לקבל את זה או לקום וללכת, אבל כמעט תמיד יש מקום למשא ומתן. בעיקר כשבסיפור של פותח השרשור יש כל כך הרבה עמימות וחוסר בהירות. דברו. דחיקת גבולות, ויתורים ושיח הם לעד תפקידם של שני הצדדים במערכת יחסים.
טלי35​(שולטת)
מגיבה למגיבה החביבה עלי (גם כשנדמה לי שהיא לא קראה בתשומת לב מה שכתבתי).

1. שיח חייב להיות. בלי זה לא רואה איך אפשר לקיים מערכת יחסים בכלל ומערכת בדסמית בפרט. זה הסעיף שפותח וזה הסעיף שסוגר.

2. נשלט/ת בוחר לתת את השליטה.
לשולט לא יהיה כח על הנשלט שלו אם הנשלט לא יחליט להעניק לו אותו.
3. בהיות שכך - זכותו של כל צד לקום וללכת. זכותו לקטר ולא להיות מרוצה. חובתו לתת במסגרת הגבולות עליהם הוחלט.
4. ברגע שאת/ה במערכת יחסים היררכית. ונתת את הכח לשןלט/ת שלך - אז מה שהוא החליט *זה מה שיהיה*.
הדוגמא הקלאסית שנתתי היא של שולט (גבר) שרוצה סטרפאון מהנשלטת שלו. או למשל שולט/ת שרוצה שיצליפו בו.
הטענה שלי היתה ועודנה -
א. אם היתה החלפת כוחות.
ב. אם נתת לו את הכח להחליט ולקבוע עליך/ על האינטראקציה
ג. אם זה מה שהוא רוצה
אז סבבה. אלו חוקי הפורמט.

5. כעת חזרי לסעיף 1.

6. צריך להצליף קשות במי שמקפיץ שרשורים עתיקים!
מטפורה
מטפורה • 3 באפר׳ 2020
לא כל נשלט נותן לשולט את כל הכוח, וזה על הכיפאק, גם זו דרך. את לא חייבת לתרגל את זה ככה בעצמך אבל אני כן ממליצה להכיר את זה ובזה. יש שליטה שמוגבלת בזמן, באקטים ספציפיים, בהיבטים ספציפיים (לא מדובר רק על גבולות, אגב, אלא על משהו רחב יותר- מה בעצם מהות הקשר, מה המטרות והתקוות והכוונות של שני הצדדים. יש קשרים עמוקים ומלאי התמסרות ונתינה מצד הs טייפ אבל הם לא טוטאלים במובנים שאת מתחייסת אליהם).
אני חושבת שאנחנו לכאורה אומרות דברים דומים אבל בעצם הפוכים, כי את מייחסת המון המון משקל לנקודת המבט של הדומיננטי ולרצונות שלו. וזה בסדר, כך נוהגים הרבה אם לא הרוב.
אבל יש גם אנשים עם העדפות אחרות. אפשר לעשות לזה רדוקציה של 'לא בדסמ אמיתי', אבל לדעתי זה להפסיד את התמונה הרחבה יותר- אנחנו כאן כדי להרחיב ולא כדי לצמצם.
(וכמו תמיד אני אסייג ואומר שאני מתייחסת בעיקר למיילדום מתוך הניסיון שלי, ובפאמדום יש היבטים נוספים שהופכים את זה למורכב יותר בעיני).
טלי35​(שולטת)
"יש שליטה שמוגבלת בזמן, באקטים ספציפיים, בהיבטים ספציפיים (לא מדובר רק על גבולות, אגב, אלא על משהו רחב יותר- מה בעצם מהות הקשר, מה המטרות והתקוות והכוונות של שני הצדדים. יש קשרים עמוקים ומלאי התמסרות ונתינה מצד הs טייפ אבל הם לא טוטאלים במובנים שאת מתחייסת אליהם)"

נו.. ופה - בתוך כל הפרמטרים המאוד ספציפיים. גם אם זה לחצי שעה בתחנת דלק נטושה לאקט שתואם מראש - אז ה"שולט" הוא לא זה שמחליט?

"את מייחסת המון המון משקל לנקודת המבט של הדומיננטי ולרצונות שלו"
לא חושבת שזה מה שעשיתי.
בטח ובטח שלא נכנסתי לפינה המגוחכת של "זה בדסמ אמיתי וזה לא".

מה שכן אמרתי הוא שיש פה שני אנשים שהסכימו על משהו.
המשהו הוא מתן שליטה מצד אחד וקבלת שליטה מהצד האחר.

ובהנתן כל אלו - הצד שהעניק את השליטה אמור להעניק לשולט/ת שלו את מה שהוא מוביל אליו במסגרת הגבולות והשיח שהוחלט עליהם בשיח שלפני.

זה בסדר לרטון, לכעוס, לסנן "בת זונה".
לעזאזל - זה אפילו מגרה כשזה קורה.

אבל את/ה שם. מבחירה.
ואתה נותן.
אז אתה נותן מה שהוא רוצה. לא מה שאתה.
כן, גם אם אתה מתוסכל וחושב שהוא יכול לעשות עבודה טובה יותר.
גם אם היית רוצה עוד ארבע סטירות, שלוש השפלות ועוד שתי גמירות בפה שלך מאחד אלוהינו.
גם אם מה שפינטזת בראש או ראית בפורנו זה לא מה שקורה בפועל: השולט/ת שלך רוצה לראות סרט כשאתה מנקה. לא להשתין עליך. (או להפך - רוצה להשתין עליך כשאתה רק רוצה לנקות ושהוא יראה סרט ויתעלם ממך)

זו לא טוטאלית בעיני. זה לא מוחק את הנשלט.